Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 08/2012 - zawartość

Polecane posty

mario21211, no co ty, miałby komuś przegrywać płytę z CDA jak kosztuje tylko 16 zł ? Toż to strata dla redaktorów i wydawnictwa. Swoją drogą mam kolegę co zawsze chce pożyczać ode mnie gry z CDA. Ja mu mówię, że to tylko 16 zł. Nie pożyczam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, miłe zaskoczenie! Następny CDA już 31 lipca smile_prosty.gif Jak myślicie, jeszcze kolejny wejdzie jeszcze na wakacjach, czyli 28 sierpnia?

CD-A wychodzi co 28dni. Zazdroszczę Ci, że to, że następny numer wyjdzie za te 4 tygodnie, jest dla Ciebie miłym zaskoczeniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#########Publicystyka

Korporacyjny Modern Warfare

Wakacje z przeglądarką

Gry leczą

Jestem hardkorem w Diablo III

Czy E3 mają sens?

Gej(m)play

Bomba, komputer i zatrute jabłko

Gry Wiecznie Żywe: Hitman: Codename 47

Gry Kontrowersyjne: Rule of Ros

Gej(m)play - chodzi o videorecenzenta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupie pytanie:

kiedy dokładnie odbyły się Targi E3?

jakoś mnie się wydaje, że w piśmie jest literówka smile_prosty.gif

5-7 Lipca z tego co się doczytałem

EDIT : Przy okazji - nie rozumiem "kwintesencji" Afterfalla -.- Polska gra , a NIE jest w Polskiej wersji językowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Pohamuj trochę język... :/ (no zero kultury i podstawowej ogłady..)

Numer już cały (prawie...:D) przeczytany, jak zwykle jest bardzo dobrze, relacja z E3 rzetelnie i konkretnie napisana. Najbardziej czekam na AC3, Far Cry 3 i Watch Dogs (zwłaszcza na to ostatnie), widać już po recenzjach, że wakacje są ale to nic, jeśli recenzje są dobrze napisane i też tak je się czyta :) Publicystyka jak zwykle na wysokim poziomie, podobnie jak Na Luzie, AR i dział Sprzęt. Więc ogólnie, żeby się nie rozdrabniać cały numer mi się bardzo podoba :P

A tak z ciekawości zapytam, czy next numer to będzie wydanie specjalne czy numer wrześniowy? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, miłe zaskoczenie! Następny CDA już 31 lipca smile_prosty.gif Jak myślicie, jeszcze kolejny wejdzie jeszcze na wakacjach, czyli 28 sierpnia?

CD-A wychodzi co 28dni. Zazdroszczę Ci, że to, że następny numer wyjdzie za te 4 tygodnie, jest dla Ciebie miłym zaskoczeniem smile_prosty.gif

To się popisałem... smile_prosty.gif Nie ma to jak kupować CDA od lat i o tym nie wiedzieć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupie pytanie:

kiedy dokładnie odbyły się Targi E3?

jakoś mnie się wydaje, że w piśmie jest literówka smile_prosty.gif

5-7 Lipca z tego co się doczytałem

Fail.

.

.

.

To ja się postaram zastrzelić w ramach pokuty... ><

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pełniaków zaskoczyło mnie A New Beginning fanem przygodówek nie jestem a mnie ta gierka strasznie wciągnęła. W WRC grałem kiedyś u kumpla. Gdy pierwszy raz o gierce usłyszałem to myślałem że to kicha będzie bo developerzy byli jakąś (dla mnie przynajmniej) nieznaną firmą. Jak sie okazuje tytuł jest spoko a dowodem na to jest to, że w październiku wyjdzie trojka.

Co do Afterfalla mnie tam jakoś nie wciągnął.

Jesli chodzi o numer to sie nie zabrałem do szczególnej lektury ale ze wstępnego oblukania widze że będzie ciekawy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką sobie definicje wymyśliłem, która idealnie (wg mnie) odwzorowuje obecny numer: "sezon ogórkowy" - okres czasu, kiedy w CDA publicystyka jest bardziej ciekawsza (od kwintesencji pisma) od recenzji. Ten okres przypada na czas wakacji;) Co ciekawe zbadano na przykładzie kilku osobników (w tym na mnie) , że nie oznacza to spadku poziomu CDA;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny numer, który przedstawił parę gier, które mogą namieszać na rynku gier, ale jednocześnie pokazuje, że dobre gry będą wychodzić dopiero po wakacjach (ehh).

Nie ma recenzji gier, które były oczekiwane przez wszystkich graczy, co jednak też pokazuje, że przed końcem wakacji na ciekawe gry nie mamy szansy co liczyć. Zauważyłem jednak, że w CDA (chociaż w tym) dominują recenzje gier na PC, co mnie cieszy :)

Oprócz tego fajne felietony, równie dobre Na luzie i AR.

Mam jednak do Smugglera, jedno zastrzeżenie co do AR, w którym miał zbesztać czytelnika, który wspomniał o "ściąganiu angielskiej wersji z internetu, gdy takiej nie ma na płycie". Uderzyło mnie, że został on potraktowany, jako pirat, gdyż to o czym wspomniał jest legalne- chodziło mu o możliwości ściągania wersji obcojęzycznych ze stron producenta na podstawie kodu rejestrowego. Tak można było zrobić właśnie z ME 2 i o to jemu chodziło. Szczegół, ale mnie troszkę razi, tym bardziej, że ja ściągałem w ten sposób (ze strony EA), angielską wersję.

Ogólnie numer dobry. Ocena 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, u mnie też chce płytę. Kurde, szkoda. A jak zrobię obraz płyty na własny użytek, do odpalania WRC to będzie to uznane za piractwo ?

Jeżeli zrobisz dla siebie ten obraz płyty to nie, ale jak będziesz rozpowszechniać to jest już "piractwo"

Mylisz sie.Kazda ingerencja w oprogramowanie oraz kopiowanie jest niezgodne z prawem.Pojecie wlasny uzytek odnosi sie do utworow (muzyka,filmy) nie do oprogramowania ( a gra nim jest).

Rozpowszechnianie nie ma tu nic do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadki dla długoletnich czytelników:

1. Kiedy ostatnio CDA dało głównego pełniaka po angielsku?

2. Jaki tytuł nosiła poprzednia gra, która wymagał coverka do grania?

Ocena "Scania..." pozytywnie mnie zaskoczyła, więc jest na co czekać (czyli ETS 2)

Do poczytania sporo, po recce Spec Ops mam chętkę na tą grę. Szkoda, że Sleppnig Dogs na E3 wypadło tak słabo. Może to co trafi do sprzedaży będzie lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle jest co czytać. Po raz pierwszy od wielu miesięcy zainstalowałem trzeciego pełniaka z CDA i nie żałuję. WRC jest świetne, nie wiem dlaczego, ale bardzo mi się spdobało. Co prawda zawsze kiedy czytałem, że w CDA są 3 gry, dlatego żeby każdy miał coś dla siebie, to myślałem sobie, że to takie "macie to co udało się wyrwać". Lecz teraz dostrzegłem, że jest w tym trocchę prawdy. Innych pełniaków nie instalowałem, gdyż na razie mam w co grać. A dla tych którym WRC wymaga odziwo płytki, polecam zainstalować Patcha. Sam się domyśliłem, że giera z CDA nie powinna śmiagać z płytką, a ten Patch po coś jest. No i nie było problemów z instalacją, jak zwykle, u mnie... A i takie pytanko - co pisze w złotym przekazie? Nie mogę doczytać środka przez jasne tło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...