Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 08/2012 - zawartość

Polecane posty

Dopiero teraz dotarłem do recki Gry o Tron i jestem z lekka załamany poziomem wiedzy recenzenta.

"Na początku były jednak książki - dziś to już siedem opasłych tomiszczy..." - jakie siedem? Dotychczas wyszło pięć tomów (w Polsce osiem, ze względu na podział trzech ostatnich).

"Rycerz, który po latach nieobecności, już jako kapłan ognistego boga R'hollera..." - jakiego znowu R'hollera? R'hllora, jeśli już.

Poza tym numer bardzo dobry. Tylko te pełniaki mogłyby być lepsze...

Tak, z powodu tak kompromitujacych bledow, ktore CALKOWICIE dyskwalifikuja wiedze autora i nie pozwalaja obiektywnie ocenic gry zaprasamy dzis o 13.13 na uroczysta transmisje ze sciecia Martina za pomoca klawiatury Logitech,

A bardziej serio - jedna literowka i ew. pomylka w ilosci tomow powoduja u ciebie zalamanie nerwowe? To w zyciu czeka cie wiele trudnych chwil...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dotarłem do recki Gry o Tron i jestem z lekka załamany poziomem wiedzy recenzenta.

Do błędów się przyznaję - moje przeoczenie. I mam nadzieję, że uda ci się wyjść z tego załamania, oczywiście po odpowiednio mocnej terapii elektrowstrząsami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dotarłem do recki Gry o Tron i jestem z lekka załamany poziomem wiedzy recenzenta.

(...)

A bardziej serio - jedna literowka i ew. pomylka w ilosci tomow powoduja u ciebie zalamanie nerwowe? To w zyciu czeka cie wiele trudnych chwil...

Generalnie nie wiedziałem przedtem o tych tomach, teraz już wiem. I dziwne, ale jakoś nie umiem się gniewać na autora (a go nie znam)...

Nieeeeeee, mamy przecież szczyt aktywności branży, jak zawsze w wakacje.

To dziwne, bo CDA kupuję kilka lat, ale pierwszy raz mam takie wrażenie co do wakacyjnego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler: Mimo wszystko jak jest się fanem PLO, to takie błędy naprawdę rażą.

A, i naprawdę nie musisz tak ironizować. To wcale nie sprawia, że jesteś fajniejszy xP.

Sprawia.

Nieeeeeee, mamy przecież szczyt aktywności branży, jak zawsze w wakacje.

To dziwne, bo CDA kupuję kilka lat, ale pierwszy raz mam takie wrażenie co do wakacyjnego numeru.

To chyba od tych kilku lat akurat wakacyjne numery ominąłeś. Btw. moje chlaśnięcie dłonią o czoło usłyszała cała wioska :D

Odnośnie pomyłek: każdy się myli i nie ma po co od razu się denerwować. Następnym razem Martin przeczyta recenzję nie 10, a 15 razy zanim ją opublikuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem odnośnie Darmowego BMW do Need For Speed World, otóż wpisałem kod i otrzymałem informację że nie ma prezentu do odebrania. w piśmie jest napisane ze kod jest ważny do 15 sierpnia br. a mamy 10 lipiec :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba od tych kilku lat akurat wakacyjne numery ominąłeś. Btw. moje chlaśnięcie dłonią o czoło usłyszała cała wioska biggrin_prosty.gif

Możliwe, że ty kilka numerów wakacyjnych ominąłeś. smile_prosty.gif A co do wioski, uważaj, żeby ci jej nie przejęli, więc wysyłaj wojsko na noc na patrol. wink_prosty.gif BTW: Czy ty starasz się mnie przekonać, że IMO kilka poprzednich wakacyjnych numerów nie było ciekawych? Moje chlaśnięcie dłonią o czoło usłyszał cały sojusz. smile_prosty.gif

Nieeeeeee, mamy przecież szczyt aktywności branży, jak zawsze w wakacje.

Już nie tyle problem w tym, że mało gier wychodzi, tylko (IMO) numer jest po prostu nudny. Ja kupuję CDA nie dla recenzji i zapowiedzi (bo te są wszędzie), ale właśnie dla całej reszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA nie dla recenzji i zapowiedzi (bo te są wszędzie)

Czyli kupujesz CDA dla mniej niż połowy pisma? Dziwne, tym bardziej, że recenzje i zapowiedzi to esencja tego magazynu.

Poza tym recenzje/zapowiedzi drukowane na papierze czyta się o niebo lepiej niż te, które są "wszędzie", dlatego warto kupować pismo choćby dla nich.

A "nudność" ostatniego numeru nie jest wcale podyktowana wakacjami. Prawdziwym powodem są raczej targi E3. Redakcja skupia się wyłącznie na nich, zostawiając całą resztę na boku - i takie tego efekty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupujesz CDA dla mniej niż połowy pisma? Dziwne, tym bardziej, że recenzje i zapowiedzi to esencja tego magazynu.

Poza tym recenzje/zapowiedzi drukowane na papierze czyta się o niebo lepiej niż te, które są "wszędzie", dlatego warto kupować pismo choćby dla nich.

Tak, kupuję CDA dla mniej niż połowy pisma. Gdyby wycięli całą resztę, a zostawili recki... Cóż, kupiłbym tylko jakby była dobra gra na płytce.

A "nudność" ostatniego numeru nie jest wcale podyktowana wakacjami. Prawdziwym powodem są raczej targi E3. Redakcja skupia się wyłącznie na nich, zostawiając całą resztę na boku - i takie tego efekty.

W sumie racja, targi mnie zawsze interesują najmniej. Już się dość o nich naczytałem gdzie indziej, a w piśmie przeglądam tylko tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA nie dla recenzji i zapowiedzi (bo te są wszędzie)

Czyli kupujesz CDA dla mniej niż połowy pisma? Dziwne

Ja kupuję CDA ledwo dla kilku (!!) stron tekstu... Matko, ale ze mnie freak.

Czytam koniecznie AR (na początku!) i Na Luzie, Potem wstęp i info (zarówno o grach jak i o sprzęcie), czyli to co lubię - newsy, ciekawostki i sondę (więcej ich!). Szczerze mówiąc to chciałbym by ten dział (info o grach) był większy - szkoda mi czasu na codzienne przeglądanie newsów o grach, firmach komputerowych itp itd. A tu wszystko co najważniejsze w kupie smile_prosty.gif No a potem przeglądam resztę, czyli zapowiedzi, recki i publicystykę. Jak jest coś ciekawego, coś co mnie interesuje lub zainteresuje, jakaś gra czy temat to czytam, a jeśli nie to... nie. Przeglądam tylko tytuły, screeny i oceny. Szczerze mówiąc to chętnie bym wszystko poczytał, nawet te recki czy zapowiedzi które mnie nie bardzo interesują, ale z reguły po prostu mi się nie chce tongue_prosty.gif I ciężko jest to zmienić, taki charakter tongue_prosty.gif Ale obiecuję poprawę. Bo tu już nie chodzi o samo zapoznanie się z grą by ją poznać czy zainteresować się (jestem typem, który ma kilka ulubionych gier i nie zdradza ich z innymi tongue_prosty.gif), ale by przeczytać fajny, zabawny tekst (bo co tu dużo mówić - Wasze teksty są świetne. Czyta się je dla samej przyjemności. To nie sam, suchy opis gry, a wręcz poezja, balsam dla duszy biggrin_prosty.gif).

I nie żałuję tych 16 zł na kilka-kilkadziesiąt stron (w zależności od pisma). Już nawet nie chodzi o zawartość, ale o sympatię i zżycie się z gazetą, redakcją. Przywykłem do Was i kupuję Was w ciemno. Chociażby dla samego względu na to, byście nie tracili czytelników i nie padli.

----------------------

a co mnie w tym numerze zaciekawiło? E3, felek o Diablo i temat o targach (zgadzam się z Qniem!) i tekst o wątkach homoseksualnych w grach (btw: cechantress z D3 też chyba jest homo/biseksualistką? kiedyś do mojego wizarda padł tekst w stylu "chciałabym ukraść Leah", przeszukałem google'a - coś jest na rzeczy smile_prosty.gif) (fajnie, że daliście taki temat i pokazaliście, że nie macie z tym problemu). zerknąłem tez na "kupujemy pc" (lubię zestawienia), jednak daliście przedział na max 2200zł. mam nadzieję, że jakoś niedlugo zrobicie zestawienie (ciut większe smile_prosty.gif) dla kompów do gier do max 2-4 tys (bez monitora itp).

Przekartkowałem dopiero co kupiony numer CDA i początek pewnego artykułu doprawdy mnie zaszokował. Otóż redaktor lub redaktorka o ksywie dziewiątka kier (jakiś nowy nabytek redakcji, bo pierwszy raz o tej ksywie słyszę) napisał/-a: "W Internecie roi się od homofobii, a forum CDA nie jest niestety wyjątkiem". Ze co proszę?? Może powoli o tym się zapomina, ale my Polacy, a przynajmniej większość z nas mamy coś co nie pozwala nam spokojnie patrzeć na upadek obyczajów i moralności wewspółczesnym świecie. Tym czymś jest CHRZEŚCIJAŃSTWO. A my razem z Irlandczykami jesteśmy jego ostatnim bastionem w Europie. Kiedyś przyjdzie czas gdy ci co plują na wiarę gorzko tego pożałują bo zobaczą że tak naprawdę ich życie jest bez sensu. Dobrze pamiętam wizytę Jana Pawła II w Berlinie, kiedy to zgraja niemieckich gejów przebranych za zakonnice urządziła sobie paradę techno obok przejazdu papamobile, a później głośnym skandowaniem zagłuszali Ojca Świętego oraz ówczesnego kanclerza Helmuta Kohla który dziękował mu za wizytę. To co dla niektórych jest homofobią, dla nas jest normalnością. Nie chciałbym napisać kiedyś: "W środowisku polskich dziennokarzy roi się od ateistów, a redakcja CD ACTION nie jest niestety wyjątkiem".

??????? Autor na serio to pisał czy robi sobie żart? Polemizować nie zamierzam, bo ciężko ze ścianą, ale jeden przykład - dlaczego oceniasz wszystkich przez pryzmat cząstki osób? Jeśli ja spotkam kilku graczy idiotów, to na tej podstawie mogę stwierdzić, że WSZYSCY gracze na świecie to idioci?

O, to ja też jestem homofobem. I czuję współczucie dla ogłupionych homopropagandą- są robieni w konia i jeszcze przekonani, że wspierają coś dobrego. A wspierają robienie kasy przez grupę spryciarzy i ludzkie nieszczęście.

Artykuł w CDA jest OK, ale te wspominane wyżej wstawki - żałosne.

To chyba Pan wyżej, który założył nowe konto. Skoro "homoseksualizm" jest propagandą, która wyłuzda kasę, to czym jest religia (np chrześcijaństwo) ?:))) Giga mega propagandą i to do setnej potęgi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PES wychodzi! I nie jest od EA. PES chyba jeszcze nigdy nie na pełniaku (chociaż nie wiem bo nie zbieram od początku). Szykuje się zresztą Olimpiada w Londynie i na pewno wyjdzie do niej gra. CDA wydało kiedyś na pełniaku właśnie taką Olimpiadę, więc nie mówcie, że dają gier sportowych. W sumie rajdy samochodowe też podchodzą pod kategorię sportową, a ich dali całkiem sporo na pełniakach.

Yogi - mylisz się, że redakcja nie daje gier sportowych

Smuggler - mylisz się, że oprócz gier od EA nie ma już gier sportowych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie, ze W OGOLE nie ma, a tylko ze jest niewiele naprawde dobrych, wiec tym samym pole manewru i wyboru nie jest imponujace. No i samochodowek do gier sportowych jakos nie zaliczam, bo tak to mozna tez dorzucic wszystkie symualtory lotu awionetek/szybowcow, lodzi, etc. Sportowka to dla mnie tenis, siatkowka, koszykowka, etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak zwykle zacny, cieszy, że IMO jedne z bardziej lepszych i zapadających w pamięć tytułów zdobyły trochę więcej miejsca w numerze - a zwłaszcza Watch Dogs :D -, mowa naturalnie o przeglądzie gier z E3. W sumie najjaśniejszy punkt programu patrząc na średnią ocen w recenzjach, chyba tylko Spec Ops: The Line wybił się jakoś pozytywnie, niemniej jest co czytać a zawartość krążka jeszcze czeka na sprawdzenie ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą atrakcją jest z pewnością przegląd gier z targów E3. Ponadto widać po recenzjach, że panuję obecnie sezon ogórkowy. A tak poza tym coś czuję, że CDA redakcji ostro dostanie się za ten numer od niektórych nabywców i czytelników. Po pierwsze duża część czytelników ma z pewnością pretensje o to, że jako pierwszy pełniak daliście Arterfall: Insanity. Po drugie tekst o wątkach homoseksualnych pewnie spowoduję, że niektórzy ludzie zaczną wam zarzucać propagowanie homoseksualizmu. A ten temat w naszym społeczeństwie budzi duże emocje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale dopiero dzisiaj nabyłem numer. Cóż za niewybaczalne spóźnienie! Jestem gotów przyjąć każdą karę, w tym szubienicę! ;<

Numer całkiem dobry pod względem zawartości pisma. Szczerze, to po opisie spodziewałem się jednego z gorszych numerów tego roku, mhm... Miłe zaskoczenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale jak dla mnie numer jest kiepski. Jedyną ciekawą rzeczą jaką znalazłem była recenzja Space Ops'a Grega, oraz tekst o homoseksualizmie w grach.

Co do targów E3 - zgadzam się z Gemem, te targi nie są potrzebne. A jak nie są potrzebne, to po co zajmować tak dużo miejsca pisząc o "festiwalu próżności"?

Pełniaki są słabe, ale kupiłem sobie Skyrima (najgorzej wydane pieniądze od czasu...kupna Gothica II?) i ME3 (najgorsza część serii), więc mam w co grać.

AR jest zależne od czytelników, więc nie będę go oceniał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale jak dla mnie numer jest kiepski. Jedyną ciekawą rzeczą jaką znalazłem była recenzja Space Ops'a Grega, oraz tekst o homoseksualizmie w grach.

Na zawartosc "growa" wplywu nie mamy, a ze jest sezon ogorkowy, to coz poradzic.

Co do targów E3 - zgadzam się z Gemem, te targi nie są potrzebne. A jak nie są potrzebne, to po co zajmować tak dużo miejsca pisząc o "festiwalu próżności"?

No coz, to po co w ogole pisac o grach? Po co pisac o najwazniejszej imprezie "growej" roku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...