Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 08/2012 - zawartość

Polecane posty

@up

One sobie tylko dorabiają. Lepiej w taki niż w inny sposób. :]

@Smuggler

O grach pisać można, tylko jak dla mnie targi E3 wnoszą zbyt mało informacji. Ja wiem, że trzeba czymś "zapchać" numer. Tylko czy nie lepiej wykorzystać wolne miejsce na publicystykę? To ona cieszy się obecnie największą popularnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale dopiero dzisiaj nabyłem numer. Cóż za niewybaczalne spóźnienie! Jestem gotów przyjąć każdą karę, w tym szubienicę! ;<

Szubienicy nie będzie (redakcja mówi, że za dużo z nią roboty i w ogóle), ale za to Smuggler już ostrzy toporek... Twierdzi, że - cytuję - "Jego będzie mniej bolało, a mi nie zajmie to zbyt dużo czasu" :trollface: .

O grach pisać można, tylko jak dla mnie targi E3 wnoszą zbyt mało informacji. Ja wiem, że trzeba czymś "zapchać" numer.

Bardzo ciekawe stwierdzenie. Największe na świecie targi gier komputerowych są "zapchajdziurą"...

Tylko czy nie lepiej wykorzystać wolne miejsce na publicystykę? To ona cieszy się obecnie największą popularnością.

Masz jakieś dowody na poparcie tej tezy? Idąc tym tokiem rozumowania, to można powiedzieć, że im więcej CD-Action będzie zamieszczać publicystyki, a tym samym zmniejszać miejsce przeznaczone na recenzje i zapowiedzi, tym więcej będzie sprzedawać egzemplarzy czasopisma. Uwaga! W przypadku całkowitego zdominowania publicystyką i dobiciu nią do 100% objętości... cały nakład WYPRZEDANY :trollface: !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O grach pisać można, tylko jak dla mnie targi E3 wnoszą zbyt mało informacji.

Jestę hardkorę?

Ja wiem, że trzeba czymś "zapchać" numer. Tylko czy nie lepiej wykorzystać wolne miejsce na publicystykę? To ona cieszy się obecnie największą popularnością.

Zapytam jeszcze raz - czy pismo o grach i dla graczy nie powinno pisac o najwiekszej growej imprezie roku? Prezentowac tego, co tam pokazano?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jest też inne rozwiązanie,skoro część ludzi nie che informacji w magazynie o E3,to co za problem przeżucić parę stron dalej,i przejść do tego co najważniejsze czyli gier,mi to nie przeszkadza,a panie z coverka z E3 to nawet miły dodatek

Co za dużo to nie zdrowo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nawet nie wiedziałem, że można być AŻ TAK czepliwym... Ludzie, czy Wy naprawdę uważacie, że CDA nie powinno WCALE poświęcać miejsca NAJWAŻNIEJSZEJ imprezie growej w całym roku? Wiecie w ogóle jaka to oznaka nieprofesjonalizmu? KAŻDY w tej branży przynajmniej przez te kilka dni żyje tylko tymi targami, zwłaszcza pisma growe.

I jeszcze jaka ciekawa argumentacja u niektórych: "nie ciekawią mnie targi E3". : D Co do propozycji zastąpienia tego publicystyką - z AR znam też i takich, którzy na publicystykę narzekają i nie chcą, żeby "osobiste wypociny redaktorów" zajmowały miejsce na recenzje i zapowiedzi.

Wiem, że nie da się każdemu dogodzić, ale żeby czepiać się kilkunastu stronom o E3 w pierwszym numerze wakacyjnym? Oj, coś za dużo wolnego czasu macie przez tą przerwę w nauce... ;'d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzięję, że systematycznie piszesz długie i ciekawe listy do AR. W innym przypadku bez sensu jest prosić o więcej AR gdy samemu się nic w tym kierunku nie robi. Co do E3... czy tego chcemy czy nie, było to ważne wydarzenie. Jestem ciekaw co by się stało jakby w CDA nie było zbyt wiele o tych targach, ile wtedy byłoby płaczu i zarzucania braku profesjonalizmu? Taki teraz jest okres w branży, zawsze tak było w lato i nie widzę w tym nic dziwnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o objętość AR, to myślę że każdy czytelnik opowiedziałby się za jej zwiększeniem... Ale akurat to jest sprawa mniej zależna od redakcji, a bardziej od piszących listy.

Przydałoby się tam coś nasmarować... Mam nadzieję, że "apel" w postaci ostatniego listu w obecnym wydaniu AR o apokalipsie 01.12.2012 na innych zadziałał równie motywująco co na mnie. ;'d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@góra

Z tym że AR naprawdę mogłoby zostać powiększone. Przecież Smuggler nie dostaje tylko tych 7 listów przez cały miesiąc...

Co do artykułu o grach na lato: nie zgodzę się z tym, że gry takie jak eRepublik czy Farmerama wymagają mniejszego zaangażowania niż np. Battlefield Heroes czy NFS: World. To przecież w przypadku tych pierwszych musimy systematycznie dbać o wirtualny świat w czasie rzeczywistym i nie możemy przestać tego robić, kiedy nam się podoba. Drugie pozwalają natomiast na opuszczenie rozgrywki po jednym meczu/wyścigu bez martwienia się, co będzie się działo pod naszą nieobecność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@góra

Z tym że AR naprawdę mogłoby zostać powiększone. Przecież Smuggler nie dostaje tylko tych 7 listów przez cały miesiąc...

Owszem, jest ich wiecej. Mozna do pol litra wodki dolac wiadro wody i w efekcie miec politrowych flaszek "wodki". Tylko nie wiem czy to poprawi jej smak i moc.

Wartych uwagi listow przychodzi niewiele, a zamiast marudzic i spekulowac ze "na pewno dostaje wiecej listow" trzeba po prostu te listy pisac - ot i cala tajemnica. Tylko ze gledzic na forum jest duzo latwiej i prosciej niz napisac wartosciowy list. A najprosciej to tylko marudzic, ze "schodzi na psy" i nic nie robic by to zmienic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tips: sprawdz ktora z tych dat wypada we wtorek.

@UP

A czy naprawdę nie mógłbyś dodać do tego okrojonego AR w piśmie także posty na które odpowiadasz na forum? Bo przecież jeśli reagujesz na wiele z nich, to chyba kilka miesięcznie nadaje się do publikacji.

AR jest rubryka "listy do redakcji" a nie "do Smugglera", a to nie to samo... Naturalnie moge czasem cos zaczerpnac z "listow do REDAKCJI".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gto mowie, ze z roznych watkow moge wylawiac jakies kawalki, ale zwykle, zauwaz, sa to krotkie pilki na zasadzie "konkretny problem - odpowiedz", a listy sa zwykle bardziej problemowe i rozbudowane. AR zlozone z 1-2 zdaniowych pytan i takich odpowiedzi? Hm. Ponadto dzial sie nazywa "listy do redakcji" :). Wiadomo, ze chetnie czasem cos wrzuce, ale zeby na tym bazowac, to wolabym nie,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...