Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Do żabki z której zwykle korzystaliśmy będzie z 10 minut drogi, więc nie tak źle.

>>> Dziesięć minut! Przecież zanim ja wrócę do hotelu, to moja ice tea będzie już ciepła! W Piaście wychodzisz z hotelu, skręcasz o 90' w lewo, robisz SIEDEM KROKÓW (liczone!) i jesteś w sklepiku!

A tam, daliśmy radę wyprowadzić się z Orange Hostel, to i tym razem damy radę wink_prosty.gif

>>> Nie wyprowadziliśmy się z Orange, tylko niecnie go zniknięto, ot co! Ponadto Piast miał wszystkie cechy Oragne, tylko bardziej (minus lodówki), podobnie Avantgarde - a Cinnamon to jakaś hipsternia jest. Do wizyty Hrabuli nie będę się wypowiadać jednoznacznie, ale chwilowo wszystkie rzeczy na niebie i ziemi wskazują, że CTKJ.

A jeśli chodzi o plusy i minusy hosteli, to zdecydowanym minusem Piasta są pękajace meble.

>>> Przecież już nikt nie sypia w szafie! @_@

Edytowano przez Cardinal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Przecież już nikt nie sypia w szafie! @_@
Już? To kiedy sypiano w szafach? tongue_prosty.gif I tym połamanym meblem było łóżko. Jasne' date=' że wymaganie, aby którekolwiek przeżyło naraz chyba Paula, Dracię, Holy'ego i Mafci, to przesada, ale na mnie większe wrażenie zrobiła reakcja obsługi - machnięcie ręką - "Bo to standard, że się łamią" [img']http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/tongue_prosty.gif
Do wizyty Hrabuli nie będę się wypowiadać jednoznacznie' date=' ale chwilowo wszystkie rzeczy na niebie i ziemi wskazują, że CTKJ.[/quote']To ja poproszę jeszcze wnusia Hrabusia, żeby popytał, czy w Cinnamon też się cały trzęsie, kiedy przejeżdża tramwaj biggrin_prosty.gif
>>> Dziesięć minut! Przecież zanim ja wrócę do hotelu' date=' to moja ice tea będzie już ciepła! W Piaście wychodzisz z hotelu, skręcasz o 90' w lewo, robisz SIEDEM KROKÓW (liczone!) i jesteś w sklepiku! [/quote']Spalicie trochę ze swoich oponek po drodze tongue_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie większe wrażenie zrobiła reakcja obsługi - machnięcie ręką - "Bo to standard, że się łamią" tongue_prosty.gif
Boję się w takim razie, jaką reakcję obsługi uważasz za właściwą: awanturę połączoną z eksmitacją i dodaniem szkód do rachunku? tongue_prosty.gifNo chyba, że pisałaś to jako argument za Piastem, wtedy przepraszam ;]
Spalicie trochę ze swoich oponek po drodze tongue_prosty.gif

Zero empatii, zero sad_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sklepami to jest ta bajka, że pomimo iż Biedra jest bardzo blisko, to żeby do niej dojśc, to trzeba drałować 200m w drugą stronę, a potem z powrotem, żeby się znaleźć po drugiej stronie ulicy tylko :P

Ogólnie jutro się tam przejade najprawdopodobniej. Może najlepeij zrobić jakieś Ask Me Anything z miejsca zdarzenia, bo widzę pytania się Wam mnożą w tempie wykładniczym ;)

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin! Lodówki to jeszcze za czasów Orange`a były. OGARNIJ SIĘ.

Danielu, wybacz. Nie wiem jak mogłem to przeoczyć. Czy Orange mieścił się tam, gdzie nasz wspólny znajomy Jakub mierzył wysokości z okna?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie piekę Hello Meatty http://img407.images...5/dsc01050n.jpgbiggrin_prosty.gif Może na zlocie zrobimy jakiegoś mięsnego płoda czy coś podobnego smile_prosty.gif Będzie dowciapnie i smacznie chytry_prosty.gif .... gotowe :) wyszło całkiem pysznie, soczyste w środku z chrupiącą lekko skórką :)http://img821.imageshack.us/img821/8184/dsc01051p.jpg

Edytowano przez Pan_Feanor
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jutro się tam przejade najprawdopodobniej. Może najlepeij zrobić jakieś Ask Me Anything z miejsca zdarzenia, bo widzę pytania się Wam mnożą w tempie wykładniczym wink_prosty.gif

Nie chcesz tego robić. No chyba, że jesteś gotowy na pytania typu 'a więc, co masz na sobie?' i 'niemądry Hrabulo, co robisz w hostelu skoro zlot jest dopiero za półtora miesiąca' biggrin_prosty.gif Spoko, zaraz ci skomponuję listę rzeczy do sprawdzenia. Fajnie by było, jakbyś zrobił jeszcze sam foty, wiadomo, oficjalne zdjęcia na stronce to jak obrazki w menu w mcdolanie - niekoniecznie mają wiele wspólnego z rzeczywistością ;]


CARDI'S EVER-EXPANDING LIST OF COMPLAINTS

- Cisza nocna: fajnie byłoby, gdybyś zorientował się co jest na piętrach pod/nad hostelem. Potem możesz zrobić dywersję i udając potencjalnego straight edge gościa, zapytać jak sobie radzą z łamaniem ciszy nocnej ;] Generalnie byłoby super gdybyś wybadał jak zapatrują się na fakt, że większość bandy będzie siedziała na miejscu 24h na dobę (i broiła).
- Łazienki: czy faktycznie są w stylu późnego PRL (przepierzenia z dykty FTW), czy może faktycznie te 3 toalety są prawdziwie osobno. Obadaj także, czy by dojść do toalety (mniejsza o prysznice) trzeba przemknąć obok recepcji
- Pokoje: do sprawdzenia, czy jest lodówka w każdym pokoju, czy tylko w kuchni (mam wrażenie, że jedna lodówka na 30+ osób to gorzej niż żadna, równie dobrze będzie można na niej nakleić karteczkę z napisem 'dla najpiękniejszej'). Also, czy w pokojach są stoliczki/krzesełka do pokerka.
- Zaopatrzenie: do sprawdzenia gdzie najbliższy sklepik z zimnymi zapasami (najlepiej całodobowy)
- Lokalizacja: zmierz poziom hałasu Warto wiedzieć, czy Kazimierza Wielkiego jest głośniejsza od Piłsudskiego, czy jedynie tak samo głośna ;]
- Pobożne życzenia: daleko do Lamusa, zrób coś by było bliżej! Also: ja i Feo możemy zapewnić mentalną projekcję worków z piaskiem, byś sprawdził wytrzymałość łóżek.

Tyle na razie, jak mnie najdzie kaprys to jeszcze trochę pogrymaszę.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez zajeżdżania mogę Ci powiedzieć, że najbliższy sklepik jest jakieś 300m od hostelu. Kawałek za KFC w sumie. Atut taki, że 24h i delikatesowo wyposazony, wiec nie tylko bułki i ser żółty można kupić, ale również np. SNickersa :P W druga strone w podobnej odleglosci jest Kerfur, no ale to tylko do 21. Jest też Biedra w sumie w podobnej odległości też.

Co do hałasu, to na Kazimierza ruch jest spory, ale to dwupasmówka z tramwajami pośrodku, więc i tak będzie pewnie ciszej niż w Piaście, bo tam decydujące były tramwaje przejeżdżające niemal na wyciągnięcie ręki + fakt, że się krzywe torowiska krzyżowały :P

Trochę paradoksalne jest to, że pomimo stosunkowej bliskości dworca nidy rydy tam dojechać tramwajem bez przesiadki. Może jezdzi jakis zaginiony bus, ale nie kojarze, zeby cos w tamta strone odbijalo.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie eliminację możemy zrobić w każdym momencie, nie ma problemu biggrin_prosty.gif

Ałć... trollface.gif Ja tylko rozwinąłem pomysł P_aula xD

Okey, ja rozumiem, że przywileje dla kobiet... mimo wszystko jednak wziąć kąpiel w muszli może być nieco problematyczne. Nie uważa "reszta"? biggrin_prosty.gif

...

PS: A jeśli już ktoś dotrwał do końca niniejszego eseju - czy ktoś tutaj miał wątpliwości co do znaczenia i sposobu użytkowania słowa "bynajmniej". Ja bynajmniej takich wątpliwości nie mam...wink_prosty.gif <macha łapką do P_aula - ja sam też jestem dyslektykiem>

Nie wiem, jeśli chodzi o te muszle to nigdy nie próbowałem i nie zamierzam cheesy.gif

Weź mnie człowieku przynajmniej z tym ,,bynajmniej" nie dobijaj...

@niziołka

,,Spalicie trochę ze swoich oponek po drodze"

Hmmm... ja nie mam nic przeciw spacerom. ;]

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę paradoksalne jest to, że pomimo stosunkowej bliskości dworca nidy rydy tam dojechać tramwajem bez przesiadki. Może jezdzi jakis zaginiony bus, ale nie kojarze, zeby cos w tamta strone odbijalo.

No bez przesady, naprawdę. :D Z dworca to jest, prostą drogą, jakieś 10 minut marszu. Do Orange`a dymaliśmy swego czasu aż na Plac Orląt Lwowskich i jakoś nikt nie narzekał. Jazda tramwajem byłaby czystym burżujstwem. Ja wiem, że ciebie stać, ale pomyśl o reszcie.. :) Zresztą, nawet jeśli ktoś zdecyduje się na podwiezienie swojego szanownego siedzenia, najwygodniej będzie wysiąść pod Galerią Dominikańską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powysyłałem trochę PW do wszystkich którzy byli zainteresowani listą obecnych na tegorocznym zlocie. Jak ktoś jeszcze listy nie dostał, a chciałby zobaczyć kto się pojawi, proszę dać znać.

Jak na razie mamy rekordzik - 42 osoby pewne na 100%, możliwe że dojdą jeszcze 2-3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@opti

Ja też kcem :)

No bez przesady, naprawdę. biggrin_prosty.gif Z dworca to jest, prostą drogą, jakieś 10 minut marszu. Do Orange`a dymaliśmy swego czasu aż na Plac Orląt Lwowskich i jakoś nikt nie narzekał. Jazda tramwajem byłaby czystym burżujstwem. Ja wiem, że ciebie stać, ale pomyśl o reszcie.. smile_prosty.gif

Właśnie myślałem o reszcie, szczególnie o takich osobach, które potrafią się zgubić na rynku jak się strzałką ratusza nie pokaże :) Mi to zasadniczo zwisa i powiewa, bo sam od drugiej strony dojeżdżam niźli dworzec :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Hrabul, właśnie oglądam foczki z ostatniego zlotu i widze jak bardzo upodobałeś sobie wykładzine w naszym roomie smile_prosty.gif

Co do listy osób to ja również jestem zainteresowany, to mi uświadomi jak wielu ludzi musze poznać smile_prosty.gif

Znalzałem też dowód na to co zwykle w swoim pokoju porabia oś zła smile_prosty.gifhttp://img341.imageshack.us/img341/8069/zdjcie129p.jpg AL ty się orientujesz czy da się z cynamonu szybko do lamusa podjechać/skrótem się dostać?

Edytowano przez Pan_Feanor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przypomnę w sprawie listy zjazdowiczów, bo moja skrzynka bynajmniej nie zapełniła się o dodatkowy procent...

Dyrdanie po mieście? Meh. Mi to pasuje, lubię chodzić. Wręcz mam taką małą manię łażenia (czy to po toruńskiej starówce, czy to po szkolnych korytarzach). Nogi i figurę wyrabiam (co, te 65 cm w talii to nie tylko geny...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Hrabul, właśnie oglądam foczki z ostatniego zlotu i widze jak bardzo upodobałeś sobie wykładzine w naszym roomie smile_prosty.gif

(...)

AL ty się orientujesz czy da się z cynamonu szybko do lamusa podjechać/skrótem się dostać?

Każdy musi czasem znaleźć swoj kawałek podłogi i odpocząć. To i tak lepsze od Ciebie w topless bikini tongue_prosty.gif

Niemal spod cynamonu jest przystanek z ktorego jezdzi bus bezposrednio pod piasta. Stamtad do lamusa to juz sam wiesz jak daleko :)

A no i wszyscy co jada ciapongiem, to mają się jarać nowym dworcem. Po pierwsze jest piekny, a po drugie Ci co pamietaja remont, wiedza jakie to luksusy nie krazyc kilometrami, nawet do cynamonu :P

Edytowano przez Lord Hrabula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nogi i figurę wyrabiam (co' date=' te 65 cm w talii to nie tylko geny...).[/quote']
@_@ 65cm to ja mam w udzie.
Mam cichą nadzieję' date=' że nie rozpętałaś dyskusji o tym, kto ma ile cm długości i w czym :P
Właśnie myślałem o reszcie, szczególnie o takich osobach, które potrafią się zgubić na rynku jak się strzałką ratusza nie pokaże
I takie osoby miałyby się nie zgubić próbując ogarnąć wrocławski transport miejski? :D Ale rzeczywiście - wiedza o środkach komunikacji miejskiej może być przydatna.

I również poproszę o listę - jeśli będzie wygodniej, może być na GG :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche, i owy temat zamieni sie w serwis randkowy. trollface.gif

@ hrabul - yep, bedziemy skladac poklony budowniczym, a przy okazji biore na siebie zebranie daniny dla Wladz Miasta za ten dziekczynny dar, ale o ile Wrocek jest urocza miescina (tongue_prosty.gif), to jednak jestem za zjazdowym rewanzem i zapraszam do stolicy*. Moze i nie ma tu redakcji CD-A, ale mamy metro (a niebawem II linia), no i ogolnie jakos palam miloscia do tego miasta. smile_prosty.gif Tu sie urodzilem, to i tu zamieszkam. Kiedys. Moze. Poki co perspektywa +- kwadransa podrozy do Wawy mi odpowiada.

To ja czekam na liste, optiuszu, nie zawiedz mnie. smile_prosty.gif

Oum. Zaskoczonym, bo nie spodziewalem sie tych paru osob. Wiec jednak Commander Shepard jedzie, klamczuch jeden. ;d

A tak abstrahując od powyzszych polityczno-lokalizacyjnych dywagacji, czy tylko ja widze w tym temacie same roczniki '03? :O Stara gwardia, a dla mnie to wrecz starozytna.

EDIT:

Właśnie myślałem o reszcie, szczególnie o takich osobach, które potrafią się zgubić na rynku jak się strzałką ratusza nie pokaże.

Nie doceniasz dzisiejszej mlodziezy, co to ma w swych pomiotach szatana smartfonach giepeesa.

*) Serio. Ale tak serio serio.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i wszyscy co jada ciapongiem, to mają się jarać nowym dworcem. Po pierwsze jest piekny, a po drugie Ci co pamietaja remont, wiedza jakie to luksusy nie krazyc kilometrami, nawet do cynamonu tongue_prosty.gif

Jarałem się, jarałem. Byłem we Wrocławiu na meczu Polska-Czechy (lans) i co prawda dojechałem PolskimBusem, ale na dworcu spędziłem sporo czasu, a i na sam stadion jechałem ciuchcią. Rzeczywiście dworzec robi wrażenie, ładnie to odpicowali. Brakuje tylko KFC, które swego czasu tam było. I toaleta za 2,5 zł to odlot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak abstrahując od powyzszych polityczno-lokalizacyjnych dywagacji, czy tylko ja widze w tym temacie same roczniki '03? :O Stara gwardia, a dla mnie to wrecz starozytna.

Pootwieraliśmy wieka trumien, ale nie wiem na jak długo. Blask bijący od nowego forum może się okazać zabójczy. :)

Kiedyś za wspominanie o Starej Gwardii groziło ostrzeżenie. Coś się w tym temacie w międzyczasie zmieniło? ;D

AL ty się orientujesz czy da się z cynamonu szybko do lamusa podjechać/skrótem się dostać?

Hrabula twierdzi, że jest autobus, ale jakoś mi się nie wydaje. :) Zresztą o ile tramwajami od biedy można jeszcze się po Wrocławiu poruszać (mając przygotowany prowiant, wodę i ubrania na zmianę) o tyle autobusy to w większości masakra. Polityka miasta jest taka, że w korkach mają stać wszyscy i nie będzie udogodnień dla komunikacji zbiorowej. :)

BTW, rezerwowałem ostatnio w Lamusie stolik. Dyszka od osoby, ale do wykorzystania w barze. Można przemyśleć, bo wieczorem z miejscem może być różnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nogi i figurę wyrabiam (co' date=' te 65 cm w talii to nie tylko geny...).[/quote']
@_@ 65cm to ja mam w udzie.
Mam cichą nadzieję' date=' że nie rozpętałaś dyskusji o tym, kto ma ile cm długości i w czym [img']http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/tongue_prosty.gif

Ależ dlaczego nie? To bardzo ciekawy temat, ja mam na przykład 5 cm wody w piwnicy, nie wiem co to ma do rzeczy, ale jak wszyscy spamują to ja też mogę :D

Dotarła do mnie lista osób, skład zaiste spory i doprawdy nie wiem jak ja zdąże się przez te parę dni choćby przywitać ze wszystkimi. Będe próbował. No i dobrze że dotarł, bo patrząc na to jak niektórzy się tutaj często wypowiadają, zaczynałem mysleć żę na zjazd Jedzie Hrabula, Feanor, Cardinal i ewentualnie A.L. :P

Aha, i chyba tym razem nie doczekamy się pana z roszczenami zrobienia ogólnoforumowego zjazdu na kilkaset osób. A szkoda, bo on nawet śmieszny był.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na to czekałem Kaktus. Ten kolega był hitem poprzedniego zjazdu, a powiedzenie "wystarczy odrobina zdolności organizacyjnych" otarło się o zostanie sucharem.

Ponadto Hrabula na Zjazd nie jedzie. Nikt go nawet na Zjeździe nie chce. Niemniej jako miejscowy element sam się wprosi i będzie nam soki podpijał, a potem oglądał z bliska podłogę. Feo, Cardi i AL też nie pojadą bo im się miejscówka nie podoba. Innymi słowy nie jedzie nikt, Zjazd odwołany.

Wreszcie info dla wszystkich - nie "stara gwardia" tylko Oś Zua. Przynajmniej niektórzy, bo ja mimo, że też stary dziad, to jednak do Osi się nie zaliczam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na to czekałem Kaktus. Ten kolega był hitem poprzedniego zjazdu, a powiedzenie "wystarczy odrobina zdolności organizacyjnych" otarło się o zostanie sucharem.

Ja nadal czekam na ten wielki zjazd, kolega już rok robi, więc mam nadzieje że będzie naprawde wypasiony, łazienka w każdym pokoju, z sauną, żabka, biedronka i lidl do wyboru w promieniu 20 metrów i takie tam.
Ponadto Hrabula na Zjazd nie jedzie. Nikt go nawet na Zjeździe nie chce. Niemniej jako miejscowy element sam się wprosi

Chyba raczej wkupi. Na co ja moge jak najbardziej przystać, podłogi jest w bród a każdy grosz się przyda

Wreszcie info dla wszystkich - nie "stara gwardia" tylko Oś Zua. Przynajmniej niektórzy, bo ja mimo, że też stary dziad, to jednak do Osi się nie zaliczam.

No właśnie, może jestem głupi, ale ja cały czas nie wiem kto dokładnie się do tej Osi zalicza. Ktoś mnie oświeci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...