Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

Pantera -> W większości programów jest magic wand (różdżka), która pozwala zaznaczać obszary o takim samym kolorze (lub podobnych - suwak tolerancji). Zaznaczasz tym narzedziem biały obszar i go wycinasz lub odwracasz zaznaczenie (masz zaznaczone to co chcesz zachować) kopiujesz i wklejasz jako nowy obrazek - powinno wyjść z przeźroczystym otoczeniem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów tapetowo :)

Zapraszam do krytyki i opinii.

Bzz bzz

Chyba nie muszę dodawać, że znowu zmieniłem tapetę, na to, co zrobiłeś :)

Zastanawiam się jak można zrobić coś tak dobrego. Bo to co robisz daje bardzo interesujący efekt - jak widać ze zwykłego zdjęcia można zrobić coś jeszcze lepszego. I to się chwali! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo Glowka naprawdę niezłe.

A tu z kumplem stworzyliśmy coś głupiego, miałkiego, dla totalnej hołoty bez polotu i żenującego (UWAGA trochę wulgaryzmów)

http://dupogniotekjozef.bloog.pl/?ticaid=65696

Jakby coś, co złego to nie my.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A final kiedy będzie? Ciekawy rysunek, lubię taki lekko zeschizowany sposób rysowania, tylko jak na mój gust otoczenie postaci powinno być bardziej zacieniowane by dodać klimatu.

Coś nowego zainspirowanego zbliżającym się Dniem Kobiet.

1580661.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*wyłania się powoli zza winkla*

Dzień dobry państwu. Ja tak tylko na chwilkę, szybciutko.

Niealfa

Dwa słówka wyjaśnienia. Komiks jest z gruntu, definicji, oraz konceptu minimalistyczny, i taki ma być, zanim mi się na głowę gromy posypią, że narysowane jest to jak pierdnięcia dziecka z Downem. ;] Muzyką się proszę nie przejmować, jest podkreśleniem minimalizmu, to Philip Glass, metamorfoza piąta. ;)

Aha. No tak, ostatni rozdział będzie rysowany, bo tak fabuła wymaga. To będzie jedna spójna historia, trochę drogi, trochę obyczajowo, trochę bildungsroman. :) Na razie jest tylko prolog i rozgrzebany pierwszy rozdział. Staram się żeby aktualizacje były w poniedziałki i piątki, a jeśli się nie udaje, to chociaż w poniedziałki. Jak się nadarza więcej odcinków, to po prostu więcej się pojawia (to widać po datach ;))

No nic, mordę zamykam i zapraszam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://aycu09.webshots.com/image/46208/200...28525902_rs.jpg

S1 Odc. 1 - A lot of potatos

Lincoln Burrows zostaje aresztowany i skazany na wózek inwalidzki za nielegalny handel zapałkami.

Jego brat Micheal dowiaduje się o tym z Telexpressu. Postanawia pomóc bratu i kupuje 2kg ziemnioków. By dostać się do więzienia przechodzi przez ulice na czerwonym świetle. W samym więzieniu spotyka brata i obiecuje mu, że go stąd wyciągnie.

YouTube:

http://pl.youtube.com/watch?v=39bnyCeC1oQ

Download

http://www.sfm.rhr.pl/strona/downloads.php?cat_id=2&download_id=2

S1 Odc. 2 - Vegetables for All

Scotfield potrzebuje pasty do zębów. Według ziemnioków jedyne miejsce gdzie można ją dostać to skrzydło szpitalne. By dostać się tam Scotfield udaje, że boli go brzuszek. Pani doktor radzi by ten łyknął sobie paracetamol. Podczas powrotu do celi Micheal odwraca uwagę eskortujących go strażników rzekomym ptaszkiem. Sam wraca do gabinetu Pani doktor i kradnie pastę, którą następnie wylewa na kratę szybu.

Dochodzi do spotkania z T-bagiem, który oferuje swoje usługi w postaci ochrony. Dochodzi do małej wymiany ciosów, która kończy się w gabinecie Bellicka.

YouTube:

http://pl.youtube.com/watch?v=5n6VeMiwAc4

Download:

http://www.sfm.rhr.pl/strona/downloads.php?cat_id=2&download_id=3

S1 Odc. 3 - We need a new plan

Do zespołu wkręca się T-bag, który odkrył, że Scotfield przemycił kartofle do więzienia. Posługując się szantażem dochodzi do ekipy.

Niezbędnym elementem ucieczki jest łopata, którą należy rozwalić kraty tunelu wentylacyjnego. Pomocny może się tu okazać Fernando Sucre, któremu Scotfield wygadał się o ucieczce. Tym samym Sucre dołącza do ekipy. Podczas powrotu do cel Linc zagaduje eskortujących ich strażników. Micheal korzystając z okazji opuszcza szereg i kanałami dostaje się do centrum zarządzania i otwiera cele w bloku C.

Tymczasem Veronica Donovan adwokat Lincolna będąc przekonaną, że Linc nie handlował zapałkami a jedynie grzybami szuka wskazówek na terenie jakiejś fabryki. Kierując się śladami porozrzucanych zapałek napotyka na swojej drodze agenta Kellerman'a. Rozpoczyna się ekscytuący pościg skuterami. Niestety Kelerman gubi panią adwokat

Scotfield wraca z centrum i daje znak do ucieczki.Więźniowie ruszają do szybu wentylacyjnego, a Sucre wybija kratę łopatą. Niestety blacha, na którą Scotfield wylał pastę do zębów została wymieniona.

YouTube:

http://pl.youtube.com/watch?v=EVaaSwUMfs0

Download:

http://www.sfm.rhr.pl/strona/downloads.php?cat_id=2&download_id=4

S1 Odc. 4 - MR. Yan Essential

Micheal musi dostać się do skrzydła szpitalnego po więcej pasty do zębów. Wpada na pomysł by wyłączyć klimatyzację co powinno zdenerwować więźniów.

Scotfield wzywany jest do naczelnika. Jako, że Micheal studiował prace w polu naczelnik ma dla niego propozycję. W zamian za lekcje obierania ziemniaczków, które są przysmakiem jego żony Scofield będzie miał u niego chody.

Podczas powrotu do celi Micheal'owi zachciewa się "kupci", która jest tylko pretekstem by dostać się do centrali by wyłączyć klimatyzację. Niebawem więźnią daje się we znaki gorąc.

Micheal dostaje się do skrzydła szpitalnego i proponuje pani doktor mała przerwę ofiarowując jej 3-bita

W więzieniu wybucha bunt. Na miejsce przybywają posiłki, które szybko opanowują sytuację w więzieniu. Niestety podczas pożaru spłonęły kartofelki treningowe naczelnika. Karą za to jest pozbawienie więźniów deserków.

Micheal dowiaduje się także, że "właz" tunelu pokryty jest dwuwarstową folia śniadaniową Pan Jan niezbędny.

YouTube:

http://pl.youtube.com/watch?v=UHYnaWD7068

Download:

http://www.sfm.rhr.pl/strona/downloads.php?cat_id=2&download_id=5

S1 Odc. 5 - New friend

Do ekipy dołancza John Abruzzi, który dowiedział się o ucieczce pod prysznicem rozmawiając z ziemniokami. John to włoski mafiozo mający wtyki w mongolskiej mafii.

Tymczasem Micheal wpada na nowy plan ucieczki. Pod zadowalarnią strażników znajduje się kanał, którym można dostać się na drugą stronę muru. John zoobowiązuje się "podgrzać atmosferę tego budynku". Dzięki jego znajomością z wielkim gangsterem Jurantem ze Spychowa John może także załatwić tam robotę dla komitetu ucieczkowego. Jurant jednak pragnie by Micheal wydał mu rosyjskiego sprzedawcę czerwonych ogórków, po których żona Juranta dostała biegunki. Przy pomocy rakiet Osamy bin Ladena zadowalarnia strażników została porządnie uszkodzona.

YouTube:

http://pl.youtube.com/watch?v=_WZuX6rlpEU

Download:

http://www.sfm.rhr.pl/strona/downloads.php?cat_id=2&download_id=6

S1 Odc. 6 - Piece a Cake

Jako, że Micheal studiował prace w polu naczelnik ma dla niego propozycję. W zamian za lekcje obierania ziemniaczków, które są przysmakiem jego żony Scofield będzie miał u niego chody.

Rozpoczynają się prace w zadowalarni. Micheal rozdziela zadania pomiędzy członków ekipy: Sucre ma iść po bułki do Tesko, T-Bag zmiata "[beeep]" z podłogi, Linc ściąga grzyby ze ściany, nowy członek ekipy John Abruzzi malować będzie w notesie zboczone elementy ciała, a sam Scofield robi za czujke.

Rozpoczyna się pierwsza lekcja obierania ziemniaczków. Scotfield liczy na zapłatę w postaci przydziału pomysłodajnych deserków, które sa niezbędnym elementem skorzystania z wiedzy ziemnioków. Jednak naczelnik odmawia.

W między czasie Kellerman odwiedza panią prezydent, która dowiedziała sie o rzekomej ucieczce braci i żąda przeniesienia Micheala do innego więzienia.

Scotfield wpada na pomysł wkręcenia do ucieczkiC-Note'a, który pracuje w kuchni i mógłby zaopatrzyć naszego bohatera w desery.

Do Fox-river przyjeżdzają agenci żądając przeniesienia Scotfielda.

YouTube:

http://pl.youtube.com/watch?v=5pigBygm7TE

Download:

http://www.sfm.rhr.pl/strona/downloads.php?cat_id=2&download_id=1

------------>Oficjanla strona serialu- www.sfm.ocom.pl <------------

Po pierwsze: nie wrzucaj na forum tak dużych grafik, zapoznaj się z zasadami pisania postów. Po drugie: nie umieszczaj tego samego posta w kilku tematach, to podchodzi pod spam. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url=www.www.gogal1204.bloog.pl/wyniki,1,index.htmlTrue story of bury zenek

Na ty bloogu jest 10 odcinków mojej twórczości o niejakim burym zenku.Fabuła początkowo malutka na końcu dotyczy całego świata i jest epicka.Zamieszani w nią są nawet władcy Anglii i Afganistanu ale o tym przetyczacie sami.

Proszę komentować pozytywnie i negatywnie.Na krytykę nie obrażę sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achtung! UWAGA: Autor nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną utratę wzroku, słuchu, węchu lub szkody na psychice spowodowane oglądaniem jego "tfurczości". Nieletni nie powinni tego oglądać. Zostaliście ostrzeżeni. Niech Bóg Imperator ma was w opiece.

Przy przeglądaniu komiksów zebrało mi się na narysowanie czegoś, po raz pierwszy od kilkunastu lat chwyciłem ołówek i zacząłem tworzyć dzieło, które miało wszystkich oślepić. Swoją brzydotą naturalnie. Kobiet z założenia miałem nie ruszać, wyrządziłbym im wielką krzywdę. Dwa wieczory zajęło mi narysowanie szkicu ołówkiem. Moje dziecię wygląda tak: szkic, i jestem z niego dumny. (Jakby było z czego...)

Potem sobie pomyślałem, że warto zrobić użytek z GIMPa i zamazać parę śladów mojej nieudolnej ołówkowej kreski kolorami, a światu wcisnąć jakąś bajeczkę. Nie zajęło mi to zbyt wiele czasu, pokolorowany szkic wygląda tak: kolor. Zdecydowanie zyskał na uroku.

Pewnie bym tak to pozostawił, ale zachciało mi się zabaw ze światłem (bzzzzz...) i jakoś udało mi się wstawić efekt boltera, który przeszedł moje skromne oczekiwania, gdyż dopiero teraz na poważnie zacząłem bawić się GIMPem. Wygląda to jakoś tak: efekt strzału.

Skoro zaszedłem tak daleko, czy mogłem się poddać i nie dodać efektu cienia? Fajnie, ale jak to zrobić? W końcu znalazłem sposób i mogę uznać moje dzieło za ukończone. Nie ma fabuły, nie ma tła, ani dymków z tekstami, bo ich na razie nie planowałem. Ale pierwsze podejście mam już za sobą. Może stworzę jeszcze coś w przyszłości. (Komiks Warhammera 40,000 a'la Holy.Death? Już to sobie wyobrażam...)

Oto wielki finał: Final Fantasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Powiem, że do rysunków fanów jakiegoś uniwersum podchodzę z dystansem. Jednak po obejrzeniu tych, jestem pełen podziwu. Piszesz, że to twoja pierwsza próba zawojowania świata swoją kreską, fajnie Ci to wyszło nawet. Podoba mi się art w samym ołówku, a skoro ten mi podszedł, to dalej z gimpem mogło być tylko lepiej... Jednak moim skromnym i nieliczącym się zdaniem w ostatnim kroku przedobrzyłeś, najbardziej pasuje mi przedostatnia wersja z czerwonym marinem... Z tego co widzę, Chaos kosi SM'a, brakuje tylko tego ich chamskiego okrzyku radości czy po prostu śmiechu, jaki towarzyszy serii z boltera przy potyczce w DoW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy a czy mnie się wydaje, a że Ty mi mówiłeś, że w ogóle nie umiesz rysować, że nigdy nie niczego nie stworzysz fajnego itp. itp...a może mi się coś kiedyś przesłyszało, ale mniejsza z tym. Jak powiadasz, ołówka nie miałeś w dłoni ładne pary lat...a taki rysunek jak na start to naprawę imo jest całkiem dobry. Szkic niczego sobie, kolor nałożyłeś lepiej niż ja kiedy pierwszy raz postanowiłem coś pokolorować, a przy efekcie strzału uważam, że zaprawdę nabrało to trochę takiego komiksowego stylu. Może ktoś się na mnie pogniewa, ale ten gościu na trzeciej wersji, który oddaje strzał przypomina mi drugo czy trzecio-planowe postacie (nie wiem, chodzi mi o te postacie co tylko tło zapełniają) z pierwszy części komiksu "Lobo". Przy swoim ostatecznym efekcie mogłeś rozjaśnić trochę boki tego Marinsa, a nie całkowicie go ściemniać, bo tak to trochę już mniej fajnie wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy a czy mnie się wydaje, a że Ty mi mówiłeś, że w ogóle nie umiesz rysować, że nigdy nie niczego nie stworzysz fajnego itp. itp...

Bo tak było. Od lat twierdziłem, że jedyne co umiem rysować to ludzie-patyki, a i to krzywo... Parę dni temu postanowiłem jednak coś z tym zrobić.

Jak powiadasz, ołówka nie miałeś w dłoni ładne pary lat...

Jakieś dwanaście lat lub coś koło tego.

Może ktoś się na mnie pogniewa, ale ten gościu na trzeciej wersji, który oddaje strzał przypomina mi drugo czy trzecio-planowe postacie (nie wiem, chodzi mi o te postacie co tylko tło zapełniają) z pierwszy części komiksu "Lobo".

Ja się nie gniewam, ja w ogóle nie rozumiem o co chodzi. Mniej więcej wiem, kto to jest Lobo, ale nie mam zielonego jak wyglądają te postacie. Mógłbyś rozwinąć tę myśl?

Przy swoim ostatecznym efekcie mogłeś rozjaśnić trochę boki tego Marinsa, a nie całkowicie go ściemniać, bo tak to trochę już mniej fajnie wygląda.
Jednak moim skromnym i nieliczącym się zdaniem w ostatnim kroku przedobrzyłeś, najbardziej pasuje mi przedostatnia wersja z czerwonym marinem...

Właśnie nie byłem pewien, jak do końca to powinno wyglądać. Na pewno oświetlić Kosmicznego Marine Chaosu, ale w jakim stopniu efekt wystrzału będzie rzucał cień na Kosmicznego Marine? Ot, takie dylematy oświetleniowe miałem na końcu. W końcu doszedłem do wniosku, że światło "atakuje" nas wprost, między nami stoi Kosmiczny Marine i tym samym całość pleców czerwonego Marine powinna zostać zacieniona. W sumie wyszło to tak, jakby scena miała miejsce w bardzo ciemnym pomieszczeniu. Chyba muszę sobie sprawić jakąś książkę, która uczy o rysowaniu cienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie byłem pewien, jak do końca to powinno wyglądać. Na pewno oświetlić Kosmicznego Marine Chaosu, ale w jakim stopniu efekt wystrzału będzie rzucał cień na Kosmicznego Marine? Ot, takie dylematy oświetleniowe miałem na końcu.

Ja nie wdawałem się w dylematy oświetleniowe, na proste oko, bez zastanowienia, czerwony bardziej mi się podoba. Być może dlatego, że kojarzy się z BloodRavens, bo to pewnie jest członek Blood Ravens...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...