Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

Logo_by_DoktorJoint.png

n/c licze na krytyke (konstruktywna).

Hmm, co my tu mamy ;)

Tło powiedzmy ze daje rade (staram sie znalezc cokolwiek choc troche nie kłującego w oczy zeby nie dowiedzieć się od ciebie równie ciekawych rzeczy o swojej rodzinie co ostatnio misiu ;] ), reszta leży i kwiczy. Zrobienie czegokolwiek nie sprowadza się do użycia 2-3 pędzelków (tak jak w tym wypadku).

Brakuje jakiejkolwiek kompozycji (D praktycznie styka się z ramką, co wygląda beznadziejnie, "BAD" nie jest nawet wyśrodkowane i psuje wszystko jeszcze bardziej - trzeba być konsekwentnym - albo chaos, albo porządek - a nie troche tego i troche tego). Kolejny minus - beznadziejna ramka, ktora sprawia wrazenie jakby znalazla sie tam gdzie znalazla (czyli wewnątrz pracki, a nie na jej obrzeżach) przez przypadek. Co dalej... na brzegach napisów wyłazi straszna pikseloza, wyglądają jakby były nieudolnie wycięte z innego obrazka.

No i ogólnie - nuda i brak czegokolwiek na czym można by zawiesić oko, ot taki zwykły 5-minutowy potworek, zdecydowanie nie ma się czym chwalić.

: - )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na swój sposób potwierdziłeś, że NIE czytałeś żadnej książki Clarksona i NIE wiesz, że ma masę wrogów...

I na tej płaszczyźnie najwyraźniej to JA posiadam większą wiedzę od ciebie :o

A uwierzysz mi na slowo jezeli powiem, ze czytalem jego ksiazki i jestem jego wielkim fanem (szczegolnie TopGear)?

Ewentualnie mozesz tez uwierzyc w to, ze w ogole nic nie czytam. Ale wtedy na twoim miejscu balbym sie o wlasny intelekt skoro czytajac nie potrafisz korzystac z wiedzy tak jak osoba, ktora nic nie czyta.

Wybierz sobie co wolisz.

(Pokonuję ciebie twoją własną bronią? :))

Tak. Ale swiadczy to o twojej slabosci. Bo ja jestem idiota, wiec korzystam z cudzych pomyslow. A ty kim jestes skoro korzystasz z pomyslow takiego debila jak ja?

Na wlasne nie stac?

Bo każdy zacznie widzieć jakieś zgrzyty, po tym jak różni ludzie napiszą co o tym sądzą i obejrzysz film 10 razy.

Ale większości już się nie da poprawić... za późno.

Wiec pytanie brzmi: po co zrobiles gniota? Nie widziales, ze jest nudny i beznadziejny od razu? Musi ci to ktos inny powiedziec?

W porównaniu z innymi machinimami z GTA.

To jest "niezła szpryca".

Wiele opinii internautów mówi, że jeden z najlepszych.

Gusta się różnią...

Ok. Chyba nie rozumiesz pewnych zasad. Hamburger z McDonaldsa jest genialna potrawa w porownaniu z czerswta bulka.

Jezeli chcesz slyszec tylko pochwaly to ok. Jezeli chcesz by cie chwalono za to, ze jest to najlepsza machinima, to idz na forum zajmujace sie wylacznie tym. Ale przypominam... tutaj jest "Tworczosci.." a tworczosc to raczej sztuka. Wiec tutaj zupelnie nie pasuje.

W następnych filmach dam oficjalne zastrzeżenie:

"Zabrania się oglądania dzieciom do lat 3 i Smutnemu Wędrowcowi"

Masz to jak w banku.

Ciesze sie, ze bede slawny (skoro tyle osob podziwia twoje twory). Problem w tym, ze zarty tam zawarte sa kiepskie. Nie wierzysz? Nie musisz.

Ale da sie to w miare obiektywnie stwierdzic.

Btw, zart nie musi mnie smieszysc ze az sie posikam bym go docenil.

Tak samo jak ty powiedziałeś, że zrobiłbyś cudo w te ok. pół roku

z hakiem. To były przykłady podobnych "wyczynów" ...

Stary, ja sie smieje, ze pracowales tak dlugo i z takim zapalem a wyszedl taki badziew. Nie wstyd ci? Filmik wyglada raczej jakbys nad nim pracowal gora dwa tygodnie. A do tego wychodzi na to, ze sam go nie robiles.

Banda partaczy.

Forumowy maniak. 10 kont, każde inny styl pisania i bycia. Pech chciał, że to akurat ten "zły glina"

Jedno konto. Zasad prosta, wklejasz tutaj - kazdy moze ocenic. Ale jak chcesz sie bronic to porownaj to do czegos i wykaz, ze sie myle. Pokaz geniusz tego dziela.

Kończę z tobą.

Nie dam się wciągnąć w dalsze gierki.

Najpierw gadasz, że Clarkson NIE ma fanów.

Wniosek: nie czytałeś książek.

Kiedy to mówię piszesz, że nie czytasz książek, ale z pewnością jesteś mądrzejszy, bo ja czytam i jestem głupi i smutny.

Następnie ja ripostuję, stwierdzając, że w tej dziedzinie mam wiedzę większą od ciebie.

Słyszę od ciebie:

A uwierzysz mi na slowo jezeli powiem, ze czytalem jego ksiazki i jestem jego wielkim fanem (szczegolnie TopGear)?

To w końcu się zdecyduj. Czytałeś, czy nie?

Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, że ma masę wrogów.

Wniosek: zgrywasz się, albo nie masz na temat zielonego pojęcia.

Ręce opadają. Nie ma sensu kontynuowania dialogu.

To wygląda tak jakby każdy post był pisany przez kogoś innego, kto akurat ma zły humor !(?)

Do reszty, też nie mam siły tobie tłumaczyć.

Dobra, wygrałeś.

Przyznaję- tak, jesteś skończonym debilem.

W 2 tygodnie to ja zmontowałem połowę filmu.

A jeżeli sądzisz, że montaż to łatwa sprawa- sklej coś dłuższego.

Pogadamy.

A ta praca "Bad Blood II",

nie jest dobra.

Napis niewyraźny, pomysł słaby a wykonanie również kuleje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś narysowałem sobie takie o to dwie postacie. Potem na początku sierpnia zrobiłem szkic tych dwóch osobników, miałem nadzieje, że przy szpanuje na zjeździe FA i we Wrocławiu go skończę...myliłem się. Potem myślałem, że może w Krakowie na Zonku? Znów, bo szkicowałem tam co innego, więc wczoraj wyjąłem tego nieskończonego szkic i w końcu skończyłem, a o to i on:

fbi4xl9.th.jpg

Łaaaaadnie? : >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadowcat

Podoba mi się, tylko twarz wygląda kiepsko i przydałoby się coś w tle.

Moja pierwsza brushowa tapetka. Jak na razie tylko rozdzielczość 1024 x 768 bo przy moim necie większej wersji, jak na razie, nie dam rady wysłać.

http://i166.photobucket.com/albums/u119/ro...pety/Space2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dwie nowe tapety na weekend, w tym jedna nie do końca nowa, bo re-edycja.

Deadpoint_by_Obi_S4n.jpg Spring_bliss_HD_by_Obi_S4n.jpg

Pierwsza tapeta (ta po lewej) dostępna jako paczka multi-rozdzielczościowa, druga dostępna tylko w 1680x1024, jednak w opisie pracy jest odnośnik do starej wersji w 1280x1024.

Enjoy!

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dwie nowe tapety na weekend' date=' w tym jedna nie do końca nowa, bo re-edycja.

Deadpoint_by_Obi_S4n.jpg Spring_bliss_HD_by_Obi_S4n.jpg

Pierwsza tapeta (ta po lewej) dostępna jako paczka multi-rozdzielczościowa, druga dostępna tylko w 1680x1024, jednak w opisie pracy jest odnośnik do starej wersji w 1280x1024.

Enjoy!

Bzz bzz[list']

Szczerze powiem, że zazwyczaj mi sie twoje tapety nie podobaja. Cieżko mi nawet stwierdzić dlaczego, po prostu nie ustawiłbym zadnej na pulpicie. ;] Tym razem jednak, praca numer jeden jest całkiem przyjemna. Na pulpicie co prawda nie wyląduje, bo mam cos innego, ale być może doczeka się swoich "pięciu minut";]

A, pomysł z "paczkami" zacny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadpoint_by_Obi_S4n.jpg

Bzz bzz

Ciekawa' date=' lubię tego rodzaju grafiki [leci na pulpit, tylko ze zmienioną rozdzielczością, wolę 1280x800 [domyślne to 1280x1024'] z czarnymi paskami na górze i dole, taki widescreen ;] ], druga średnia...

Coś mojego:

http://rolek.deviantart.com/art/Sweet-Cherry-63845328

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy odręczny rysuneczek ;] Taki mały tribute dla serii Resident Evil, która ostatnimi czasy pochlonęła mnie bez reszty ;] heil.

http://pan-mnq.deviantart.com/art/Jill-Val...Licker-64239265

EDIT:

To jest LICKER waflu :P i wcale niewygląda jak obcy, a to nie są oczy tylko mózg :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co cię pochłania, musisz narysować. Nie wnikam :P

Ten ziomek za tą lalą wygląda identyko jak 'Obcy' <tu wstaw sobie dowolny numerek> albo Czarny Spidey. No kurde - spójrz tylko na jego oczy :D Wypisz wymaluj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe coś... miałem ochotę napisać o tym

Ta kula leci dokładnie w moją stronę. Cholera, ze wszystkich azymutów tego świata stoję akurat na linii kuli. Teraz szczęście łaskawie zechciało spojrzeć na mnie A przez dwadzieścia lat lotka straciłem kilka całych pensji. To tak jakbym miał wyjęte kilka miesięcy z życia. Zresztą czy to ważne? Pocisk jest coraz bliżej i niedługo nie będę przejmować się żadnym cholernym totkiem. A chciałem jeszcze tyle w życiu zrobić; w sobotę zamówione obrzezanie, na które stałem w kolejce już drugi miesiąc. Nigdy nie byłem w Nepalu. Wycieczka do Nepalu to moje marzenie. Gdyby tylko dało się je zrealizować…gdyby były na to środki finansowe, gdyby była towarzyszka podróży… cóż to za radość patrzeć na łańcuch Himalajów bez kogoś u boku…

Ta mała czarna kula lecąca szybko w moją stronę przypomina mi listopadową grę w kręgle. Wygrałem wtedy piwo. Piękne lata, ale czy stracone? Jednak nie czas o tym myśleć, nie zostało mi wiele czasu. Ale może jeszcze nie wszystko stracone, może da się wybrnąć z tej sytuacji. Pierwsza myśl: Uchylić się. Nie, głupi pomysł, nie słyszałem jeszcze o człowieku który miałby taki refleks żeby uchylić się przed nadciągającym pociskiem. To fizycznie niemożliwe. Niewykonalne. Lot takiej kuli od momentu wystrzału do celu trwa mniej niż najmniejsza myśl człowieka, co do tego jestem pewien. No cóż, nie ma już dla mnie ratunku. Niby powinienem teraz stanąć jak mężczyzna i przyjąć to na siebie bez mrugnięcia okiem. Ale życie to nie film, panika ogarnia całe moje ciało, czuję jak się trzęsę, przecież moje życie właśnie dobiega końca w tak brutalny i nagły sposób. Kto nie wolałby umrzeć ratując kogoś z płomieni albo rzucając się pod tramwaj w akcie samobójstwa? Ja jestem tym [beeep]cem losu i zaraz dołączę do ludzi ginących w wypadkach samochodowych czy ofiar tragedii rodzinnych. Trudno.

Kula zaraz mnie dosięgnie, już ja niemal czuję. Ciekaw jestem co się stanie po mojej śmierci. Będę duchem, duszą, nie będzie mnie. Jednak nie mogę powiedzieć że nie mogę się doczekać, wręcz przeciwnie, wolałbym żeby ta chwila nigdy nie nastąpiła. Szkoda odchodzić z tego świata, naprawdę szkoda. Szkoda, że nie pożegnałem się z rodziną, szkoda że nie spisałem testamentu, szkoda, że nie zdążyłem powiedzieć szefowi w pracy co o nim myślę. Podszedłbym do niego, rzucił parę soczystych wiązanek słów i złożyłbym swoje papiery na jego biurku. Potem wyszedłbym i już mógłbym umierać. Szkoda.

Żegnaj okrutny świecie, do zobaczenia w piekle szefie, mam nadzieję, że mnie dobrze zapamiętacie… zresztą co mnie to obchodzi, nie będzie mnie wśród was. Trzymajcie się ciepło.

Kula mnie minęła… uf, co za szczęście. Cholera, leci następna…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Z góry przepraszam wszystkich... bowiem odejdę troszkę od tematu :wink:

_Tym razem nie chce niczego swojego zaprezentować, lecz poprosić Was wszystkich... dokładniej to wszystkich grafików:

_czy jest ktoś chętny zrobić fotomontaż z dwóch RÓŻNYCH zdjęć? Tak by tworzyły jedną spójną całość?

_Dokładniej: daję zdjęcie pewnej dziewczyny, oraz kilka ujęć jednego samochodu. Należało by wyciąć tę osobę z jednego zdjęcia, wstawić na pierwszy plan (jest w trochę niewygodnej do obróbki pozycji - i prawdopodobnie trzeba by było co nie co dorysować :) ), wyciąć samochód z jednego ze zdjęć... oba elementy wstawić "w mieście" (tu trzeba samemu sobie poradzić i wynaleźć jakieś zdjęcie), do tego dodać kilka efektów wizualnych i wstawić pewne logo - które także dostarczę.

_Chciał bym, żeby całość ma się prezentować tak, jak by miała to być tapeta z jakiegoś Need for Speed'a :)

_chętni co SPORO POTRAFIĄ W PHOTO-SHOPIE niech piszą PW, bądź na e-mail: rob3rt@op.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Trochę mnie to ostatnio nie było, więc warto zrzucić stuff. Tym razem grindowo i niesmacznie, czyli to co tygryski lubią najbardziej 8) Oczywiście tapetka dostępna jako paczka multi-rozdzielczościowa. Szczegóły na deviancie.

Grind_Twins_by_Obi_S4n.jpg

Edit:

rol3k - dzięki, faktycznie był błąd w linku, to pewnie ze zmęczenia ;)

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, przestań smęcić, google i odrobina myślenia naprawde nie boli.

Deviantart.com -> resources -> tutorials

http://www.good-tutorials.com/

http://www.webphotoshop.pl/index.php?go=tutorials

I masz kilka miesięcy(albo i lat) zabawy. Po skończeniu nalezy odpalić photoshopa, odpalić wyobraźnię i działać - bo jak się przyłożysz to będziesz znał sporo więcej niż podstawy.

Polecam też perfidną zżynkę rzeczy które zrobili inni, najlepiej dość skomplikowanych - dochodzenie jak dany efekt został osiągnięty to raz, że niezła zabawa, dwa - dobry sposób na nauczenie się pewnych rzeczy.

Nie ma za co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...