Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

  • Lawl, ustawiłem sobie na tapetę coś, co tapetą z założenia nie było. Znaczy Esencję Snów.

Jak zwykle - great job ;*

Drugi plakat fajny. Po prostu. Nic do zarzucenia. Ale tapeta mi się już nie podoba... Czcionka jakaś taka rozciągnięta.

Dzięki ;-) Co do "rozciągniętej" czcionki to już Kondor za typo mnie objechał, ale ja dalej się trzymam tego, że takie było założenie i tak to miało od początku wyglądać (dowód: http://img413.imageshack.us/img413/835/gendk7.jpg ).

Teraz trochę nowego shit-stuffu (oj, coś się rozpędziłem przez to chorowanie :P).

2 tapety, obydwie w paczkach multi-rozdzielczościowych (tapety dostępne w najpopularniejszych rozdzielczościach).

Preface_by_Obi_S4n.jpg Voces_in_the_wall_by_Obi_S4n.jpg

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być czy nie, mnie się nie podoba. Założenie założeniem, estetyka estetyką :P De gustibus... ale widać sam nie jestem (hi k0nrad), więc coś na rzeczy jest ;)

Dwie nowe pracki:

Głosy-w-ścianie ~ nie dla mnie, nie podoba mi się ;<

Pre-twarz ~ ot, ładny widoczek sawanny a la Król Lew xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi-San - Te tapety, które robisz sam, "od zera", sa w porządku - raz lepsze, raz gorsze. Ale wszystkie te, gdzie uzywasz gotowych zdjec i wrzucasz jakis filter, i napis są kiepskie, moim zdaniem.

Taki artyzm na sile. To tak jakby ktoś wziął kolorowe zdjecie, wrzucil czarno-bialy filtr, i podpisal fotke" POWROT DO UTRACONYCH WSPOMNIEN". Bleee :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi-San - Te tapety, które robisz sam, "od zera", sa w porządku - raz lepsze, raz gorsze. Ale wszystkie te, gdzie uzywasz gotowych zdjec i wrzucasz jakis filter, i napis są kiepskie, moim zdaniem.

Taki artyzm na sile. To tak jakby ktoś wziął kolorowe zdjecie, wrzucil czarno-bialy filtr, i podpisal fotke" POWROT DO UTRACONYCH WSPOMNIEN". Bleee :)

Z tym, że widzisz - to nie są zdjęcia (a przynajmniej najczęściej nie). Jeśli już są, to są to ostre fotomontaże. To że wygląda jak zdjęcie, to właśnie efekt takiego "ostrego" fotomontażu. Często jest to poskładanych kilka(naście) zdjęć w jedno + rysowanie. Filtrów jako takich nie używam, ręcznie koloruję/mażę/wycinam i odpowiednio mieszam kolejne warstwy, nasycam. Więcej ręcznej roboty niż klikania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich (najlepszych) pracek z Photoshopa :) Prace z PS'em zaczalem jakis miesiac temu (z duzymi przerwami) ^_^

http://www.graphiczone.eu/download.php?id=15

http://www.mfoto.pl/uploads/1601/bioshock-tag_625bd.png

http://www.graphiczone.eu/images/avatars/1...027c9a826d1.png

http://www.mfoto.pl/uploads/1606/hiro-tag_68850.png

Raju, to moj "terazniejszy" nick, zeby nie bylo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s001.wyslijto.pl/?file_id=10984642353093143599

oto link do jednego z moich najlepszych kawałków (typ muzy: techno)

Sam nie jestem pewien czy to jest fajne czy badziew do kwadratu czy może bardziej pośrodku dlatego proszę o komentarze. Moim kumplom to się podoba bardziej niż inne utwory profesjonalnych dj - ów tylko na litość boską dlaczego? To tylko amatorski utwór przecież... apropo nie przesadźcie z lińczowaniem bo to forum ogląda mnóstwo ludzi. :lol:

(ewentualne prośby o wysłanie tego lub innego mojego kawałka proszę zgłaszać na gg albo na maila, mimo iż wątpię że takowe prośby będą...)

p.s

uprzejmie proszę o nieczepianie się ewentualnych błędów ort. ponieważ mam dys-ortografię i po prostu ich nie zuważam choćbym czytał ten sam wyraz sto razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> tu był wklejony post obiego łącznie z artami

no, dosyć fajne, głębokie, zmysłowe. wedłóg mnie świetne

Pisałem, żebyś takich rzeczy nie robił. Po co cytujesz cały poprzedni post? W tym przypadku razem z artami? Nie rozumiesz po dobroci, to może ostrzeżenie przemówi Ci do rozumu. - Pzkw

GDZIE WY MACIE łEB?! PRZECIEż TEN POST ZOSTAL NAPISANY ZANIM MNIE POINFORMOWLAEś żE NIE MOżNA W TEN SPOSóB CYTOWAć. ZANIM COś ZROBICIE TO SIę ZASTANóWCIE I PRZYJRZYJCIE SYTUACJII ALBO NAPISZę JAK SUMMIENNI JESTEśCIE ADMINOWI!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeśli ktoś ma chwilę czasu (ok. 10 min.) może zerknąć na dwie moje filmowe produkcje:

1.

To pierwszy filmik jaki zrobiłem. To wprawka, próba sprawdzenia czy wogóle dam rade. Efek jaki uzyskałem uznałem na tyle dobry że...

2.

... postanowiłem zrobić coś nowego. Większego ;). Lepszego ;). To już "prawdziwa", "dorosła" produkcja :P. Liczę na opinie (jakie by nie były).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam komenterę do drógiego filmiku. Awięc, początek aż się prosił o podkład muzyczny. niestety go zabrakło. co do samej sceny muszę przyznać że calkiem nieźle, dobrze zmontowana klasyczna klutnia malżeńska. Prawie jak u mnie w domu :cry: tyle że inna tematyka. szkoda tylko że dźwięk tak jakoś się chwiał, szeleścil... nie wiem jak to nazwać no w każdym razie coś z dźwiękiem było nie tak ale to już nie twoja wina. ogółem całkiem nieźle jak na początek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------> xXx

Hej!

Co do pierwszej opini (braku muzyki w... intrze ?? :)) zgadzam się całkowicie, mnie też jej tam brakuje ale w momencie robienia filmu nie potafiłem wymyślić odpowidniego podkładu. Nie chciałem również używać nie swojej własności (czyli muzyki jakgoś znanego zespołu), mam do pewne obiekcje, chociaż szkodliwość społeczna jest raczej niewielka :). Wszytko przez Smugglerową indoktrynację ;). Dlatego został nieme.

A co do jakości dźwięku (szumów itp.), to niestety ten etap postprodukcji uważam za najtrudniejszy. Uzyskanie profesjonalnych efektów montaż dźwieku, usuwania zakłuceń, czy dopasowywania głośności bez użycia specjalistycznego sprzętu lub jakiś bardzo skomplikowanych programów jest bardzo trudne (chociaż jestem dość zadowlony z efeku :D)- chyba, że się mylę: proszę o wskazówki. Dostałem małą nauczkę i przy następnej produkcji (mam nadzieje, że będzie :) ) postaram się bardzej dopieścić ten element.

Dzięki xXx za tą (sympatyczną) opinię!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo! Jestesm zapaleńcem gry w CS:S i mojego klanu <[WarDoG]> i zrobiłem o nas tekst.

Na serwerze rozbrzmiewa pierwszy strzał! Pierwszy kill, pierwszy frag.

Rozbrzmiewa błysk i huk, symfonia pocisków.

Szybko klikasz Tab i oniemiewasz:

Psy Wojny przyszły. Marzenia o wygranej prysły...

Pierwszy head! Polała się pierwsza krew

LuKaS nie oszczędzi cię! Guru naszej sfory

Doprowadzi nas do zwycięstwa a was do szaleństwa.

To nie dla nas przewidziana jest klęska.

Runda dla nas! Wprowadzimy was w marazm!

Wykończy was Maras - jego fragi padają jak

Seria z P90. I 90 fragów będzie.

Maras - my zawsze z tobą! Zawsze i wszędzie.

Obrywasz, nie wiesz skąd i od kogo. Zanim

Powiesz: M4. Jarzyn cie pośle do jasnej cholery.

Ostatni Sprawiedliwy sprawiedliwe cie zabije

A ty nie masz żadnych szans bo Jarzyn to As.

Totalne zniszczenie sieje w waszych sercach zwątpienie.

Rozsiewa je niczym Cas śrut z pompki!

Masz pecha że trafiłeś na niego - on jest The Best

On jest Bestia. Cas czyli PROgracz.

A po chwili strzał z AWP! Idzie SMR!

Pocisk dojdzie do ciebie niczym SMS.

Lecz niczym nuclear cię zniszczy

My za SMR-a, SMR za wszystkich.

Teraz głośno krzycz "Bullet Rain! Take damage!"

Sprawcą killa jest Drain Bamage, tak.

Potnie cię serią z Bullpub'a i zaliczy frag.

Łowca głów. Tymczasem kolejny frag.

Ej kolo! Odejdź, przecież nie ma szans

żebyś wygrał, gdy Kolor D3/AU1 ma.

Możesz zostać i spróbować mu sprostać lecz skończy się to

Fragiem dla niego. Stat: 15:0

Akcja zgrana i skoordynowana. Koordynator

Rushuje w wasze szeregi niczym Terminator.

Choć ten drugi przy nim wymięka i pęka jak

Twój hełm gdy od Koorda dostajesz heada.

Ciśnie was bieda. Nie damy wam spokoju.

Lipton kolejnego odesłał do wiecznego pokoju.

Gracz jego pokroju to po prostu niszczy

Wasze umysły. Wyłączcie grę. Lipton was zniszczy.

A za chwile nadejdzie wspaniały duet.

"Fauceele" którzy zwiastują waszą zgubę.

Niczym Uruk-Hai poślą was do nikąd.

Radek i Iker. Bracia Kałasznikow.

Rad czy nie rad, oberwałeś heada od Ikera. Bonzai!

Rush jego was wykończy. Kto przeżyje się nie schowa,

Bo na miejscu Radek go pochowa.

A w następnej rundzie będzie tak samo od nowa.

Obojętnie czy macie Deagle'a, czy AWP,

Rooyal z czymkolwiek na cztery strony was rozniesie.

Choćbyś miał wprawę, to i tak po tobie.

Bo właśnie władca Hashu mierzy ci w głowę.

Jedni odchodzą, inni przychodzą. A potem odchodzą

Bo krew im się mrozi gdy widzą Si3lawkę

Który urządza jatkę. Nie pomogą wam hacki.

Si3law ma skilla który was przewyższa.

A jakaś siła wyższa musiałaby ci pomóc

Żeby Tomka Spawacza mógłbyś pokonać.

Nawet PRO trudno tego dokonać, bo wiesz jak jest:

Tomek i machinegun = nie rozerwalna więź.

I tak dzień w dzień, frag w frag, spar w spar.

WarDoG was niszczy niczym ciało niszczy drag.

I jedno zdanie chaos ten ogarnie:

<[WarDoG]>! Jazda, jazda! Jedziemy dla klanu ofiarnie!

Już robię podkład :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Po małej przerwie - parę zaległych prac:

Zacznijmy od tapety, w trochę innych klimatach niż te, którymi się dotychczas posługiwałem. Dostępne jako paczka multi-rozdzielczościowa:

Future_in_past_by_Obi_S4n.jpg

Następnie tapeta, która powstała w wyniku eksperymentu. Miał być grind - wyszło maślanie :)

Passage_in_time_by_Obi_S4n.jpg

Jeśli chodzi o grafiki "plakatowe", które ostatnio są moim ulubionym rodzajem grafiki to złożyło się tak, że treść ich treść może być lekko kontrowersyjna dla niektórych, ale tacy zawsze mogą przecież "nie klikać" :)

Fragile_dreams_by_Obi_S4n.jpg

Do tego jeszcze jeden plakat, ale miniaturki nie dam z wyżej wymienionych względów. Kto chce - wchodzi na własną odpowiedzialność. Granicy dobrego smaku jak mniemam - nie przekroczyłem.

http://obi-s4n.deviantart.com/art/Behind-68556227

I w ramach bonusu taki mały grindzik: http://www.digart.pl/zoom/1231330/DVST.html

Komentarze, krytyka, etc - mile widziane :)

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...