Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Aktualności III

Polecane posty

Głoszą, że są w naszym życiu patologie? Bo są.
A nie głoszą, że Ziemia jest okrągła? A jest. I co z tego wynika? Nic, bo z tymi patologiami nie walczą, co zresztą sam przyznajesz:
I mam na to grube dowody. Znam ludzi, którzy stracili bezprawnie swoje dobra (np grunty z pominięciem notariusza itd!) A za obronę swego będą miec jeszcze sprawy karne...I calkiem możliwe, że pojdą siedziec...Bo bronili swojej własności przed bezprawnym zagranięciem. I na to nie ma rady bo kolesie w sądzie, prokuraturze, ratuszu miejskim...
No popatrz. A PiS już dwa lata rządzi i sobie z tym nie poradził. Czyli, albo nie chce, albo nie potrafi. Trzecia możliwość jest taka, że zgrywasz tu Ziobrę i Twoje „grube dowody” są warte tyle, co dowody pana ministra.
... Jak taki gośc z CBŚ dostanie w łapkę i sprzeda swoich kolegów
No patrz pan. Dalej się to zdarza? Albo inaczej, PiS na to pozwala? Bo jakoś nie słyszałem o zatrzymaniach ludzi z CBŚ, chociaż sam mam raczej kiepskie zdanie o tej Centralnej Beczce Śmiechu. Ale nie ze względu na korupcję, tylko na fachowość. Bo założenia były niezłe, ale wyszło jak zwykle. I jest coraz gorzej. Dzisiaj mówili w TV, że już w tym roku odeszło 6k policjantów. Pewnie dlatego, że byli z układu i boją się Kaczyńskiego? Jasne. Tylko dlaczego większość z nich, to ludzie, którzy przyjmowali się do policji już po 1990 roku? Ci, którzy chcieli zmieniać Milicję, na Policję, a teraz widzą, że ich praca poszła na marne? Bo z jednej strony „walczący z układem” rząd wybiera sobie na faworytów ludzi ze „starego układu”, z drugiej sekuje wszystkich, którzy naprawdę chcą coś zrobić. Popatrz za co odwołano gen. Rapackiego.
Na wsi jest takie powiedzenie
Heh, to mi coś przypomniało. Ostatnio w TV relacjonowano kongres wsi polskiej (taki był napis na pasku u dołu) i moja żona w pierwszym momencie odczytała to jako „ kongres WueSI polskiej”. Ładnie to świadczy o polityce rządu, jeśli obywatele mylą wieś z WSI.
Ogólnie, to przykro patrzeć na to, jak PiS prawdopodobnie znowu wygra wybory. Zawiść i zazdrość wygrają, jakoś tak czuję
Niestety, pewnie tak będzie. Niektórzy ludzie łatwiej przyswajają hasła w stylu „uwalić innych” niż jakiekolwiek propozycje programowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w urzędzie skarbowym...Zostawiając za sobą pożogę i zwątpienie w oczach mych wrogów. :twisted: Wiec teraz mogę na luzie odpisac :)

Widzę, że się nam temat troszkę rozruszal...I dobrze.

Zaraz, zaraz. Jakie nadużycie?

Takie nadużycie...Że ktoś może sobie pomyslec, że mi wstyd z własnego państwa - bo jestem Polakiem...A tak najzwyczajniej w życiu nie jest. Niech doprecyzują swe poglady a będzie dobrze. Pozatym kampania oparta na hasłach w stylu "zasady PiS: agresja, PiS rządzi a Polakom wstyd" jest groteskowa w ustach ludzi, którzy kładą nacisk na wyciszanie owej agresji w debacie politycznej. Prawda? I gdzie tu program. Jak na razie to czytam tylko ataki na PiS, co ciekawe plakaty PiS traktują o swoim programie, że premier z zasadami, że korupcje rozwalą itd. Wiec gdzie tu ta agresja PiS? Na plakatach PiSu prużno szukac informacji w stylu "PO jest w opozycji a Polakom wstyd". Prawda? Mnie najbardziej martwi brak w tych plakatach elementarnych informacji o programie owej partii, w zamian otrzymujemy tylko slogany atakujące swych przeciwników. Gdzie ci panowie zgubili swą tą powiedziałbym dobrą manierę debaty publicznej...No gdzie? Na, którą tak baqrdzo kładą nacisk.

Co do frekwencji masz rację...Jest bardzo zle. I oby to się zmieniło. Choc elektorat PiS nie wziął się z marsa...To ludzie pokrzywdzeni często przez własne państwo i patologię nękające owy aparat. To poważny problem, którego nie należy ignorowac.

Napisze prościej - politycy wypowiadanie się za naród nają wpisane w zakres obowiązków śłużbowych.

Wszyscy politycy? Chyba nie? Rozumiem stanowisko rzadowe - ale opzycja? Cos tu nie gra. Co zreszta sam przyznajesz linijke dalej...

wwl, bo az wstyd nie odpisac

Liczylem na Ciebie hehe.

No popatrz. A PiS juz dwa lata rzadzi i sobie z tym nie poradzil. Czyli albo nie chce, albo nie potrafi.

Myslisz, ze wierzylbym w jakakolwiek partie, ktora to w jednej kadencji zlikwiduje wszystkie patologie narastajace przez lata? Taka kraina musialaby sie nazywac utopia. Pozatym jak mozna pracowac w atmosferze ciaglej nagonki...

Co do tego zgrywania Ziobre...Juz rozmawialismy o tym - ja traktuje rozmowce powaznie. Mysle, ze to wystarczy.

Sorry ale musze konczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec gdzie tu ta agresja PiS?
Taa... „front obrony przestępców” o każdym kto nie zgadza się z linią programową PiS. „Nie ma gorszego przestępstwa, może tylko zdrada”, bodajże o Tusku, „oszalałe ataki opozycji” o wypowiedziach przedstawicieli innych partii. Z tych słów to aż się miód wylewa. I tak mamy od dwóch lat.
Pozatym jak mozna pracowac w atmosferze ciaglej nagonki...
Mam pytanie? Kupiłeś sobie jakiś specjalny słowniczek, czy spisujesz takie bon moty bezpośrednio z wypowiedzi premiera? Jak ktoś ty prowadzi nagonkę, to PiS. Właśnie tego typu tekstami. Oblężona twierdza normalnie, a reszta stoi tam, gdzie ZOMO. My jedyni prawi wyzamykamy wszystkich, którzy się z nami nie zgadzają. „Przedstawimy materiały przeciwko Donaldu Tusku i innym politykom”, czyż nie tak mówił Ziobro? (swoją drogą, ostatnio w TV gdy była mowa o doktorze G., cały czas mówił „doktór”. To już nie są braki w wiedzy prawniczej, ale w znajomości ojczystego języka). Każdego, kto nie zgadza się ze stanowiskiem rządu, od razu nazywa się zdrajcą, szkodnikiem, przestępcą, zomowcem. To raz. Dwa: jak PiS był w opozycji, to nie krytykował rządu? W sejmie potulnie wstawali i głosując przez aplauz przyjmowali ustawy zgłoszone przez rząd. A jeśli nie robili tak, to pewnie była to „konstruktywna krytyka”, nie „nagonka”. Kończ Waść, wstydu oszczędź. Pamiętam Kaczyńskich jak wyprowadzali ludzi na ulicę i nawoływali do obalenia prezydenta Wałęsy. To, co jest teraz, to Wersal. Trzy: rządzącym zawsze patrzy się na ręce i krytykuje się ich. Jeśli ktoś o tym nie wie, to nie powinien próbować swoich sił w polityce. Niech siedzi w piaskownicy i bawi się grabkami. Chyba, że ma zamiar wprowadzić zakaz jakiejkolwiek krytyki. Były już takie rządy, które popierało społeczeństwo. „Naród z partią, partia z narodem”, takie hasła wtedy zobowiązywały.
Co do sadow...Wiesz znam sad, ktory wypuscil bandziora oskarzonego o zabojstwo...I zapewne zrobil to z nieznajomosci przepisow prawa...Prawda?
Przestań tutaj ziobrzyć, dobra? Znałeś dowody? Czytałeś akta sprawy? Czy tylko usłyszałeś o tym w maglu i miałeś ochotę, żeby „przez tego pana nikt już nigdy życia pozbawiony nie był”? Kreujesz się tutaj na wielkiego obrońcę uciśnionych, wtajemniczonego w arkana sztuki prawniczej i posiadacza całego wora informacji o korupcji i innych niegodziwościach popełnianych przez różne urzędy. Zamiast pisać o tym tutaj, pisz do odpowiednich instytucji. Aaaa, pewnie one też są skorumpowane. To pisz do samego premiera, przecież to lilija biała i bez skazy. Masz takie prawo. Powiem Ci, że to nawet działa. Podopieczna mojej żony napisała, gdyż MOPS nie chciał jej zapłacić za coś. Po interwencji premiera zapłacili. Tylko, IMO, nie tędy droga. To jest sposób sprawowania władzy na sposób wschodni. W państwie burdel, ale władca dobry. Jak się petycję do batiuszki napisze, to on ukarze złych urzędników. A to, że nie wprowadza się zmian systemowych, to „ciemnego ludu” nie obchodzi, bo przecież ludzki pan osobiście pochylił się nad jednostkową sprawą.
Myslisz, ze wierzylbym w jakakolwiek partie, ktora to w jednej kadencji zlikwiduje wszystkie patologie narastajace przez lata?
Za to wierzysz w taką, która przez dwa nie zrobiła nic. Kiepsko znasz się na mechanizmach sprawowania władzy. Jeśli ktoś ma faktycznie chęć przeprowadzenia jakiś zmian, to wprowadza je możliwie szybko. Wtedy jest szansa, że dadzą one pozytywne efekty przed końcem kadencji i pozwolą na wygranie kolejnych wyborów. Poza tym istnieje jeszcze szansa wprowadzenia poprawek, gdyby takie były konieczne. A PiS tego nie zrobił. Wytłumaczenia są dwa: albo nie potrafi lub nie chce, albo „układ mu nie pozwala” i potrzebuje więcej czasu. W tym drugim przypadku powiedz mi ile? 20, 50, 100 lat? Byli już tacy panowie, którzy obiecywali krainę powszechnej szczęśliwości. I bardzo się starali, tylko przez cały czas im ktoś przeszkadzał. I oni musieli z tymi ktosiami walczyć, a to byli kułacy, a to sabotażyści, a to spekulanci. I ta wymarzona kraina była tuż tuż, ale rządzącym było potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby rozprawić się ze szkodnikami.
Co do tego zgrywania Ziobre...Juz rozmawialismy o tym - ja traktuje rozmowce powaznie.
Ja też. Tylko jak pieprzy bzdury, to mówię mu to wprost. A ty takie bzdury wygadujesz. Jakbyś urodził się ze 40 lat wcześniej, to pewnie defilowałbyś teraz z transparentem „Syjoniści do Syjamu”. A teraz obnoś się swoją urażoną godnością, bo tylko to Ci pozostało skoro argumentów nie masz innych niż propagandowe hasełka. BTW, płacą Ci za prowadzenie tutaj kampanii wyborczej na rzecz PiS?
Widzisz, ludzi, ktorym sie coraz lepiej zyje w Polsce nie przybywa...Wrecz przeciwnie.
Tu masz rację. Zapomniałeś dodać, że od jakiś dwóch lat. Ale to pewnie wina układu.
Jestesmy na szarym koncu pod wzgledem zamoznosci w UE.
No patrz, a Kaczyńscy to zmienią? Możesz mi powiedzieć w jaki sposób? Bo jeśli myślisz o zapowiedzi zabierania bogatym i dawania biednym, to zapewniam Cię, że wylądujemy gdzieś w okolicach Wenezueli. Z małą poprawką, my nie mamy ropy.
Klasa srednia zanika,
Większej bredni nie słyszałem od czasu ogłoszenia ostatnich IGNobli. Jak może zanikać coś, czego w zasadzie nie ma? Po pierwsze radzę zapoznać się z definicją „klasy społecznej”, po drugie „klasy średniej”. To, że są osoby, które zarabiają więcej niż średnia krajowa, to nie znaczy, że jest to już „klasa średnia”.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie tu program. Jak na razie to czytam tylko ataki na PiS, co ciekawe plakaty PiS traktują o swoim programie, że premier z zasadami, że korupcje rozwalą itd

"Premier z zasadami" to program?! hiehie. To tak jakbym powiedzial, że programem PO jest odsunięcie kaczorów od władzy. Zreszta PO też mowi o korupcji tylko Ty tego nie slyszysz bo jest to całkiem skutecznie zagłuszane przez krzykaczy z PiSu.

Na plakatach PiSu prużno szukac informacji w stylu "PO jest w opozycji a Polakom wstyd".

Może dlatego, że Polakom nie jest wstyd za PO?

Gdzie ci panowie zgubili swą tą powiedziałbym dobrą manierę debaty publicznej...No gdzie? Na, którą tak baqrdzo kładą nacisk.

Na debaty programowe miejsce jest w debatach telewizyjnych na przykład. Jakby na plakatach i billbordach zamieszczano programy to by sie kierowcy zabijali cesciej probujac to przeczytać.

Przypomne Ci jeszcze jak wyglada debata wg PiS: "Jak ktoś nie znami to zaraz znajdziemy haka i Ziobro sie nim zajmie. Geremek o nas zle mowi? Geremek szkodzi Polsce! Media są w układzie bo nas nie chwalą! Wszyscy którzy nas nie chwala są w układzie! ZOMO! Debata w Unii? a po kiego? Wetem załatwimy". TO jest przerażające.

A te 90 pare osob zatrzymanzch przez owe CBA to pomylka...Heheheh

Nie przecze, że częśc z tych osób faktycznie brała łapowki i zostala zatrzymana słusznie. Ale jest pewnien szczegół. Otóż kilkanaście osób z tej grupy zostało aresztowanych tylko w celach propagandowych, uciszania świadków i w celach politycznych. Zatrzymywanie świadków na dzień przed przesłuchaniem? Noooo, gratuluje. Prawie rodzina Soprano. Rozwalanie transplantologi przez robienie show z aresztowania doktora G?(który notabene okazał sie aresztowany nieslusznie) Fakt, kolejny sukces.

Powtarzam: to, że w Polsce jest korupcja jest sprawą oczywistą. Jednak to, co robi PiS jest o wiele gorsze. PiS wykorzystuje organy państwa do walki politycznej. pamiętasz Ziobre mówiącego, że ma kwity na Tuska, Olejniczaka, Giertycha i Leppera? Miał? Jeżeli tak to czemu nie powędrowały one do prokuratury i czemu prokuratura sie tym nie zajęła? To co zrobił Ziobro zostało już zreszta zaskarżone przez PO bo jest to najzwyczajniej w swiecie wykożystywanie władzy do walki politycznej. A to jest najgorsza rzecz jaką partia rządząca może zrobić. Wraca nas to o 20 lat wstecz.

Pozatym jak mozna pracowac w atmosferze ciaglej nagonki...

Zastanów sie skąd taka atmosfera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwl:

Liczylem na Ciebie hehe.

-No a jak 8]

Aha...To teraz CBA jest odpowiedzialne za korupcje..

-Nie nadinterpretuj moich słów. Napisałem "możliwość". Według mnie już sama taka możliwość jest skandalem, który TRZEBA wyjaśnić.

Obaj jestesmy kibicami i obserwujemy nasz futbol klubowy wygrywajacy jak chce LM a puchar UEFA to na rozgrzewke zjadamy, a o korupcji to nie slyszymy..

-Problem leży gdzie indziej i gdyby PiS naprawdę chciał coś zmienić, to zrobił by to już dawno. Podstawa to wywalenie Listkiewicza i jego cyrku, potem trzeba mianować kogoś naprawdę czystego i niech on robi porządki (które potrwają lata :roll: ) na niższych szczeblach. PiS walczy, a Listek jak był tak jest...

Zaprawde wieksza niz komunizm i nazizm razem wziete, bo krasc niet i lapowek niet...hehe.

-Kto to napisał? Ja napisałem, że w dzisiejszej Polsce największą patologią jest PiS. A czy większą niż komunizm, to jeszcze nie, ale dajmy im się wykazać. "Kraść i łapówek niet"- lol :)

Co do kapiszonow to fajnie maja sprzedawac wlasnych kolegow na potrzeby kampanii wyborczej...Cos pewnych zasad im brakuje.

-Zastanów się trzy razy, zanim rzucisz takim tekstem. Kim ty jesteś, żeby zarzucać Borusewiczowi sprzedawanie 'kolegów'??? Ty będziesz chrzanił o 'pewnych zasadach' wobec legendy opozycji... Niestety, taki jest głos Polaków- mi się nie udało, to teraz mogę pokrzyczeć. A kto mówi, że nie mam racji, ten... No sami zgadnijcie kto :|

Widzisz, ludzi, ktorym sie coraz lepiej zyje w Polsce nie przybywa...Wrecz przeciwnie...

-No patrz, a PiS w swoich spotach twierdzi inaczej!!!

I tu nie chodzi o zawisc czy oblude tylko o godne zycie. Rozumiesz?

-Problem polega na tym, że większość z nich albo prowadzi godne życie, albo woli chlać pod budą i marudzić, że mają za mało. I zamiast patrzeć na siebie, ślinią się patrząc na innych. Godne życie...

A dziś Jarosław NieWielki zaserwował nam kolejną porcję śmiechu przez łzy. Otóż okazuje się, że już nominacja Radka Sikorskiego była pomyłką, a co dopiero jego działalność. ROTFL. To Jareczek się MYLI??? Niemożliwe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza a myślałem że dzisiaj zaroi się od postów.

Tak więc mamy sprawę przesłuchań "współpracowników" PO.

Polska wypięła się na Unię i jej dzień przeciwko karze śmierci.

No i tu mnie zaskoczyli a już myślałem że większej głupoty nie mogą wymyślić. Co nam dał ten sprzeciw nic oprócz jeszcze większego poniżenia Polski.

Kurde jakby kaczki naprawdę chciały wprowadzić karę śmierci. Pomyślmy co by się stało w takim teoretycznej sytuacji.

Zostajemy wywaleni z UE nie mamy dotacji , wywalają nas z czego tylko można . Po co dla góra 10 ludzi którzy zostaną skazani na śmierć.

Inna śmieszna rzecz to ze nie którzy uważają tę karę za lekarstwo na wszystkie patologie , że zmniejszy się liczba przestępstw.

Ale dlaczego ma się zmniejszyć przecież za kradzież czy za napad lub inną działalność przestępczą nie ma kary śmierci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy po lini z materiałem...

Taa... "front ochrony przestępców" o każdym kto nie zgadza się z linią programową PiS.

Jaki front? Stary ja się pytam...Gdzie ta agresywna kampania plakatowa PiS, którą tak mozolnie lansuje PO...Jak na razie PO przoduje w spotach reklamowych polegających na uprzednim pokazaniu polityków opcji przeciwnej a następnie szydzeniu z nich. I to ma byc kampania? Wyprzedzili w swej agresywnosci nawet takie tuzy kultury politycznej jak Samoobrona i LPR...To o czyms swiadczy. A ostatnie wystąpienie pani prezydent W-wy było wręcz smieszne...Nie ma żadnych utrudnien na niwie infrastruktura drogowa...Polecam więc zainteresowanym przejazd o 8 rano Al. Solidarnosci badz mostem Poniatowskiego hehe.

Problem leży gdzie indziej i gdyby PiS naprawdę chciał coś zmienic, to zrobił by to już dawno. Podstawa to wywalenie Listkiewicza i jego cyrku, potem trzeba mianowac naprawdę czystego i niech on robi porządki na niższych szczeblach. PiS walczy, a Listek jak był tak jest...

Zgadza się wywalenie Listka to obowiązek...Który PiS chciał zrealizowac. Przypominj sobie to za PiSu dwor Listka został zawieszony i wprowadzono komisarza...I wszystko wydawalo się isc w dobrym kierunku (wybory nowego zarządu itd)...Ale Listek postanowił uzyc swego wplywu i posłużył się swymi kolegami z UEFA, którzy to zagrozili wykluczeniem naszych drużyn z rozgrywek zarówno klubowych jak i reprezentacyjnych...Jeśli stary zarząd nie wroci na swe miejsce. I co wtedy jakby naszych wykluczono z eleminacji do ME po zwycięstwie nad Portugalią? Co z naszymi aspiracjami do Euro 2012? Wiesz co by się działo na drugi dzień pod ministerswem sportu? Rozumiesz. Dosyc to nie popularna decyzja. Ale fakt jest faktem ta kadencja poraz pierwszy przyspieszyła w listkowym gronie bicie serca...Tylko widzisz ciężko się walczy z naprawdę wpływowymi kolesiami - którzy w dodatku są dobrze zorganizowani.

A czy większą niż komunizm, to jeszcze nie, ale dajmy im się wykazac.

Wiesz co się dzieje z opozycją...Gdy dwa lata rządzi partia mająca aspirację do wzorców tzw "starego ładu"...Odpowiedz jest prosta - pojęcie opozycja nie istnieje.

Zastanów się trzy razy, zanim rzucisz takim tekstem.

Zastanowiłem się...Szczególnie jesli odchodzi się w przededniu wyborów z powodu braku pierwszej pozycji na liście...

Kim ty jestes, żeby zarzucac Borusewiczowi sprzedawnanie 'kolegów'???

Po pierwsze nie operowałem nazwiskami...Po drugie jestem wyborcą o którego pan Borusewicz i inni kandydaci do sejmu powinni zabiegac i byc wdzięczni za wybór...W końcu dużo na tym zyskają. Co?

Godne życie...

Tak. Godne zycie. Wyobraz sobie, że gosc, którego los nie oszczedzał może nie byc pijakiem...I w dodatku moze byc spoko koleś. Takie trudne? W świecie gdzie kasa zastępuje zasady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta agresywna kampania plakatowa PiS, którą tak mozolnie lansuje PO...Jak na razie PO przoduje w spotach reklamowych polegających na uprzednim pokazaniu polityków opcji przeciwnej a następnie szydzeniu z nich.

Muszę się zgodzić że rzeczywiście to PO jest bardziej agresywna w tej kampanii, ale... wwl1 PiS NIE JEST ŚWIĘTY! (o czym zapewne doskanale wiesz :wink: ) To co publikuje PO to prawda, Jarosław K. i jego partia nie potrafią rządzić polską a na pewno nie potrafią się zachować(inni też ale ci szczególnie :D ) Polecam ci fragment z jednego z ostatnich posiedzeń sejmu gdy poseł Kurski 'przywłaszczył" PiS-owi mundurki i "zero tolerancji"... Oczywiście Giertych (nie lubie go ale respekt za to co zrobił) wszedł po nim na mównice i dowiódł posługując się dokumentami, że wobec ustawy o programie "zero tolerancji" Kurski głosował przeciw a wobec mundurków Kurski nie głosował wcale...

Oto cały PiS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc mamy sprawę przesłuchań "współpracowników" PO.

Tutaj pozytywnie zaskoczył mnie Dorn. Mianowicie zaapelował do prokuratury z prośbą o wstrzymanie się od podobnych działań - o ile nie będą one niezbędne dla dobra śledztwa - na czas wyborów.

No i tu mnie zaskoczyli a już myślałem że większej głupoty nie mogą wymyślić.

Ależ mogą, tzw. "kompleksową ochronę życia". Dzień sprzeciwu dla kary śmierci, aborcji i eutanazji łącznie. Kara śmierci została już zakazana w całej Unii, więc w sumie jest to bez znaczenia i w takim świetle ów dzień mógłby sobie być.

Co nam dał ten sprzeciw nic oprócz jeszcze większego poniżenia Polski.

Jestem za karą śmierci, ale zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że dopóki będziemy w Unii Europejskiej nie ma co liczyć na jej przywrócenie. Sprzeciw jest w takiej sytuacji faktycznie nierozsądnym posunięciem.

Inna śmieszna rzecz to ze nie którzy uważają tę karę za lekarstwo na wszystkie patologie , że zmniejszy się liczba przestępstw. Ale dlaczego ma się zmniejszyć przecież za kradzież czy za napad lub inną działalność przestępczą nie ma kary śmierci.

Nie widziałem żadnego posta w tym wątku, którego autor twierdziłby, że dzięki karze śmierci zmniejszy się liczba przestępstw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta agresywna kampania plakatowa PiS, którą tak mozolnie lansuje PO...Jak na razie PO przoduje w spotach reklamowych polegających na uprzednim pokazaniu polityków opcji przeciwnej a następnie szydzeniu z nich.

>>>PiS preferuje agresje słowną. Każda wypowiedź polityków tej partii ma jeden cel - oszpecić PO. Ostatnio jest kierunek na obrzydzenie przez LiD - znaczy się snucie powyborczych przypuszczeń koalicyjnych. Co ciekawe oni się jakoś nie brzydzili SO czy LPRu.

Polecam więc zainteresowanym przejazd o 8 rano Al. Solidarnosci badz mostem Poniatowskiego hehe.

>>>A nie przyszło Ci do głowy że to przez zaniedbania z lat poprzednich? Za rzędów PiS korków w Warszawie nie było - niczego nie było, bo nie były podejmowane jakiekolwiek działania które mogłyby zaszkodzić w notowaniach.

A pamietasz stwierdzenia "pan jest zerem" hehe. A no i ten tego tak na cmentarzu pomordowanych rodaków na wschodzie...No racja. Bym zapomniał to było ok Kwaśniewski tylko zachorował na chorobę morską hehe.

>>>A w ameryce to biją murzynów Oooo!!! Kwaśniewski choć z niepełnym wyższym potrafił pogadać z Jelcynem czy Blairem bez tłumacza. Nie mówiąc już o prezencji Pierwszej Damy

Czy Ty znasz akta spraw o których się wypowiadasz na forum?

>>>Akta sprawy to sprawa drugorzędna. Sąd wydał wyrok - możesz się odwołać albo zaakceptować osąd jakkolwiek się z nim nie zgadzasz. Ale ciągły lament jaki to jesteś pokrzywdzony jest niepoważny. Przegrany zawsze uważa że niesłusznie, sąd był stronniczy, ect...

Ta w naszej polityce? W takiej atmosferze...

>>>Po raz kolejny - jakie to ma znaczenie. PiS na początku miał większość umożliwiającą przegłosowanie tego co chciał (poza zmianą konstytucji - ale to lepiej). Zamiast zając się czymś konstruktywnym zajęli się rozliczaniem układu. Zobacz co mówią teraz gdy chodzi o konkrety inne niż walka z układem - tylko to co przystawki na nich wymogły sobie przywłaszczają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozy:

>>>A nie przyszło Ci do głowy że to przez zaniedbania z lat poprzednich? Za rzędów PiS korków w Warszawie nie było - niczego nie było, bo nie były podejmowane jakiekolwiek działania które mogłyby zaszkodzić w notowaniach.

-O właśnie. Jakby tak dobrze pomyśleć, to za rządów PiSu w Warszawie mieliśmy zbudowany Stadion Narodowy, wyremontowane wszystkie ulice, gotowe całe centrum i w ogóle wszystko- tylko przyszło PO i wszystko rozkradło i zburzyło :]

wwl:

A pamietasz stwierdzenia "pan jest zerem" hehe.

-A może nie miał racji??? Prawda w oczy kole.

"PiS rządzi a Polakom wstyd"

-Wiesz, ja się identyfikuję z tym hasłem. Wstyd mi za PiS i za jego wyborców. I tylko się pytam- co ja kurde takiego zrobiłem, że nie jestem prostym obywatelem, który uwierzy we wszystko co mu ktoś powie, byle odnosił się do Boga, Honoru i Ojczyzny...

Ba nawet były pieśni na czesc towarzysza Stalina...I Lenina też.

-"Wystarczą cztery Ziobra, a Polska będzie dobra"??? :P

Ja nic nie kreuje...Ja tak postępuje. Dziwne prawda? I nie ma z tym problemów.

-I niech nas opatrzność broni od takich obrońców jak ty :P Z całym szacunkiem dla ciebie i brakiem zrozumienia dla twoich poglądów.

Bo jakby zareagował dobrze wychowany czlowiek na slowa o "pieprzeniu" itd. kierowanych w jego stronę...Ja wiem.

-Człowiek dobrze wychowany raczej przestał się bawić w naszą politykę :roll: Poza tym, jakby to powiedzieć, jest jedna rzecz bardziej wnerwiająca od pomylonych poglądów- przy prostoliniowości głoszonych poglądów udawanie superekstrawspaniale wychowanego typa...

Po ostatniej kolejce LM, Arsenal mistrzem Angli?

-NIGDY!!! :twisted:

Zgadza się wywalenie Listka to obowiązek...Który PiS chciał zrealizowac. Przypominj sobie to za PiSu dwor Listka został zawieszony i wprowadzono komisarza...I wszystko wydawalo się isc w dobrym kierunku (wybory nowego zarządu itd)...Ale Listek postanowił uzyc swego wplywu i posłużył się swymi kolegami z UEFA, którzy to zagrozili wykluczeniem naszych drużyn z rozgrywek zarówno klubowych jak i reprezentacyjnych...Jeśli stary zarząd nie wroci na swe miejsce. I co wtedy jakby naszych wykluczono z eleminacji do ME po zwycięstwie nad Portugalią? Co z naszymi aspiracjami do Euro 2012? Wiesz co by się działo na drugi dzień pod ministerswem sportu? Rozumiesz. Dosyc to nie popularna decyzja. Ale fakt jest faktem ta kadencja poraz pierwszy przyspieszyła w listkowym gronie bicie serca...Tylko widzisz ciężko się walczy z naprawdę wpływowymi kolesiami - którzy w dodatku są dobrze zorganizowani.

-[beeep] panie. Jakby PiS chciał, to by się nie liczył z kosztami. Przecież to są ich hasła wyborcze- koniec korupcji itp... Trzeba było zniszczyć to póki był czas, nie, PiS najpierw wystawił do tego zadania oszusta sportowego, potem schował głowę w piasek. A EURO skończy się klęską, nie na darmo Aztekowie przewidzieli koniec świata na 2012 rok.

Zastanowiłem się...Szczególnie jesli odchodzi się w przededniu wyborów z powodu braku pierwszej pozycji na liście...

-Aha, to był szok i niespodzianka, tak? :) Nie rób wody z mózgu, już dość długo iskrzyło na linii Kaczyński-Borusewicz...

Po pierwsze nie operowałem nazwiskami...Po drugie jestem wyborcą o którego pan Borusewicz i inni kandydaci do sejmu powinni zabiegac i byc wdzięczni za wybór...W końcu dużo na tym zyskają. Co?

-Sądzę, że twój głos jest tak samo ważny jak głosy innych ludzi. Sądzę też, że pan Borusewicz nie jest zainteresowany głosami takich wyborców jak ty.

Tak. Godne zycie. Wyobraz sobie, że gosc, którego los nie oszczedzał może nie byc pijakiem...I w dodatku moze byc spoko koleś. Takie trudne? W świecie gdzie kasa zastępuje zasady.

-Gadka szmatka :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki front? Stary ja się pytam...Gdzie ta agresywna kampania plakatowa PiS, którą tak mozolnie lansuje PO...Jak na razie PO przoduje w spotach reklamowych polegających na uprzednim pokazaniu polityków opcji przeciwnej a następnie szydzeniu z nich.
Jak już napisali inni, PiS woli prowadzić kampanię słowną. Szczególnie, że nic go to nie kosztuje, bo opanował TV. Takiej propagandy w publicznej TV nie było nawet za czasów Kwiatkowskiego. A już całkowitym kuriozum było przerwanie transmisji meczu, aby nadać relację z konwencji wyborczej PiS. Co do agresywności: przypomnij sobie kto zaczął taką kampanię. Nie, nie teraz, tylko 2 lata temu. Kto wyciągał dziadków z Wehrmachtu i straszył liberałami? A potem przez dwa lata nazywał każdego, kto śmiał mieć inne zdanie „zomowcem”, albo „zwolennikiem korupcji”? PO (i nie tylko ona) przejechała się w tamtych wyborach na zbyt mało agresywnej kampanii, więc czego chcesz teraz od nich? Popatrz na to, kto zaczął stosować taki język. Poza tym czepiłeś się tych plakatów jakby to był jedyny element kampanii. Popatrz na telewizyjne reklamówki. Ta pisowska jednoznacznie sugeruje, że poprzednie rządy brały łapówki. Wg Ciebie nie jest to agresywna kampania? A co do spotów PO, jakby oponenci nie posługiwali się takim językiem, to nie miałaby możliwości wykorzystać tego w spotach i robić „agresywnej kampanii”. Przecież to jest tylko pokazanie w jaki sposób zachowują się Pisowcy. Wg Ciebie prezydentowi wolno powiedzieć „spieprzaj dziadu”, ale przytaczanie tego to już agresja. Popatrz, a Ty ciągle wypominasz Kwaśniewskiemu „zespół goleni”. Cholernie agresywny jesteś. I odpowiedz sobie na jedno pytanie, czy wykorzystanie filmu ze sceną „całowania ziemi kaliskiej” było wg Ciebie „ukazaniem prawdziwego oblicza Kwaśniewskiego”, czy „agresywną kampanią wyborczą”? Bo jeśli to pierwsze, to jak Kali ukraść krowy itd.
Jakbyś tylko mógł podac geneze rozumowania na podstawie którego sformułowales...Moj obraz antyseminty.
Mnie coraz bardziej krystalizuje się Twój obraz jako osoby nie potrafiącej zrozumieć sensu tego, co się do niego mówi/pisze. A tym tekstem tylko mnie w tym utwierdzasz. Bo w żadnym wypadku nie sugerowałem Ci antysemityzmu. Proponuję: przeczytaj tamten mój post jeszcze raz, następnie sprawdź do którego fragmentu Twojego posta odnosiła się akurat ta moja wypowiedź, przeanalizuj to i postaraj wyciągnąć wnioski. Jeśli to dla Ciebie za trudne, to czytaj dalej. Porównanie moje miało na celu wykazanie, że Twoje zachowanie nie odbiega od zachowania tamtych zwykłych ludzi, którzy wznosili takie transparenty. I nie chodzi tu o hasła wypisane na tych transparentach. Chodzi o bezkrytyczną wiarę w słuszność działania partii. Większość z tamtych ludzi nie była antysemitami, po prostu uwierzyli, że „partia wie co czyni”, aby im żyło się lepiej. Nie brali pod uwagę faktycznej działalności partii, tylko głoszone przez nią hasła, które nijak się miały do rzeczywistości. A partia, zamiast zajmować się rzeczywistymi problemami kraju, musiała znaleźć wroga, na którego zwali niepowodzenia. W ’68 byli to Żydzi, dziś jest „układ”. Twoje posty świadczą, że jesteś właśnie takim człowiekiem, który nie przyjmuje faktów do wiadomości, dopóki nie znajdą się one w oficjalnym biuletynie partii. Na niewygodne pytania albo nie odpowiadasz, albo wykręcasz się tekstem w rodzaju „w takim stylu rozmawiać nie będziemy”, ewentualnie próbujesz wszystko obrócić w (kiepski) żart. Twoje odpowiedzi są, jak to trafnie spuentował RoZy „a u Was to biją Murzynów”. Ja tam się nie wypieram, że część idei, które PiS zawarł w swoim programie wyborczym (tym z 2005r.) jest mi bliskich (np. kara śmierci), ale sposób sprawowania rządów przez to ugrupowanie jest dla mnie niedopuszczalny. Posłużę się metaforą: bardziej sobie cenię na tym forum rozmowy z moim ulubionym lewakiem Meribem, chociaż jego poglądy przyprawiają mnie o zatwardzenie, niż z Tobą. Bo z nim dyskusja przynajmniej jest merytoryczna. Tak samo jest w polityce. PiS ma tylko hasła, z których nie realizuje nic, a do tego nie można z nim o niczym konkretnym porozmawiać, bo wtedy się słyszy „a u Was biją Murzynów”.
Co do Wenezueli...Wiesz my już dawno stanowimy republikę bananową - teraz trzeba z tego stanu wyjsc. Poczynając od naszego prawa itd.
I iść w kierunku Białorusi? Nie wiesz o czym mówię? To zapoznaj się od jakich haseł zaczynał Łukaszenka. I jak zaczął modernizować prawo.
Ale skoro jesteśmy precyzyjni - to znalem sprawę tą i nie jedną...Tak się składa. Mówiłem już, że podpieram się prawdziwymi informacjami.
Co było widać przy przytoczonej przeze mnie sprawie zabójstwa rodziców przez syna. Poza tym, jak napisał RoZy sądy są niezawisłe w swoim orzekaniu. Następna sprawa: możesz się z wyrokiem nie zgadzać, ale na oskarżenie o korupcję to powinieneś mieć dowody. A gadanie, że „wszyscy wiemy o co chodzi”, to ziobrzenie w czystej postaci. Jeszcze powiedz, że skoro nie ma dowodów, to pewnie zostały zniszczone. Następna sprawa to fakt, że jeśli w jakimś sądzie faktycznie są nieprawidłowości, nie oznacza, że cały wymiar sprawiedliwości jest taki. Równie dobrze można by powiedzieć, że Polacy to złodzieje, bo Zenek ukradł w Niemczech Mercedesa. Na koniec: skoro jest tak źle, to czemu tak popierasz PiS? Przecież priorytetem tej partii jest zwalczanie korupcji. Jeśli jest tak jak twierdzisz, czyli skorumpowane są władze samorządowe, lokalna Policja i prokuratura, a nawet jak twierdzisz CBŚ, które jest biurem Komendy Głównej, więc nie zależy od lokalnych układów, to powinieneś wyklinać PiS. Przez dwa lata nic nie zrobili, aby ten układ zlikwidować. Nie mówię całkowicie, ale powinni przynajmniej zacząć, a nie zrobili nic. A nie, przepraszam. Zatrzymali własnego ministra i komendanta. Inna możliwość jest taka, że rzeczywistość trochę jednak odbiega od tego co tu przedstawiasz. Wtedy albo wciskasz kit, albo faktycznie masz problem. Nikt za Tobą nie chodzi? Czarna Wołga nie mija Cię bezustannie?
Zadam pytanko. Czy Ty znasz akta spraw o których się wypowiadasz na forum? Bo wiesz jak nie czytałeś choc jednej skargi...Badz pisma przewodniego...To sam rozumiesz.
Raz czytałem jedną, bo stara podpieprzyła ze sklepu „Książkę skarg i wniosków”, a potem zawinęła mi w nią śledzia na drugie śniadanie. Ale to było dawno, chyba w drugiej klasie, więc nie pamiętam czy chodziło o czerstwe bułki, czy o skisłe mleko.
Co do MOPSu - a widzisz to działa...
A właśnie o to chodzi, żeby nie działało. Sprawa polega na tym, żeby takie interwencje nie były potrzebne. Albo budujemy nowoczesne państwo, gdzie premier zajmuje się tym, czym powinien, a odpowiednie prawo i sprawny aparat urzędniczy jak najniższego szczebla zapewnia obywatelom spokój, porządek i korzystanie z ich praw, albo budujemy satrapię na wzór wschodni. Tak naprawdę PiS nic nie zrobił jeśli chodzi o walkę z korupcją, państwo solidarne i inne głoszone przez nich hasła. Nie przeprowadził żadnej reformy, wykazuje się tylko jednostkowymi pustymi gestami wziętymi wprost ze Wschodu. Jak przyjeżdżał car do wsi, to złote ruble rozrzucał. Tow. Gierek podczas „gospodarskich wizyt” zapewniał dostawy sznurka do snopowiązałek, a Kaczyński osobiście pomógł babci załatwiając jej sto złotych dopłaty. Radzę już pisać do premiera petycję w sprawie tej korupcji u Ciebie w mieście. Petycji może być coraz więcej, a premier jest tylko jeden. Może się okazać, że Twoja zostanie rozpatrzona w następnym stuleciu.
Kwaśniewski choć z niepełnym wyższym potrafił pogadać z Jelcynem czy Blairem bez tłumacza.
A choćby i z tłumaczem, to przynajmniej gadał. Tak samo Wałęsa. A teraz co mamy? Pan prezydent dostaje sraczki, pardon, nieżytu, i nie jedzie na szczyt Trójkąta Weimarskiego, bo mu kartofle w jakiejś gazetce zaszkodziły. Jak uważam Kwacha za niezłego przekręciarza, to jednak w pewnych sprawach potrafił się wybić ponad własny interes i coś załatwić. A nasz Obecnie Miłościwie Nam Panujący? Przedkłada własne ambicje nad interes państwa. Choćby szczyt gospodarczy państw Europy Wschodniej w Krynicy. Powstał z inicjatywy Kwaśniewskiego, więc Kaczyński programowo go olewa. W związku z tym, skoro w zeszłym roku jasno dał to do zrozumienia, w tym roku przyjechał „trzeci garnitur” z tych państw (i to nie ze wszystkich). Mimo wszystko jednak przyjechali jacyś wicepremierzy, ministrowie itp. A co robi nasz MSZ kierowany przez najlepszą na świecie Fotygę? Odżegnuje się od wszystkiego, traktuje ich jak indywidualnych turystów, którzy przyjechali napić się wody zdrojowej z krynickich źródeł. A potem jeszcze pisioki mają czelność mówić, że wspierają działania państw pokroju Gruzji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz co mamy? Pan prezydent dostaje sraczki, pardon, nieżytu, i nie jedzie na szczyt Trójkąta Weimarskiego, bo mu kartofle w jakiejś gazetce zaszkodziły.

No i jeszcze trzeba dodać niewysłanie depeszy gratulacyjnej do nowego premiera Rosji. Niby nic ale jednak nawet Juszczenko wysłał. Kaczyńscy nie rozumieją jaksie robi polityke zagraniczną, co to jest dyplomacja. Twierdzą, że odzyskujemy należną nam pozycje w Europie bo możemy zablokowac rozmowy i każdy musi sie z nami liczyc. W ten sposób to każdy może działac i Francja i Niemcy i Malta. Niezależnie od wielkosci i kapitału politycznego. Idea UE opiera sie na kompromisie i rozmowie, a nie na waleniu pięścią w stół kied popadnie. Za bardzo mi to przypomino liberum veto.

Kolejnym grzechem PiSu jest chwalenie sie sukcesami, które wcale sukcesami nie są. Weźmi tu na przyklad ich, moim zdaniem, największy przekręt, czyli słyne "yes yes yes" Marciniewicza i 60mld euro dla Polski.

Całe środowisko unijne bylo zaszokowane tym czego chce Polska. Otóż wcześniejsza kwota jaką mielismy zapewniona była mniejsza(minimalne mniejsza)ale za to lepiej podzielona. Z dopłatami jest dość ciężko, dlatego wydajemy ledwo 20% zdaje sie w tym roku i niewiele wiecej w tym. Tametn kompromis z mniejszą sumą dawał możliwość wykożystania znacznie większej części bo był dłuugo przygotowywany i naprawde był swiatny. A potem przyjechał sobe PiS i wszystko rozwalił dla dodatkowych kilku miliardów których i tak sie nie uda wydać. Ale oczywiście dla PiSu było to wygodniejsze bo"ciemny lud"(słowa Kurskiego! - kolejny przjaw poszanowania obywatela) lepiej kupi to ze zamiast 57(nie pamietam dokladnieczy tam rzeczywiscie bylo 57 ale cos kolo tego) mamy 60 mld. Jakby tego nie zmienic to przeciez co to za sukces? Propaganda naprawde straszna.

Jak uważam Kwacha za niezłego przekręciarza, to jednak w pewnych sprawach potrafił się wybić ponad własny interes i coś załatwić.

Oczywiście, że przekręty były, tego nie neguje, ale co by nie mówić politykiem był świetnym. Nie głosowałem na niego wprawdzie, ale przyznaje, że niektóre jego posunecia były wręcz genialne. Chociażby zaangazowanie na Ukrainie podczas pomarańczowej rewolucji bardzo podbiły nasze akcje w polityce międzynarodowej. Ruscy sie troche wkurzyli ale zobaczyli, że trzeba sie z nami liczyc, a zachód zobaczył, że światenie wywiązujemy sie z naszej roli łącznika między zachodzem a wschodem, bo taka nam przypisywawno. A teraz? Szkoda gadac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>A nie przyszło Ci do głowy że to przez zaniedbania z lat poprzednich? Za rzędów PiS korków w Warszawie nie było - niczego nie było, bo nie były podejmowane jakiekolwiek działania które mogłyby zaszkodzić w notowaniach.

<<<A już miałem napisać że mi układ robi dziury w drodze :D

-pupcia panie. Jakby PiS chciał, to by się nie liczył z kosztami.

Hm z tego co wiem to się nie liczy . Obecnie jest największym reklamodawcą w Polsce bije jogobellę i podpaski.

Aha Kaczyńskiego nie atakuje tylko opozycja ale także sam PIS :D

Sędzia (kurde nie pamiętam nazwiska :( było w szkle kontaktowym) członek pisu.

Ocenił działalność dawnego ministerstwa sprawiedliwości za raczej mierną bo obecne pracuje o 400% lepiej. A kto siedział w dawnym ministerstwie ? Kaczyński :D

Taka mała dygresją.

Przypomniało mi się jak TVN7 wyemitował w programie uwaga reportaż o pornografii w dragon ballu ; i o tym jakie toto niemoralne etc. A sami mieli go w ramówce :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Pan Miller nie zachował się jak skończony człowiek i tworzy nową partię lewicy. Chwała mu za to ,bo tak na prawdę LiD jest tworem sztucznym i wielce prawdopodobne ,że nietrwałym. Mieszanka zatwardziałego centrum jak i lewicy socjal-liberalnej do końca nie jest poprawna i tworzy perspektywę rozłamu po wyborach. Tak jak i nie do końca doświadczony lider ,który powyrzucał ludzi bez namysłu byle osiągnąć katharsis z dawnymi latami. Zaś p.Miller "wykręcił" mu numer. Zobaczymy wyniki w Łodzi ale raczej to p.Miller ma tam większe zaufanie od p.Olejniczaka.

Jutro także p.Oleksy zadecyduje o swoim starcie z listy Samoobrony... :)

Po ,co? Wszyscy wiedzą...

I dobrze ,że się tak dzieje ,bo tak naprawdę my tylko na tym możemy skorzystać - konkurencja na lewym skrzydle może przynieść prawdziwą walkę o ten elektorat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Pan Miller nie zachował się jak skończony człowiek i tworzy nową partię lewicy. Chwała mu za to
Tylko powinien nazwać ją LiP, czyli Lewusy i Przekręciarze. Chociaż po co nowa partia? Na listach Samoobrony ma doborowe towarzystwo.
LiD jest tworem sztucznym i wielce prawdopodobne ,że nietrwałym. Mieszanka zatwardziałego centrum jak i lewicy socjal-liberalnej do końca nie jest poprawna i tworzy perspektywę rozłamu po wyborach.
Ja pitolę, a gdzie Ty masz to zatwardziałe centrum? To mieszanka lewicy „postkomunistycznej” i „postsolidarnościowej”. Dogadali się? Ich sprawa, przynajmniej osiągnęli jakiś kompromis w kwestiach programowych. Jakby każdy chciał, żeby jego racja była na wierzchu, to mielibyśmy tyle partii ilu wyborców. Ja tam na lewicę nie głosuję, bo uważam, że cały socjalizm to złodziejstwo, niezależnie od rodowodu partii, ale muszę przyznać, że do LiD-u, poza programem, nie mam nic. Olejniczak, czy Borowski wyglądają na porządnych ludzi. Tak samo Onyszkiewicz i Frasyniuk. Natomiast pan Miller już raz pokazał jaki jest jego cel „bycia przy korycie”. Nie dziwię się SLD, że go nie chciało na listach. Jak rozumiem za rządy „prawdziwej lewicy” uznajesz to, co działo się za rządów Millera?
Jutro także p.Oleksy zadecyduje o swoim starcie z listy Samoobrony... :)
Następny człowiek na właściwym miejscu. „Prawdziwa lewica”, rotfl, z Wrzodakiem na jednej liście.

Z innych spraw: PiS dostało chyba całkowitego pomieszania zmysłów. Wypowiedź Kaczyńskiego o powtórce z 13-tego grudnia ’81 w przypadku zwycięstwa innych, zapowiedź nie zaproszenia obserwatorów OBWE na wybory, szef kontrwywiadu na liście wyborczej. Rewelacja. Jeszcze powinien zdelegalizować kilka partii, które „szkodzą Polsce” i już byłoby cacy. To byłaby dopiero IV RP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Merib

Też widziałem te sondaże i przyznam ,że mnie zmieszały... :? Zbyt pochopnie oceniłem jego szanse ale z drugiej strony w Krakowie Gowin ma koło 40% zaś Ziobro 25% bodaj... Ciekawe wyniki.

Miller startuje z listy Samoobrony jako "gość" jakbyśmy się chcieli zagłębiać to wieksze sprzeczności są w samym programie ale nie w tym rzecz. Wiadomo kto nie jest w sejmie ten tak naprawdę nic nie znaczy/nie zdziała. Zaś on w zamian za miejsce da im te głos na wejście do parlamentu (teoretycznie). W SLD jest masa działaczy nie zadowolonych z LiDu ,bo tak naprawdę SLD swoimi listami karmi takich ludzi jak Demokratów.pl (centrowych którzy z lewicą nie mają nic wspólnego).

Ja popieram ideę drugiej partii lewicowej. Zmusi to przynajmniej LiD do działań o ile po wyborach się on nie rozsypie.

Czekam na szczegóły odnośnie PLu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoobrona sama nie wie już czym jest. Wrzodak, Miller (jemu to powinni przyznać członkostwo honorowe, ale w PiSie za dobicie polskiej lewicy), brakuje tylko Bubla i Kononowicza* byłaby naprawdę egzotyczna mieszanina.

Z worka na buraki staje się zbiorem kompostu (żeby używać agronomicznego porównania); tyle że w realu kompost śmierdzi, ale jest pożyteczny, a tu pewnie będzie on na nic.

Lepper niech mi nawet nie udaje lewicy, ja sam się łudziłem, ale kiedy oddał Glempowi budynek Centralnej Biblioteki Rolniczej, choć nigdy ona do Kościoła nie należała, a potem łapka w łapkę szedł z Ligą Pięknego Romana, to podziękowałem...

Aha w Polsce tak naprawdę nie ma lewicy świeckiej, przynajmniej parlamentarnej. Są co najwyżej świeccy lewicowcy, a to różnica. Prawica chodzi na pasku Kościoła otwarcie, a lewica skrycie. Nawet jeśli choć ktoś powie parę odważnych słów, to szefostwo się od tego odżegnuje.

*Jeszcze rok temu FireFox mi podkreślał "Kononowicz", po aktualizacji już nie :D.

Ja popieram ideę drugiej partii lewicowej.

Ino która by to była? PPP, która startuje sama i pewnie będzie miała odsetek na poziomie występowania w naturze albinosów? Nowa Lewica? RACJA.PL? Jak na razie to żadna nie ma większych szans... :(. Ale przeciwwaga by się przydała, to masz rację. Tyle, że nie ma kto się do tego realnie zabrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, ostatni wykład byłej głowy państwa był wspaniały...

Czyżby reaktywacja GOLENIA ? Heh, może to Ukraińcy winni?

Na prawdę wielki wstyd! dla Polski, nawet nie ma co tu komentować... Najlepsze jego tłumaczenie było, że nikogo to nie obchodzi,tylko że jest osobą publiczną i jednak musi się z tym liczyć, a po 2 był w pracy... czy każdy pije (taak winko he hr) w pracy chyba nie... Wstyd i hańba...

Bardzo za to mądre słowa Leppera o tym wszystkim, w kawie na ławie, wiem jedno Lepper nie jest głupi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, ostatni wykład byłej głowy państwa był wspaniały...

Czyżby reaktywacja GOLENIA ? Heh, może to Ukraińcy winni?

Ano dał ostro :).

Na prawdę wielki wstyd! dla Polski, nawet nie ma co tu komentować

Jeszcze sie nie przyzwyczaileś? Mnie po ostatnich 2 latach nic nie zdziwi. Naprawde to jest wiele mniejszy wstyd niz blokowanie Dnia Przeciwko Karze Śmierci albo niepojawienie sie na spotkaniu Trójkata Weimarskiego.

Choć jak mowie, nie neguje. Uwarzam, że Kwach to ostra świnka jest i pacan, ale jednak nawet on jest wyzsza liga niż El Kaczorros.

Samoobrona sama nie wie już czym jest.

Jest tym czym była zawsze. Bandą populistycznych buców chcących dorwac się do stołka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathew napisał:

Najlepsze jego tłumaczenie było, że nikogo to nie obchodzi,tylko że jest osobą publiczną i jednak musi się z tym liczyć

-A możesz mi powiedzieć niby czemu??? Bo kilku pisowców będzie go wyśmiewać?

Bardzo za to mądre słowa Leppera o tym wszystkim, w kawie na ławie, wiem jedno Lepper nie jest głupi.

-Oj jest głupi i to bardzo. Próbuje nadrabiać cwaniactwem, ale dość przeciętnie mu to wychodzi. Do władzy dorwał się tylko dzięki kaczorom, a i tak dał się z niej łatwo wywalić i teraz już raczej będzie jechał w dół. Głupi, to nie jest, niestety, Giertych. On przynajmniej nie otacza się alfonsami, złodziejami i innymi burakami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...