Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Pytanko, które z tego co widzę nie zostało zadane, a strasznie mnie dręczy.

Kto z redakcji wymyślił tegoroczny żart Prima Aprilisowy? Czy może była to praca wspólna?

(Naprawdę, czytanie tej dyskusji było przeżyciem bezcennym. Dzięki ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się ostatnio zastanawiałem nad dwoma sprawami:

Pierwsza: teoretycznie siedzicie w redakcji do 16 (chyba) za oknem słońce świeci coraz bardziej, a np survival horrora trzeba przejść a akcja toczy się w nich zawsze w ciemnościach więc raczej jest ciężko w taką grę grać przy jasnym świetle słonecznym. Ja zawsze żeby pograć w tego typu gry czekam do wieczora bo nie cierpie zwiększać jasności ekranu. Czy macie w redakcji jakieś zaciemnione miejsce do tego typu gier czy jednak osoba, która w to gra jest zmuszona roziaśniać ekran?

Następne: czemu w jednych grach można wykorzystać swastykę np Wolfenstein a w innych nie np BloodRyne? Czy twórcy gry muszą się starać o specjalne pozwolenie?

Aha, w związku, że zbliża się 5 kwietnia to przed chwilą przyszła mi do głowy jeszcze jedna sprawa: słucha ktoś w redakcji Alice in Chains i Nirvanę? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już powszechnie wiadomo Click, gazeta od tego samego wydawca co CDA upadła. Czy w związku z tym nakłady na produkcję numerów CDA zostaną zwiększone, część kasy która szła na Clicka poleci na konto CDA?

Pytam tak z czystej z ciekawości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnio AR antologię z numeru urodzinowego na psp i co widzę- CDA nazywane było powszechnie gazetą :O I to przez Smugglera i Jedi'ego. No no. A tak się teraz wkurzacie jak ktoś powie gazeta :P

Od 99 roku AR ma 4 strony- czy doczekamy się piątej?

Czy zdjęcie zamieszczone jako przypomnienie w numerze setnym to jedyne zdjęcie kolektywu redakcyjnego z tamtego czasu jakie było zamieszczone na łamach czasopisma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbe do redaktorow "KONFIGURATOR" zmieńcie w końcu testowane gry pod sprzęt, ja z synem kupuje "cda" od 5 lat i interesuje się sprzentem, przecież "Crisis" to gra już stara no i zrobiona pod dwa rdzenie proc., dajcie test "GTA4" ktury jest hitem i każdy chciałby wiedzieć jaki sprzęt jest potrzebny do tej gry na "min. med. high." bo przecież do "Crysisa" czy włożysz 2rdzenie czy 4rdzenie to nie robi specjalnie rożnicy, no i jak otwieram "konfigurator" i widze "Crysis" "World in Conflict" to mnie już MDLI!!, no panowie ile można , ja wiem że intel na tych grach wypada dobrze ale już wystarczy, POZDRAWIAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbe do redaktorow "KONFIGURATOR" zmieńcie w końcu testowane gry pod sprzęt, ja z synem kupuje "cda" od 5 lat i interesuje się sprzentem, przecież "Crisis" to gra już stara no i zrobiona pod dwa rdzenie proc., dajcie test "GTA4" ktury jest hitem i każdy chciałby wiedzieć jaki sprzęt jest potrzebny do tej gry na "min. med. high."

Problem w tym, ze GTA IV jest nieprzewidywalne i moze dzialac roznie na dwoch komputerach, na ktorych inne gry dzialaja tak samo. Natomiast Crysis i World in Conflict daja rzetelne wyniki, ktore mozna porownywac.

bo przecież do "Crysisa" czy włożysz 2rdzenie czy 4rdzenie to nie robi specjalnie rożnicy, no i jak otwieram "konfigurator" i widze "Crysis" "World in Conflict" to mnie już MDLI!!, no panowie ile można , ja wiem że intel na tych grach wypada dobrze ale już wystarczy

A co ma niby do rzeczy to, jak podzespoly roznych producentow wypadaja w tych testach? To juz jest chyba przejaw skrzywionej wizji swiata, w ktorej normalne jest to, ze kazdy robi przekrety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jak nie "gta4" to może być "Lost Planet Extreme condition" ktury nie należy do nowości ale świetnie oddaje wykorzystanie 4rdzeni ,gre tą kiedyś testowaliście w "CDA" w 2007r. ale podstawke "Lost Planet", a jak nie ta to cokolwiek innego co wykorzystuje 4rdzenie tak dla porownania, wtedy przekonacie sie że procesor 3rdzeniowy za 400pln jest tak samo wydajny co 2rdzenie wykręcone do 4ghz za 700pln. A 4rdzenie 12mb cache od intela w "gta4"to jest poprostu rewelacja .Dobra bo się za bardzo rozpisuje ,w każdym razie pomyślcie żeby trochę urozmaicić ten dział "konfigurator" bo wieje tam nudą.POZDRO!!

Aha bym zapomniał maci u mnie wielkiego "PLUSA" za ostatnią gre " TWO WORLDS" to jest poprostu poezja "rpg" i do tego "POLSKA' ta gra chyba miała za małą reklame bo jakoś o niej dotąd nie słyszałem a uwielbiam gry 'rpg" już czekam na "TWO WORLDS II" na jesień.

Pożycz może słownik od syna - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartosc numeru poznacie w odpowiednim momencie.

A moglibyście chociażby zdradzić kiedy będzie ten "odpowiedni moment"? Chyba na tyle możecie sobie pozwolić...

Od poniedzialku ruszaja Przecieki, a kiedy sie skoncza, podamy tekstowa zawartosc numeru - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy recenzja i ocena Empire:TW w ostatnim numerze to był prima-aprilis?? Bo mi na to wyglada. I nie chodzi mi tu o samą ocenę gry, bo moze i dalbym więcej sam, ale o brak jakiejkolwiek wzmianki o zabugowaniu, crashowaniu, itd. Moze recenzent mial wersje idealną, od CA, ale, mógl dla prostej rzetelności, zajrzeć na fora tematyczne.... Wiem, recenzent pisal przed premierą.... jeszcze steam nie dzialal. Czyli pisal na pdstawie wersji nie wymagającej neta. Hym. Jak piszą na forach, jedyna wersja która nie krzaczy , to ta od piratów. Nie sugeruje ze posługiwaliscie sie piracką wersją, bo to bzdura, jedynie zwracam uwagę na absurdalne już sposoby walki z piractwem (steam, securom), które utrudniają, ale tylko mi życie, nabywcy legalnego softu, a nie piratom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii wybacz ale ja gram w Empire od dnia premiery i nigdy jeszcze żadnych tychże bugów nie uświadczyłem...

Nie wiem skąd biorą się te wszystkie jęki. Może jestem jakimś szczęściarzem ale naprawdę nigdy nie miałem żadnych problemów ze steamem. Co więcej gram praktycznie tylko przez internet i poza paroma "zwieszkami" nie uświadczyłem żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne: czemu w jednych grach można wykorzystać swastykę np Wolfenstein a w innych nie np BloodRyne? Czy twórcy gry muszą się starać o specjalne pozwolenie?

Wszystko zależy od prawa w danym kraju. Na wystawie modelarskiej w Austrii było wielkie halo o to ze jedna z figurek żołnierzy ma na ramieniu przepaskę z swastyką.

Na niektórych zdjęciach samolotów niemieckich można zauważyć białe kółko z czarnym iksem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...