Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Aha i jeszcze jedno: czy Mr. Jedi i Ghost to jedna i ta sama osoba?

Nie. Drogi Mr.Jedi i redakcji rozeszły się już parę lat temu. Wspólnie z nim mam to, że nadal się kumplujemy i to że to właśnie on dał mi cynk, że w redakcji jest wolne miejsce i przyjmują nowych ludzi. :)

To i ja mam pytanko:

Co robicie żeby nie zwariować, kiedy sto razy zadają wam to samo pytanie? :)

Jakbyś wpadł do redakcji w odwiedzinki to zauważyłbyś, że większość biurek ma takie półokrągłe wycięcia w blatach. To Smuggler je wygryzł z nerwów po przeczytaniu po raz kolejny jakiegoś idiotycznego pytania, a później tapicer musiał maskować, że niby tak w fabryce zrobili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam:

Pytanie do Ghosta, bo to w końcu on jest autorem tekstu instruującego jak zostać współpracownikiem CDA. Otóż powiedz mi czy dobrze myślę: tekst, który napisałem do internetowego portalu gazety z mojego miasta, który został opublikowany i za który mi zapłacono raczej nie nadaje się do wysłania do Was, jako próbka umiejętności? Zapowiedź gry napisana dla portalu internetowego nie może być TĄ zapowiedzią wysłaną do Was, mimo iż jestem jej autorem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być pod warunkiem, że wyraźnie zaznaczysz, że został już opublikowany i że w razie czego będziesz w stanie udowodnić, że jesteś jego prawowitym autorem.

Co prawda nie opublikujemy takiego tekstu, ale przynajmniej pozwoli się zorientować jaki masz styl pisania i czy jest sens podsyłać ci jakieś materiały testowe.

Choć napisanie nowego tekstu nie byłoby złym pomysłem. Pokazałoby, że potrafisz szybko przygotować potrzebny materiał i że opublikowane teksty są Twoim dziełem w całości, a nie kompilacją Twojego tekstu, poprawek redaktora i poprawek korektora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że na tym portalu w dziale gry to ja jestem redaktorem i korektorem wszystkiego co napisze. No i jest tam wiele zapowiedzi gier, a raczej tego co mogę się o nich dowiedzieć z internetu, bo ani gier nikt mi nie daje, ani na prezentacje nie zaprasza. W związku z czym jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to co do Was wyślę pod postacią zapowiedzi na tym portalu też będzie, bo każdy artykuł to w końcu kasa. Mała, bo mała, ale lepsza taka niż żadna. Mogę ewentualnie podać adres owej stronki tak dla orientu. Może ktoś w redakcji znalazłby chwilkę aby zerknąć czy w ogóle warto żebym Wam głowę zawracał swoją twórczością...

EDIT: Teraz sobie przypomniałem, że przecież pisałeś, że tych zapowiedzi od czytelników przychodzi do Was sporo, więc wykazałem się wyjątkową bezczelnością proponując wciśnięcie mnie w kolejkę. Powiedzmy, że ostatniego zdania nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij wybrany tekst, najlepiej w miarę świeży i spełniający reguły wielkości jakie opisałeś, a dodatkowo możesz w mailu podać stosowne namiary itp. Osoba oceniająca jak będzie miała wątpliwości to pewnie zajrzy na ten portal i poczyta więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt mi nie odpowiada na mój post w sprawie błędu w grafice w Diablo, to do kogo mam się zgłosić by mi pomógł?

Najlepiej do prezydenta. Skoro nikt nie odpowiada, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że ludzie nie wiedzą jak ten problem rozwiązać. Poza tym "Pomocna dłoń" jest działem, w którym jedni użytkownicy pomagają innym użytkownikom, więc nie wiem skąd wzięło się to pytanie w tym temacie. A i redakcja też nie ma obowiązku znać odpowiedzi na wszystkie problemy ze wszystkimi grami. Omnibusy jakieś czy cuś? Jeszcze, żeby był to problem z grą z covera, ale nie przypominam sobie, żeby DII było w CDA. Chyba, że coś przegapiłem... - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania :

Czy może mógłbym wykorzystać jakiś fragment tekstu z CD-A 04/2009 "Agresja ... także w grach", lub z Tipsomaniaka z 2008 (tym o gamingu) ? Piszę prace na temat wpływu gier na graczy, i jakieś fragmenty były by mi pomocne.

Czy mona oddać, zupełnie za darmo "swojego" mamuta do AoC, komuś kto nie ma tego nr CD-Action, np na jakimś oficjalnym polskim forum o tej grze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania :

Czy może mógłbym wykorzystać jakiś fragment tekstu z CD-A 04/2009 "Agresja ... także w grach", lub z Tipsomaniaka z 2008 (tym o gamingu) ? Piszę prace na temat wpływu gier na graczy, i jakieś fragmenty były by mi pomocne.

Mozesz, tylko zacytuj skad to. :)

Czy mona oddać, zupełnie za darmo "swojego" mamuta do AoC, komuś kto nie ma tego nr CD-Action, np na jakimś oficjalnym polskim forum o tej grze ?

Kupiles CDA, robisz z kodem co zechcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z wieczora wszedłem sobie do zielonogórskiego Focus Park, a konkretniej do Empiku tam ulokowanego. Poszedłem na stoisko z prasą i ujrzałem rzecz, która mnie zbulwersowała! Obok sterty kwietniowych CD-A leżał rozpakowany numer, bez covera, jakby "do przejrzenia". Wyglądało to tak, że stała grupka dzieciaków i czytała sobie CD-A, które ja musiałem kupić za ciężko wyłudzone pieniądze! Czy takie ułożenie rozpakowanego numeru pisma na półce obok tych zapakowanych jest zgodne z prawem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doslownie deadline to jakis ostateczny termin - w naszym przypadku wysylki kompletu materialow do druku. U nas przyjelo sie okreslac tak kilka ostatnich dni przed wysylka, kiedy redakcja pracuje na najwyzszych obrotach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CormaCa (mogło się już powtórzyć ale nie chce mi się czytać tylu stron):

Czy wogóle gdziekolwiek można dostać utwory InDespair? Jedynie słyszałem coś tam w Giercowni i podobało mi się dlatego to pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ciągle reklamujecie forum w gazecie (czasopiśmie?).

No nie wiem... Moze po to, zeby zachecic ludzi do odwiedzania go?

Przecież i tak na forum jest bardzo dużo użytkowników i jest to jedno z większych for w Polsce o takiej tematyce.

I to znaczy, ze nie warto przyciagac nowych uzytkownikow?

Pytanie do CormaCa (mogło się już powtórzyć ale nie chce mi się czytać tylu stron):

Czy wogóle gdziekolwiek można dostać utwory InDespair? Jedynie słyszałem coś tam w Giercowni i podobało mi się dlatego to pytanie.

Na pytania do poszczegolnych redaktorow i wspolpracownikow przeznaczone sa odpowiednie tematy w strefie redakcyjnej. Tu pytamy o rzeczy dotyczace redakcji jako calosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnośnie gier, wg xFire grałem już ponad 1200 godzin i jak pożyczam jakąś nową gierkę od np kuzyna/kolegi to po graniu ok 20min stwierdzam, że ta gra nie jest dla mnie (ostatnio dużo takich gierek się zbiera co mi nie pasują), może robię się bardziej wybredny albo cuś.

I właśnie to pytanie, u was jak to jest, dostajecie gry do recenzji, ale jak po kilku minutach już was odrzuca od nich to męczycie się dalej, czy gra wędruje do innego redaktora, który ją jakoś zdzierży? To, że mniej więcej gry z określonego gatunku trafiają w większości do zwolenników tegoż gatunku w redakcji to wiem :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanko, może ktoś będzie wiedział, a redaktorzy w szczególności;) Czy jest jakaś strona w internecie lub takie miejsce na stronie CD-Action, gdzie można dowiedzieć się jakie oceny dostały w czasopiśmie konkretne gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem, czy możliwa byłoby pakowanie CDA w "folię jednokrotnego otwarcia" i otrzymałem odpowiedź :). Teraz ponawiam swoje pytanie, ale w odniesieniu do płyt. Zatem, by formalności stało się zadość: czy jest szansa, że płyty (boxy z płytami, gwoli ścisłości :)) będą pakowane w taki sposób? Odnoszę wrażenie, że "pirackie użytkowanie" płyt z CDA jest bardzo powszechne (albo mam jakiegoś pecha, że w ciągu pół roku cztery razy trafiły mi się płytki noszące ślady użytkowania :().

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki fryz... ale nie do końca mi o to chodziło;) Kontynuując, chodzi o takie miejsce, gdzie wpisuję ocenę (np 10) i wyskakują mi wszystkie gry, jakie ową ocenę dostały... a nie odwrotnie. Wiem, że prawdopobnie wymagam niemożliwego, ale może akurat mi się poszczęści:-]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...