Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Pytania dwa do redakcji CDA: (wiem, wiem żałosny wierszyk)

1. Niesądzicie, że Czarny Iwan zasypia od tych gierek dla dzieci, w które musi tyle grać? Jak byłem mały i rodzice od czasu do czasu kupili mi taką grę to i tak przy niej przysypiałem mimo, że to była moja "kategoria wiekowa".

2. Czy ktoś w redakcji wyznaje jakąś wiarę? Chodzi w niedziele do kościułka albo modli się w redakcji pięć razy dziennie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Huta: Chyba masz wadę wymowy (zamiast R mówisz coś tak jak H, ja mam to samo). Nie przeszkadza Ci to w śpiewaniu (Indespire)?

Zauważ, że w piosenkach Huta (przynajmniej tych które słyszałem, czyli niewielu w sumie) głoska "r" nie występuje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było na tych 192 stronach ale czy ktoś z redakcji mógłby opisać słownie oceny w CDA? Np. "10 - ponadczasowy hit" itp. Ponieważ nie wiem(chyba tylko ja :P ) czy na przykład gra co ma 4 czy 5 jest grą strawną czy raczej niestrawną :) Byłbym bardzo wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i właśnie to mnie dziwi. Niektóre FPS-y dostają 5 i da się w nie grać bez rozwolnienia a taki Gothic 3 ZB dostał 4 i jest tragedią totalną. A 1 punkt to tak dużo nie jest. A jeśli komuś się będzie nudzić to prosił bym o taką rozpiskę :)

EDIT: Dzięki Smug :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Czy bywalo kiedys tak, ze musieliscie robic dodruki jakiegos numeru, bo pierwsza " seria" rozeszła sie w ekspresowym tempie i nie dla wszystkich starczylo?

Pozdrawiam

Nie, takich rzeczy sie nie robi...

Nie wiem czy to było na tych 192 stronach ale czy ktoś z redakcji mógłby opisać słownie oceny w CDA? Np. "10 - ponadczasowy hit" itp. Ponieważ nie wiem(chyba tylko ja :P ) czy na przykład gra co ma 4 czy 5 jest grą strawną czy raczej niestrawną :) Byłbym bardzo wdzięczny :)

W uproszczeniu maksymalnym

0- 2 - kaszana!

3-4 - cos w sobie ma ale i tak cienka

5 - mozna nawet pograc, jak sie naprawde nie ma nic lepszego do roboty

6 - ujdzie

7 - fajna

8 - b. fajna

9 - świetna

10 - rewelacja!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie odnośnie recenzji:

Jak wygląda przydział recenzji do poszczególnych recenzentów? (Wiem, że EGM dostaje zazwyczaj przygodówki) Czy wygląda to w ten sposób, że każdy ma jakąś tam pule recenzji przydzieloną na każdy miesiąc, czy może jest to taki spontan typu *Mamy GTA IV... kto chce recenzować?*

Zadaje sobie to pytanie już od dłuższego czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anafarius zawsze jest tak że CormaC dostaję Gothica pewnie :D teraz mu zrobili na złość (Zmierzch Bogów)[...]

Anfarius a nie Anafarius ale wybaczam ^^

Widziałem Zmierzch Bogów u kumpla, fana całej serii. Osobiście nie przepadam za żadnym z Gothick'ów, ale w sumie na 1 i 2 można było jakoś znieść. 3 spartolili a dodatek to... no cóż... aż ciężko było mi patrzeć. (a jak gameplay'a kumplowi pokazałem to się chłopak strasznie zdenerwował, "bo to taka fajna gra, a oni w nią po prostu grać nie potrafią" xD)

[...]a co do GTA IV to pewnie każdy się rzuca jak na piersiastą modelkę ;D

I właśnie o to chodzi, a jak się rzucają to kto wygrywa i czy "rzucają się" w barbarzyński czy cywilizowany sposób.

Pozdrawiam,

Anf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie odnośnie recenzji:

Jak wygląda przydział recenzji do poszczególnych recenzentów? (Wiem, że EGM dostaje zazwyczaj przygodówki) Czy wygląda to w ten sposób, że każdy ma jakąś tam pule recenzji przydzieloną na każdy miesiąc, czy może jest to taki spontan typu *Mamy GTA IV... kto chce recenzować?*

Zadaje sobie to pytanie już od dłuższego czasu...

Nikt nie zmusza fanow sportowek do grania w RPG i odwrotnie. A na niektore tytuly sa duzo wczesniej rozmaite "zapisy" - bo takie GTA V to by niejeden chcial recenzowac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z redakcji mógłby opisać słownie oceny w CDA?

Proszę bardzo:

1 - jeden

2 - dwa

3 - trzy

4 - cztery

5 - pięć

6 - sześć

7 - siedem

8 - osiem

9 - dziewięć

10 - dziesięć

Nie mogłem się oprzeć. Powyższy opis zaczerpnąłem z pewnego zachodniego czasopisma i uważam go za skończony geniusz w swojej prostocie. Bo naprawdę, czy trzeba czegoś więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyczytałem, że BAUER do którego należy CDA, wypowiada, albo chcę wypowiedzieć, umowę z spółką RUCH (chodzi o dystrybucję czasopism i magazynów). Ciekawi mnie to, ponieważ najczęściej kupowałem w RUCHu swoje ulubione magazyny i czasopisma.

Jest prawdopodobieństwo, że z tych małych budek zniknie CDA? Może to tylko szantaż/ blef/ element negocjacji? Szkoda by było, bo chodząc do takiego kiosku miałem zawsze okazję kupić lizaki- koguty >:) Teraz będę potrzebował innego pretekstu smile.gif

Szkoda, że nie palę wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dac fulle na coverze dali mozliwosc sciagniecia pelnych gier z serwisu Gamers Universe. Czy wy moglibyscie zrobic cos podobnego ?

O nie, ja za nic nie chciałbym żeby w CDA było coś takiego! Poza tym z tego co pamietam to można było pobrac je tylko na 30 dni, więc zamiast normalnej pełnej wersji dostałbys tylko triala. Chciałbys tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze konkurecyjne czasopismo - nie mowie o Clicku! - zrobilo cos innego. Zamiast dac fulle na coverze dali mozliwosc sciagniecia pelnych gier z serwisu Gamers Universe. Czy wy moglibyscie zrobic cos podobnego ?

A pomyślałeś o tym, że nie wszyscy czytelnicy mają nieograniczony dostęp do internetu (niektórzy mają limity), albo nie mają dosyć szybkiego łącza, żeby im się w ogóle opłacało ściągać ileś gigabajtów? Taki pomysł oznacza dla mnie tyle, że nie będzie pełnych wersji (dla mnie), a czasem trafi się przecież coś, w co warto pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z redakcji mógłby opisać słownie oceny w CDA?

Proszę bardzo:

1 - jeden

2 - dwa

3 - trzy

4 - cztery

5 - pięć

6 - sześć

7 - siedem

8 - osiem

9 - dziewięć

10 - dziesięć

Nie mogłem się oprzeć. Powyższy opis zaczerpnąłem z pewnego zachodniego czasopisma i uważam go za skończony geniusz w swojej prostocie. Bo naprawdę, czy trzeba czegoś więcej?

Genialne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyczytałem, że BAUER do którego należy CDA, wypowiada, albo chcę wypowiedzieć, umowę z spółką RUCH (chodzi o dystrybucję czasopism i magazynów). Ciekawi mnie to, ponieważ najczęściej kupowałem w RUCHu swoje ulubione magazyny i czasopisma.

Jest prawdopodobieństwo, że z tych małych budek zniknie CDA? Może to tylko szantaż/ blef/ element negocjacji? Szkoda by było, bo chodząc do takiego kiosku miałem zawsze okazję kupić lizaki- koguty >:) Teraz będę potrzebował innego pretekstu smile.gif

Szkoda, że nie palę wink.gif

http://www.bauer.pl/

News pod tytułem:

Oświadczenie Zarządu Wydawnictwa Bauer

Tam jest to wyjaśnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu żaden z redaktorów nie bierze udziału w zabawach organizowanych przez Marka Lenca na Forum (kalambury, "Co autor miał na myśli")? Spędzacie dużo czasu na Forum, a myślę, że ubarwilibyście te tematy swoją obecnością. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu żaden z redaktorów nie bierze udziału w zabawach organizowanych przez Marka Lenca na Forum (kalambury, "Co autor miał na myśli")? Spędzacie dużo czasu na Forum, a myślę, że ubarwilibyście te tematy swoją obecnością. ;)

Bo w godzinach pracy autorzy nie maja sie bawic, a pracowac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...