Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

CD-Radio

Polecane posty

Trzymacie poziom, słuchałem was ostatnio w autobusie, w drodze na swoje zasłużone wakacje. Naprawdę skutecznie i przyjemnie zajęliście mi jedną z czterech parszywych godzin jazdy, jednocześnie zagłuszając radosne gdakanie starszych pań i całej reszty pasażerów, prawie... I tutaj mam pewną sugestię:

Dacie rade w następnym odcinku zrobić coś z głośnością całego podcastu, mimo iż dźwięk w telefonie zwiększyłem na ''full" to nadal jednak momentami było trochę za cicho (czyli wtedy kiedy akurat Berlin się nie odzywał ;))

Jeśli chodzi o resztę, to nie mam się zupełnie do czego przyczepić, wasz duet okazjonalnie wzbogacany okazjonalnie jakimś gościem świetnie sobie radzi i nie przynudza. Nawet ten podkład muzyczny dla waszych rozmów wpadł mi w ucho ;) Keep up the good work.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berlin urlop urlopem - ale leniuchujecie cholera :P

Daje tylko znać że jesteśmy pozbawieni radości z odsłuchiwania waszych opinii. Daliście wszystkim palec ? czego się spodziewaliście?

Radzę przygotować ?poszerzoną? wersję o jakieś dodatkowe 30 min. W przeciwnym wypadku będzie pikieta we Wrocławiu!

PS ? teraz na poważnie ? jak na dzień dzisiejszy wygląda prognoza pojawienia się Piąteczki??

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Adziorro wrócił wczoraj wieczorem, coś tam gadał o rekinach i kobietach, ale o podcaście nic. Hut twierdzi, że on dopiero jutro się objawi na sajcie i w takim razie dopiero jutro byśmy byli w stanie wieczorem to nagrać. Jeżeli jutro nagramy i przyciśniecie chłopaka żeby ogarniał temat, to pojutrze powinien być podcast na sajcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej ludzie, sprawa wygląda tak:

Urlop mi się przedłużył, za co przeprosiłem wszystkie możliwe osoby, więc przepraszam i was. Sprawa wygląda tak że przebywam powiedzmy w domu rodzinnym, a komputer na którym wszystko nagrywałem i słuchawki mam u siebie. W chwili obecnej urwać się nie mogę bo mam sporo spraw które mnie unieruchamiają, ALE!

Jutro pożyczam od znajomego mocniejszą maszynę, która nie umrze na zawał jądra podczas renderowania dźwięku, więc zostanie mi tylko skołowanie słuchawek, co jest już osiągalne dużo łatwiej, niż zasuwanie 400 kilosów do domu i powrót po nagrywce. W takim układzie udałoby się nam nagrać w weekend co jest obecnie priorytetem. Może nawet do kogoś ze znajomych w ostateczności pójdę i postawię mu sok grejpfrutowy, czy coś.

Nie lękajcie się zatem, piątka jest bliżej niż dalej. Pardon za przydługie milczenie.

PS. Berlin - to były delfiny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo byśmy chcieli, żeby to osiągnęło formę cotygodniową, ale nie ma co ukrywać że teraz jest okres ciężkawy, szczególnie w moim przypadku. Nie jest to na tyle fascynujące, żeby się tym teraz otwarcie dzielić, ale na tyle upierdliwe, żeby nie przeszkadzało w łączeniu przyjemnego z pożytecznym ;) Tym niemniej odcinka dawno nie było, a przecież słuchacze też muszą czegoś w pociągach na Mazury słuchać, więc kombinuję ile wlezie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesłuchałem 3 odcinki , dodam cos od siebie...

absolutnie nie przejmujcie się tymi "postękiwaniami sapaniem", które wam zarzucano (wspominaliście). Jesteście ludźmi nie robotami, natyralne, ze ludzka mowa ma pewne niedoskonałości, nie słychac zresztą tego praktycznie. Nie ma co nawet tracić czasu na korektę. Za to dbajcie by każdego było słychac na tym samym poziomie głośności , Huta w odcinku 3 sie cieżko słcuahło bo wyraźnie ciszej od was mówił

Poza tym super, może tylko dłuzsze odcinki , hmm?

________________

Nie wiem jaki jest wasz zamysł , czy ten temat ma służyć tylko do wyrażania technicznych opinii czy też chcielibyście żeby czasem podyskutowac z wami na tematy , które poruszaliście...

Bo np zdiwił mnie Berlin ostro. Serio nie znasz nikogo kto ogląda tv? Ja czasem oglądam, jest wiele ciekawych rzeczy. Np TVP Kultura daje bardzo dobre filmy -w tym tygodiu "Oczy szerkoko otwarte' i "Co wiesz o Elly".. Jest sport i wiele ciekawej publicystyki/ programów naukowych/historycznych

I mam to wszystko w abonamencie Polsatu za 25 zł miesiecznie (jeden z najmnijszych pakietów).

Warto czasem coś obejrzeć. No chyba, że ktoś filmy kupuje na torrentach to co mu tam jakiś ":Co wiesz o Elly", przeciez ponad rok temu w kionach było. Zakładam że to jednak nie o tobie mowa, wiec polecam ci tę prehistoryczną tv- często jest coś ciekawego.

Pozdro , dobra robota. Częsciej i dłużej nagrywajcie tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że chcemy takie komenty! :)

Wiesz - wszystko co mi puszczą w telewizji jestem w stanie przeczytać wcześniej i lepiej gdzie indziej (więc Discovery i inne - out). Stare filmy mnie nie interesują raczej, a już na pewno nie polskie, w ogóle filmy mnie słabo interesują, więc ten plus nie działa na mnie... I rzeczywiście - może Polsat za 25 jest OK, bo to sensowna oferta ale nie wyobrażam sobie płacić więcej za telewizję. Po prostu jakoś tak nie dzierżę tego medium: zbyt wielu ludzi widziałem, którym zamordowało ostatnie szare komórki (czy coś).

A nowy podcast już nagrany, bardzo długi chyba... i ten, no, montuje się. Niedługo będzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tez nie masz wg mnie racji, że wpływ tv jest coraz mniejszy. Ok , inaczej- może i jest ale nadal jest olbrzymi. Wystarczy spojrzeć na roczne przychody Solorza- sprzedaje mu się to.

Ja jestem dorosłym facetem, mam to gdzieś ale faktycznie jak mówiłeś małolaty mogą mieć problem gdy ich mamy obejrzą taki reportaż.

najbardziej zgubne są seriale- pamietacie to jak doktor ze spzitala W Leśniej Górze spotkał jakiegoś małego psychopatę uzaleznionego od gier? Tv strasznie to przerysowuje a trzeba pamiętać, że odbiorca seriali (40 + lat) czesto myli w jakimś stopniu fikcję serialową z rzeczywistością

ps kieedyś w klanie była akcja, że jakiś chłopak zapalił JEDNEGO jointa na spółkę z kolega a wrócił do domu w stanie jak po wypiciu litra wódki- zataczał się, wymiotował itd.

Żałosne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zacznę z grubej rury: zgadzam się z Berlinem! I to w większości spraw, jak chociażby gracze a subkultura (kupię sobie koszulkę z napisem 'Lubię frugo', bo to równie sensowne) czy głos Adama Jensena - przecież ten jego ochrypnięty, ciężki głos jest genialny! Jeśli w będzie film o DXie, to aktor musi mieć taki głos! IMO pasuje do postaci zmęczonej tym całym światem, której niewiele może zaskoczyć, ale jednocześnie na tyle zdeterminowanej by wyjść naprzeciw wszystkiemu i pod. Mam nadzieję, że łapiecie, o co chodzi? :D

Ech, była jedna rzecz, w której się nie zgadzałem, ale z racji później pory zapomniałem. :D Jutro sobie przypomnę i napiszę, obiecuję!

A co do samego radia - genialny pomysł, dobre wykonanie, ciekawe tematy. Słucha się świetnie.

Wiecie o czym możecie pogadać? O Tormencie :trollface:. A tak bardziej poważnie - zróbcie może coś na kształt akszynowego 'gry wiecznie żywe', czyli rozmowy o starych (ale jarych!) grach. Byłoby tak jak 'wcograne' - Berlin wymienia tytuł gry, dyskusja, a potem to samo robi Adzior. Dziwak ze mnie, ale IMO byłoby to fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem linka do subskrypcji RSS Waszego podcastu (np do iTunes czy Zune). To by znacznie ułatwiło życie wielu słuchaczom. Ja np wrzucam subskrypcje co ciekawszych podcastów na Windows Phone'a i nowe odcinki same spływają na telefon, gdy tylko się ukażą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem linka do subskrypcji RSS Waszego podcastu (np do iTunes czy Zune). To by znacznie ułatwiło życie wielu słuchaczom. Ja np wrzucam subskrypcje co ciekawszych podcastów na Windows Phone'a i nowe odcinki same spływają na telefon, gdy tylko się ukażą smile_prosty.gif

Wydaje mi się, że przy aktualnym układzie strony jest to nierealne. Musielibyśmy mieć osobny kanał RSS na tagi, a wydaje mi się, że takiej magii nie ma i nie będzie (a może jest i po prostu jej nie znalazłem?). Spytam kogoś na górze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego radia - genialny pomysł, dobre wykonanie, ciekawe tematy. Słucha się świetnie.

Wiecie o czym możecie pogadać? O Tormencie trollface.gif. A tak bardziej poważnie - zróbcie może coś na kształt akszynowego 'gry wiecznie żywe', czyli rozmowy o starych (ale jarych!) grach. Byłoby tak jak 'wcograne' - Berlin wymienia tytuł gry, dyskusja, a potem to samo robi Adzior. Dziwak ze mnie, ale IMO byłoby to fajne.

super pomysł, popieram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare gry? wg mnie raczej nie.

Jakieś nawiązanie jak najbardziej ale raczej nie stare gry to stare gry smile_prosty.gif

nie odnowieją (DNF-wyjątek co i tak nie wyszło)

edit.

ale można by wrzucić tam nonkursy.

nie nie takie jak RMF-FM wyślij SMS....

takie jak czasami są na stronie np.

wymyśl wiersz o Assasins creed i wyślij go na dres cdaction@cdaction.pl 10 najlepszych otrzyma drę Assasins creed Brotherhood

oczywiście ze strony nie usuwać ale żeby tutaj też było

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...