Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

CD-Radio

Polecane posty

Generalnie pomysł spoko, ale niestety nie dla mnie, wybaczcie panowie, nie mam "ochoty" na tak dlugie słuchanie i rozmyslanie etc itp. Ponieważ sam jestem małomówny:P

Ale wiadomo, działajcie dalej, są osoby zadowolone:) może inny odcinek mi "podejdzie" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama idea podcastów jest genialna, w ciągu tygodnia na 100% można by znaleźć wiele tematów na godzinę rozmowy, a pozostają jeszcze tematy "odwieczne" :D

Bardzo przyjemnie się słucha, tak do kołyski ;] Ciekawe tematy, jakość zadowalająca [jak dla mnie]. Jedyne co mogę zarzucić to to, że nie mogę znaleźć tych podcastów w Zune, co jest zrozumiałe, nie da się wszystkiego robić naraz. No i pozostaje kwestia przerywników, które są dla mnie kompletnie niepotrzebne ale cóż, wasz wybór no nie?

Można by jeszcze zrobić coś takiego jak pytania do publiczności, przed nagrywaniem podcastu, i publiczne wygloszenie najciekawszych odpowiedzi, albo odwrotnie.

Co do tematu o byciu graczem, to zakładanie takiej koszulki z napisem "Jestem Graczem" to tak jakby założyc koszulkę "Słucham muzyki" Nic specjalnego, ale też nic konkretnego, bo to już nie jest subkultura, bo już chyba większość ludzi gra, bo to już nie jest własciwie cos co robi jakaś mniejszość, jakaś grupa ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu o byciu graczem, to zakładanie takiej koszulki z napisem "Jestem Graczem" to tak jakby założyc koszulkę "Słucham muzyki" Nic specjalnego, ale też nic konkretnego, bo to już nie jest subkultura, bo już chyba większość ludzi gra, bo to już nie jest własciwie cos co robi jakaś mniejszość, jakaś grupa ludzi.

G E N I A L N E

srsly - najlepsze podsumowanie tematu, jakie słyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przesłuchałem i powiem tyle, że rozwijacie się w dobrym kierunku. Czuć luźny klimat i to mi się bardzo podoba. Jak dla mnie najlepsze są właśnie te tematy w których się nie zgadzacie. Te dyskusje są dla mnie najciekawsze. A te betonowe żarty Adziora, są tak betonowe ze aż śmieszne. No właśnie, Adzior daj gadać więcej Berlinowi. Na początku się strasznie rozkręciłeś, a Berlin tylko wtrącał króciutkie zdania.

I właśnie, mam pewien pomysł. Otóż po ostatniej przerwie można byłoby zrobić krótką zapowiedź wydarzeń w przyszłym tygodniu, czyli E3, premiera czegoś tam itp. Aktualnie one są, ale tak rozsypane po całym podcaście, a lepiej by wypadł stały dział "ogłoszenia parafialne" na końcu.

Dodatkowo na sam koniec jakiś żart związany z grami, easter egg, czy ciekawostka.

PS. Adzior, Berlinowi daj na razie spokój. Ale jak obrazi DA czy TES to masz moje pełne poparcie w sprawach związanych z ostatecznym rozprawieniem się z Berlinem.

EDIT: A właśnie jeszcze jedna sprawa. może mi się wydaje, ale jak Berlin zaczyna mówić to czasami mówi coraz ciszej. W sensie na początku mówi normalnie, a ostatni wyraz ledwo słychać. Jakbyś się przybliżał i oddalał od mikrofonu. Czasami własnie takie odnosiłem wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem w newsie, szerzej więc i tu przychodzi pora. Generalnie przyznam się bez bicia: nie przesłuchałem całości. Jeszcze. Ale wrzucenie sobie pliku na telefon i wyjście na miasto / rower / whatever to dobry pomysł, z którego nie omieszkam skorzystać. Generalnie pojawiły się komentarze, że głosy macie "radiowe" - nie sposób się nie zgodzić, z pewnością widać też profesjonalne podejście do tematyki. Chociaż zajmuję się publicystyką branżową od circa 1,5 roku, to chyba w podcaście bym się pogubił. Spontaniczne podejście do tematu wymaga sporej wiedzy, a pisząc tekst można posiłkować się innymi źródłami. Sam mam CALe! + zalman zm-mic 1 i szczerze mówiąc wątpię, by owy mikrofon podołał zadaniu. :)

W każdym razie napiszę tak: parę usprawnień i gra gitara. Przydałoby cosik w rodzaju "spisu treści". Przerywniki - OK, ale krótsze. Większych zastrzeżeń nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie wrzucać to na YT? Strasznie przekombinowane jest wrzucanie gdzieś plików mp3 na hostingi i potem pobieranie tego.

Ale to akurat bardzo proste jest...

Ogólnie rzecz biorąc - pomysł z podcastem jest prześwietny! Z odcinkami "live" zgodzę się - bez sensu. Podcasty utrzymane w luźnych klimatach - i o to chodzi. I te Wasze "przekomarzanki". :P Czekam z niecierpliwością na kolejne. Może jakieś podsumowanie E3, hmm? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcza noga, mam kilka dobrych wiadomości i - będę szczery - jedną złą.

Dobra 1 - podcast prawdopodobnie będzie jutro.

Dobra 2 - trzy osoby na antenie.

Dobra 3 - bardzo możliwe, że to nie ostatni raz, kiedy jest nas plus jeden.

Dobra 4 - jest więcej dialogu, dyskusyjnego "fermentu", więc to co lubicie.

iii... zła - niestety technika zrobiła mi strasznego psikusa i uniemożliwiła wycięcie odgłosów w tle (na szczęście nie w całości nagrania, tylko w pewnym fragmencie) i sporadycznych sapnięć. Po części to moja wina, bo jednej rzeczy - kluczowej jak się okazało - nie sprawdziłem. Ale wiem co się stało więc w przyszłości uda się tego uniknąć. Ogólnie mieliśmy wybór: odcinek z pryszczem albo brak odcinka.

Pierwsza opcja jest lepsza, bo wierzcie mi, że jak na razie wyszedł nam chyba najlepszy epizod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa super. Wykonanie - w porządku. Publikacja - powiedzmy, ale odtwarzacz na stronie byłby bardzo przydatny.

Pytanie pierwsze i ostatnie: do kogo pisać w sprawie muzyki do podcastu? Bo w pierwszym było że do CDA, ale chodzi mi o konkretny mail i temat najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa super. Wykonanie - w porządku. Publikacja - powiedzmy, ale odtwarzacz na stronie byłby bardzo przydatny.

Pytanie pierwsze i ostatnie: do kogo pisać w sprawie muzyki do podcastu? Bo w pierwszym było że do CDA, ale chodzi mi o konkretny mail i temat najlepiej.

berlin@cdaction.pl // facebook.com/berlinizm // albo priv tutaj - trzy rzeczy, które sprawdzam regularnie i na których mi się nic nie gubi.

W sensie na privach mi się gubi, ale rzadziej niż gdzie indziej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut swietą prawde powiedzial tlumaczac Berlinowi w czym tkwi moc targow i ja sie dziwie dlaczego tworcy tak malo nam dali podczas tej edycji..

Slucham, slucham dalej...

Znowu Hut prawde mowi, podzielam jego opinie o Watchdogs.

Co do Watchdogs i kwestii poruszonej przez Adziora o powtarzalnosci.

Mysle ze patent z hakerstwem a takze dobrze zapowiadajacym sie klimatem daje duzy wachlarz zagran z ktorymi moga nas przez gre prowadzic tworcy. Stawiam ze nudy nie bedzie.

Znow Hut dobrze prawi o Cyberpunk.

Nie wiem co wy chcecie od tego jeczenia. Mi ono odpowiada biggrin_prosty.gif

Wii U to ze nie pojawila sie jeszcze cena i specyfikacja to jest smieszne biggrin_prosty.gif

Moim zdaniem smart glass to tak jakby kolejny etap w integracji z gra.

Gra mozna powiedziec wchodzi troche w nasze realne zycie. Jednak nie pokladam w tym wielkich nadzieji, oczywiscie napewno beda ciekawe patenty o jakich wspominal Hut chocby, jednak obecna technologia moim zdaniem nie pozwala na w pelni ergonomiczne ich wykorzystanie. Tzn, tak jak mowiliscie w podcascie sprawa z pauzowaniem gry i patrzeniem na smartfon albo pauza i menu w grze. Odbieranie telefonu nawet zdaje sie byc nie ergonomiczne a jesli dysponowali bysmy lepsza technologia tzn np hologram badz bardziej zintegrowany z nasza osoba telefon te przeszkody zostaly by usuniete. I tak jak mowie dla mnie to kolejny etap rozwoju, malo ergonomiczny ale jednak.

Otwarta konsola? Cloud gamming sie klania. Steambox jak dla mnie niema prawa bytu.

Podcast naprawde sie udal i tak jak kiedys mowilem niechaj będzie wiecej redaktorow CDA bo to sie oplaca!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wam przyznać, że faktycznie całkiem dobrze się was słucha. Tę część łyknąłem całą za jednym podejściem, poprzednie musiałem dawkować. Coraz lepiej sobie radzicie. Uważam, że jeżeli zamierzacie z tym jeszcze trochę poszaleć, to przyjemnie byłoby się ulokować na topie stronki gdzieś obok konkursów, bo pusto tam trochę xD Poza tym dostęp do poprzednich części byłby szybszy niż jest i bardziej prestiżowo by to wyglądało ;) Taka luźna sugestia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, przesłuchałem całość. Ciekawie tym bardziej, że doszedł Hut i mam nadzieję, że ta liczba rozmówców będzie już stała. BTW, co dodaliście na drugiej stronie? klik!

Wygląda mi na player, ale za Chiny ludowe nie działa na Chrome, nie wiadomo o jaką wtyczkę nawet chodzi.

W każdym razie - jak sobie odpaliłem na rowerze, to jakoś tak czas szybciej zleciał, a miło było coś (a raczej kogoś) w tle posłuchać, niż tylko szum wiatru. :P Jest ciekawie. Pomysły na nextgeny, mówicie? To jest temat na osobny wpis na bloga - tylko pytanie, czy warto się pisać o tak powszechnym temacie, jak ludzie już rozpisali się o tym wzdłuż i wszerz. Jak dla mnie to jedna wielka niewiadoma, ale powróżyć zawsze można.

BTW, mam nadzieję, że jednak Hut się myli co do Watch Dogs. Oby to było coś w stylu Deus Exa, tego sobie i Wam życzę. Czekam z niecierpliwością na #4 odcinek. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie to wygląda,sprawy techniczne wychodza na duzy plus,przerwy sa idealnie dlugie,tylko jak moge to postaram sie cos poradzic

chcialbym aby zakonczenie podcastu bylo ,,plynne",a nie po przerwie,moglibyscie tez w podcascie porozmawiac o co ciekawszych wydarzeniach forumowych,o ea i ich ataku na steam,oraz o podziale graczy na hardkorów i kazuali.Byle tak dalej ,z niecierpliwoscia czekam na podcast numer 4:)

ps:uwaga 1 dot.2 podcastu w 3 wygladalo to juz lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to może i ja się dorzucę z utworami? Oczywiście - jeżeli wciąż aktualne.

Zapraszam chętnych na starą stronkę z mp3 mojej produkcji (już nic tam nie zamieszczam):

1. http://www.jamendo.com/pl/list/a97167/press-to-play

2. http://www.jamendo.com/pl/list/a92471/pipes-underground

Można śmiało pobierać i korzystać do woli. :)

Obecnie prowadzę kanał na YouTube z utworkami, więc jeśli i stamtąd coś się spodoba, proszę pisać na PW - prześlę oryginał. Do wyboru format ogg lub mp3. A oto stronka:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL471E9FBAEB504E38&feature=plcp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podcast jak poprzednie ciekawy, ale nie był najlepszy jak na razie.

Teraz mogą być aż 3 różne punkty widzenia i dobrze. Myślę, że skład powinien być 3-osobowy, wtedy wszystko się ładnie rozkłada. Ale największym minusem było zbyt mało Berlina, Hut mówił kapkę za dużo biggrin_prosty.gif

No i temat był zbyt rozwlekły, mała różnorodność tematów, wszystko się jednak kręciło wokół E3. Ofc taki był wasz zamiar, ale jednak cała godzina rozmowy o samym E3 to trochę dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci podcast obejrzany i jednak mam wrażenie, że słychać tutaj skok jakościowy w tym sensie, że IMO rozmowa była dosyć płynna w czym na pewno główny temat pomagał :D Tutaj trochę o 'rewolucyjnej' a tak naprawdę nie technologii (w moim przekonaniu te całe Smart Glassy i Kinecty można na złom wyrzucić ;p), tutaj o jednym z najbardziej hajpowanych gier po pokazie (mam nadzieję, że słusznie) - generalnie dyskusja nie nudziła a długość niecałej godziny wydaje się idealna na jeden raz =) Czekam na więcej i dalszy rozwój całego przedsięwzięcia ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesłuchałem pierwszy odcinek - dobra robota, jeden z lepszych podcastow na pol rynku.

w sumie nie ma sie do czego przyczepić, no może do tego, że ta muzyka przerywnikowa jest wykanczająca- co fajne , sentymentalne, na słuchawkach potrafi przewiercić dziurę w mózgu jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...