Jump to content

Klavo

Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Klavo

 • Rank
  Hobbit

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Klavo

  CD-Radio

  Dołączam się do uwagi kolegi wyżej: Berlin - zrobileś literówkę w tym "określeniu" ;P
 2. Klavo

  CD-Radio

  Coś nowego w temacie? Zapytanie kierowane do tfffurcufff
 3. Klavo

  CD-Radio

  To w takim razie muszę zainterweniować, ponieważ wątek główny jest daleko w lesie. Dlatego moje zapytanie: Co z Kolejnym Odcinkiem podCAST`u?? Prośba o info na jakim etapie jesteście.
 4. Klavo

  CD-Radio

  Ponownie czuje się w obowiazku zmotywować "kogo trzeba" ponieważ odcinek 7 się nie pojawił! Panowie co to za opierdzielańsko? W taki poniedziałek to trzeba sobie humor poprawić - a WY co?
 5. Klavo

  CD-Radio

  Oceną wystawioną za piątkę jest piątka. Pod względem technicznym, tematycznym itd - nie mogę się rozpisać za bardzo bo siedzę w pracy ale odsluchałem odrazu jak się pojawiła a następnego dnia prawie cały - drugi raz. Bardzo dobrym pomysłem jest rozmawianie o waszych odczuciach na temat tytułów jakie mieliście ostatnio na warsztacie emocje zwiazane z produkcją są intensywne i świeże - co można było usłyszeć. jestem na Tak. Jednak - fajnie fajnie - Gdzie jest 6`stka! ??? Do jasnej Anielki
 6. Klavo

  CD-Radio

  Berlin urlop urlopem - ale leniuchujecie cholera Daje tylko znać że jesteśmy pozbawieni radości z odsłuchiwania waszych opinii. Daliście wszystkim palec ? czego się spodziewaliście? Radzę przygotować ?poszerzoną? wersję o jakieś dodatkowe 30 min. W przeciwnym wypadku będzie pikieta we Wrocławiu! PS ? teraz na poważnie ? jak na dzień dzisiejszy wygląda prognoza pojawienia się Piąteczki?? Pozdrawiam!
 7. Klavo

  CD-Radio

  no i dupka ...
 8. Klavo

  CD-Radio

  Fajnie, fajnie - ale siedze w pracy i czekam na podcast Piatek jest - podrzucicie dziś?
×
×
 • Create New...