Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

CD-Radio

Polecane posty

Nie mieć konta na fejsie? Chryste! ;)

W tym tygodniu... i w poprzednim chyba (?) nic nie nagrywaliśmy z Adziorem. Możliwe, że Adziorski z Hutem coś nagrali, ale gdyby nagrali, to chyba już by było na sajcie. Więc nagrywać będziemy prawdopodobnie dopiero w okolicach poniedziału w przyszłym tygodniu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adziorski z Hutem nic nie nagrali, niestetyż, Berlinowi uczelnia zagroziła śmeircią, więc był niezbyt w ostatnim czasie dyspozycyjny. Właśnie zamieniliśmy dwa słowa i w poniedziałek powinno nam się udać zrobić nagrywkę. Nikt o was nie zapomina drodzy słuchacze, nie bójcie się ;) Wybaczcie zwłokę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę brakowało mi oftopu, bardziej nieprzewidywalnie się robi (no i tego poprzednio poza E3 obecnego "kwadransa" więcej). Mam też nadzieję, że skoro sezon ogórkowy już zmierzcha to liczba tematów wzrośnie. Mam też nadzieję, że w odcinku 11 użyjecie słowa immersja i Hut wywiąże się z umowy. Odcinek jak zwykle ciekawy, muzyka w przerwach wreszcie nieprzerwanie od ósmego odcinka jest taka, jaka w przerwie być powinna. Za tydzień, dwa znowu tu wejdę, żeby pomarudzić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego podcastu- a nie było go wiele w tym odcinku- zapamiętałem tylko pitolenie o piłce nożnej i wrażenia po tej polskiej imprezie deweloperskiej. Bo, że tak powiem, wnosiły coś do tematu. Ale offtopy też są fajne, jeśli wykazuje się jakieś zaangażowanie.

ps.: betony w dechę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak: jesteście okrutnikami, z waszego powodu codziennie jak tylko wrócę z uczelni sprawdzam czy aby nie ma wreszcie nowego podcastu a tu już taki kawał czasu NIC !!! :( Zmusiliście mnie nawet do napisania tego postu, co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło. Ehhh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śpimy, nie śpimy - w tym tygodniu się nie udało niestety... ale mam do was pytanie.

W czwartek jest konferencja CDP, na której ponoć ma być coś o Cyberpunku, więc czy chcecie odcinek trochę wcześniej (nagrany przed czwartkiem, puszczony przed weekendem) bez tego tematu, czy w nadchodzący weekend już z tym tematem, żeby było ciekawiej?

USER MODERATED CONTENT OMG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śpimy, nie śpimy - w tym tygodniu się nie udało niestety... ale mam do was pytanie.

W czwartek jest konferencja CDP, na której ponoć ma być coś o Cyberpunku, więc czy chcecie odcinek trochę wcześniej (nagrany przed czwartkiem, puszczony przed weekendem) bez tego tematu, czy w nadchodzący weekend już z tym tematem, żeby było ciekawiej?

USER MODERATED CONTENT OMG

Ja tam bym chciał wcześniej, ale bez tego tematu, a najwyżej w przyszłym tygodniu następny już zawierający Cyberpunka wink_prosty.gif

( z tym tygodniem przegiąłem troszkę ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...