Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

CD-Radio

Polecane posty

Myśłę, że wcogranie jednak lepiej wypada pod koniec, taki trochę luźniejszy temat pozwala się zrelaksować po pozostałym nawijaniu. Szkoda tylko, że te 50 minut upłynęło tak szybko. I kurde użyjcie wreszcie tego "immersja" piąty raz, bo pewnie wielu czeka na ten moment z bijącym sercem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie nie było przy kompie, to z lagiem informuję, że jest 11 odcinek - http://www.cdaction.pl/news-29373/podcast-cd-radio-11-wcogranie--post-mortem-dishonored-i-start-cdppl.html

@Otton - w sumie to najlepiej, jakby sam Hut tego słowa użył, żeby sobie gwóźdź do trumny przybić ;) Żal go perfidnie wrabiać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zgadzam się z Ottonem, że "Wcogranie" lepiej wpasowuje się pod koniec ale co ja tam wiem pewnie się nie znam i po prostu przyzwyczajony jestem do starej formuły. A słuchało się jak zwykle świetnie :) i zleciało niestety dużo za szybko :(

A i Berlin mimo, że pytanie nie padło na głos to i tak na nie odpowiem: W Forzy nie ma dinozaurów x(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram postulat, żeby 'Wcogranie' było na końcu podcasta, w ogóle chciałbym zasugerować, żeby wszystkie kąciki tematyczne - a za taki go uznaję ;] - były na końcu co by była okazja na luźniejszą gadkę po poważnych tematach ;] A jakich? No, chociażby cała dyskusja na temat oceny Dishonored i tutaj uwaga - czy racja była po waszej stronie czy nie, ale sugeruję za radą Huta nie sprowadzać wszystkiego do absurdu i żartu. Opinia to opinia i nie róbcie wrażenia, że konstruktywna krytyka (ta, przyznaję, że te komentarze raczej jechały na ogólnych określeniach a nie wymienianiu konkretnych przykładów prosto z gry) będzie spotykać się z waszej strony z kpiną i ironią. Świat PRem stoi panowie, bardziej doświadczeni koledzy redakcyjni powinni was o tym uświadomić jeśli jeszcze tego nie zrobili :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, panowie, chcieliście pytań, to zacznę:

Najpewniej niejeden czytelnik Waszego czasopisma/portalu chciał kiedyś dostać się do tej branży (czy to jako redaktor, czy twórca filmów, czy twórca gier). Jak było z Wami? Nie tyle chodzi o to, czy też chcieliście (bo to raczej oczywiste), co o to, jakie były Wasze początki, od kiedy zaczęła się prawdziwa praca w tym fachu itp, co robiliście, by się do branży dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok właśnie uczę się do kolokwium więc jest to idealny czas, żeby coś naskrobać o najnowszym wydaniu cd-radia biggrin_prosty.gif. Odcinek świetny, nawet nie wiem kiedy mi to zleciało i od nowa trzeba czekać ehh. Tematycznie bardzo fajnie a beton jak zwykle na najwyższym poziomie ( studiuję budownictwo to się znam xD). Szkoda tylko, że Berlin z Hutem tak się przetasowywali no ale nie wasza wina smile_prosty.gif.

Pytanie zadam oczywiście, a mianowicie: Czy nie czujecie czasami czegoś takiego, że musicie się tłumaczyć przed znajomymi( nie graczami) albo rodziną z waszego hobby, usprawiedliwiać się z tego ? Bo cały czas mam wrażenie, że żyjemy w społeczeństwie, które w dużej mierze traktuje gry jako zabawkę dla dzieci i mało oczytanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się montuje, głowa bezpieczna :]

:) Bezpieczna, a w dodatku powinna być zadowolona z efektu. Gratuluję, podcast był zabawny i treściwy. Jeden z wniosków po dzisiejszym podkaście to to, że poziom betonów naprawdę zaczyna osiągać betonowe dno. :D

Pytanie na dzisiaj - Adzior, czy sam wymyślasz betony? A jeśli tak, to opowiedz o procesie twórczym, bo intryguje mnie jak można dojść do żartu na poziomie "postal-e"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ostatnim razem zostawiłem wam tłuste posty, to i teraz nie zamierzam odchodzić od tradycji... ;>

Oczywiście, nie mam na celu prostackiej grafomani, a pełen opinii i sugestii post.

Także, jedziemy z koksem i zaczynamy zabawę w młodego recenzenta, na pierwszy ogień rzuca nieco się w oczy, czy raczej uszy, to z jakich mikrofonów korzystacie, a raczej JAK do nich mówicie, innymi słowy mam wrażanie, że nieco za blisko ust go trzymacie, przez co da się słyszeć trzeszczenie, które chyba dałoby się ograniczyć, nie wspominając nawet o gwałcie na moich słuchawkach, jakiego dokonujecie "dmuchając i charchając" z betonów Adziorowskiego i nie tylko. Ale to w sumie tak w sprawach organizacyjnych, bo w dalszej rozmowie tego tak nie słychać, po prostu warto by było, regulować czułość/odległość mikro i to wszystko. Nie wiem co ludzie mają do przerw muzycznych, mi jak najbardziej pasują, w niektórych nawet czuć oldschool'owość, a i ciekawe utwory/wykonawców człek pozna.

Akurat w tym konkretnie odcinku(#12), da się zauważyć nieco sklecenie wszystkiego nieco chaotycznie, ale to wybaczam, gdyż było spowodowane "dedlajnem", a Betony i poziom dyskusji się utrzymywał na wysokim poziomie. Niezbyt za to dobrą rzeczą jest rozdzielanie CD-Radia, na części z Berlinem i z Hutem. Berlin rozumiemy, że w Asasyna nie zagrasz dopóki nie będzie dinozaurów, ale fajnie by było gdybyś chociaż uczestniczył w rozmowie, a nuż widelec, Ci się spodoba, czy nawet dowiesz się czegoś czego nie wiedziałeś/naprawili coś co cię skrajnie irytowało. Bo zaleciało trochę "nie, bo nie"... wink_prosty.gif

Obecny kształt Podcastu mi się podoba, ale gdyby ktoś chciał posłuchać rady wiernego słuchacza(który pamięta, jeszcze gdy można było liczyć na "zakończeniowy beton"), to według mnie podstawową sprawą jest podzielenie na, może nie tyle stałe bloki tematyczne, bo wtedy wiadomo, było by nieco monotonnie, ale chociaż 3 elastyczne fragmenty, tak by można było się odnaleźć kiedy jakiś temat się kończy, a kiedy zaczyna. Mam w tej chwili na myśli konkretny przykład podziału na:

I - Aktualności okołogrowe, co się dzieje na rynku, a także premiery.

II - Dział PUBlicystyczny(tutaj mile widziany maraton sucharobetonów i rozmów "które nigdzie indziej nie pasują") - może coś na kształt mini felietonów "na żywo", niekoniecznie zawsze związanych z grami, czy branżą. Innymi takie luźniejsze i swobodniejsze rozmowy, na rozładowanie atmosfery.

III - Wcogranie, to już jako stały element Radyja, ale chciałbym zwrócić uwagę, na to by nie przekształcało się to w "co kto teraz recenzuje", a bardziej domowe spędzanie wolnego czasu w rozgrywce multimedialnej. Stąd też myślę, że nikt nie miałby przeciwko, gdyby zamiast wymiany emocji na temat hiciorów AAA tego roku, pokroju CoD: BO2, Hitmanów, H4lo i innych BlockBusterów, posłuchać o czymś, czego większość ludzi nie zna, a warto poznać. Tu ukłon w stronę Adziora i jego Nintendo DS, a także Berlina z jego indykami z Indii. Innymi słowy, nie bądźcie tacy mainstreamowi, granie w gry sprzed paru lat, czy mało znane i opowiadanie o tym, na pewno zainteresuje większość, niż kolejny wywód nad tym, że w kolejny "Kalodruty" nie ma "ynnowacyi" wink_prosty.gif

Tyle ode mnie, na zakończenie dodam, że bardzo kibicuje rozwojowi i z niecierpliwością czekam na każdy kolejny odcinek. Myślę, że aby poszerzyć grono fanów, warto by było załatwić sprawę z CD-Action(magazyn), aby to był takie bardziej oficjalne i pro forma, czyli znalazło się na płytce czasopisma i było dostępne od razu z menu.

PS

Android też platforma do grania i taki "mini komputer", nie zapominajcie o nim! Tym bardziej, że zaczyna mieć coraz większy wpływ na kształtowanie trendów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także, jedziemy z koksem i zaczynamy zabawę w młodego recenzenta, na pierwszy ogień rzuca nieco się w oczy, czy raczej uszy, to z jakich mikrofonów korzystacie, a raczej JAK do nich mówicie, innymi słowy mam wrażanie, że nieco za blisko ust go trzymacie, przez co da się słyszeć trzeszczenie, które chyba dałoby się ograniczyć, nie wspominając nawet o gwałcie na moich słuchawkach, jakiego dokonujecie "dmuchając i charchając" z betonów Adziorowskiego i nie tylko.

Ja nie wiem co Adziorny robi z tym podcastem, ale z jakiego sprzętu bym nie korzystał i gdzie bym go nie podpinał, to brzmię jakbym miał nos zatkany cały czas - chyba jakoś moją ścieżkę podbija, że głośność, tak że wokal się psuje ;] Może kiedyś będziemy miec lepsze sprzęt do tego ;)

Berlin rozumiemy, że w Asasyna nie zagrasz dopóki nie będzie dinozaurów, ale fajnie by było gdybyś chociaż uczestniczył w rozmowie, a nuż widelec, Ci się spodoba, czy nawet dowiesz się czegoś czego nie wiedziałeś/naprawili coś co cię skrajnie irytowało. Bo zaleciało trochę "nie, bo nie"... wink_prosty.gif

Tam organizacyjnie też nie wyszło "bo coś", ale generalnie to nic bym do tej rozmowy nie wniósł i zasnąłbym słuchając o serii, która mnie zupełnie nie interesuje ;). Nie ma co gadać - w tym podcaście było jeszcze z 60 minut gadania, które poleciało, kolejnych 20-30 o AC mi się już nie chciało ;D

Obecny kształt Podcastu mi się podoba, ale gdyby ktoś chciał posłuchać rady wiernego słuchacza(który pamięta, jeszcze gdy można było liczyć na "zakończeniowy beton"), to według mnie podstawową sprawą jest podzielenie na, może nie tyle stałe bloki tematyczne, bo wtedy wiadomo, było by nieco monotonnie, ale chociaż 3 elastyczne fragmenty, tak by można było się odnaleźć kiedy jakiś temat się kończy, a kiedy zaczyna. Mam w tej chwili na myśli konkretny przykład podziału na:

Tak też się staramy robić, ale kombinujemy z ustawianiem tego wszystkiego w jakiejś konkretnej, zjadliwej kolejności :)

Tyle ode mnie, na zakończenie dodam, że bardzo kibicuje rozwojowi i z niecierpliwością czekam na każdy kolejny odcinek. Myślę, że aby poszerzyć grono fanów, warto by było załatwić sprawę z CD-Action(magazyn), aby to był takie bardziej oficjalne i pro forma, czyli znalazło się na płytce czasopisma i było dostępne od razu z menu.

Podcast na płycie? Nieee

PS

Android też platforma do grania i taki "mini komputer", nie zapominajcie o nim! Tym bardziej, że zaczyna mieć coraz większy wpływ na kształtowanie trendów.

Ja na telefonie nie gram, nie do tego mi on służy i nie mam czasu na pierdołowate gry mobilne w życiu ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2/3 co najmniej!! Naprawdę cholera bierze z tą muzyczką... sad_prosty.gif

ująłem to dyplomatycznie bo sądziłem , że jestem sam :P ale rzeczywiście , ta muzyka jest irytująca i przeszkadza bo jest najwyraźniej w świecie za głośna , podcast nagrywają fajny ale trochę meczy słuchanie przez to, że poziom głośności rozmowy zachodzi na tę denerwująca chińską popiskiwaję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...