Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Piłka Nożna V

Polecane posty

@UP

A Lukaku nie idzie przypadkiem na wypożyczenie do Werderu? Bo gdzieś czytałem, że Chelsea kupuje Marina a przy okazji Lukaku idzie na wypożyczenie.

Co do Torresa to ostatnio jakby troszkę się odblokował, bramka z Barceloną, potem w meczu ligowym bodaj hat-trick (?) więc może w końcu zacznie grać na miarę swojego talentu? W meczu z Bayernem też dużo dał drużynie, wywalczył rzut rożny, który dał wyrównanie no i po jego akcjach było sporo wiatru na połowie Monachijczyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu z Podbeskidziem będą testowani dwaj nowi zawodnicy. Brazylijskiego pomocnika Ricardo da Silva Faria i Romella Quioto napastnika z Hondurasu. Owszem miało być więcej polaków, ale przynajmniej jest jeden pozytyw ci obcokrajowcy są młodzi, a nóż wypali któryś i będziemy mieli następnego Marcelo czy Meliksona także pomimo obiecać, że miało być więcej polaków to ze spokojem witam z Wiśle tych testowanych obcokrajowców.

Najbardziej obawiam się niestety powrotu Brożków i Głowackiego, a jeszcze o Zieńczuku się mówi ;<.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Lukaku nie idzie przypadkiem na wypożyczenie do Werderu? Bo gdzieś czytałem, że Chelsea kupuje Marina a przy okazji Lukaku idzie na wypożyczenie.

Wymysł mediów. Takie coś nie zostało potwierdzone przez żadną ze stron, aczkolwiek wypożyczenie Lukaku mocno wchodzi w grę w przyszłym sezonie. Stawiam, że jednak do HSV, które ma doskonałe układy z Chelsea.

potem w meczu ligowym bodaj hat-trick (?)

Tak, przeciwko QPR. Ogólnie taki paradoks - po tym meczu Torres przyznał, że gra gorzej niż podczas tej słynnej "posuchy" bramkowej. Argumentował, że po prostu brakowało mu szczęścia pod bramką.

A Didier Drogba na łamach France Football przyznał, że odchodzi z Chelsea. To koniec przygody Iworyjczyka w barwach The Blues. Poczułem wielki żal, gdy o tym czytałem. Byłem na 99% pewny, że pozostanie, ale niestety. Tyle razy dzięki niemu przeżywałem emocje, te jego gole, jakże ważne, a ostatni najważniejszy. Dwa tytuły króla strzelców. Didier na zawsze pozostanie w moim sercu, jak i każdego kibica drużyny ze stolicy Anglii.

W tym przypadku mam nadzieję, że Torres dostanie pełną swobodę w ataku Chelsea i dzięki temu pokaże swój pełny potencjał. Trzeba postawić wszystko na jedną kartę, którą jest właśnie Hiszpan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z kolegą wyżej. Drogba oficjalnie odchodzi (poinformowała o tym oficjalna strona The Blues). I tak Lukaku proponuje na wypożyczenie , niech się ogrywa, uważam że szkoda go na rezerwie trzymać , a na obecną chwilę nie podoła grze w pierwszym składzie. Tak więc Torres zostaje ze Sturridge , który jest kompletnie bez formy i jak dla mnie jakimś świetnym snajperem nie jest. Zostajemy z Torresem , który ma wciąż problemy ze skutecznością. I to jest spory problem. Drugi napastnik potrzebny , myślę że najlepiej ktoś z dwójki Falcao/Cavani , bo Torres nie będzie drugim Drogbą , strzelającym na zawołanie bramki. Do tego wzmocnić skrzydła , zobaczymy jak się bedzię sprawować Marin , dokupić Hulka i Hazarda , do tego jakiś prawy obrońca , Piszczek najlepiej albo Van der Wiel. I chętnie bym widział u nas M'Vile , świetny gracz. No to tyle. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że najlepiej ktoś z dwójki Falcao/Cavani

I Torres nigdy się nie odblokuje, ponieważ nie będzie grał regularnie.

dokupić Hulka i Hazarda

Hulka widział bym na prawym skrzydle, ale będzie niezwykle ciężko o jego pozyskanie. To może graniczyć z cudem. Hazard? Myślę, że jest szansa. Sam przyznał, że Chelsea to kusząca opcja.

do tego jakiś prawy obrońca , Piszczek najlepiej albo Van der Wiel

A po co? Mamy Ivanovicia oraz Bosingwę. Zarówno Serb i Portugalczyk to świetni zawodnicy i nie uważam, że musimy koniecznie kupować prawego defensora.

I chętnie bym widział u nas M'Vile , świetny gracz.

Jestem fanem talentu Yanna, ale nie widzę dla niego miejsca w Chelsea. Mamy w pierony defensywnych pomocników. W dodatku M'Vila gra podobnie jak Obi Mikel, a Nigeryjczyk jest nie do ruszenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony konkurencja w klubie , to fajna rzecz , która może i powinna zmotywować El Nino. Bo co jeśli wiedząc , że ma pewną 1-sza jedenastkę i zabraknie mu motywacji. Co jeśli się nie odblokuje? Mimo wielkiej sympatii do Hiszpana , mam wątpliwości czy podołałby utrzymać równą formę cały sezon , zresztą myślę że taka zdrowa rywalizacja dobrze zrobiłaby i Chelsea i samemu Torresowi. Bo nowy gracz będzie musiał coś pokazać i nie będzie grał za zasługi jak w tym sezonie Didier. A mi się wydaje właśnie że prędzej Hulk niż Hazard zawita na SB , ale chętnie zobaczę ich razem. :smile: Bosingwa moim zdaniem w tym sezonie był fatalny a Ivanovic może złapać kontuzję w następnym , a Bosi może zawodzić w ważnych meczach. Chociaż z drugiej strony trzymanie na ławce Ivanovica jest bezsensowne , bo to znakomity piłkarz. Innym scenariuszem może być sprzedaż Ivanovica do Realu i wtedy kupno obrońcy. Bo ponoć Real jest nim zainteresowany , ale tego chyba żaden kibic The Blues by nie chciał. I chyba tyle , Mata poradzi sobie z rozgrywaniem , do tego dwa mocne skrzydła , zobaczymy jak się to latem rozwinie wszystko. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając rezerwowym składem nie powinniśmy strzelić więcej jak 2 bramek. Patrząc na skład kadry nie spodziewam się jakiegoś przynajmniej dobrego widowiska i mecz ten obejrzę raczej z doskoku.

Ogólnie to mecze kadry mnie nie interesuja, bo uważam je za strasznie nudne, wyjątkami są mecze z potentatami ale że nie zdarzają się one zbyt często, to spotkania reprezentacji przeważnie omijam szerokim łukiem. Dzisiaj jednak postaram się obejrzeć jakiś dłuższy fragment meczu by sprawdzić i ocenić polską młodzież :).

A teraz news, który dzisiejszego dnia spowodował u mnie: humor +100, a mianowicie: Real Madryt w oficjalnym komunikacie ogłosił, że Jose Mourinho przedłużył kontrakt z Królewskimi do konca czerwca 2016 :D Mówiło się o tym już od jakiegoś czasu na szcżęście stało się to już faktem. Oby Mou pozostął w Madrycie jak najdłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony konkurencja w klubie , to fajna rzecz , która może i powinna zmotywować El Nino.

Gramy jednak jednym napastnikiem i jeżeli faktycznie przyjdzie ten Falcao/Cavani/Higuain czy ktoś tam światowej klasy napastnik to albo on albo Nando usiądzie na ławce rezerwowych, a szkoda marnować gracza. Moim zdaniem lepiej postawić po prostu na Danny'ego na szpicy, bądź kupić napastnika, ale za mniejsze pieniądze.

nie będzie grał za zasługi jak w tym sezonie Didier

Didier za zasługi? Drogba grał za umiejętności i wolę walki oraz determinację. Udowodnił to strzelając gole, które dały nam dwa puchary w tym sezonie.

a Bosi może zawodzić w ważnych meczach

Zagrał w finale Ligi Mistrzów. W dodatku zagrał dobrze.

Innym scenariuszem może być sprzedaż Ivanovica do Realu i wtedy kupno obrońcy

Szczerze - jako kibic Chelsea, wyobrażasz sobie sprzedać Ivanovicia? Moim zdaniem żaden kibic CFC by się nie mógł z tym pogodzić.

Mata poradzi sobie z rozgrywaniem

Juan nie jest typowym rozgrywającym. Ja mimo wszystko nadal chciałbym bardzo widzieć Lukę Modricia w składzie. Na pewno ujrzymy w następnym sezonie nowego pomocnika. I oczywiście nie zapominajmy, że Marko Marin potrafi grać także w środku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - piłkarze Formuły 1 zgniatają jak na razie ekipę gwiazd. Widać, że to mocno towarzyskie spotkanie, bo w środku pola praktycznie zerowy pressing, pomocnicy przepuszczają zawodników pod pole karne, gdzie obrona zarówno jednej jak i drugiej drużyny spisuje się nieźle. Niektórzy zawodnicy mają duże pojęcie w co grają i momentami akcje wyglądają świetnie. Fajne są takie mecze. Na pewno inaczej będę teraz patrzył na kierowców obecnych w składzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy jednak jednym napastnikiem i jeżeli faktycznie przyjdzie ten Falcao/Cavani/Higuain czy ktoś tam światowej klasy napastnik to albo on albo Nando usiądzie na ławce rezerwowych, a szkoda marnować gracza. Moim zdaniem lepiej postawić po prostu na Danny'ego na szpicy, bądź kupić napastnika, ale za mniejsze pieniądze.

Ciężko określić taktykę jaką będziemy grać nie mając jeszcze pewnego trenera na następny sezon, choć formacja z jednym napastnikiem jest najbardziej prawdopodobna. Ale popatrz na Real , w tym sezonie zmieściło się tam dwóch klasowych napastników i radzili sobie świetnie , w Chelsea też może wypalić , bo Nando nie jest niestety w obecnej formie golleadorem , choć postęp oczywiście doceniam.

Didier za zasługi? Drogba grał za umiejętności i wolę walki oraz determinację. Udowodnił to strzelając gole, które dały nam dwa puchary w tym sezonie.

Źle to sprecyzowałem . Chodziło mi mniej więcej o to że Didier patrząc na CAŁY sezon był przęciętny. Niesamowita determinacja spowodowała że Drogba w ważnych meczach był taki jak kiedyś - po prostu robił różnicę i chwała mu za to. Jednak w lidze ze słabszymi rywalami brakowało mu motywacji i miewał słabsze okresy. Oczywiście niepodważalnie dał nam dwa puchary , szczególnie w tym ostatnim odegrał fantastyczną rolę.

Zagrał w finale Ligi Mistrzów. W dodatku zagrał dobrze.

W finale Bosingwa był jednym ze słabszych punktów naszej drużyny , chociaż było trochę lepiej niż się spodziewałem. Zdarzył mu się tylko jeden poważny kiks , na szczęście bez konsekwencji.

Szczerze - jako kibic Chelsea, wyobrażasz sobie sprzedać Ivanovicia? Moim zdaniem żaden kibic CFC by się nie mógł z tym pogodzić.

Napisałem przecież , że jednak żaden kibic The Blues by tego nie chciał , nie doczytałeś chyba. :wink:

Juan nie jest typowym rozgrywającym. Ja mimo wszystko nadal chciałbym bardzo widzieć Lukę Modricia w składzie. Na pewno ujrzymy w następnym sezonie nowego pomocnika. I oczywiście nie zapominajmy, że Marko Marin potrafi grać także w środku.

Nie jest to typowy rozgrywający ale 24 asysty w sezonie robią wrażenie i Juan sobie radzi. Ale jeśli grałby Modric to gdzie ustawiłbyś Mate?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem EuroSport. Mecz. Star Team (ze znanych mi m.in. Pavel Nedved, Sandrine Bailly, książę Monako Albert) vs Formule 1 (np Schumacher - kapitan, Massa, Pietrov).

U, stary, dzięki za info, załapałem się na prawie całą drugą połowę. Fajnie było móc znów zobaczyć biegnącego z piłką Nedveda, tę burzę w jego włosach, no i oczywiście bramkę w swoim stylu. Nawet się trochę wzruszyłem oglądając mojego idola z dzieciństwa (zawsze był moim ulubionym piłkarzem, zaraz po Del Piero), od razu przypominają mi się czasy, w których to tacy zawodnicy biegali po boisku - zawsze (także i poza boiskiem) prezentujący wielką klasę, walczący do końca, oddani swoim drużynom, nie patrzący tylko na portfel. No i "piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają". Grazie Pavel. Ech, dalej nie mogę się pogodzić, że epoka takich piłkarzy już się skończyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oficjalnie zaprezentowano koszulki FC Barcelony na sezon 2012/2013. Klub jest dla mnie, jaki jest i wszyscy dobrze wiedzą o co chodzi, ale koszulek (i Tello :D) zazdroszczę im najbardziej.

Youtube Video ->Oryginalne wideo

Są zrobione cudownie. Kolory rozmyte, a w wyjazdówkach i trzecich widzimy wielką dozę fantazji. Wygląda to genialnie, ale nie wiem w jaki sposób nawiązuje do historii klubu. Tak czy siak nie jest to ważne, bo pierwszy komplet jest zachowany w barwach Barcy. Ponoć kibicom się nie podobają te trykoty, ale prawdziwą rewolucją jeśli chodzi o styl będą stroje Manchesteru United zaprezentowane całkiem niedawno. Krata ma wiele symboli, ale nie zawsze wygląda dobrze. Myślę, że mimo podobieństwa do piżamy spodoba się każdemu, kiedy zawodnicy będą biegać w nich podczas meczów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie koszulki Barcy słabe. Te rozmycia są po prostu brzydkie , a wyjazdówki są jeszcze gorsze. Tworzą moim zdaniem fatalny efekt. Gorsze na następny sezon trykoty to tylko chyba MU będzie miało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się te koszulki Barcelony w ogóle nie podobają. Kratka na strojach Manchesteru United ponoć w hołdzie dla Alexa Fergusona (szkocki motyw). Na nowy sezon strasznie podobają mi się kitsy Chelsea. Te złote elementy wygląda świetnie! :)

Źle to sprecyzowałem . Chodziło mi mniej więcej o to że Didier patrząc na CAŁY sezon był przęciętny. Niesamowita determinacja spowodowała że Drogba w ważnych meczach był taki jak kiedyś - po prostu robił różnicę i chwała mu za to. Jednak w lidze ze słabszymi rywalami brakowało mu motywacji i miewał słabsze okresy. Oczywiście niepodważalnie dał nam dwa puchary , szczególnie w tym ostatnim odegrał fantastyczną rolę.

Mimo wszystko to Torres rozegrał więcej meczów w lidze niż Drogba. Nie można powiedzieć, że któryś grał znacząco więcej. Torres może mieć jedynie żal, że właśnie w tych najważniejszych meczach nie grał od pierwszych minut.

Ale popatrz na Real , w tym sezonie zmieściło się tam dwóch klasowych napastników i radzili sobie świetnie , w Chelsea też może wypalić

Benzema gra wyraźnie częściej. W dodatku Higuain zaczyna narzekać i powoli rozgląda się za nowym zespołem.

W finale Bosingwa był jednym ze słabszych punktów naszej drużyny

Moim zdaniem zagrał bardzo solidnie. W dodatku kilka razy fajnie pociągnął do przodu.

Napisałem przecież , że jednak żaden kibic The Blues by tego nie chciał , nie doczytałeś chyba.

Ależ wiem, wiem. Moja wypowiedź żeby to jeszcze bardziej podkreślić ;)

Ale jeśli grałby Modric to gdzie ustawiłbyś Mate?

Modrić i Mata mają zupełnie inne pozycje. W systemie RDM, czyli 4-2-3-1 Juan Mata gra najczęściej za napastnikiem. Modrić to typowy środkowy pomocnik, ba - sam przyznał nawet kiedyś, że jego ulubioną pozycją jest defensywna pomoc. Dlatego widział bym go wśród dwójki pomocników, ustawionej tak bardziej z tyłu. Frank Lampard ma już swoje lata i to właśnie Chorwat mógłby go powoli zastępować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się te koszulki nie podobają. Czemu mają służyć te rozmycia? I te odcienie. Zamiast ciemnoniebieskiego i bordo jest granat i róż/fiolet. A całość wygląda jakby ktoś różowym sprejem maźną po materiale koszulki. A co do rezerwowych koszulek - co wspólnego ma Barcelona z pomarańczem?? Nie kumam tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pipita zostaje! Uff... Bardzo lubię Higuaina i nie wyobrażam sobie Blancos bez niego. Mou ma kontrakt do 2016. Gra muzyka :D Są też nowe koszulki dla Realu KLIK. Nie jest to jeszcze potwierdzone na 100%, ale Perez sam taką koszulkę komuś podarował jak Real grał w Kuwejcie ostatnio. Szczerze mówiąc to mi nie pasuję. Te z ubiegłego już sezonu były świetne z tymi złotymi napisami.

Jeszcze taki bonusik - transfery, które miała przeprowadzić Barca :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis transfery.info podał 10 najlepszych transferów tego sezonu:

10. Cavani

9. Cabaye

8. Neuer

7. Cazorla

6. Mata

5. Aguero

4. Pirlo

3. Vidal

2. Papiss Cisse

1. Falcao

Uważam rze:

10. Cavani jest tu zbędny, bo już w poprzednim sezonie ( choć na wypożyczeniu, ale jednak) grał w Napoli.

9. Cabaja nie skomentuję, bo nie widziałem jego wkładu w grę Newcastle, ale słyszałem pozytywne opinie.

8. Za nisko Neuer.

7. Cazorla bez szału, można było go odpuścić.

6. Mata dobry sezon. Zasłużone miejsce.

5. Może oczko wyżej w rankingu.

4. Pirlo pokazał klasę. Wiem jednak, że w przyszłym sezonie będzie problem, gdy Włoch będzie grał co trzy dni.

3. Vidalowi w tym sezonie czasem odbijało. Brutalne faule, głupie kartki. Ale czyścił ponadprzeciętnie zatem to jest moje miejsce dziesiąte.

2. Cisse. Statystyki mówią same za siebie.

1. Piłkarz talizman. Zasłużone miejsce.

Dla mnie brakuje tu Nocerino. Więcej grzechów nie pamiętam.

Zatem mój ranking:

10. Vidal

9. Cabaye

8. Nocerino

7. Klose

6. Neuer

5. P. Cisse

4. Mata

3. Aguero

2. Pirlo

1. Falcao

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie koszulki Barcelony niesamowicie podobają. W pierwszych grafikach były fatalne, ale rezultat jest olśniewający. Jeżeli są powody, dla których warto kibicować Barcelonie, to są to właśnie koszulki. :)

Swoją drogą, zauważyłem w Barcelonie taką tendencję do całkowicie innych projektów koszulek, które pojawiają się co roku. Taki Arsenal ma niemal co roku takie same koszulki, zmienia się jakiś jeden element, a Barca ma co roku całkowicie inne. Ciekaw jestem, czy ma to wpływ na ich sprzedaż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, zauważyłem w Barcelonie taką tendencję do całkowicie innych projektów koszulek, które pojawiają się co roku. Taki Arsenal ma niemal co roku takie same koszulki, zmienia się jakiś jeden element, a Barca ma co roku całkowicie inne. Ciekaw jestem, czy ma to wpływ na ich sprzedaż...

Nawet nie wiesz jak wielki wpływ. Kibice chcą mieć na sobie coś najnowszego, najbardziej aktualnego jeśli kochają klub, a kiedy następna koszulka wychodzi identyczna, to po co ją zmieniać, jeśli różni się tylko np. kołnierzykiem...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis transfery.info podał 10 najlepszych transferów tego sezonu:

Jako redaktorzy - głosowaliśmy wszyscy, ale przyznam, że nie dałem radę przekonać reszty redakcji podając propozycję transferu Demby Ba, o którym wszyscy zapomnieli, a przecież Senegalczyk przeszedł za darmo na Sports Direct Arena (St James Park jak wolą kibice "Srok").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako redaktorzy - głosowaliśmy wszyscy, ale przyznam, że nie dałem radę przekonać reszty redakcji podając propozycję transferu Demby Ba

Czytając właśnie to zestawienie pomyślałem o Tobie o tym czy gdzieś tam w pomysłach pojawił się ktoś z Ekstraklasy i Nocerino.

Co do koszulek:

MU: Dużo osób się śmieje z tej kraty. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak cerata. Niestety. Z własną opinią poczekam na pierwszy mecz Diabłów. Przyznam szczerze, że patrząc modele spoglądałem z niedowierzaniem.

MC: Piżama wyjazdowa.

Arsenal: Nie rozumiem flagi Holandii na rękawach.

Chelsea: Bez zmian (?)

Milan: Biały kołnierzyk. Szau. Czekam na jakieś zmiany modelu wyjazdowego i czasu, gdy przejmie nas Nike. Mają ładniejszy design.

Juve: Bez zmian.

Inter: ???

Barcelona: Mi się ten wzór nie podoba. Wygląda jak photoshop. Może na boisku będzie to zachwycało. Póki co uśmieszki z politowania. W końcu chociaż mają odróżniające się wyjazdowe TAK ŻE NIE BĘDZIEMY GRALI NA BIAŁO NA SAN SIRO !!!!!!!!!!!

Real: Ciekawe koszulki, choć bez szału.

PSG: Zawsze mieli piękne trykoty. Tak będzie i tym razem.

Lyon: Wspaniały model. Wielka piątka.

Reprezentacje: Holandia i Chorwacja na plus. Francja na wielki plus. Dania na ogromny minus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea: Bez zmian (?)

Jak to bez zmian? Moim zdaniem nowa koszulka bardzo się różni od tej z tego sezonu. Oto link specjalnie dla Ciebie: http://www.footballkitnews.com/wp-content/...ea-Kit-2013.jpg

Złote elementy wyglądają moim zdaniem kapitalnie. Jestem bardzo zadowolony z adidasa. Niemiecka firma naprawdę robi bardzo ładne koszulki oraz przede wszystkim jest to bardzo porządne. Sam mam 7 koszulek Chelsea i każda jest w świetnym stanie.

Lyon: Wspaniały model. Wielka piątka.

Co ciekawe, jest to koszulka w 3D! :D Pierwsza tego typu w historii. Jestem ciekaw jak to się sprawdzi w praktyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona: Mi się ten wzór nie podoba. Wygląda jak photoshop. Może na boisku będzie to zachwycało. Póki co uśmieszki z politowania. W końcu chociaż mają odróżniające się wyjazdowe TAK ŻE NIE BĘDZIEMY GRALI NA BIAŁO NA SAN SIRO !!!!!!!!!!!

Z tego co pamiętam to komentator wspominał o tym, że Milan grał na biało, ponieważ chciał nawiązać do finału LM, w którym pokonał Barce 4:0. Kliknij Tutaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote elementy wyglądają moim zdaniem kapitalnie. Jestem bardzo zadowolony z adidasa. Niemiecka firma naprawdę robi bardzo ładne koszulki oraz przede wszystkim jest to bardzo porządne. Sam mam 7 koszulek Chelsea i każda jest w świetnym stanie.

Mnie też się podoba, ale z dala nie widać różnicy. Chyba, że złoty będzie też numer. Odnośnie koszulek Adidasa - ogólnie nie lubię, bo szpecącym elementem są paski na rękawach. Najładniejsze to Nike, choć niestety koszulka, którą kupiłem rok temu teraz wygląda fatalnie - popękany sponsor z przodu, odłażące nazwisko :(

Lyon: Wspaniały model. Wielka piątka.

Co ciekawe, jest to koszulka w 3D! :D Pierwsza tego typu w historii. Jestem ciekaw jak to się sprawdzi w praktyce.

Już się poniekąd sprawdziła, bo Lyon już w nich zagrał. Niezły wygląd, ale efekt 3D zbędnym bajerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...