Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Piłka Nożna V

Polecane posty

3. Vidalowi w tym sezonie czasem odbijało. Brutalne faule, głupie kartki. Ale czyścił ponadprzeciętnie zatem to jest moje miejsce dziesiąte.

E, nie zgodzę się. Łapał sporo kartek, ale brutalny nie był. Owszem, zdarzały mu się agresywne wejścia, faule, ale nigdy nie było w nich chamstwa. To na pewno nie poziom Melo czy Waszego Gatusso za swoich najlepszych lat ;) . Btw, ludzie za bardzo ufają statystykom, jako przykład podam Real, bo był (jest?) Vidalem zainteresowany. Kibice widzą ile kartek i od razu - brutal, psychol, i tak już kilku takich mamy, więcej nie potrzeba. A to nie tak. Kartki Vidala nie wynikają z problemów z psychiką, tak jak u Pepe (z Realu) czy właśnie u wspomnianego Melo. Ten gość po prostu walczy o każdą piłkę i nigdy nie odpuszcza, co dosyć często kończy się kartonikiem. Sam Vidal po głupim faulu nieraz strzelał facepalma. Wg mnie miejsce zasłużone (choć Pirlo powinien być od niego wyżej). Pod uwagę należy wziąć też kwotę transferu - przyszedł za 12 mln (w ratach) jako ktoś, kto może powalczyć o wyjściową 11, a już po pierwszym meczu stał się filarem najlepszej drugiej linii we Włoszech, po sezonie jego wartość wzrosła trzykrotnie (25 mln., które oferował Real zostało potraktowane jako żart). Całe szczęście, że Arturo nigdzie się nie wybiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby Real chciałby Vidala? IMO nie ma szans, Real ma w środku pola kłopot bogactwa- Granero, Sahin, Khedira i Alonso, nie wymieniam już Lassa bo ten jest na wylocie. Nie wiem jak gra Vidal ale akurat Realowi środkowy pomocnik z tego co czytam taki bardziej defensywny w żadnym wypadku nie jest potrzebny.

Jeśli chodzi o Real to dużo pisze się o zainteresowaniu Modriciem i jakimś prawym obrońcą wymieniane były kandydatury Ivanovicia, Piszczka czy Walkera. Na pewno "Królewscy" muszą pomyśleć o PO ale mam nadzieję, że Mourinho da szansę młodemu Carvajalovi a nie będzie wydawał dość kosmicznych pieniędzy na obrońcę bo Chelsea za Serba woła bodajże 30 baniek a to trochę dużo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal: Nie rozumiem flagi Holandii na rękawach.

"Koszulki te zawierają na rękawach niebieskie paski zainspirowane strojami, jakie nosiła drużyna Herberta Chapmana z 1930 roku, właśnie w tym kolorze".

źródło: Kanonierzy.com

Swoją drogą obczajcie to video z prezentacji strojów Arsenalu. Szczególnie na moment 0:35-0:38. Rozwaliło mnie to "No, you can't. Go away" Kierana Gibbsa skierowane do Wojtka Szczęsnego. I jeszcze Wilshere perfidnie wykopał mu piłkę. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy przejmie nas Nike. Mają ładniejszy design.

Błagam, powiedz, że żartujesz? Milan w najkach? Toż to bluźnierstwo. Ani nie robią ładniejszych koszulek ani dla lepszych drużyn - taki ruch byłby nieuzasadniony pod żadnym względem. Milan to tylko i wyłącznie adidas :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, powiedz, że żartujesz? Milan w najkach? Toż to bluźnierstwo.

A dlaczego nie? Milan od 1899 roku był parowany z Adidasem? Czasy się zmieniają ;)

Ani nie robią ładniejszych koszulek ani dla lepszych drużyn

Tu jest tylko jeden minus - Nike robi dla Interu. A pamiętasz ich wyjazdówki z czerwonym krzyżem na piersi czy niebiesko-czarnym smokiem po boku? Nieeee, Adidas robi lepsze :laugh:

Zakochany jestem od wielu lat w trykotach PSG. Trykotach... Nike :)

Koszulka Milanu z dopiero co zakończonego sezonu to moim zdaniem samobój. Boki zostawione same sobie ( co dawało poczucie niedokończenia roboty). Biały akcent na wlocie głowowym, ale można było dać klasyczny kołnierzyk skoro to jest nawiązanie do dawnych, dawnych strojów ACM. Ostatnimi czasy najciekawsze stroje były na wyjazd 2006/2007 i domówka w której Paolo skończył karierę. Z oceną obecnych się wstrzymam póki co.

Arsenal: Nie rozumiem flagi Holandii na rękawach.

"Koszulki te zawierają na rękawach niebieskie paski zainspirowane strojami, jakie nosiła drużyna Herberta Chapmana z 1930 roku, właśnie w tym kolorze".

źródło: Kanonierzy.com

OK, jednak temu akcentowi blisko do flagi największej gwiazdy i największej lufy tej armaty. Już pojawił się mem: Jak zatrzymać vP w Arsenalu? >>> Nowa koszulka Arsenalu >>> True story.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Koszulki te zawierają na rękawach niebieskie paski zainspirowane strojami, jakie nosiła drużyna Herberta Chapmana z 1930 roku, właśnie w tym kolorze". źródło: Kanonierzy.com

OK, jednak temu akcentowi blisko do flagi największej gwiazdy i największej lufy tej armaty. Już pojawił się mem: Jak zatrzymać vP w Arsenalu? >>> Nowa koszulka Arsenalu >>> True story.

E, nie do końca z tym kolorem. Tylko getry miały niebieskie akcenty. Chapman rewolucjonizował wygląd strojów meczowych jakoś w latach 30. Do jednolitych czerwonych trykotów dodał białe rękawy, natomiast na getry bodajże rzucił niebieski pasek. Więc białe rękawki i niebieski pasek są wytłumaczone (zresztą białe rękawki to tradycja już, nie ma co tłumaczyć), ale ten dodatkowy czerwony to chyba jednak został dodany dla Robina.:P Jeśli to go zatrzyma, to czemu nie. Tańsze to niż 200 tysięcy tygodniówki. Zresztą wyglądają w miarę dobrze. W przeciwieństwie do szkaradztw, które podobno mają być naszymi wyjazdówkami. Komplety United i Barcelony zostały właśnie zjedzone żywcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivanovicia

Oj nie wyobrażam sobie tego.

nie będzie wydawał dość kosmicznych pieniędzy na obrońcę bo Chelsea za Serba woła bodajże 30 baniek a to trochę dużo

Moim zdaniem Branny jest wart około 40 milionów, może nawet więcej. To jeden z najlepszych defensorów świata. W dodatku gra na dwóch pozycjach i świetnie radzi sobie w ofensywie.

Błagam, powiedz, że żartujesz? Milan w najkach? Toż to bluźnierstwo. Ani nie robią ładniejszych koszulek ani dla lepszych drużyn - taki ruch byłby nieuzasadniony pod żadnym względem. Milan to tylko i wyłącznie adidas

No tak samo nie wyobrażam sobie Milanu w Nike. Mimo wszystko największą parodią byłaby reprezentacja Niemiec w Nike. :D

Co ciekawe, Hulk uzgodnił warunki kontraktu z londyńską Chelsea. Podobno kluby już powoli zaczynają osiągać porozumienie i Brazylijczyk na dniach ma zostać zaprezentowany jako nowy piłkarzy The Blues. Następny w kolejce mam nadzieję Hazard, który przyznał publicznie, że wybierze kogoś z trójki United, City albo Chelsea i zagra tam, gdzie będzie mieć najwięcej możliwości gry, dlatego City bym powoli już skreślił, mają w pierony piłkarzy na tych pozycjach co gra Belg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, Hulk uzgodnił warunki kontraktu z londyńską Chelsea. Podobno kluby już powoli zaczynają osiągać porozumienie i Brazylijczyk na dniach ma zostać zaprezentowany jako nowy piłkarzy The Blues. Następny w kolejce mam nadzieję Hazard, który przyznał publicznie, że wybierze kogoś z trójki United, City albo Chelsea i zagra tam, gdzie będzie mieć najwięcej możliwości gry, dlatego City bym powoli już skreślił, mają w pierony piłkarzy na tych pozycjach co gra Belg.

Hulk już rok temu miał znaleźć się w Chelsea i zdziwiłem się po oknie transferowym, że go nie zakontraktowano. Odnośnie Hazarda - City musiałoby dać mu ze 2 razy większą tygodniówkę, żeby zgodził się być zmiennikiem któregoś z ich graczy. Bardzo bym go widział w United, ale wg. mnie lepszym wyborem byłby Gaitan, o którym ucichły jakoś plotki ostatnio.

Z oficjalnych doniesień - Borussia odrzuciła pierwszą ofertę za Kagawę. Sir Alex postanowił zadziałać przed Wengerem i jak najszybciej złożyć ofertę (nieco ponad 13 milionów). Ciekawe za ile zgodzą się go sprzedać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - podobno Borussia sobie życzy około 17 milionów euro za Kagawę. Na funciaki wyjdzie mniej, więc jakoś pewnie oba kluby dojdą do porozumienia.

Ostatnio obejrzałem zestawienie 50 najgorętszych celów transferowych i prawie w co 2 pojawiała się nazwa Manchesteru United. Trochę się zdziwiłem, bo jednak spodziewałbym się Barcy czy Realu, ale chyba dziennikarze uważają, że to klubowi z Old Trafford potrzebni są bardziej nowi piłkarze. Łączą z nami Gaitana, Hazarda, Kagawę, Muniaina, Llorente, Bainesa, Lavezziego czy nawet Demba Ba i jeszcze wielu innych piłkarzy. Zaczął się "silly season" i do sierpnia niestety trzeba będzie sobie z tym radzić. Szczególnie gdy się skończy EURO. Bainesa bym bardzo chciał w United, Llorente i Kagawę również, ale generalnie jestem ostrożny z tymi newsami transferowymi. No i nasz budżet też z gumy nie jest, pewnie jakieś 40-50 mln góra, będzie do dyspozycji Fergiego. Obstawiam, że SAF będzie chciał dopiąć jakieś transfery przed EURO, a jeśli się nie uda, to można o paru graczach zapomnieć, bo na 99% ceny pójdą pod niebo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Staruszek może i ma dziwne pomysły podczas sezonu, ale transfery to ciągle jego mocna strona. W zeszłym roku sprowadził Jonesa, Younga i de Geę, którzy zagrali mnóstwo spotkań w pierwszym składzie i spisali się świetnie. Bramkarza zapewnił nam na wiele lat, o to nie będziemy musieli się martwić, skrzydła mamy obstawione dzięki fenomenalnemu Youngowi i jeszcze lepszej dwójce Nani + Valencia. Podobnie obrona - Evans okazał się być kimś więcej, niż solidnym zmiennikiem, a jeśli coś się stanie z Ferdinandem, to mamy rywalizujących o miejsce Jonesa i Smallinga. Dlatego właśnie te 3 transfery uważam za genialne, choć tanio tej trójcy nie nabyliśmy.

Teraz, jak kiedyś wspominałem, niezbędny będzie środkowy pomocnik, a może nawet dwóch w przypadku, gdy Fletcher będzie miał problemy z dojściem do pełnej sprawności (albo co gorsza gdy okaże się, iż Cleverley znowu często będzie gościł 'w szpitalu'). Ważny byłby też jakiś boczny obrońca (lewy, gdy Fabio odejdzie na wypożyczenie, a prawy aby zapewnić odpoczynek Rafaelowi. Nie oszukujmy się - Smalling i Jones nie nadają się na PO). Ja stawiam na magiczną trójcę, która zasili nasze szeregi w przyszłym sezonie (niech będą: Kagawa, Baines i Llorente).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy najciekawsze stroje były na wyjazd 2006/2007 i domówka w której Paolo skończył karierę. Z oceną obecnych się wstrzymam póki co.

A koszulka ostatniego Scudetto? Jak tak sobie wisi przed moją głową (mam całą ścianę ^_^) to naprawdę wygląda świetnie - minimalizm z lekką nutką historii :)

(niech będą: Kagawa, Baines i Llorente).

Paszał won od Leighton'a !!! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Hulk'a to jeszcze to nic pewnego że ustalił warunki kontraktu z Chelsea , jednak jest ponoć bardzo blisko a on sam wyraża chęć przejścia do The Blues. Hazard ma dać odpowiedź przed 2 czerwca, gdzie będzie grał. Chętnie zobaczę go w Chelsea , ale jego zachowanie odnośnie tego transferu lekko mnie irytuje , myśli że jest nie wiadomo kim. Niech najpierw się pokaże w PL , potem będzie gadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na to co tygrysy lubią najbardziej czyli plotki transferowe z naszej ligi. Łukasz Trałka piłkarzem Lecha Poznań defensywny pomocnik grał wcześniej w Polonii Warszawa, ale rozstał się z klubem, a do Lecha przyszedł na zasadzie wolnego transferu. Ma zastąpić Injaca który odszedł z klubu, to samo zrobił Marcin Kikut. Arkadiusz Głowacki powrócił na 2 lata do Wisły Kraków to samo mają zrobić Zieńczuk, Ćwielong i bracia Brożkowie. Z działaczami Wisły ma także rozmawiać napastnik który dobrze spisywał się na testach Romell Quioto natomiast drugi testowany Ricardinho nie przekonał do siebie działaczy. Śląsk jest zainteresowany byłym obrońcą Lechii Luka Vućko (Lechia Gdańsk nie ma już obcokrajowców) oraz Władimirem Dwaliszwilym. Legia walczy o Vukovica i Płamena Kraczunowa z CSKA Sofia. Lech walczy także o Saidiego z Cracovii Kraków. Lechia Gdańsk szuka trenera z Janasem nie przedłużą umowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam bym w jakiejkolwiek sprawie miał tak odmienne zdanie jak Ty, Arturze. Moim zdaniem koszulki Nike z ostatnich lat szczególnie, są po prostu ohydne. Inaczej się tego nie da nazwać. Często robią masówki (zdarzało się, że Inter i Juve miały identyczne poza kolorami pasów). PSG? Bez wahania kontruję Marsylią:

0_8c5823dd8400e9fb244bc928d8b7ab64.jpg

A czy ubóstwiany przez Ciebie Lyon również nie ma pięknej, adidasowskiej koszulki? No właśnie.

Wiadomo, że takie pierdółki jak estetyka koszulek to sprawa wyłącznie gustu, ja jednak nie potrafię sobie wyobrazić Milanu w tych - tfu tfu - Najkach. Odkąd pamiętam Milan to był zawsze adidas, stroje raz były lepsze, raz gorsze (2007/08 :( ) ale w ogólnym rozrachunku moim zdaniem jesteśmy na plusie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wahania kontruję Marsylią:

z11434851x-koszulka-reprezentacji-holand

Wyobraźmy sobie taką wyjazdówkę Milanu - czarny-biały i pomarańczowy-czerwonoczarny pasiak ( chodzi mi o podmiankę kolorów)

z11434861x-koszulka-reprezentacji-chorwa

Kolejna wyjazdówka - niebieski-biały i chorwacka krata-czerwonoczarny pasiak

z11434868x-koszulka-reprezentacji-portug

Wyjazdówka numer trzy - biały bez zmian i krzyż czerwono-czarny lub sam czerwony ( nawiązanie do nacji założyciela)

nike-soccer-new-zealand-national-team-20

Jak by z podobnego pomysłu Nowej Zelandii zrobić nasze domówki? Szary-czerwony i czarny bez zmian? Mogłoby się to spotkać z krytyką, ale w ogólnym rozrachunku myślę, że odrobinka świeżości by nie zaszkodziła. Oczywiście z poszanowaniem tradycji do barw.

A i takie odbicie argumentu o masówkach Nike :)

New-St.Etienne-Kit-Home-11-12.jpg

@DOWN

Masz rację. Do tego dodałbym jeszcze sponsora. Jeśli jakieś fajne logo, ciekawa firma to działa to tylko na korzyść trykotu jako całości. I zgadzam się - Ligue1 bezsprzecznie góruje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Może narażę się na stwierdzenie godne kontry: 'No co ty nie powiesz', ale zaryzykuję: wielokrotnie o wyglądzie koszulki decyduje prawie w stu procentach logo sponsora. Komplety United przez ostatnie 2 lata były prawie identyczne - Nike, proste do bólu, ale smaczkiem było zgrabne logo sponsora, które dodawało jakiegoś uroku. I to jest dla mnie idealna koszulka, jak dotąd żadne wcześniejsze trykoty Diabłów mnie się nie spodobały tak bardzo. W ogóle w Anglii zespoły mają schrzanione stroje. W sezonie 2011/12 fajne koszulki miało jedynie z 4, 5 klubów - Chelsea wyjazdówki, QPR też wyjazd, ale domowe też niezłe, później Norwich (zawsze lubiłem to połączenie kolorów, a sponsor idealnie się wpasował w design), następnie może Wolverhampton i oczywiście Manchester United. Nie trawię koszulki City (ten kolor jest dla mnie nijaki i bardzo rażący, nie mówiąc już o wyjazdowej, która mogłaby znaleźć się w czołówce najbrzydszych w Europie :D), Arsenalu (bardzo pospolita zarówno dom jak i wyjazd), domowej Liverpoolu (choć jak patrzę na ich zaprezentowane 2012/13, to zastanawiam się kto się na nie zgodził - sam bym lepsze zaprojektował).

To tyle o moim guście. Jako doprecyzowanie mogę powiedzieć, że koszulki z ligi francuskiej są dla mnie najlepiej zrobione, bo mało tam takich 'dziadów' w stylu strojów City :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki we Francji bardzo mi się nie podobają, ponieważ mają od groma sponsorów i to ogólnie psuje efekt całej koszulki.

Nie można powiedzieć czy adidas czy Nike robi lepsze stroje. Moim zdaniem wszystko zależy od poszczególnych strojów i tyle. Raz się trafi tu lepsze, raz tam. Masówki robią wszystkie firmy, ale są one przeznaczone raczej dla tych "słabszych" klubów, natomiast te topowe typu Chelsea, Milan, United itd. to zawsze mają takie "własne".

@Kruczek11, a mi się właśnie koszulki City bardzo podobają ze względu na swoją estetykę. Umbro to ciekawa firma i robią ładne stroje, ale za rok Man City przejmie już Nike.

Jeszcze szybko transfery w Europie: Według francuskich mediów, Eden Hazard wybrał już Manchester United, co definitywnie przekreśla jego transfer do City albo do Chelsea. Szkoda, bo chciałem bardzo Belga u nas, ale poczekajmy na oficjalne potwierdzenie. Natomiast Niebiescy nadal pracują nad transferem Hulka i obok tego ponoć została złożona oferta za Gregory'ego van der Wiela, prawego obrońcę Ajaxu.

EDIT: Nagły zwrot akcji. Wełudg L'Equipe Eden Hazard związał się z Chelsea piecioletnia umową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczymy kto będzie w Ekstraklasie w następnym sezonie i kto zajmie miejsce Cracovii i ŁKS. Dzisiaj najważniejszymi meczami będą

Pogoń - Arka

Piast - Zawisza

1 Piast Gliwice 33 61 54-40

2 Zawisza Bydgoszcz33 59 47-36

3 Pogoń Szczecin 33 58 52-30

4 Kolejarz Stróże 33 56 38-32

Tak jak widzimy Piast musi zremisować przynajmniej z Zawiszą żeby być liderem. Dwa jeżeli Pogoń wygra z Arką, a Piast z Zawiszą to wtedy przechodzą Piast i Pogoń. Jeżeli natomiast Zawisza wygra, a także 3 punkty zdobędzie Pogoń to przechodzą Zawisza i Pogoń. Kolejarz ma tylko matematyczne szanse na awans, ale w u nas wszystko jest możliwe czyli

Liga będzie ciekawsza

Moim zdaniem przejdą Pogoń i Piast. Jeżeli Pogoń nie awansuje to będzie to największe rozczarowanie pierwszej ligi i dla samego klubu uderzenie w policzek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli natomiast Zawisza wygra, a także 3 punkty zdobędzie Pogoń to przechodzą Zawisza i Pogoń.

Zanim napiszesz po raz kolejny bzdurę na forum to się lepiej kolego doinformuj.

Piast i Pogoń w ekstraklasie. Cóż mogę napisać. Szkoda, że jako beniaminek Zawisza nie awansował do ekstraklasy, bo kibicowsko na pewno w tej lidze prezentował się najlepiej. Piłkarsko był na pewno w czołówce. Szkoda, że zadecydował mecz w ostatniej kolejce. Piast w tym meczu był zdecydowanie lepszy. Mecz ustawiła bramka, która padła w dosyć dziwnych okolicznościach. Trochę za dużo błędów w obronie, nieskuteczność w ataku i to wpłynęło na taki a nie inny wynik. Pierwotnie ten mecz miał być rozgrywany w Bydgoszczy, ale pod koniec rundy jesiennej właściciel poszedł na rękę klubowi z Gliwic z zamianą gospodarza. No, ale to tylko takie pomeczowe gdybanie. Może za rok się uda. Zobaczymy, co czas i los pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno. Zasłużyliśmy na pozostanie w I Lidze po fatalnej passie na wiosnę. Po zmianie trenera zespół dostał porządnego kopa, ale to nie wystarczyło. I działacze mają nauczkę, aby następnym razem patrzeć z kim gramy ostatnią kolejkę, bo zamiana stadionu była kluczowa w tym przypadku. Ostatni mecz u siebie byłby ratunkiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja - Islandia 3:2 ( 0:2)

Tak. Trójkolorowi przegrywali :) Po przerwie jednak lepsza skuteczność i kibice w kraju win i serów mogli cieszyć się ze zwycięstwa swoich ulubieńców. Co warto odnotować:

- Debuchy zaliczył wspaniały występ okraszony bramką kontaktową.

- Rami niewidoczny, ale to on ustalił wynik.

- Wystarczyło, że wszedł Ribery i wszystko ruszyło. Zdobywca prześlicznego gola na 2:2

- Przy golach Ramiego i skrzydłowego Bayernu asysty zaliczył Giroud.

- Benzema klasa sama w sobie.

- Schodząc Gourcuff został obdarzony burzą gwizdów. Gdzie ten chłopak się pogubił?

Tak czy siak moja ulubiona reprezentacja wygrała i teraz ostatnia prosta przed EURO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodząc Gourcuff został obdarzony burzą gwizdów. Gdzie ten chłopak się pogubił?

Zapewne pogubił się w momencie gdy wmawiano mu karierę nowego Zidana. Chłopak zamiast pracować na swoje miejsce chciał takowe mieć za bezcen i kilo gruszek - nie dziwota, że Carletto go olewał.

****************

Z ciekawostek napływających do moich uszu z Mediolanu (pozdrawiam MCP :*) AC Milan od przyszłego sezonu może grać w dość ciekawym ustawieniu - Allegri planuje w okresie przygotowawczym przestawić ekipę na system 5-3-2, ale w charakterystyce 3-2-2-1-2 z Abate i Emmanuelsonem jako skrzydłowymi obrońcami/pomocnikami. Myślę, że o ile w defensywie wiele poza 3 stoperem się nie zmieni, to ofensywa może na tym sporo zyskać :)

Z tego co obecnie w Milanie mamy i może dojść na dniach wyjdzie ciekawe zestawienie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Zieńczuk nie powróci do Białej Gwiazdy. Marek podpisał nowy kontrakt z Ruchem Chorzów. Bardzo dobra decyzja Wisła jak chce stawiać na polaków to niech zainwestują w szkółkę lub niech kupują ze słabszych lig nieznanych, ale obiecujących bo niekiedy takie powroty są klapą chyba Żurawski jest najlepszym dowodem.

Lech negocjuje z Cracovią transfer Saidiego Ntibazonkizy. Saidiego swego czasu chciała prawie cała liga chyba najbardziej Legia. To całkiem niezły zawodnik i chyba jedyny dobry traf ostatnimi czasy w Cracovii jeżeli chodzi o transfery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eden Hazard najprawdopodobniej wybrał grę dla Chelsea!

Belg to może być doskonały transfer. Sam gracz przyznał na Twitterze, że wybrał klub, a wszystkie gazety i media sugerują, że jest to właśnie ekipa z Londynu. Mam nadzieję, że już wkrótce otrzymamy oficjalnie potwierdzenie, chociaż jeden z dziennikarzy Sky Sports już napisał na swoim Twitterze, że jeszcze piłkarz OSC Lille wybrał właśnie drużynę Mistrzów Europy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...