Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Jestem niezmiernie zadowolony z drugiego pełniaka. Na grę miałem już chętkę od jakiegoś czasu, ale wolałem poczekać aż trafi do CDA i jest! Good job :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość narzeka, a pewnie połowa w tą grę nie grała :rolleyes:

Słyszałem, że to bardzo ambitny projekt który stał się średniakiem zobaczymy dam szansę tej produkcji. Zombie Driver na Steama to kolejny atut dodatkowo trzeba popierać nasze podwórko ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW :D z 260 ponad 500 ludzi w przeciekach było ja nic z nich nie zrozumiałem xD pierwsze słysze o tej grze z ciekawosci zagram a jesli chodzi o 3 pełniaka to gra obiła mi sie o uszy :P tera czekam na ostatniego pełniaka i zawartosc pisma ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, znowu przygodówka... :/ No ale trudno. Mam nadzieję, że trzeci pełniak bedzie jakimś solidnym fps-em lub erpegiem.

Wolałbym tego erpega, często są w CDA FPS'y a dobre RPG starczy na długi(Często bardzo długi) czas i można grać np przez kolejne 2 numery CDA(XD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry nie kojarzę za bardzo, a zapowiada się ciekawie, choć ja z takimi zagadkami fizycznymi to nie za bardzo ;) Ale kiedyś, jak już nie będę miał na prawdę w co grać to pogram (czyli bardzo, bardzo późno ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...