Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Panowie, panowie, panowie...

Trochę realizmu proszę. Ja bym raczej popatrzył co tam już jakiś czas leży w PKK i EK. Jak FPS to może Serious Sam 2 a jak RTS to może Codename Panzers: Zimna Wojna - by skończyć cykl Codename. Przygodówek mam już dość na razie - na 5 numerów w tym roku były już trzy razy. Niestety jak dadzą Sacred 2 czy Tropico 3 to się załamię, bo kupiłem już wydania biedronkowe. No i mam też nadzieję, że nie będziemy się cofać (jak przy DMC), bo kupiłem już Warhamera 40K: Dawn of War 1 Universum i Złotą edycję Company of Heroes w tańszych seriach. Ale z 3 strony Herosem V podstawką bym nie pogardził (grałem tylko w pożyczony od kumpla egzemplarz, oryginału nie mam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie tylko nie Arcanię! Kupiłem Złotą Edycję 1,5 miecha temu za niemal 100 z przesyłką i było by mi bardzo przykro gdyby była teraz za 16 :rage: Z marzeń na ten rok: Wiedźmin (może CD projekt wreszcie sprzeda licencję), Twierdza Krzyżowiec Extreme, Assasins Creed.

Klamalem :cool: Chociaz... w sumie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie tylko nie Arcanię! Kupiłem Złotą Edycję 1,5 miecha temu za niemal 100 z przesyłką i było by mi bardzo przykro gdyby była teraz za 16 :rage:

Ja dałem 55zł za Gothic 1, 2 GOLD, 3 GOLD i ArcaniA GOLD na steam. A co z RPG to Oblivion (może GoTY) prawdopodobne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, sam pewnie nie zebrałbym się do zagrania a tak to nie zaszkodzi spróbować skoro CDA daje pełniaka na płytę :D Zresztą gra nie jest specjalnie wielkim hitem, ale także chyba nie grzeje półki najgorszych gniotów jakie zdołała wydać branża komputerowa... a, że jeszcze to dopiero trzeci pełniak więc jestem nastrojony optymistycznie ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie listę ze zbiorem takich najbardziej prawdopodobnych gier (na które licencje zostały już np sprzedane w czasopismach zagranicznych :))

http://markolf.pl/forum/viewtopic.php?t=4889&start=6600

Mi natomiast pasowałyby: H.A.W.X., Stalker: Czyste Niebo, Half-Life 2 oraz Time Shift.

Zombie Drivera może wypróbuję, jednak szansa, że gra zagości na moim twardzielu dłużej niż 60 minut jest mała (sądząc po gameplayach na yt).

Aa, i także byłbym zadowolony z dobrego "erpega". Kończę już Gothica II NK, a przydałaby się jakaś bardziej wymagająca gra, która zajęłaby mi wakacje.

Ile można grać w cs'a 1.6 ;]. W sumie to dawno nie było już rpg na coverze cda (jeśli liczyć stalkera jako rpg, to tylko on).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zagram. Nie lubię takich gier. A co do tej listy gierek, które mogą się pojawić jak pełniak w tym CDA, to najchętniej zobaczyłbym Sacred 2, PoP: Zapomniane piaski. No i TimeShift podobno dobra gra, kolega sobie chwali, więc nie miałbym nic przeciwko. Ale jasnowidzem nie jestem, zobaczy się jutro :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A ja to bym sobie życzył Battlefield 3, Diablo 3, Prototype 2 i Darksiders :]" Tego typu teksty mnie roz****dalają... Mi się podoba, że daliście ZD, bo lubię się czasem odstresować przy takich średnich gierkach, ale człowiekowi dogodzić nie można... Wstawicie Starcrafta a tu teksty a'la: "łeeee taki staroci rzenada", "nie lóbje strategi", "widziałem u kolegi i zergi som za tródni, kolega muwił, rze to guwno"... Współczuję Wam, droga ekipo CDA ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A ja to bym sobie życzył Battlefield 3, Diablo 3, Prototype 2 i Darksiders :]" Tego typu teksty mnie roz****dalają... Mi się podoba, że daliście ZD, bo lubię się czasem odstresować przy takich średnich gierkach, ale człowiekowi dogodzić nie można... Wstawicie Starcrafta a tu teksty a'la: "łeeee taki staroci rzenada", "nie lóbje strategi", "widziałem u kolegi i zergi som za tródni, kolega muwił, rze to guwno"... Współczuję Wam, droga ekipo CDA ;/

widzę że kolega się że kolega lekko się zirytował więc tak po 1. starcraft to klasyka i na pewno jest tu trochę fanów ale i antyfanów jak i ludzie którzy po prostu w to nie grali i uważają że to głupie przez co na pewno by było tu trochę złośliwych postów, a po 2 niektórzy ludzie po prostu wymagają za wiele i mają marzenia czy to zabronione?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawicie Starcrafta a tu teksty a'la: "łeeee taki staroci rzenada", "nie lóbje strategi", "widziałem u kolegi i zergi som za tródni, kolega muwił, rze to guwno"... Współczuję Wam, droga ekipo CDA ;/

Tylko inna sprawa, że nie wszystko wszustkim pójdzie, mi wszystkie pełniaki, które zainstalowałem od 3, 4 miesięcy nie poszły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie driver to fajna gra tylko strasznie krótka, przeszedłem w coś około 4 godziny. Śmieszna ta lista pełniaków ze strony: http://markolf.pl/forum/viewtopic.php?t=4889&start=6600

albo już je posiadam albo w ogóle bym ich nawet nie tknął (nie instalował). Mogliby to dać: Prince of Persia: The Forgotten Sands - nie grałem ale mam poprzednie części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu powiedział Mass Effect 2 i ja właśnie się zastanawiam, czy są jakiekolwiek szanse żeby w ogóle pojawiło się w CDA, bo jak wiadomo teraz to EA posiada BioWare. Ktoś wie, czy można liczyć na tę grę? Bo zastanawiam się nad zakupem, ale dubli nie lubię, nawet jeśli miałby się zdarzyć za rok czy dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...