Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Niektórych rozwala fakt, że ludzie myślą tylko o pełniakach, ale dla mnie jeszcze śmieszniejszy jest fakt, że mimo iż nie ma żadnej informacji o tym że będą przypisywane do steama, a takowe były przy DoWII i SR2, więc są to tzw. wersje non-steamowe a duża część postów w temacie to zapytanie czy można będzie je przypisać... Ludzie, trochę trzeźwego myślenia, gdyby potrzebny był steam to ghost by o tym napisał w pierwszym poście.

ghost jest na urlopie mnie akurat śmieszy umiejętność czytania niektórych osób: post enkiego z wczoraj :D

Po urlopową nieobecność Ghosta, w tym tygodniu przygotowane przez niego przecieki poprowadzę ja.

Ale potrzebny jest też rozum.Przecież enki zastępuje ghosta więc wie czy gry są na steam czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że głównym pełniakiem będzie coś wartego uwagi. Bo co za problem wrzucić takiego Trine? Albo Assassin's Creed 2?

Zaden problem - wystarczy ze pokazesz srednia 6,0 na koniec tego roku i pobiegniesz setke ponizej 10,0 s i wrzucamy. No co za problem troszke sie pouczyc i szybko pobiec?

Jak widzisz to naprawde zaden problem DUZO wymagac od INNYCH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że głównym pełniakiem będzie coś wartego uwagi. Bo co za problem wrzucić takiego Trine? Albo Assassin's Creed 2?

Zaden problem - wystarczy ze pokazesz srednia 6,0 na koniec tego roku i pobiegniesz setke ponizej 10,0 s i wrzucamy. No co za problem troszke sie pouczyc i szybko pobiec?

Jak widzisz to naprawde zaden problem DUZO wymagac od INNYCH.

Ja będę miał chyba 5.3, dostanę Diablo 2? :P

Móglbyś odpowiedzieć na pytania, czy te gry wymagają Steama? Bo sprawdziłem na necie, i ZD pudełkowe wymaga Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych rozwala fakt, że ludzie myślą tylko o pełniakach, ale dla mnie jeszcze śmieszniejszy jest fakt, że mimo iż nie ma żadnej informacji o tym że będą przypisywane do steama, a takowe były przy DoWII i SR2, więc są to tzw. wersje non-steamowe a duża część postów w temacie to zapytanie czy można będzie je przypisać... Ludzie, trochę trzeźwego myślenia, gdyby potrzebny był steam to ghost by o tym napisał w pierwszym poście.

ghost jest na urlopie mnie akurat śmieszy umiejętność czytania niektórych osób: post enkiego z wczoraj :D

Po urlopową nieobecność Ghosta, w tym tygodniu przygotowane przez niego przecieki poprowadzę ja.

A mnie jeszcze bardziej śmieszy twoja pewność siebie gdy jesteś w błędzie. Piszę o tym temacie, a nie o przeciekach. A ten temat założył nie kto inny jak Ghost...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jutro Sacred 2, ale bez dodatku, albo Turok. Ten pierwszy z dodatkiem to ponad 15 GB, bez pewnie coś koło 10 GB. No a Turok 12, 5 GB. Chyba jeszcze Strangehold miał podobny rozmiar.

Ostatnio nie wyszły dema, które mogły by podbić miejsce na dysku, no a bonusy to max 100-200mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych rozwala fakt, że ludzie myślą tylko o pełniakach, ale dla mnie jeszcze śmieszniejszy jest fakt, że mimo iż nie ma żadnej informacji o tym że będą przypisywane do steama, a takowe były przy DoWII i SR2, więc są to tzw. wersje non-steamowe a duża część postów w temacie to zapytanie czy można będzie je przypisać... Ludzie, trochę trzeźwego myślenia, gdyby potrzebny był steam to ghost by o tym napisał w pierwszym poście.

ghost jest na urlopie mnie akurat śmieszy umiejętność czytania niektórych osób: post enkiego z wczoraj :D

Po urlopową nieobecność Ghosta, w tym tygodniu przygotowane przez niego przecieki poprowadzę ja.

Ale potrzebny jest też rozum.Przecież enki zastępuje ghosta więc wie czy gry są na steam czy nie.

yyy gry do czasopisma są przygotowywane dużo wcześniej nie na sotatnie dni jesli ghost jest na urlopie to mógł nie zostawić enkiemu informacji na temat czy gra jest na steama więc co jak co masz racje rozum i logiczne myślenie jest potrzebne :D

A mnie jeszcze bardziej śmieszy twoja pewność siebie gdy jesteś w błędzie. Piszę o tym temacie, a nie o przeciekach. A ten temat założył nie kto inny jak Ghost...

tak tymbardziej że post został zalożony : "środa, 18 kwiecień 2012 - 12:47" watpie żę redakcja dala mu 2 tygodnie urlopu jesli enki wczoraj pisał że jest na urlopie a dzisiaj pisał przecieki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Zombie Drivera się ucieszyłem, a o Hydrophobi wiedziałem tylko tyle, że takie coś jest. Na ostatniego pełniaka obstawie coś z ostatniego rzutu Codemasters do eXtra Klasyki, może Operation Flashpoint: Dragon Rising lub któregoś z DiRTów, najpewniej pierwszego. Może się też zdarzyć, że każdemu opadnie szczena i dadzą Arcanie, która była już za granicą, bądź np. R.U.S.E. Ja się jednak nie nastawiam nigdy na dany tytuł, a numer kupuje zawsze, rzekłbym że tradycyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Czaiłam się na Zombie Driver - bah! jest :)

Czaiłam się na Hydrophobię - bah! jest :)

Ogólnie to się wciąż czaję na Darkspore, więc - może? ;)

I tak wsio kukurydza co będzie, bo za chwilę wychodzi Alan Wake i Torchlight II, a chwilkę później Diablo 3, więc i tak nie będzie czasu "na pierdoły". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Salami

Albo to ta pogoda, albo godziny wieczorne Ci nie służą, jakby każdy tak sobie napisał: " A ja to bym chciał to i tam to, no a może będzie tamto bo było w tamtym piśmie" ... znając życie redakcja zaskoczy nas czymś najmniej spodziewanym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a morze dadzom rizena 2 bo to jest fajna gra

A tak na serio, to wznoszę modły do Pana, żeby ostatni pełniak to było coś z coopem.

A tak ogólnie to jest nieźle, Zombie Furman szału jakoś u mnie nie wywołał, za to na Hydrophobię nawet się ucieszyłem, no i pozostaje ostatnia gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą - czy CDA kupujemy dla gier?

Od zawsze? Ktoś rozsądny nie kupuje CDA dla gazety bo : A-jest internet można poczytać recencje o wszystkim b-jest youtube to jest lepsze niż każda gazeta bo widzi gameplay gry i wiemy czego oczekiwać...

Tak kupujemy CDA dla gier...ci co tego nie robią, są tylko fanboyami pisma to wszystko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodzę się z przedmówcą ja kupuję CDA przede wszystkim dla tekstów nienawidzę czytać z ekranu a przekaz niektórych stronek z recenzjami jest dla mnie niezadowalający,

ostatnią pełną wersją która mnie zainteresowała na dłużej jest bodajże Brothers in Arms HH.

Po prostu interesuje mnie jakaś gra czekam aż trochę potanieje tak jak było z

Wiedźminem 2 ER, albo czekam na reedycje bądź tanią serię.

Gry Dodawane do CDA to miły dodatek i nic więcej.

Zresztą nie jestem fanatycznym fanbojem pisma na rynku nie ma sensownej konkurencji więc wybór jest jeden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast kupuję cda głównie dla działów pobocznych, publicystyki, AR itp. Fajnie się je czyta, podobnie jak zapowiedzi i recenzje. A gry są tylko miłym dodatkiem - jak nie mam w co grać, to odpalam ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ludzie drodzy pamiętacie jak było z Supreme Comander'em (tzn. w jednym numerze podstawowa wersja a w następnym dodatek) Ja myślę, że ostatnią pełną wersją będzie dodatek do Dawn of War II, który był dodany tydzień temu. Zrobili tak z Supreme Comander'em to czemu teraz mieli by tak nie zrobić? Cóż jeśli moja teoria się zgadza to ostatni pełniak to dodatek do Dawn of War II: Chaos Rising. Czy moja teoria się zgadza cóż, zobaczymy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy w najbliższych miesiącach na płycie pojawi się któraś z tych gier:

Limbo, Super Meat Boy lub Shank.

Ja natomiast kupuję cda głównie dla działów pobocznych, publicystyki, AR itp. Fajnie się je czyta, podobnie jak zapowiedzi i recenzje. A gry są tylko miłym dodatkiem - jak nie mam w co grać, to odpalam ;D.

Racja AR rządzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ludzie drodzy pamiętacie jak było z Supreme Comander'em (tzn. w jednym numerze podstawowa wersja a w następnym dodatek) Ja myślę, że ostatnią pełną wersją będzie dodatek do Dawn of War II, który był dodany tydzień temu. Zrobili tak z Supreme Comander'em to czemu teraz mieli by tak nie zrobić? Cóż jeśli moja teoria się zgadza to ostatni pełniak to dodatek do Dawn of War II: Chaos Rising. Czy moja teoria się zgadza cóż, zobaczymy ^^

Ale wtedy dodatek nie był jako główne danie. Ba... był odnotowany jako trzeci, najsłabszy pełniak. Poza tym redakcja nie jest głupia - nie dadzą w dwóch numerach z rzędu jako główne danie niemal identycznej gry.

Ja obstawiam HAWX. Nie dość, że jest w PKK, to dodatkowo niezwykle często pojawiał się ostatnio za granicą. Moim zdaniem jest to najbardziej prawdopodobna gra na główne danie w tym miesiącu, a jak nie teraz, to za miesiąc ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...