Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Na razie nie jest jakoś spocjalnie źle ani dobrze. Średnio i jak już zauważyliście może to znaczyć, że na głównego pełniaka będzie coś extra. Liczę na jakąś ciekawą i zajmującą produkcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu drugi pełniak wydaje się być gorszy od pierwszego. A to zwiastuje jakąś prawdziwą bombę jako główne danie. Coś podejrzanie jak na razie zostało oszczędzone miejsce na płytach. Albo hicior, albo parada demek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co za problem wrzucić takiego Trine? Albo Assassin's Creed 2?

:rozpacz: Jeszcze jedynki nie było i jest i to duży problem!!!! Ludzie przestańcie z tymi assassinami(mi by jedynka i tak nie poszła, więc... :D)!!! Hę... RPG z małymi wymaganiami, JESTEM NA TAK :diabelek:!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest recenzja w CDA 5/11 by bez grania można powiedzieć, że Hydrofobia jest taka sobie. Bo to jest kolejna gra "jednego pomysłu" - woda + fizyka = zagadki logiczne. A cała reszta jest zrobiona słabo. Ocena 6, a minusy takie Siekiera podał:

-krótka kampania

-beznadziejnie zrealizowana walka [i tylko jedna broń - pistolet]

-schematyzm rozgrywki [wchodzimy do pomieszczeni, spuszczamy/dolewamy wody, przechodzimy dalej, powtórz]

-słaba optymalizacja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, widzę, że za każdym razem powtarza się ta sama sytuacja i koncert życzeń :rolleyes: Tak czy inaczej, druga z gier także nie jest hitem, ale fajnie, że istnieje szansa aby sprawdzić ją na własnej skórze... no i zostaje jeszcze kwestia głównego pełniaka choć i tak bardziej czekam na fajne teksty w numerze. Kto wie jaki "exclusive" materiał się trafi ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zostaje jeszcze kwestia głównego pełniaka choć i tak bardziej czekam na fajne teksty w numerze. Kto wie jaki "exclusive" materiał się trafi ;p

Ja wiem. Black Ops 2 będzie raczej tym największym exclusivem w następnym CDA z racji tego, że w newsie pisano o kontynuacji. Szykuje się niezły materiał, choć gra raczej przełomem nie będzie (chyba, że chodzi o przełom serii :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania pewnie padły już, ale w taką pogodę nie chce mi się czytać tylu stron ;)

1. Czy ujawnione gry będą się dodawać do Steama? Jeśli tak to która?

2. Będą 3 pełniaki czy więcej? Bo patrząc po tym ile zajmują instalatory dwóch pierwszych gier, to miejsca na płytach sporo.

@piotrekpk19 Z takim HL2 jest jakaś szansa, bo ostatnio kilka razy był za granicą już i to nie we Włoszech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Divinity2 nie można by marudzić. Ogólnie przydało by się jakieś dobre cRPG i/lub Hack'n'slash. NWN2 - Wątpię, choć pewnie by dali rade ogarnąć ;] Tylko czy wówczas z dodatkami czy bez?

A może dodatek do DoWII? Miło by było chaosem pograć jak za dawnych dobrych lat (ach te bitewniaki xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...