Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

"nic nie znaczącego" ? pełniak jest bardzo dobry, ale zależy dla kogo, są gusta i guściki, to że ci się nie podoba to nie znaczy że CD-ACTION się nie postarało o tego pełniaka.

No co ty nie powiesz... Czy ja wspomniałem o tym, że pełniak mnie się nie podoba? Nie grałem i z pozoru zawsze była to dla mnie mało znacząca gra, ale zapowiada się nieźle, tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie była zagadka dotycząca tej gry? Od kilku miesięcy widzę na stronie głównej: 1/2/3 zagadka rozwiązana, ale nigdy żadnej nie czytałem. Gdzie one się znajdują?

Forum Actionum >>> Wszystko o CD-Action >>> Magazyn CD-Action >>> Przecieki do CD-Action numer 06/2012

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi ten tytuł nie mówi. Zresztą, jedyne tytuły jakie mi ostatnio wiele mówią to te zaczynające się ze słów "matura z...". No nic, poczekamy na inne pełniaki. Mi marzy się jakiś klasyk RPG, pasowałby idealnie na długie wakacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie kurde bulwersujesz? WIEM ŻE TA GRA WYMAGA STEAMA! ale chodzi mi o to czy wersja CDACTION wymaga steama kapisi? anteligencja czasem mnie poraża

Tak, ta też wymaga Steama tak jak Saints Row 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie chciałbym być natrętliwy ani złośliwy, ale - skąd to wiesz? ghost albo enki telepatycznie się z tobą komunikują? czy to tylko przeczucie (jesli kogos obrazilem - sorry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie chciałbym być natrętliwy ani złośliwy, ale - skąd to wiesz? ghost albo enki telepatycznie się z tobą komunikują? czy to tylko przeczucie (jesli kogos obrazilem - sorry)

Nie, ale jeśli obie gry wymagają steama, a wersja cd-actionowa saintsa go miała, to jest chyba logiczne, że ZD też tego wymaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie chciałbym być natrętliwy ani złośliwy, ale - skąd to wiesz? ghost albo enki telepatycznie się z tobą komunikują? czy to tylko przeczucie (jesli kogos obrazilem - sorry)

Jeżeli każda wersji tej gry wymagała Steama, to niby czemu wersja dla CDA będzie bez Steama?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie chciałbym być natrętliwy ani złośliwy, ale - skąd to wiesz? ghost albo enki telepatycznie się z tobą komunikują? czy to tylko przeczucie (jesli kogos obrazilem - sorry)

1. Obrażasz nas swoimi zdolnościami merytorycznymi godnymi sześciolatka (zacząć wypowiedź, w dodatku taką, na którą się oczekuje odpowiedzi od "e a"... na ja (cenzura), dokąd ten świat zmierza?)

2. Ktoś ci odpowiada, a ty jesteś arogancki i chamski. Trochę kultury, chłopczyku, "kapisi"?

3. Jak gra będzie wymagała internetu to się o tym dowiesz. Redakcja jest na tyle rozgarnięta, aby o tym poinformować. Więc za przeproszeniem daj sobie siana i albo przyjmij odpowiedź zwykłego usera, albo czekaj w spokoju na odpowiedź kogoś kompetentnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Może odpalę. Oby wśród reszty pełniaków znalazł się jakiś RPG, H'n'S lub gra akcji.

Popieram. Jakiś dobry tytuł z gatynku RPG/hask'n'slash by się przydał ;]

Ale jak na najsłabszą pełną wersję to pozytyw. Gra może nie porywa jakoś mocno lecz można przy niej miło spędzić tochę czasu. A że polska produkcja to i wypadało ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...