Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Spoko - fajna gra. Fani zombiakowych klimatów będą wniebowzięci. Jej najwięsza wadą jest to, że ... juz ją mam. :tongue:

Czekam niecierpliwie na dalsze pozycje. (hmm - jak to zabrzmiało...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zamieszczenie takiej gierki jest niestety rozczarowaniem. Nigdy mnie podobne nekromatyczne klimaty nie kręciły i bardzo wątpię czy kiedykolwiek będą. No cóż jutro zobaczymy jakie pełniaki nam zaserwuje redakcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę. Takie gierki niezależne często dają mi więcej radochy niż te wielkonakładowe produkcje, które coraz częściej są całkowicie pozbawione "miodności"

Często kupuje na steamie w ich promocjach takie właśnie niezależne produkcje i zombie driver też miałem zakupić.

Co do drugiego pełniaka, to marzyłby mi się jakiś rpg. Ciężko będzie jednak by to był akurat taki, który nie stoi u mnie na półce :D

Ostatnio kupiłem za groszę "bulletstorm" na steamie i wcale bym się nie zdziwił gdyby to była właśnie ta gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie :) Ostatnio szukałam jakiejś odmóżdżającej gierki i spoglądałam na to, ale w końcu wygrało coś innego. Cieszę się z tego pełniaka. Będziemy hurtowo rozjeżdżać zombiaki :D

Spekulować nie będę, bo dla mnie to w sumie bez znaczenia co tam redakcja dorzuci. Pismo i tak kupuję, a kiedy znajdę w nim fajną gierkę, to mam miłą niespodziankę. I tak większość gier z CDA mi się dubluje z tym co mam na półce, więc nawet nie wiem czego mogłabym sobie zażyczyć, heh. O, może Risen? Ale to chyba za nowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył jakąś samochodówkę fajną - nie jestem wielkim fanem tego gatunku, ale od czasu do czasu fajnie byłoby sobie pojeździć autem for fun. Na temat Zombie Driver ciężko się wypowiedzieć, bo słyszę o tym po raz pierwszy, ale spróbuję - nie skreślam gry, póki w nią nie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył jakąś samochodówkę fajną - nie jestem wielkim fanem tego gatunku, ale od czasu do czasu fajnie byłoby sobie pojeździć autem for fun. Na temat Zombie Driver ciężko się wypowiedzieć, bo słyszę o tym po raz pierwszy, ale spróbuję - nie skreślam gry, póki w nią nie zagram.

Zombie Driver to właśnie "samochodówka" :). Oprócz trybu przygody, ma też tryb z wyścigami - tylko, że widok jest z góry a nie zza pleców. Może ci się spodoba? Naprawdę jest to fajna gierka, zwłaszcza, że dostajemy ją za darmo. Niestety ja ją już mam, więc jestem markotny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem za groszę "bulletstorm" na steamie i wcale bym się nie zdziwił gdyby to była właśnie ta gra.

Ja bym się wielce zdziwił ;)

A wiadomo już czy ten ZD to sama podstawka czy może z Summer of Slaughter? Chociaż wątpię w drugą opcję, bo byłoby podane, że z dodatkiem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ZD z pewnością zagram, lubie takie proste i odstresowujące gry. :P

No, ciekawe co jeszcze będzie w numerze... ze znajomym obstawiamy Diablo II z dodatkiem :D (przy kuflu lemoniady dziwne pomysły przychodzą do głowy ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Assassin kosztuje 35zł

Czyli tyle, ile przeważnie najlepszy z pełniaków (+/- 5zł).

Prawdopodobnie wystarczy poczekać, aż spadnie z Ubisoft Exclusive do PKK, a powinno to dość szybko nastąpić. Wtedy to już tylko kwestia czasu. Szkoda mi (i innym pewnie też) wydać szmalec na grę, która może być w przeciągu kilku miesięcy w magazynie. Tak samo miałem z Prince of Persia - powstrzymałem się od zakupu, minęły 2 miesiące i nie mam dzięki temu dubla.

Rozumiem odczuwać frustrację gdy kolejny wyjeżdża z grą od EA, R*, Blizzard'a czy Activision, ale jak marzy się ludziom coś w sumie realnego, to czemu i nie? To tylko zgadywanki, pobożne życzenia, marzenia ściętej głowy. W sumie to nawet sympatyczne... o ile jest w granicach zdrowego rozsądku. Takie spekulacje... widać jak bardzo ludzie wyczekują na każdy kolejny przeciek.

Ja chcę Gray Matter i basta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu ktoś nie p.....owie ?

"Diablo 3?!" (aa no tak, cda wychodzi przed premierą to chyba nie będzie... chyba, że mają dla nas pre ordery w ed kolekcjonerskiej z autografami blizzarda oraz masą innych rzeczy których nie będzie w zwykłej kolekcjonerce?)

i jako "drugi pełniak"

Mass effect 3 (bo już staniało)

czasem jak czytam wasze posty, na temat gier ....

... "To facepalm z deski klozetowej...."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...