Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2012

Polecane posty

Wow jeszcze tak długo gry z CDA nie instalowałem, dziwne jakby stało w miejscu, ale godzinę temu było to samo i pisało 1/4. Mam napęd LG, dioda zielona cały czas miga czyli nie ma błędu bo tak to by wyskoczył że nośnik uszkodzony. Czasami mnie zastanawia czym te płyty pakujecie może to wina tego że to podwójne DVD i nie wszystkie napędy potrafią szybko odczytać dane z drugiej warstwy płyty.

Warhammera instalowałem 30 minut, ale nie sprawdzałem gry jeszcze, mam nadzieje że nie wyskoczy mi czas do odpalenia gry 1 dzień, możliwe że steam coś tam pobiera jakieś aktualizacje do gry, mam nadzieje że nie pobiera bo mam słaby net.

post-58840-1334164748_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście przestać dodawać gry na tego ***** Steama? Każe mi czekać na uruchomienie gry, czekam już prawie godzinę i nic...

Wyłącz firewall'a. STEAM od ponad tygodnia dostaje świra przy update gier. Wyłączysz FW i zaporę Windowsa a port się odblokują i pobierze.

A teraz mój [i jak widzę nie tylko mój] z cities xl 2011. Gra chce serial a tu ani na płycie ani w czasopiśmie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dodaliście kluczy steam do citiesXL? Skoro już i tak drukowaliście indywidualne keye do Warhammera to trzeba było się też postarać o klucze do CitiesXL

Klucz do steama to nie jest taki fajny dodatek, żebyś mógł mieć banana na twarzy, bo masz +1 do gier w biblioteczce. Steam to jedna z form zabezpieczenia gry przed piractwem, zresztą jedna z możliwie najgłupszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście przestać dodawać gry na tego ***** Steama? Każe mi czekać na uruchomienie gry, czekam już prawie godzinę i nic...

EDIT: A ja się pytam : ocb?! dasdi.png

Uploaded with ImageShack.us

Jakie masz łacze kolego ja mam 4mb i nie miałem tego problemu (ale itak nie moge odpalic gry) albo jak przypisaleś sproboj sciagnac gre z steam nie z płyty bedzie to samo wiec jak to nie pomoze to juz mam druga osobe ktora przejedzie sie ze mna do wrocławia...

I kolejny argument przeciw załączaniu gier ze Steamem.

PS. Z Saints Row 2 nie miałem problemów a tutaj wywala mi dzień czekania.

PS2. Aha. I dlaczego Steam pobiera mi 7GB plików do **** ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dodaliście kluczy steam do citiesXL? Skoro już i tak drukowaliście indywidualne keye do Warhammera to trzeba było się też postarać o klucze do CitiesXL

Klucz do steama to nie jest taki fajny dodatek, żebyś mógł mieć banana na twarzy, bo masz +1 do gier w biblioteczce. Steam to jedna z form zabezpieczenia gry przed piractwem, zresztą jedna z możliwie najgłupszych.

A co Ci się w steam nie podoba? Mam dostęp do swoich gier wszędzie gdzie tylko mogę sobie klienta zainstalować. Save mogę zapisywać w cloudzie, w wielu grach mogę zmieńć wersję językową no i najważniejsze mogę wyrwać fajne gry na dobrych promocjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu tej gry komp mi się resetuje i tak za każdym razem.Dotyczy to tylko pierwszej części...narazie muszę obejść się smakiem jako,że kocham przygodówki.Moja karta grafiki,to ATI Radeon AH3450 ASUS.W ustawieniach wyłączyłem synchronizację pionową ale to nic nie dało.W ustawieniach karty Catalyst Control Center nie mogę znaleźć miejsca gdzie mógłbym wpisać te -rtmi.exe-.Może ktoś pomoże lub ma taki sam problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci się w steam nie podoba? Mam dostęp do swoich gier wszędzie gdzie tylko mogę sobie klienta zainstalować. Save mogę zapisywać w cloudzie, w wielu grach mogę zmieńć wersję językową no i najważniejsze mogę wyrwać fajne gry na dobrych promocjach.

Nic do steama nie mam. Mam coś do zabezpieczania gier za jego pomocą. Jeśli nie jesteś w stanie pojąć tej różnicy, to jest tylko i wyłącznie twój problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dodaliście kluczy steam do citiesXL? Skoro już i tak drukowaliście indywidualne keye do Warhammera to trzeba było się też postarać o klucze do CitiesXL

Logika w rodzaju - skoro jecie chleb to czemu nie jecie kamieni?

Najwyrazniej nie bylo takich kluczy, skoro ich nie dalismy. Gdyby byly, to bysmy dali. Proste?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy Return to Mysterious island 1.Po odpaleniu gry komp mi się resetuje i tak za każdym razem.Co robić ? Mam Radeona Asus AH 3450.Synchronizację pionową wyłączyłem ale w ustawieniach karty Catalyst Control Center nie mogę znaleźć miejsca gdzie mam wpisać te -rtmi.exe- z czerwonej ramki z gazety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że ten DoW to naprawdę świetna gra. Żałuje że nie miałem okazji odpalić jej wcześniej. Ciekawe z czego wynika ten błąd (nie wiem jak to inaczej nazwać) z keyami do Cities XL. Ja jeszcze nie instalowałem ale mam nadzieję że obejdzie się bez problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy Return to Mysterious island 1.Po odpaleniu gry komp mi się resetuje i tak za każdym razem.Co robić ? Mam Radeona Asus AH 3450.Synchronizację pionową wyłączyłem ale w ustawieniach karty Catalyst Control Center nie mogę znaleźć miejsca gdzie mam wpisać te -rtmi.exe- z czerwonej ramki z gazety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cities XL - w Sim City fajnie się grało, może i to będzie ciekawe (problemy z instalacją póki co :) )

Dawn of War II - niestety, nie pogram, chyba że znajdę metodę instalacji nie wymagającą użycia Steam'a. Szkoda.

Te dwie przygodówki - ten gatunek do mnie nie przemawia.

Ogólnie gry ciekawe, szkoda, że Młotek 40tka tak zrobiony idiotycznie z instalacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.Wstawiłem starszą kartę do kompa i pojawiły się nowe problemy...komp mi się rozsypał i teraz całą noc będę go serwisował.....ale dla tej gry chyba warto.

A dziękować CDA za gry,to chyba jakaś przesada.CDA,to poprostu katalog z grami i jak by czegoś nie dali na płytach,to nikt by tego nie kupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...