Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Przeszedłem sobie Mortyra III.

I ja nie wiem jakim cudem, ale pomimo słabej grafiki, beznadziejnego voice-actingu, fatalnej AI i kiepskiej fabuły, gra mnie tak wciągnęła, że ukończyłem ją za pierwszym posiedzeniem. Swoją drogą trudne to nie było, bo gra trwa jakieś 3 godziny, ale mimo wszystko spodziewałem się totalnej kaszany, a tutaj miłe zaskoczenie. Ta gra coś w sobie ma, nie wiem co, ale dzięki temu czemuś chce się grać dalej. Niezłe były w sumie misje - a to gdzies dotrzeć, a to coś wysadzić, a to obronić się przed atakiem Niemców, a to przejąć pociąg... Sympatycznie.

W CD-Action Akcje Dywersyjne dostały chyba 5/10 i zgadzam się z taką oceną. Zainstalować, włączyć, spędzić miło kilka godzin, przejść, wyłączyć, odinstalować, zapomnieć. Ta gra nadaje się do tego idealnie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepszym pełniakiem w CDA były zdecydowanie Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay. Kiedy kupiłam tamto CDA byłam bardzo zadowolona, gdyż wtedy bardzo napalałam się na tę grę, a tutaj taka miła niespodzianka ^^ I była to pierwsza gra w jaką zagrałam na nowym kompie:P Z innych gier bardzo podeszła mi pod gust XIII. Też od pewnego czasu miałam ochotę na tę gierkę, a tu CDA znów zrobiło miłą niespodziankę. Gothic II + NK również nalezy do jednych z najwspanialszych pełniaków, ale z tego powodu, że te gry miałam od dawna (i okropnie mi się podobały) to aż tak w moim 'rankingu' wysokich miejsc nie zajmą. Ale plus dla CDA za takie perełki ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego CDA:

Ceville - jedyna przygodówka, która przykuła mnie na wiele godzin. Perełka wśród pełniaków z CDA. Dla mnie 7/10.

Mortyr 3 - spodziewałem się słabego strzeladełka, które CoD rozjeżdża w każdym możliwym aspekcie, a tu niespodzianka i pograłem w całkiem strawne strzeladełko. Nie ma szans z CoDem ale pograć można. Od gry odszedłem dopiero po przejściu. Dla mnie 6/10.

A ogólnie za arcydzieła wśród pełniaków w CDA uważa Legend: Hand of God, Gothiki i Morrowinda. Świetne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę, aby CDA dodało wreszcie jakiegoś naprawdę FAJNEGO fps'a :P. Nie od razu COD-a, albo GTA IV, ale coś ciekawego ;) Według mnie Mortyr III to taka "lekka" kaszanka. Ale to jest tylko moje zdanie (nagrałem się za dużo w cod4, och nagrałem xD) . Albo jakąś starszą grę, która ma po full grywalności :) (grafika to przecierz sprawa drugorzędna). Ogólnie pełniaki w CDA są super ;) (Ceville, mimo iż nie lubie przygodówek )

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMyL

Nie było, ale był u konkurencji :), więc prawdopodobnie w CDA się nie pojawi (niezbyt często na coverze CDA pojawiają się gry, które były w czasopismach innych wydawców). A tak na marginesie - PKBE był kiedyś w Wyborczej za całe 5,99 i to w komplecie z Alien Nations II, Cold Zero i EU Mroczne Wieki :).

4ntyfan

W CDA było sporo fajnych FPSów - tak na szybko przypominam sobie KIngpina, Quake'a II i SoFa :P. A poza tym ten temat nie jest przeznaczony na "koncerty życzeń" (patrz: pierwszy post).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z pełniaków z ostatniego CD-A ;) Puzzle Quest odciągnął mnie od Virtua Tennisa 3 skutecznie. Świetna gra - nie spodziewałem się po kulkach takiej grywalności. SBK mimo trochę głupawego modelu jazdy w trybie zręcznościowym też jest niczego sobie. A przygodówki tak jak omijałem (z wyjątkiem Ceville) tak i omijam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak jakiegoś RPG na krążku umieścić albo jakąś strzelankę z przeciętną grafiką... Ostatnią grą dosyć ciekawą, była Red Faction + mod Lego, a potem tylko Mod oparty na source engine z ogrodnikami i krzaczkami... Czekam też na wiele ciekawszych modów :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartosznorbert

Torment dopiero niedawno wyszedł w taniej serii, więc chyba narazie go w CDA nie ujrzymy :).

Myślałem, że ten PuzzleQuest to jakaś nudna gierka, a po zainstalowaniu męczyłem ją 2,5 h (!). Niezły zjadacz czasu-nie mogłem się zatrzymać, cały czas chciałem brać nowe zadania :). Tylko raz porządnie się zdenerwowałem-przeciwnik miał dobre ustawienie na 3 czaszki, ale ustawił kasę a tu zonk-pojawia się 4 czacha i jeszcze jedna tura dla niego :/ (ale później go pocisnąłem :D). W SBK 09 i Sinking Island nie grałem-nie lubię gier tego typu.

Idę grać w PuzzleQuesta, pozdrawiam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z Call of Juarez w nr. lipcowym. Recenzja kontynuacji w czasopiśmie, pełniak poprzednika na Cover DVD. Chętnie bym zobaczył powtórzenie tego triku z inną serią - byle nie coś z EA Sports. Z nowszych rzeczy miłą niespodzianką byłby Overlord, a ze starszych Sid Meier's Alpha Centauri.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan

Rzadko kiedy wkładam DVD z CD-A do napędu ostatnimi czasy. Jeśli już, to ze względu na gameplaye tudzież jakieś materiały extras. Ostatnio w co grałem z coveru to bodajże Panzers: Faza druga z października 2008 :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem najbardziej zadowolony z Tajnych Akt: Tunguska, Sinking Island, Ceville (wiem, same przygodówki jak na razie ;)), Puzzle Quest kupiłem zaraz po premierze w Top Sellerze, ale bardzo dobrze, że trafił na cover.

Tak się zastanawiam nad kupnem Art of Murder: klątwy lalkarza, ale nie wiem czy czasem niedługo może się nie pojawić na coverze. Jakieś dziwne przeczucie. Kiedyś kupiłem Gothica II i zaraz znalazł się on w CDA więc mam uprzedzenie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie z ostatniego numeru zainstalowałem tylko SBK i chociaż to żadne cudo, to dla mnie najlepsza gra tego numeru. Rise & Fall też niezłe, nie powiem.

Moim marzeniem byłby Warcraft 3 z dodatkiem, chyba nie jest to takie niemożliwe, skoro był kiedyś jego wielki poprzednik. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...