Jump to content

Hit477

Forumowicze
 • Posts

  91
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Hit477

 • Rank
  Ork
  Ork
 • Birthday 04/26/1994

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Dobra działa. U mnie zaskoczyło w momencie skopiowania całości bez pliku Setup-1.bin na dysk, a następnie oddzielne skopiowanie samego Setup-1.bin. Po wszystkim uruchomiłem instalację bez żadnych błędów. Sama gra póki co też śmiga bez zarzutów.
 2. U mnie przy instalacji Outlasta pojawia się błąd CRC, a przy próbie kopiowania na dysk wyskakuje błąd: "Nieprawidłowa funkcja MS-DOS" na pliku Setup-1.bin. Pozostałe pliki kopiują się normalnie. Zna ktoś jakieś rozwiązanie, czy czeka mnie raczej zwrot płyty z tą grą?
 3. Ja mam pytanie odnośnie Sins of Solar Empire: Rebellion, czy gra jest razem z tymi dwoma DLC, które do niej wyszły czy nie? Domyślam się że nie, ale nie zawadzi zapytać. Mam na Steam już samo Rebellion i nie wiem czy póbować wklepywać kod czy lepiej go komuś oddać.
 4. Ja napiszę na serio, proszę dajcie Sins of a Solar Empire: Rebellion. Podstawka była kiedyś dawno w CDA, więc wydawca raczej nie należy do tych opornych. Ten samodzielny dodatek jest (chyba) steamworks, ale takie gry w końcu ostatnio dajecie coraz częściej. Jako hicior z okazji urodzin pisma/świąt byłby jak znalazł
 5. Ech przeszedłem Wieśka już drugi raz i muszę powiedzieć, że tak dobrej, wielowątkowej i nieliniowej gry już dawno nie miałem. Muzyka na pewno jest świetna, grafika podobnie. Oczywiście to nie żaden Crysis, gdzie grafika wypala oczy, ale przecież w RPG-ach nie to jest ważne. Zakończenie mi się nawet podobało, nie było rozdmuchanego pompatycznego syfu, jaki się często zdarza w innych grach. Tutaj było to bardziej... wiedźmińskie. O fabule i samej grze mógłbym się jeszcze długo rozpisywać, ale po co? Gra wymiata i dla mnie to mocne 9+/10.
 6. A, ok jest dobrze, musiałem ze trzy razy aktualizować, żeby wreszcie zaskoczyło, klucz gdzieś na początku wpisałem, mimo to dzięki za pomoc i sorry że zawracałem głowę. Można zamknąć.
 7. Witam, próbowałem odpalić grę w trybie wieloosobowym, jednak gdy wchodzę na przykład w "gry rankingowe" to pisze mi, że muszę się zalogować w Games for Windows Live, jednak jestem zalogowany, nawet założyłem konto tam gdzie kazali (xbox.com), zaktualizowałem program, jednak wciąż jestem niby niezalogowany. Nie mam już pomysłów, aha jest to wersja z CDA. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc. Aha, przeglądałem forum, jednak nie znalazłem nigdzie podobnego tematu na identyczny problem jak mój.
 8. Nie, było jak mówię, podobała mu się koncepcja Geralta, a to że sypnęli groszem na licencję, to zupełnie inna sprawa, ale jako że AS w gry komputerowe nie gra, skończyło się na tym, że stwierdził, iż gra jest OK (mówię tu o świecie, postaciach itp. nie o gameplay'u) Musisz mi wierzyć na słowo, gdzieś (nie pamiętam gdzie, tzn. wiem, że na oficjalnym forum, ale nie chce mi się przekopywać tych ton postów) Redzi wspominali o tym, że gra ukaże się na konsolach, poza tym jeśli na wiosennej prezentacji prowadzący grał przy pomocy pada, to...
 9. Twórcy od dawna mówią, że dwójka ukaże się na konsolach. ?? Przecież nikt nie mówił że mu usuną, a poza tym na wszystkich screenach widać Geralta z kucem. Twórcy pokazali ASowi Wiedźmina(grę) i mu się ogólnie podobało, choć ręki do tego właściwie nie przykładał, może coś tam podpowiedział, ale na tym się skończyło.
 10. A i byłbym zapomniał. Sporo nowych screenów prezentujących rozgrywkę http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/by644...reenshot-36.jpg http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/sm322...reenshot-37.jpg http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/hs906...reenshot-38.jpg http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/pk659...reenshot-39.jpg http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/mh388...reenshot-40.jpg http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/xy203...reenshot-41.jpg http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/ir850...reenshot-42.jpg http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/ko238...reenshot-43.jpg http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/vd689...reenshot-44.jpg http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/dg960...reenshot-45.jpg http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/bp999...reenshot-46.jpg Arty http://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/F.../port_feta8.jpg http://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/F...iot-kantyna.jpg http://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/F...pt102-wieza.jpg http://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/F.../dwarf_mine.jpg http://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/F...-chorgiew16.jpg http://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/F...ept106-port.jpg http://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/F...ept104-port.jpg
 11. Wreszcie jakieś znaczące informacje o nowym Wieśku i nowa facjata http://www.gamezilla.pl/content/gc-2010-no...-o-wiedzminie-2
 12. Z instalacją gry na innym kompie może być problem, ale to raczej wina sprzętu o tyle, że podczas włączania gry widnieje znaczek ATI co oznacza zapewne, że gra jest lepiej przystosowana do płyt ATI, a ja mam z NVIDIA.
×
×
 • Create New...