Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Nie lubię sportówek, nie lubię cRPG/hack'n'slashy więc tego coverka se odpuszczę ale za to z ostatnich numerów parę gier na których mi zależało jest, Dark Sctor, Imperium Gaalactica, SoSE, Tunguska, Snking Islnad. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :-) Zobaczymy co za miesiąc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, ale nerwy! co może być za miesiąc na coverze? jako główny pełniak obstawiam Resident Evil 4, Hitman: Blood money albo Timeshift :)

ale cokolwiek by nie było - trzeba przyznać, że i tak rok 2009 był na coverach świetny. Psychonauts, BS: Anioł Śmierci, Legend:HoG, Tunguska, Call of Juarez, Ceville, SBK 08, Puzzle Quest, Jade Empire, Dark Sector, Titan Quest... jest w czym przebierać. po prostu tak dobrze, odkąd kupuję Ekszyna, nie było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem,że może być aż tak dobrze, a zapowiadają jeszcze lepiej. Fajnie jakby była jakaś super premiera z 2008 lub 2009 roku. Marzy mi się Assassin's Creed... biggrin_prosty.gif

Piper aż tak dobrze to nie ma:) Jak chcesz jakąś grę akcji z 2008 roku to tylko budżetówka jakaś:D Nie chcę wiedzieć ile kosztuje licencja na AC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczył bym na dobre pełniaki w następnym CDA, dlatego, że teraz byly pod rząd 2 dobre ;p No ale może redakcja mnie mile zaskoczy ;p Pożyjemy zobaczymy.

A ja sobie instaluje FABLE z CDA i mam pytanie - kto wpadł na tak genialny pomysł, żeby drukować serial na płycie ? -.-

btw ja bym chciał w CDA Drakensang ;p

Edytowano przez teken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

U mnie dokładnie to samo. CoJ mam, TQ mam, jak już jakiś Dark Sector to mi się nie podoba, rzadko widzę coś, co by mi przypadło do gustu i czego bym jeszcze nie miał. Cieszyłbym się gdyby było więcej FPS'ów, bo z nimi bieda na płytkach, a jak już to raczej jakieś kiepskawe, wyjątkiem było Call of Juarez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak pech to pech... O ile dobrze pamiętam to jeszcze ani razu CDA nie dali tytułu, który ja już miałem. Na pewno nie w ostatnich dwóch latach a wcześniej to już nie pamiętam ^^ Tak poza tym - IMO pełniaki nigdy nie są najważniejszą częścią numeru, ale sama treść & ekskluzywne materiały. Ale zawsze miło jest gdy za 15zł dostaje się też stosunkowo nową grę, całkiem nieźle ocenianą albo hiciora z dawnych lat :=) [a u takich grywalność nie ulatuje]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spilner, LeboLebo

Jest na to jeden sposób - nie kupujcie gier z tanich serii ;). Niestety, właściwie standardem stało się to, że zanim gra wyląduje na coverze jakiegokolwiek czasopisma, musi zostać przewleczona przez wszystkie możliwe serie wydawnicze (wydawca chce wycisnąć z gry ile się da). Wyjątki to gry słabe, czasami również takie sobie i rzadko - coś naprawdę dobrego (albo jakaś premierówka :)). Oraz oczywiście tytuły, które nigdy nie zostały u nas wydane i gry niedostępne od dłuższego czasu w sprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest'a miałem premierowego kupionego, Call of Juarez z edycji kolekcjonerskiej Więzów Krwi, natomiast gier z tanich serii prawie nigdy nie kupuje. :) Problem tkwi poprostu w tym, że mam pecha do gier w CDA i tyle. Byłoby miodnie gdyby w przyszłym miesiącu na coverze znalazł się jakiś niezły FPS. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość szybko po premierze dali np. LEgend HAnd of God. Gra się chyba zupełnie nie sprzedała, dlatego dali ją do czasopisma

Sins of the Solar Empire też dość nowa gra, ale tego typu gry nigdy się nie sprzedawały

Dark Sector - komercyjna porażka

Two Worlds - też świata nie zawojował

Wniosek do czasopism trafiają gry które już się nie sprzedają w normalnym trybie, a niektóre trafiają tam niepokojąco szybko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeboLebo

No cóż, musisz się z tym pogodzić. Mogę Cię jedynie pocieszyć, że takich jak Ty jest więcej :). Praktycznie jest niemożliwe, by komuś, kto nawet tylko od czasu do czasu kupuje wersje pudełkowe, nie trafił się w końcu jakiś "dubel" z czasopisma, jeśli jakieś regularnie kupuje :) (chyba, że kupuje tylko gry wydawców, którzy nie dają gier na covery - EA, Lucasarts, Blizzard, choć i tu są wyjątki...). Ja np. mam m. in. premierówki Fallout Tactics, Red Faction i Startopii, świat mi się nie zawalił, jak wylądowały na coverze CDA :). Poza tym mam sporo "dubli" gier z tanich serii właśnie (choćby Etherlords II czy Unreal) i z tego powodu też jakoś nie rozpaczam (chociaż Unreal w CDA tydzień po pojawieniu się go w Cool Games był paskudnym ciosem poniżej pasa :P). Raczej się pocieszam, że gdybym regularnie kupował konkurencję (KŚG lub Play'a, reszta w tej chwili się w ogóle nie liczy), to "dubli" miałbym sporo więcej :) (np. jak na razie jedyną grą Reality Pump, której nie kupiłem, jest TW, a gry tego studia bardzo często lądują na coverach pism wydawanych przez Axel Springer).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż u mnie lista dubli jest długa i zawiła:) Dlatego właśnie staram się nie kupować gier które na pewno lub prawie na pewno pojawią się w CDA(Oblivion, CoH, DoW). A duble to normalny stan rzeczy przy kupowaniu czasopism o grach "nie dla gier". Dzięki temu posiadam 2xThierf 3 (oficjalnie - nieoficjalnie jedną z płyt kolega ma... 3 lata!) 3xGothic 2(podstawka), 2xTwo Worlds i pare innych 2x:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczył bym na dobre pełniaki w następnym CDA, dlatego, że teraz byly pod rząd 2 dobre ;p No ale może redakcja mnie mile zaskoczy ;p

Nie czytałeś? Zaskoczy nas CD-A w przyszłym numerze, oj zaskoczy. Aż się boję zgadywać, ale czuję, że to będzie hit. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, wy tu mówicie, Wybrańcze, żeby nie kupować gier, które mogą się pojawić. z takim samym zamysłem kupiłem na wiosnę Jade Empire (i STALKER-a, CoD 2 oraz TDU :happy: to do was, państwo redaktorstwo - tych gier proszę nie dawać w najbliższym czasie! :P). W Anglii i po angielsku co prawda, ale nie spodziewałem się, że gra od Bioware'u na coverze się pojawi. teraz to już tylko czekać, jak CD-A wystartuje z czymś od Elektroników :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...