Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Po poprzednich pełniakach, wreszcie coś ciekawego. Advent Rising przypomniało mi, że uwielbiam gry science-fiction. Moce, karabiny, pojazdy, kosmici - wszystko co w gatunku najlepsze. Jeśli chodzi o Made Man'a, słaba gra. Nie dziwię się ocen. Fakt, można pograć dwadzieścia minut, ale to tylko jednorazowe podejście. Supreme Ruler 2020 to nie moje klimaty. Za żadne skarby gra nie znajdzie się u mnie na dysku. Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że na następnych coverze, pojawi się przynajmniej jedna dobra gra.

A może wiecie coś o kontynuacji Advent Rising? (Pod koniec gry

podchodzi do bohatera jakiś gościu i mówi: "Chodź ze mną, człowieku", później pojawia się napis: "To be continued", co wskazuje na to, że druga część powinna wyjść

)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Advent Rising mam zamiar zainstalować , ale dopiero za jakiś czas , Supreme Ruler 2020 to równiez nie moje klimaty ale MadeMan'a lubię , przeszedłem tę grę ok. rok temu , ale zapłaciłem za nią 20 zł i męczy mnie świadomość , że mogłem z kupnem gry poczekać te 11 mieśięcy (no bo co to jest :D) a miał bym za 5 zł taniej z gazetą (ja CDA nie kupuję dla gier tylko dla gazety ) i dwoma innymi grami.

Edytowano przez Kris14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram w Advent Rising i powiem tak - jestem zachwycony. Bezapelacyjnie jedna z najlepszych zręcznościówek w jakie grałem. Ciekawa fabuła, epicka muzyka, całkiem fajna, komiksowa grafika (lubię taki styl) i przede wszystkim spore możliwości kontroli głównego bohatera. Z rozwiniętymi wszystkimi cechami możemy miotać przedmiotami za pomocą telekinezy, skakać, robić przewroty i uniki, walczyć wręcz itd. No i mój ulubiony ruch, czyli kombinacja Shift i F która to daje efekt błyskawicznego uniku w wybranym kierunku. Rewelacyjna gra, na bank jeszcze nie raz do niej wrócę :smile:

W Made Man myślę zagrać zaraz po maturach. Niby gra słaba, ale ja lubię takie gry. Proste budżetówki - zagrać i zostawić. A z tego co testowałem demo wcale ta gra taka słaba nie jest jak to mówią. Na pewno nie jest to poziom Mafii, ale dla rozrywki zagrać można.

No i ten nieszczęsny Supreme Ruler 2020. Trzeba przyznać że gra jest bardzo trudna. Mimo iż sporo czasu spędziłem na grach typu Europa Universalis, od SR dostałem takiego kopa na początek że głowa mała. Aczkolwiek wydaje mi się że gra jest łatwiejsza od swojego poprzednika (SR 2010). Ale tak łatwo się nie poddam, po maturach spróbuje jeszcze raz zbudować światowe imperium :smile:

A może wiecie coś o kontynuacji Advent Rising?

Tyle że prace nad nią zawieszono. Wielka szkoda że zmarnuje się wielki potencjał jaki drzemie w tej grze (głównie w kreacji świata, ras itd.). Wydaje mi się że korzystając z dobrodziejstw dzisiejszych komputerów i konsol gra spokojnie mogłaby konkurować z takimi hitami jak np. Halo. Szczerze powiedziawszy ucieszyłbym się nawet gdyby autor scenariusza dokończył tą historię w formie książki. Szkoda marnować takiego fajnego uniwersum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA ma najlepsze pełniaki na rynku (jak całą resztę zawartości). Zawsze conajmniej 2 bardzo dobre pełniaki, ale jak widać można też dać 4 świetne gierki... 04/07 :)

Różnie to bywa z tymi pełniakami, albo są świetne, albo totalna porażka...

Made Man- im dłużej w to się gra tym bardziej się odechciewa rozgrywać następny poziom. Nic tylko idziesz i strzelasz do jakiś głąbów o inteligencji przeciwników z 8-bitowych produkcji,

Zupełnie się zgadzam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko idziesz i strzelasz do jakiś głąbów o inteligencji przeciwników z 8-bitowych produkcji,

Nie obrażaj mi tu ośmiobitowych produkcji, tam przynajmniej przeciwnicy trafiali :tongue:

A co do samego Made Man'a. Nie skończyłem całości, ale jako budżetówka wypadło całkiem nie najgorzej. Pomijając tylko tragicznie głupie etapy wietnamskie - bieganie z dwoma kałachami i strzelanie do całej zgrai co najmniej niedorozwiniętych żołnierzy vietcongu bynajmniej frajdy nie sprawia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym CD-A pełniaki nie są udane, moim zdaniem NIE WARTO było dla nich przeciągać przecieki. Advent Rising wcale taki cudowny nie jest, a niedokończenie jest drażniące, tym bardziej, że nie ma następnych części i ich nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem SupremeRuler to cudowna gra, ale opisy przy niej w pismie są komicznie. Nie trzeba być jakoś wybitnie inteligetnym, żeby w to grać. Minie troche czasu zanim człowiek pojmie wszytkie zalezności pomiedzy opcjami, ale jesli zaliczylo sie wczesniej tutoriala, to początkowa nieznajomość opcji nie przeszkadza graczowi w jednoczesnym rozwijaniu panstwa i uczeniu sie opcji juz w pierwszej kampanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim typem z pełniaków z tego numeru jest Advent Rising. Jedna z wielu gier, które poszły w niepamięć. Ja sam pamiętałem tylko ocenę 7/10 i jednego screena. Gdy zobaczyłem ten tytuł na okładce, nie przyjąłem tego z wielkim entuzjazmem. Spodziewałem się raczej średniego TPP-ka, którego po przypomnieniu ponownie zapomnę. Gra okazała się wielkim zaskoczeniem ! Jest niezwykle grywalna i satysfakcjonująca. Bardzo przypadły mi do gustu umiejętności bohatera ( moce PSI są znacznie przyjemniejsze w użyciu niż w przeciętnym PSI - OPSIE ) Całość opakowano w mistrzowską oprawę ( tyczy się to głównie muzyki, grafiki nie jest powalająca, chociaż dużo lokacji zrobiło na mnie wrażenie) Gra bardzo w moim typie. Mało jest takich produkcji na pecety ( gdyby ktoś teraz mi pokazał gameplay, byłbym przekonany, że to jakaś konsolówka ) Bardzo podoba mi się uzupełnianie przez CDA luk wydawniczych w naszym kraju :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem ukończyłem Advent Rising, a dzisiaj z pół dnia zeszło mi na Made Mana. Ponownie miły zaskok. Gra zdecydowanie z niższej półki pod względem rozgrywki jak i grafiki ( te postacie, brr), co sugeruje również fakt, że można było nabyć ją w kiosku. Jednak przez cały czas ma się wrażenie, że włożono w nią więcej serca, niż w ten cały chłam, okupujący kioskowe witryny. W porównaniu z nimi, ta gra ma klasę. Gra się w nią całkiem przyjemnie. Na dodatek mamy niezgorszą historię, wypraną z buractwa, które często atakuje nas w "kioskowych" produkcjach.

( Tak przy okazji miałem pewne deja vu. Poprzednim tytułem o podobnej tematyce i klimacie, z którym się spotkałem, były "Wściekłe Psy". Tamtą produkcję również zaliczyłem w jeden dzień :tongue: )

Edytowano przez Zyll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advent Raising - extra, przeszedłem całe

Plusy:

+mnóstwo mocy i broni

+sporo przeciwników

+pojazdy

+lokacje

+bossowie

Minusy:

-często wywala do Windowsa (na Viscie)

-za mało pojazdów

-za krótka

Made Man - dobra gra, ale niestety gorsza od Adventa

Plusy:

+dwie bronie jednocześnie

+ciekawy i skuteczny system krycia się za preszkodami

Minusy:

-praktycznie brak walki wręcz

-można trzymać dwie bronie naraz, ale tylko te same rodzaje (np.strzelba i strzelba, pistolet 1 i pistolet 1)

-niska inteligencja przeciwników (o ile wogóle mają coś takiego) :-)))

-zero elementów zręcznościowych i zagadek, choć to tylko FPS

Edytowano przez NewJoker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Nie jest to najlepsza gra w jaką grałem, ale z pewnością jeden z najlepszych (i niestety najmniej zananych) spośród wielu tytułów dołączonych do CDA.

A jeśli masz problem z tą grą to może napisz nowy temat w dziale Pomocna dłoń, a napewno ktoś Ci odpowie.U mnie na Viscie gra chodziła prawie bez zarzutów nie licząc wywalania, o którym pisałem w poprzednim poście, ale to bardzo powszechny problem wśród graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobilem sobie dluzsza przerwe od CS`a i zainstalowalem z ciekawosci Advent Rising. Chcialem sprawdzic czy ta gra warta jest kilku godzin i musze przyznac, ze bardzo milo sie zaskoczylem :smile: . Produkcja bardzo grywalna, sciezka dzwiekowa i oprawa graficzna tez mi sie podobaja.

W grze jest duzo broni, przeciwnikow przewaznie nie brakuje, dzieki czemu przez wiekszosc czasu gra nie jest nudna, dialogi niezle, niektore lokacje sa bardzo dobrze wykonane i fabula trzyma poziom.

Fatalnie rozwiazano za to sprawe sterowania pojazdami, do ktorego nie moge sie przyzwyczaic. Niektore misje na poczatku(szczegolnie ta, w ktorej trzeba niesc kolege) moga byc troche nudne oraz w grze jest za duzo przerywnikow.

Po kilku godzinach spedzonych z Advent Rising wystawiam jej mocne 8/10. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...