Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Wreszcie dorwałem nowy, czerwcowy numer CDA. Świetne pełniaczki !!! Póki co zainstalowałem tylko Helldorado (Call of Juarez mam z Clicka, a Sacred dorwę trochę później). Według mnie jest to bardzo dobra, westernowa gierka.

Moja ocena gry Helldorado :

Plusy:

+ Klimat westernu

+ Dwa widoki do wyboru (izometryczny i TPP)

+ Fajni bohaterowie

+ Przydatne umiejętności i combosy

+ Współpraca postaci

Minusy:

- Grafika trochę nie dzisiejsza jak na trzecią część gry (Tak, wiem, że grafika nie jest najważniejsza !!!!)

- Brak pojedynków i pewnych elementów ekwipunku takich jak bicz

Ocenę gry Sacred napiszę jak ją zainstaluję i trochę w nią pogram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Joker-ja mogę się podzielić pierwszymi wrażeniami z gry Sacred

+rozbudowany świat ,dużo rzeczy do roboty(setki zadań pobocznych i smaczków),wciąga prawie jak Diablo!

-potworna animacja postaci ,dużo biegania(choć jak dorwę wreszcie konia to może to skreśle)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, gierki w tym numerze świetne, chociaż ja i tak na coverek zwykle dla bonusa i mag'ów zaglądam :)

Sacred imo jest lepszy od Diablo II, ale to tylko moje zdanie. O multi się nie wypowiem, bo i w jednym i drugim mi nie przypasiło :P [no, zniewolony przez system L2 jestem : )].

Call of Juarez jest niezłą gierką, pewnie za niedługo się za nią wezmę.

Helldorado nie trafia w moje gusta, ale może zostanie przetestowane.

In other words: WIEEEELKI + za sacreda :) [niby mam już pudełkowe, ale zawsze się egzemplarz przyda].

P.S. Czy ta wersja ma tryb multi? Tak, wiem, że servy closed zamknięte, a na open dużo cheaterów, ale chciałbym wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jeszcze mam circa 2 tygodnie zanim moje pisemko przybiegnie do mnie drogą pocztową (jeśli kiedyś usłyszycie w wiadomościach że jakiś podwarszawski psychol umieścił urząd pocztowy na orbicie planety przy pomocy ładunków wybuchowych - to wiecie komu słać paczki do kicia), postanowiłem się zmierzyć z Psychonautami. Gram drugi dzień i ledwo się odrywam na posiłki, czynności fizjologiczne oraz egzaminy. Brawa dla ludzi od pełniaków za sprowadzenie tej perełki do naszego kraju. Za sam styl tej grze należy się 10tka, nie wspominając o lekko narkotyczno-schizowym klimaciku. Szkoda że sterowanie takie słabiutkie na klawiaturze ;( ale i tak szukam już na Allegro czerwonych gogli.

Edytowano przez RamzesXIII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier w numerze czerwcowym:

Call of Juarez - dziękuje za to, już od dawna chciałem sobie kupić tą grę, ale wy mnie wyręczyliście :)

Co do samej gierki to całkiem niezła, tylko grafika co najwyżej taka sobie, ale ogólnie 7+/10

Brain Training - bardzo fajna gierka ćwicząca umysł 7/10

Helldorado - cóż, chyba jedyna słaba gra tego numeru, dla mnie 4/10

Sacred - nie jestem fanem tego typu gier, ale i tak mi się spodobała, więc 8/10

Czyli średnia wszystkich gier - ok. 6+ jak dla mnie

Jedne z lepszych pełniaków ostatnich czasów, dla mnie bardzo udana płytka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zdziwicie, ale Call of Juarez mi nie przypadło do gustu. Nie, nie lubię akurat takich klimatów. Gra dla mnie nie ma jaj. 5/10

Nie wiem czy instalować Helldorado, zobaczę tą grę może w sobotę, niedzielę, ale obecnie zwyczajnie nie mam ochoty na nią ?/10

Za to Sacred to miodzio gra, w którą już sporo grywałem. Sporo questów, wystarczająco umiejętności, duuuży świat, niemało rodzajów przeciwników i wychodzi dobry H'n'S ;) Zawsze jakoś bardziej wolałem go od popularnego Diablo II. 9,5/10

W Brain Trening nie grałem - sudoku mam na papierze i wolę tam rozwiązywać. Kiedyś może zainstaluję dla tych innych ćwiczeń

Jest jeszcze gra, którą śmiało mógłbym nazwać królem covera - CrazyOverGoo. Megagrywalna produkcja freeware! Mam nadzieję, że na 50 etapach się nie skończy. Mam nadzieję, że wyjdzie jakis pack z dodatkowymi poziomami. Dałbym jej 10/10 za grywalność, ale 4/10 za grafikę, jednak ona tutaj, nie jest ważna. Na nią się zwyczajnie nie zwraca uwagi. 10/10 jak nic ; D

A jak ktoś polubiał wyżej wspomnianą grę, polecam jumpera

http://www.pcgaming.ws/viewgame.php?game=jumper_redux

Edytowano przez LordzFc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw gier jest według mnie świetny.

Jest coś dla wielbicieli FPS - Call of Juarez, który jest w gruncie rzeczy jest świetny.

Jest też H`n`S, z zalążkami RPG - Sacred, w którego się zagrywam. Świenta gra dla lubiących mniej skomplikowane formy rozrywki.

W dwie ostatnie gry nie grałem, ale jeśli wierzyć poprzednim postom ...dobra robota redakcjo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć dobra rzecz :)

Grałem już wcześniej w CoJ i jak dla mnie to średnio interesujący tytuł (w przeciwieństwie do dwójki). Sacred... nawet porównany do króla gatunku świetnie się trzyma. Co do Helldorado, swego czasu grałem w Desperados i na pewno znajdę chwilę na kolejną część ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w tym cda są takie sobie. Call of Juarez mi się znudził po pół godzinie grania. Przy brain trainingach znudziło mi się te czekanie tyle czasu na kolejny zestaw. Helldorado nie instalowałem, ale widzę że to dosyć słaba gra. Zaś w sacreda zagrywam już dłuższy czas. No to czekam na kolejne pełne wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helldorado to dobry pomysł. Ale nie wiem po co dawaliście Call of Juarez skoro parę miesięcy temu był Clicku. Taki odgrzewany kotlet. Można było postarać się o coś innego.

Np. dlatego że wiele osób szkoda wydać 10 zł aby dostać grę a gazeta pójdzie w śmieci bo praktycznie nie ma tam żadnych ciekawych info, w cda dodasz jeszce 9 zł i masz pare fajnych pełniaków + ciekawe informacje na temat gier sprzętu i nie tylko.W cda zawsze najbardziej mi się podobały zestawy pełnych wersji dawane pod każdego gracza jedni lubią gry logiczne inni rpg itp ... zawsze coś się dla każdego znajdzie...

Co do samych gier CoJ oczywiśćie 8/10 gra bardzo wciąga jest grywalna, no bądźmy szczerzy nie ma jako takich wielkich minusów

Helldorado 5/10 lubie gry tego typu ale jakoś ten tytuł nie przypadł mi szczególnie do gustu mimo to podoba mi się tam pare opcji których wcześniej nie zauważyłem w comandos czy też Desperados

Sacred- 8/10 gdyby nie kolorystyka (zbyt kolorowa) była by lepsza od diablo 1 lub 2 jak kto woli :P

Brain Training nie mi oceniać nawet nie ruszyłem tych gier po prostu nie przepadam za grami takiego typu :P no to czekam teraz na BioShock'a w CD-A :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Tunguskę i cieszę się, że takie dobre przygodówki trafiają do CDA (czekam na część drugą Tajnych Akt na Coverze ;). A to że w kolejnym numerze będzie

Ceville

to super wieść dla fanów gatunku :thumbsup: Liczę na Fahrenheita i Syberię w przyszłości i mam nadzieję, że się doczekam :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dodanie pierwszej części CoJ tuż przed premierą dwójki to dobry pomysł. Ci, którzy zastanawiali się nad kupnem nowej części mogą zapoznać się z tym specyficznym, westernowskim klimatem ;D Co do pozostałych gierek, to chyba wolałbym zobaczyć np. Herosów III (miałem, ale gdzieś zgubiłem). Faktem jest natomiast, że redaktorzy starają się wyważyć gry - trochę RPG, trochę FPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pełniaki niczego sobie - szczerze mówiąc grając w Call of Juarez nie mogłem się oderwać od monitora, choć FPS'ów nie lubię ;). Jednak etapy skradankowe są dosyć trudne i wyrwane z kontekstu... Jakoś nie wyszło chłopakom z Techlandu. Oby nowy CoJ był lepszy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co z pełniaków to ruszałem tylko CoJ. I nie moge się oderwać od multiplayera. Singiel też był w porządku. Ale jedna rzecz mnie zirytowała- otóż czasem ni z gruchy, ni pietruchy w czasie gry mp trafiam pod mapę i dostaję bana i kicka za "chitowanie". A żadnym chiterem nie jestem. Za to gra dostała ode mnie minusa- ale mimo wszystko nie mogę się oderwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacred - no cóż, widać hack'n slashe to nie dla mnie. Nie lubię zwykłego zaklikiwania przeciwników, których są setki.

Call of Juarez - super gra 8/10, tylko, że już przeszedłem ją wcześniej.

Helldorado - nie instalowałem, i chyba nie zainstaluję, ponieważ akcjia w stylu Commandos mnie w ogóle nie kręci.

Tak samo jak

przygodówki, więc Ceville też nie polubię

Ale dzięki Call of Juarez, ten numer był niezły, tak gdzieś 7+/10.

Edytowano przez Hit477
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer czerwcowy sprawił mi miłą niespodziankę. COJ chciałem zagrać ale nie paliłęm się do zakupu. Wielkie dzięki za to, że gierka wpadła w moje macki (przynajmniej jeden problem z głowy:)). To samo mogę powiedzieć o Sacred. Też nie paliłem się do kupna. Zostawiałem to zawsze na "kiedyś tam wkońcu ją kupię", a tu proszę znowu niespodzianka. Dziękować CDA dziękować, bo po STALKERZE chciałem w coś zagrać ale na nic nie miałem ochoty. Dzięki COJ spędziłem świetny tydzień, bo odskocznia to i miła i treściwa zarazem była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...