Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Ja jeszcze nie miałem czasu żeby looknąć wrześniową płytkę, ale do październikowej zachęcił mnie Dark Sector. ^^ Niestety nie przypadł mi za bardzo do gustu, a jako że ostatnio z czasem na granie krucho, darowałem sobie po pół godziny gry. Z chęcią zagram w Jade Empire jak będę miał troche czasu. Na ostatniej płytce w sumie dla mnie nic ciekawego nie ma, bo liczyłem na DS, ale się przeliczyłem. A poza tym same średniaki. W Imperium Galactica nie chce mi się grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnym CDA chciałbym zobaczyć jakiegoś dobrego RPGa lub (i) Empire Earth 1 z dodatkiem :))

Był rok temu w sierpniowym numerze. :)

Pełne wersje fajniutkie, ale..

NIE MA NIC DLA DZIEWCZYYYYYN !:(

A jakie to są gry dla dziewczyn? Mam rozumieć, że np. Imerium Galactica albo Belief&Betrayal są dla mężczyzn, bo nie zawierają elementów opiekowania się ludzikami itp.?

Edytowano przez Punker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiąc nie rozumiem tego całego podniecenia dark sectorem. To, ze gra jest swieża i kosztuje 50 zł, wcale nie znaczy, ze jest dobra. Gram równolegle w gears of war i strasznie widać to wzorowanie sie twórcow. Dysk niby fajny, ale trochę moim zdaniem zmarnowany pomysł, bo często łatwiej zastrzelić kogoś zwykła bronią, niż męczyć się z tym dyskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma już na płytkach żadnych nowych dem? Obecne dema "ważą" więcej niż starsze gry. Ściągnięcie 2-3 gigowych dem może zająć duuużo czasu. W zamian za to pokazały się "Gameplaye" , a akurat te można obejrzeć, i to czasem w lepszym wydaniu, na yuotube . Czyżby już nie było wartych uwagi wersji demonstracyjnych gier i trzeba było 'łatać' dziurę na płytce?

Czasem świeże i duże demo może być ciekawsze od starego i niepopularnego "pełniaka"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Dark Sector. Niesamowitych rozwiązań nie ma, widać, że gra czerpie garściami z wspomnianego Gears of War. Ale nie mam temu pożyczaniu nic do zarzucenia ? gra się przyjemnie, rozgrywka wymaga też trochę myślenia, prostej taktyki. Grafika ładna, rozmaite efekty również. Twórcy zamieścili trochę za mało finiszerów, a walka wręcz zrobili trochę nierealistyczną ? po ciosie ostrzem z bliskiego dystansu delikwent powinien paść na ziemię, tryskając krwią kilka metrów wzwyż. AI przeciwników ma się nieźle, choć zdarzały się sytuacje, gdy grupa przeciwników stała za przeszkodą, za nic sobie mając fakt, że przez przeszkodzę ich strzały przebić się nie mogą. Fabuła przypadła mi do gustu, choć scenarzyści nie wysili się ? a przecież mogli rozwinąć wątek nietuzinkowego, gł. bohatera, a także powiedzieć coś więcej o pozostałych aspektach historii.

Jeśli mnie pamięć nie myli, Dark Sector dostał w CDA 8+. Ja z czystym sumieniem postawiłbym 7, 7+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w CDA są dobre. Jest coraz lepiej. Dark Sector jest super i cała reszta gier które mam z CDA. Warto było bo szkoda wydawać 50 zł jak tu mamy grę i pismo. Dark Sector mi się spodobało. Jest dużo przemocy i akcji. Przyjemnie byłoby jakby w CDA pojawiłaby się jakaś ściaganka albo

coś podobnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś znalazłem trochę więcej czasu żeby looknąć Jade Empire. I co? Nic szczególnego. Skończyłem chyba po godzinie gry i raczej nie zamierzam do niej wracać, głównie właśnie z braku czasu, no i mam lepsze gry do przejścia. Jak dla mnie i tak narazie najlepsza gra w CDA z ostatniego półrocza to Puzzle Quest. No jeszcze Call of Juarez, ale mi właściwie nie było potrzebne, bo zakupiłem kolekcjonerkę Więzów Krwi, a tam była pełna wersja pierwszej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

O ile mi wiadomo, DVD jest integralną częścią magazynu. Nigdy nie słyszałem o możliwości sprzedarzy osobno CD-A. Poza tym, sprzedawanie magazynu bez DVD jest złamaniem prawa. U dołu okładki zawsze pisze "Czasopismo i płyta stanowią integralną częśc i nie mogą być sprzedawane oddzielnie". Poza tym, nikt nie będzie ustalał osobnej ceny dla takiego produktu, szczególnie, że nigdy nie było to nawet w planach. A nie sądzę, żeby robiono wyjątek dla jednej osoby. Poza tym, Titan Quest nie jest jedyną aplikacją na tym DVD. Oprócz niej masz też inne. Nikt w końcu nie zmusz Cię do instalowania tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo ciekawi co znaczą słowa ze wstępniaka najnowszego numeru:",ale w zanadrzu mamy naprawde mocne tytuły.Tak mocne ,że sami początkowo nie mogliśmy uwierzyć ,że damy je w pełnych wersjach.Za miesiąc będzie tego dowód."

Czyżby w następnym numerze będzie jakiś super hicior ,który zadowoli wszystkich ,rzuci antyfanów na kolana i sprawi ,że politycy przestaną się kłócić? :happy:

Czekam i mam nadzieje ,że się nie zawiodę.

A co do Titan Questa-super.Grałem kiedyś w demo ,ale nigdy nie chciało mi się wydawać kasy na pełną wersję i oto jest teraz w cda.Jak skończę Risena to zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piper - nie zapomnij, że dostaliśmy jeszcze Sacreda, a do kolekcji brakuje jeszcze Dungeon Siege, Silverfall, The Bard's Tale i Dawn of Magic (przed tym ostatnim broń nas Panie Boże). A z Titan Questa się cieszę, ale psuje on trochę moje plany. Chciałem kupić złotą edycję zaraz po tym, jak wyjdzie w Extra Klasyce Gold.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby w następnym numerze będzie jakiś super hicior ,który zadowoli wszystkich ,rzuci antyfanów na kolana i sprawi ,że politycy przestaną się kłócić? :happy:

Nie liczyłbym na to :P. Zawsze się znajdzie jakaś maruda, a co do polityków, to prędzej piekło zamarźnie :D.

Zresztą, sam jestem bardzo ciekaw, co też się na Coverku pojawi. Spekulacje czas zacząć :lol2: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...