Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Mnie by z przygodówek pasowało tylko Experimence 112, a tak ogólnie chętnie zobaczył bym: Arcanum, Civilization III, Dungeon Sige II, Far Cry, Half Life II, Halo II, Hitman Blood Money, Sins of Solar Empire, Rainbow Six 3, Splinter Cell : Pandora Tommorow, Rome Total War i Ultimę IX. Wiem dużo tego, ale gdyby dali choć kilka z tych gier byłbym szczęśliwy. Czemu CDA, nie postara się o to co radzą im forumowicze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem CDA dopiero bo byłem za granicą i muszę powidzieć że gry które zostały dodane są naprawdę w miarę nowe,kazdemu wpadną prawie w gust i są bardzo grywalne!.Fajnie by było jakby redakcja CDA dodała Star Wars:Jedi Knight Academy.Uuu... to by było coś..naprawdę jest mnóstwo serwreów w sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi pełniakami dodawanymi co Cd-Action sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że dopóki dają nietuzinkowe tytuły, to wszyscy są zadowoleni. Natomiast nieprzyjemna sytacja ma miejsce wtedy, kiedy dodają tytuły które już są dostępne w seriach: czy to KK czy ExtraKlasyka. Redakcja zgodnie odpowiada:"dajemy to, co w danej chwili możemy", jednakowoż taka sytuacja może trochę irytować...

Może, ale wyznaję politykę, że CDA to czasopismo O grach, nie Z grami. Chcecie gier to idźcie do sklepu xd Chociaż nie obraziłbym się na jakiegoś Silenta....xd Poza tym zwykle pełniaki są w porządku. Kurczę, z grami i prasą mam kontakt od małego i jeszcze nigdy, powtarzam NIGDY, nie narzekałem na pełniaki...Może Morrowind (takie ruskie :D) mnie rozwalił (pozytywnie). To była już trzecia płyta tej gry xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiiście spóźniony, ale chciałem podziękować za zamieszczenie w CDA Call of Juarez i Sacred. O pierwszej grze nie trzeba wiele mówić, z racji jej świetności dlatego skupie się na Sacred. Od dawna miałem ochotę pograć w jakiegoś cRPG, a może nawet w szczególności hack'n slash. Sacred więc jest idealną grą dla mnie. Nie jest krótka (nawet nie skończyłem jeszcze pierwszej kampanii) masa przeciwników do wycięcia i nawet niezła warstwa fabularna. Graficznie przypomina mi Baldur's Gate. Denerwuje mnie jednak przezroczystośc budynków, czy ścian w momencie gdy przechodzimy obok. Często jest tak, że wydaje się, że tam nie ma przejścia, a jednak jest, a owa przezroczystość w momencie przechodzenia obok teoretycznie ma nam ułatwiać sprawę. Teoretycznie. Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale mam czasem problemy ze stabilnością gry, ale to może wina Visty. Widać, że gra sporo czerpie z klasyków gatunku, ale naśladownictwo w tym wypadku wyszło jak najbardziej pozytywnie.

ps. czy ten temat służy również do wyrażania swoich życzeń co do przyszłych pełniakow w CDA? Wydawało mi się, ze to komentarze, ale dwie ostatnie strony temu przeczą. Sorry jeżeli naskakuje bez powodu, ale dawno mnie tu nie było. Nie znam nowych obyczajów ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie instaluje SBK 08 - bylem gra zainteresowany gdy uslyszalem, ze bedzie w CDA choc gdy juz czasopismo kupilem to raczej sie nie interesowalem ta gra. Ostatnio z gier na krazku CDA najbardziej spodobal mi sie Cevile, ale wasze tlumaczenie bylo 'torszke' schnione.:) To znaczy wykonane zostalo rzetelnie, ale jako, ze mieszkam w anglii i moj angielki jest na bardzo wysokim poziomie to troche mnie irytuja rozbieznosci pomiedzy tym co mowi Cevile, a tym co slysze po polsku. Generalnie sens oryginalnych wypowiedzi zostal ten sam, ale czesto autor tlumaczenia kierowal sie raczej wlasnym humorem niz tym co mowily postacie. Na szczescie zrobil to ze smakiem i humor w grze przetlumaczonej jest niemal rownie dobry (bo angielskie wyrazenia podobaly mi sie bardziej), a osoby nie zwracajace uwagi na roznice w tekscie beda sie bawily swietnie. Zdarzylo sie tez pare sytuacji (na poczatku gry) gdy tlumacz uzywal przeroznych wyrazen mimo, ze wystarczyloby uzycie, ktoregos z polskich zwiazkow frazeologicznych. Ogolnie jednak poziom gry sprawia, ze do momentu gdy wkraczaja inne grywalne postacie (bo wtedy robi sie najwyzej przecietnie - w moim odczuciu), ze nie przezkadza to za bardzo.

PS: Czy jest mozliwosc uruchomienia gry w calosci w wersji angielskiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia: The Two Thrones.

Nie pytajcie, to mój najulubieńszy, a mój oryginał (anglojęzyczny) powoli odmawia posłuszeństwa, zużycie płyty (nie, nie maltretowałem jej, ale ją ze 3 lata temu pożyczyłem i teraz pokutuję), więc wersja PL byłaby dla mnie zbawieniem (a Trylogii nie chcę kupować, to trochę nieopłacalne, ponieważ mam całą Trylogie po angielsku).

Pełniaki we wrześniowym numerze są naprawdę świetne, obydwa mają wysokie oceny i w CD-Action i w internecie, obydwie są maksymalnie grywalne (polecam JE, posiadam tą grę w wersji XK i się nie zawiodłem, nawet jej nie przeszedłem, a od razu zaczęła mi się podobać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...