Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Mage Knight - Typowy średniak, słaby system rozwoju... nie obkręciło mnie wokół palca - 4/10

Czarna owca Sven - :\ Dziwne, dziwne i jeszcze raz dziwne. Dziwnie mi się patrzy na Svena 'zabawiającego' owieczkę opierającą się o krzesło :/ - 1/10

Tajne akta: Tunguska - Bardzo dobra lecz zbyt łatwa przygodówka. Fajnie mi się grało - 8/10

Speedball 2 Tournament - Średniej klasy gra. Uwielbiam piłkę ręczną a jako że ta gra jest podobna do owego sportu dam... 7/10

Ogół = 20/4 = 5/10 :)

Cover sam w sobie nie był zły.

I odpowiedzcie mi na pytanie - Otóż co to za bug na pudełku od covera? Okładka była tak mniejsza od pudła że chciało mi się ją wywalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem zwolennikiem dawania czasami i nawet starszych tytułów, ale o uznanej marce. Dlatego nie podoba mi się pomysł, dawania gier w miarę nowych, mało znanych, z ocenami w gazetach rzędu 6-7/10. Szkoda, że tak jest od około roku ( gdy w CDA była ostatnia bardzo dobra gra - Fable ). Nie wiem czy to przypadek, moim zdaniem coś w tym może być, że zaczęło się to w tym samym czasie jak nadszedł kryzys. Wiadomo, że napewno pośredni wpływ to miało na pismo, mniej reklam = mniej pieniędzy, mniej pieniędzy=mniej znane pełniaki. Może ktoś z redakcji coś na to powie ?

A wspomne dobre czasy, gdy Cd Action deklasowało resztę pełnymi grami, gdy wychodziły gry po roku od ukazania się na rynku, jak np. Thief 3, Tony Hawk, Praetorians, Ghost Master, Hitman czy Splinter Cell, a a nawet starsze gry, ale równie mocne jak Morrowind, Warcraft 2 i Gothic 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zostawiłem Spellforce 2, bo gra zaczęła mnie wkurzać :verymad:

A dziś skończyłem grać w Tunguskę, tzn przeszedłem. Gra wg mnie świetna! Poziom zagadek idealny no i zastanawiałem się jak gra się skończy. Jakoś Broken Sword nie podszedł mi, ale grając w Tunguskę włączyłem samozaparcie i parłem do przodu, ale nie na siłę! Po prostu jako jedna z niewielu przygodówek wciągnęła mnie bez reszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gry w CDA nie za bardzo mi się podobają. :confused:

Czekam zawsze na CDA z niecierpliwością i mam nadzieję na jakieś ciekawe i wciągające gry. Najgorsza gra: Czarna Owca Swen: Uwolnić ptaszka to było najgorsze (szczególnie, że to dla dorosłych)ze wszystkich gier w ostatnim CDA.Może to przez kryzys. :verymad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, nie narzekajcie na tego Svena. Nikt wam nie karze w to grać. Tak jak napisał poprzednik, w numerze jest też Tunguska. A wg mnie to świetna gra. Może 10/10 dziś dla tej gry to lekka przesada, ale na prawdę tylko lekka. Dzięki CDA dziś czekam na Tajne Akta 2, bo dawno żadna gra mnie tak nie wciagnęła jak Tunguska, chociaż w przygodowki zazwyczaj nie grywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu zainstalowałem sobie Tunguskę i muszę z radością powiedzieć, że to była najlepsza przygodówka w jaką miałem okazję grać. Naprawdę świetna grafika, łamigłówki, historia opowiedziana, muzyczka, wszystko jest tu świetnie zrealizowane. Fajnie by było jakby redakcja dała 2-jkę do CDA :) Ale wiem, że to nie reale. Ale wróćmy do pełniaków. Mnie tam Sven się podobał ( ale nie w tym sensie Panowie :D), grafika przyzwoita- jak na platformówkę. Legenda też mi się bardzo spodobała. Ale też było kilka tytułów które mnie się nie podobały , ale nie będę o tym mówił, bo po co?? Świetnymi grami na coverze były również z pewnością: G2 + Noc Kruka, Morrowind, Hitman, Gothic 1, Two Worlds i wiele wiele innych..:) Czyli w sumie pełniaki w CDA są naprawdę świetne !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio CDA trafia w moje gusta. Szukam gierek, które zapewnią mi rozrywkę na czas odpoczynku od nauki i pisania licka. Nie mogą to być gry super-hiper wciągające, z nie wiadomo jaką fabułą, najlepiej coś z mieczyskiem i masą potworów do siekania.

MageKnight: Apocalypse szukałam od dawna (znaczy od momentu, kiedy w gazetce Reala pojawiła się promocja - MK:A za 10 zł...) a tu proszę, taka niespodzianka - gierka na CoverDVD. Wcześniej ucieszyłam się z Two Worlds i oczywiście - Fable. Dodatkowo te wszystkie Godsy i tym podobne.... super. :)

Gothic II czeka cierpliwie na półce na lepsze czasy. Już nie mogę doczekać się wakacji. ;)

A CD-Action szczególnie dziękuję za serię Legacy of Kain. Jest jedyna w swoim rodzaju. Rewelacyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli o mnie chodzi to sadze ze super pomyslem bylo wsadzenie na cover dvd takich gier jak: Gothic II + Noc Kruka, Fable: Zapomniane Opowiesci, Two Worlds... Moglbym tak wymieniac a wymieniac. Chłopcy z CDA widze ze sie staraja. Oby tak dalej :biggrin:

Licze na DOBRE gry w CDA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O poziom pełniaków w CDA bym się nie martwił, bo jak do tej pory nie było nr w którym nie znalazłbym choć jednej gierki wartej uwagi. Patrząc na cały rok uważam że przekrój gatunkowy jaki oferuje CDA, pozwala na to że każdy znajdzie coś dla siebie. Choć jest dużo malkontentów to uważam że CDA nigdy nie spada z pełnymi wersjami poniżej dobrego poziomu. Narzekania na takie gry jak Svena czy też inne mu podobne, uważam za bezsensowne gdyż zawsze takie gry można traktować jako tylko dodatek. Nikt nas nie zmusza żeby w to grać a przecież samo się też nie instaluje na naszym komputerze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds było w numerze 161

W najbliższym numerze będą dobre pełniaki.Sacred ,kolega mówił,że po Diablo to najlepszy h'n's ,więc na pewno zagram.Heldorado też zobacze ,bo Desperados jedynka była niezła.Na Call of Juarez nie jestem na nią jakoś napalony ,ale za niedługo wakacje więc może zagram.

Brawa dla CD-Action -mam tylko nadzieje ,że na wakcje nie będzie spadku ich formy ,jeśli chodzi o pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacred ,kolega mówił,że po Diablo to najlepszy h'n's

Jak dla mnie Sacred jest nawet lepszy od Diablo, ale tylko jeśli weźmiemy pod uwagę grę single player. Gra jest przede wszystkim dłuższa i ma większy świat. Dość powiedzieć że samą podstawkę skończyłem wykonując prawie wszystkie questy dodatkowe (a przynajmniej większość), a miałem odkryte jakieś 70% świata. A tu do akcji dojdzie jeszcze dodatek, czyli dodatkowe tereny do zwiedzania :happy:. Ale to tylko tyczy się SP, bo w multi Diablo miażdży wszystkie h'n's' w jakie grałem :wink:. Z tego co słyszałem to multi w Sacredzie padło śmiercią naturalną. A szkoda...

No i się trochę wściekłem. Z racji dodania Helldorado jako pełniaka chciałem zagrać sobie w pierwszą część Desperados. Niestety okazało się że płytka z CDA jest uszkodzona, i przy próbie instalacji dowolnej gry z niej wywala błąd CRC. I tak na trzech kompach, więc wina mojego trupa to raczej nie jest. Szkoda że CDA nie przyjmuje reklamacji dwa lata wstecz. Nic, nauczę się w końcu sprawdzać płyty z nowo nabytych magazynów :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pomarudzę.

CDA czytam prawie od początku. Regularnie kupuje go od 98 roku.

I generalnie poziom pełniaków z roku na rok jest coraz niższy. I nie chodzi o to, że ja mniej gram, czy też gry mi się znudziły. Ale warto spojrzeć na ich oceny(nawet te w CDA, nie mówiąc o średnich z sieci) - same z przedziału 5-7!

A gdzie hity na miarę Fallouta?(uważam osobiście, że to były najlepsze covery wszech czasów CDA:D) Może warto dawać 2 gry zamiast 4 ale przynajmniej z oceną oscylującą wokół 8? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...