Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Knight Martius

Age of Wonders

Polecane posty

Ja proponuję tak:

Scenariusz: Generowany losowo

Ilość graczy: Tylu ilu się zgłosi + 2 (max. 4) komputerowych.

Rodzaj scenariusza: Epicki.

Rodzaj rozgrywki: Ja bym głosował za „Sojuszem Graczy”, ale opcja „Każdy Dba o Siebie” też mi odpowiada.

Bohaterowie: Tacy, jakich sobie gracze zrobią.

I żeby było jasne. Ja gram dzisiaj :cool:. Pisać mi proszę na GG z kandydaturą, a ja wyślę gdzieś tak o 15:50 nr IP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że panowie się wzięli za rezurekcję sprawy? Bajer, moze nawet do was dołącze, jak tylko znajdę czas na instalkę gry i granie... ktoś chętny na partyję jutro? o.O :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co, let's rock!

Ja mogę grać, ale o dosc ograniczonych godzinkach, i jeszcze należy dodać, że nic z gry nie pamietam (bo grałem tylko raz z wami) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, panowie i panie. GoG sprzedaje AoW po śmiesznej cenie, więc myślę, że pora odkopać temat i spytać się, czy znajdą się chętni do grania - albo Age of Wonders 1, albo Age of Wonders: Magia Cienia (wersja fanowska 1.4U).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak - jeśli pozbędę się cholernego buga, który uniemożliwia mi odpalenie Shadow Magic, a ty mi wyjaśnisz jak tą "fanowską" wersję zrobić, to why should I not play? Chce wrócić do tych "poranków", gdy ja, Knight Martius/SR i ty, Rankinie, cięliśmy na losowych mapkach wraże kompy...

Wyjaśnij, czym jest ten fanowski update, póki co.

I edytuj swój post - nieładnie tak, żeby moderator pisał post pod postem... Zwróciłeś moją uwagę na ten temat, więc teraz się kryj :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I edytuj swój post - nieładnie tak, żeby moderator pisał post pod postem...

Myślisz, że jakbym zedytował post sprzed dwóch lat to by go ktokolwiek dojrzał? :3

A co do wersji fanowskiej... prosto. Pobierasz ten oto plik:

http://aow2.heavengames.com/downloads/show....php?fileid=661

I instalujesz. Tak, jest wersja polska, choć ja jadę na angielskiej bo mam wtedy pewność, że nic nie zostało przekręcone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jakbym zedytował post sprzed dwóch lat to by go ktokolwiek dojrzał? :3

Nie, myślę że właśnie teraz trzeba go edytować, bo teraz już ktoś dojrzał i utrzyma temat na wierzchu.

Dobra, jutro spróbuję, czy mi SM działa... i będziemy się dalej zgadywać.

EDIT: Działa... no, to teraz tylko ustalić, kiedy gramy. Zastrzegam jednak - weekend jak i piątek odpadają - mi też już zaczęła się szkoła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać, że mnie piątek, jak i weekend najbliższy nie pasują, ponieważ będę miał szkołę... I to do cholernie późna. Plus dojazd do domu, co daje nam niemożliwość grania...

Hm... a nie dałoby się jakoś wcześniej? Jeśli nie, to ok - ta pora też mi w miarę pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja oczywiście się stawię na jutro, o 20.

Napiszę jeszcze do SR'a i Knight Martiusa, może któryś się skusi któryś z nich? Mała szansa, ale dzięki temu będzie tak jak kiedyś...

Oh God, myślałem, że mówimy o środzie, nie czwartku... Epic Fail.

Ok, to może przyszły tydzień albo obecna niedziela (pisz pogrubionymi, może teraz dobrze przeczytam)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś czasami jednak grywa w AOWSM, super gra osobiście ją uwielbiam tylko samemu jakoś nie za bardzo mi się grywa. Dlatego więc kieruję te słowa do wszystkich zapalonych fanów.

Osoby zainteresowane rozegraniem partii proszę o zgłoszenia, bo jak na razie jestem sam.

Liczę na odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zagram w AoWSM

Co do pory grania to w weekendy lub popołudniu (po 14:30). Mam sporo czasu więc się raczej dostosuje.

Bowan - mój drugi ulubiony heros. Morrandir był zajęty ;). Ulubiona rasa - Mroczne elfy (Gram nimi prawie zawsze)

Ulubiona magia - Powietrze

Graczu! Jeśli masz ochotę zagrać ze mną, wypełnij proszę poniższy formularz. Dzięki temu nie stracimy czasu na uzgadnianie pory dnia daty itp.

1.Kto ma być hostem? Jeśli ty, podaj swoje IP jeśli ja to moje - 838.37.8

2.Wersja 1.3 czy 1.4U?

3.Podaj godzinę i datę.

4.Podaj tryb gry tzn. wielkość mapy, czy i ile komputerowych graczy, tury, tryb walki itp.

5.Inne informacje (jeśli trzeba).

Czekam na odpowiedź.

PS: Jeszcze nie grałem przez internet więc będę musiał sprawdzić co i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...