Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Knight Martius

Age of Wonders

Polecane posty

No to lecimy :D

Odpowiadają mi godziny 15:00 - 18:00

W weekendy natomiast raczej 13:00 - 16:00

Jakby się znalazły 4 osoby, to proponuje pvp 2vs2 :)

I proponuje kogoś innego niż mnie na hosta bo mój internet... no jest jaki jest ;)

No to czekamy ;) Nie będę pisał nowego posta żeby nie było że nabijam ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super godziny mi odpowiadają, pomysł 2vs2 tym bardziej gdyż z chęcią bym ci pomagał bądź cię wyniszczał :wink: , no ale musimy więcej graczy załatwić dlatego też proponuje zaczekać z dobry tydzień z rozpoczęciem może ktoś się zgłosi. Co

do neta to mój też za dobry nie jest ale jak by musiał to by dał radę. :happy:

Edit:

-------------------------------------------

Dobra czas ustalić termin. Proponuje 13 października o godz 14:00-15:30. Co do hosta i całej reszty to ustalimy przez GG to mój nr: 377 027 95 :wink:

a jak coś to pisz tak od 15:30 to na pewno będę.

Dobra nowina:

-------------------------------------------

Bowan do gry będzie nas o jednego gracza więcej, pewna osoba do mnie napisała że by z nami zagrała. To w trójkę bym proponował każdy na każdego :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Bowan niestety byłem ostatnio bardzo zajęty nie miałem czasu zajrzeć na forum. Dzisiaj nam przepada wiec może w weekend tak w sobotę wszystkie godz mi pasują tak do 19:00. Ja proponuję rozpocząć o 14:00 ale decyzje pozostawiam tobie.

aha moje stare GG przepadło oto nowe: 37808086.

Kolega który miał z nami grać niech pisze na te GG bądź niech zrobi sobie konto na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Chcę zorganizować grę PBEM w AoW: Magię Cienia i poszukuję chętnych (1-5).

Tytułem wstępu: PBEM, czyli Play By E-Mail, jest specjalnym trybem multiplayera wykorzystywanym przez Age of Wonders. Po prostu po zakończeniu tury gra robi sejw i automatycznie wysyła go do następnego gracza w kolejce. Dzięki temu ominięte zostają wszelkie niedogodności związane ze zbieraniem większej grupy graczy na regularne sesje online - każdy gra, kiedy ma czas.

W przypadku AoWMC potrzebny jest malutki program: Email Wrapper. Jest dostępny w języku polskim i ma gotowe ustawienia dla części polskich serwisów, a poza tym jego konfiguracja jest śmiesznie prosta - po skonfigurowaniu działa w tle i zajmuje się automatycznie odbieraniem i wysyłaniem gier do następnego gracza.

A teraz co do samego scenariusza:

- wersja gry UPatch 1.4 (klik, oczywiście działa bez kłopotu z wersją polską i ma własne tłumaczenie)

- Mapa losowa, L lub XL (zależnie od ilości chętnych)

- Dostosowanie maga: nie

- Zwycięstwo sojuszu: tak

Jeśli jesteście chętni, bądź macie jakieś pytania, walcie śmiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą święta odrobina wolnego czasu przybędzie, myslałem w sumie o instalacji AoW, pograłbym przez hamachi bardziej, z tym że pasowało by grupe ludzi mieć, pierwsze slysze o grze przez emaila, jeszcze zobaczę, czy w ogóle zainstaluję, jak będzie więcej chętnych to skuszę się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów!!! :smile:

To znowu ja,pytalem się już wcześniej o rozgrywkę na nicku cesny94 ale gdy doszlo do gry to okazalo się ze chodzi o AOWMC :(

Ja chcę zagrać wyłacznie w samo AOW

Przyłaczę się do gry,jeżeli chodzi o pierwszą częśc AOW. :)

Więc czekam na odpowiedz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...