Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Knight Martius

Age of Wonders

Recommended Posts

Tutaj się umawiamy na online'owe potyczki w grach z serii Age of Wonders. Chętnych zapraszam, a i tak nie wiem, czy zagram. :roll: Gdyby nie te problemy...

Ale wracając do meritum. Bethezer, jesteś tam? Wiem, że ty grasz orkami, a ja smokowcami. Wiem, że gramy na moim IP. Tylko który dzień i którą godzinę proponujesz?

Heh... ^_^'

Czy bede grał Orkami, to to nie jest takie pewne, bo mogę zmienić zdanie... ale na pewno będzie to ktoś zły...

Musimy tylko ustalić, jak zagrać przez sieć, bo ja nigdy nie grałem przez sieć... w AoW...

Co do dnia:

Dzień:25 luty

Godzina:14:30

Pasi?

BTW: Może założyłbyś GG? Bo łatwiej byłoby rozmawiać...

Mnie tam PW bardzo pasują, więc GG raczej nie założę. ;)

Musimy tylko ustalić, jak zagrać przez sieć, bo ja nigdy nie grałem przez sieć... w AoW...

Szczerze mówiąc, ja też nie. :roll: Ale początki mniej więcej znam (skoro mam za sobą trzy niedoszłe potyczki w Heroes III, to coś niecoś wiem).

Możemy grać przez Internet, w sieci lokalnej (LAN) albo przez e-mail. Proponuję, żebyśmy zagrali właśnie przez Internet, co ty na to?

Co do dnia:

Dzień:25 luty

Godzina:14:30

Pasi?

Dzień mi nawet pasuje, ale tylko rano. W popołudniu wybieram się do kolegi albo inny wybiera się do mnie. Wieczorem muszę się spakować na poniedziałek, a także co nieco się pouczyć (mam pojutrze sprawdzianik z biologii, więc wiesz...).

A jeżeli ty nie możesz grać rano, to odłóżmy grę na następny weekend. Możemy ew. w dzień powszedni zagrać, ale wątpię.

A jeśli w następny weekend zagramy, to proponuję dzień 3 marca br. o godz. 16:00. Jak myślisz, dobra pora?

Skoro jutro rano, to... Myślę, że godzina 9:00 pasuje. Do tego czasu się przygotuję, no i ze trzy godziny sobie pogramy (jak coś wypadnie, to nawet więcej). Po prostu budzę się gdzieś po godzinie 6:00, wstaję przed 7:00, o 8:00 antywirus się uruchamia (nie chcę wyłączać), więc godzina 9:00 wydaje się w tym momencie najlepszą.

Co o tym sądzisz?

Zgadzam się!

Uff... myślałem, że o 7, bo widzisz... mam ferie, ale śpię dość długo. A muszę się "dobrze" wyspać, żeby zdzierżyć naukę(ech... cholerne egzaminy!).

Ok. Jutro, o 9... żeby mi tylko budzik działał.

Tylko... czy musimy przez PW? Wolałbym "szybszą" wymianę opinii... no ale cóż.... Bądź jutro na forum, to obgadamy, co i jak.

No to tak. Wczoraj, jak co poniektórzy wiedzą, odbyła się gra sieciowa, w której uczestniczyliśmy ja i Bethezer. Graliśmy w Age of Wonders: Magię Cienia. My byliśmy ze sobą w sojuszu, a reszta frakcji toczyła z nami wojnę (dodam tylko, że zawarłem sojusz z dwoma innymi magami :)). Jak ja grałem - szkoda gadać (choć moja gra dopiero się zaczyna, gdyż już sobie załatwiłem czerwonego smoka oraz hydrę :twisted:). Jak grał Bethezer - nie patrzyłem za bardzo, ale grał pewnie dobrze. Zresztą on sam o tym wie. :)

Bethezer, to jak - o której godzinie kontynuujemy naszą grę? Wiem, że 3 marca. Godzinę zaś proponuję 9:00, tak jak poprzednio. Pasuje?

PS Tak dla upewnienia się - grę sieciową wczytuje się normalnie, a potem już możemy spokojnie grać we dwójkę?

No to tak. Wczoraj, jak co poniektórzy wiedzą, odbyła się gra sieciowa, w której uczestniczyliśmy ja i Bethezer. Graliśmy w Age of Wonders: Magię Cienia. My byliśmy ze sobą w sojuszu, a reszta frakcji toczyła z nami wojnę (dodam tylko, że zawarłem sojusz z dwoma innymi magami :)). Jak ja grałem - szkoda gadać (choć moja gra dopiero się zaczyna, gdyż już sobie załatwiłem czerwonego smoka oraz hydrę :twisted:). Jak grał Bethezer - nie patrzyłem za bardzo, ale grał pewnie dobrze. Zresztą on sam o tym wie. :)

Bethezer, to jak - o której godzinie kontynuujemy naszą grę? Wiem, że 3 marca. Godzinę zaś proponuję 9:00, tak jak poprzednio. Pasuje?

PS Tak dla upewnienia się - grę sieciową wczytuje się normalnie, a potem już możemy spokojnie grać we dwójkę?

Odnośnie godziny: Pasuje.

Odnośnie gry: Heh, nie wiem. Raczej trzeba założyć serwer, a potem w trakcie wyczytać. Tak mi się wydaje.

Co do twojej gry: Muszę przyznać, że mnie zaskoczyłeś. I to pozytywnie. Popełniasz błędy(moim zdaniem), ale nie są one rażące, ani tym bardziej karygodne. Co do moich uwag:

Plusy:

Niezły jesteś. Szybko się rozbudowałeś(ja też tak robiłem :thumright: ). Masz dobre miasta, jedno już ma odblokowaną jednostkę "turbo", czyli Czerwony Smok. U mnie to będzie Rozprówacz(Kuba? :D), czy jakoś tak. Pierwszy raz go widzę i mogę teraz stwierdzić, ze każda rasa, poza jednostkami z Koszar/Domu Wojny/Gildii Wojowników, Świątyni, Budynku Specjalnego(każda rasa ma inny) i maszyn(nie pamiętam tych nazw), ma także jednostkę, która "wyskakuje", gdy osiągnie się odpowiedni poziom rozwoju. Ciekawe, co mają Demony Cienia i inne rasy... Ale wracając- ogólnie, dobra infrastruktura. Ale...

Minusy:

No właśnie- ale. Poświęciłeś dużo czasu i pieniędzy na rozbudowę, przez co masz słabą armię. I, niestety, dochody. Jak będziemy grać, to przyjżyj się moim oddziałom. Mam ich, nie przemieżając, od cholery(w prównaniu nawet z Vorsarem). Taka armia kosztuje, ale mimo to mam ponad 200 dochodu. Dlaczego? Bo mam miasta. Musisz się postarać, i zająć przynajmniej dwa miasta(pod Vorsarem jest miasto Smokowców, a drugie na zachód od miasta Tigran). Stwórz w nich małe wojsko(5 jednostek) i zostaw w mieście. Teraz kolejkujesz w tamtym mieście Budowę Domów. Dzięki temu Miasteczko(a może nawet i Wieś, nie jestem pewien, jaki poziom ma to miasto) przemieni się w krótkim czasie w Miasto, co da ci większe dochody. Inna sprawa, to sprawności. Musisz(pownieneś) mieć takie: Mag Specjalista I(daje więcej punktów czarów, co owocuje krótszym czasem oczekiwania na jakieś potęrzne zaklęcia), Kupiec(zwiększa dochody wsi/miasteczek/miast o 5/10/15) budowniczy(zwiększa produkcję dla w/m/M o 5/10/15). Przydałby ci się także Mistrz Przetrwania(zmniejsza źółd żołnierzy). Poza tym, potrzebujesz większej ilości żołnierzy, szczególnie po to, by bronić maga/miast, bo gdy stracisz wszystkie miasta, to mag nie ma się gdzie odrodzić.

Co do mojej gry: Cóż, uważam, że mi idzie dobrze. Mam miasta, dochód, wojsko i w miarę dobrą magię. Wprawdzie jestem pomieszany rasowo(2 Orków(Odrazy... ech, mają kiepskie życie), sporo Mrocznych Elfów, trochę Nieumarłych i parę Goblinów), ale to mi nie przeszkadza. Szkoda tylko, ze mam tak niestabilne granice(cholera jasna, już chyba 3 wojny mam wypowiedziane!) to jakoś się trzymam. Opracowywuje teraz 2 potężne zaklęcia(Rozkład i Anioł(?) Ciemności). Pierwsze to klątwa globalna, a drugie- zaklęcie przywoływania. W Mieście Wojny(jakby ktos nie zczaił, to to miasto jest rozbudowywane głównie militarnie) produkuje się owa "Najsilniejsza Jednostka Nieumarłych". Jak się sprawdzi, sie zobaczy. Ale Vorsar jest pierwszy na liscie "Do odstrzelenia".

BTW: Chyba wiem, czemu nie mamy walki urowej. Jak zakładłeś serwer, to tam pisało "Walka turowatylko między graczami". Pewnie o to chodzilo, że między ludźmi, a nie z kompem. Ech, nie wiem, czy teraz się to poprawi, ale można coś popróbwać w opcjach podczas gry...

BTW2: Mam nadzieję, że Rozkład będzie bardzo upierdliwy dla Vorsara...

Dzięki za te słowa krytyki. Poza tym ja tak mam, że rozbudowuję swoje główne miasto bardzo szybko, a potem już idzie prosto (taki nawyk z Heroesów). Ale fakt - jeśli chodzi o podboje, to się nie popisałem. Po prostu tutaj o śmierć jednostek jest łatwiej niż w Heroesach, więc musiałem się wycofać. Inaczej mojego bohatera by szlag trafił (już straciłem moją Tigrankę w oblężeniu miasta smokowców :?).

Teraz to zamierzam oddziałem z czerwonym smokiem podbić to miasto na zachodzie, a nomadem podbić smokowców (choć chyba poczekam na posiłki, bo mógłbym przegrać).

Ale mimo to te miasta postaram się podbić jak najszybciej. I chyba zastosuję coś takiego: w 1-2 miastach, kiedy już tamtymi się zajmę, będę brał produkcję towarów. Przez to dochody mi naprawdę mocno wzrosną.

I jeszcze jedno: czarów opracowałem dosyć sporo, tylko jakoś pominąłem zdolności specjalne maga. Właśnie je zaczynam opracowywać.

BTW: Chyba wiem, czemu nie mamy walki urowej. Jak zakładłeś serwer, to tam pisało "Walka turowatylko między graczami". Pewnie o to chodzilo, że między ludźmi, a nie z kompem. Ech, nie wiem, czy teraz się to poprawi, ale można coś popróbwać w opcjach podczas gry...

Następnym razem popatrzę sobie na opcje gry.

Odnośnie gry: Heh, nie wiem. Raczej trzeba założyć serwer, a potem w trakcie wyczytać. Tak mi się wydaje.

Zobaczę, jak to będzie. Ale raczej od nowa nie zaczniemy. ;)

Odnośnie godziny: Pasuje.

Świetnie. To zobaczymy, jak to wszystko będzie w sobotę.

Mam magię cienia. Mogłbym się dołączyć ale jest jedno ale. Nie grałem w to od roku i już odinstalowałem. Zanim przypomne se jak się w to gra...

Szybko sobie przypomnisz, spokojnie. To kiedy możemy zagrać? Bo wiesz, na razie chcę dokończyć grę z Bethezerem. Potem spojrzę, jaką wersję gry mam... To tak na wszelki wypadek, bo mam AoW: Magię Cienia z Antologii.

Knight...:

Po pierwsze:

Nie dawaj poleceń Produkci Towarów. Jeżeli "kolejka" jest czysta, miasto samo to robi(niezły pomsł). Nie widać tego, ale tak jest(możesz to sprawdzić. Zakolejkuj sobie coś, a potem odkolejkuj(w jednej turze). Zobaczysz róźnicę).

Po drugie:

Nie przemieżajac, sam Czerwony Smok, nawet z Hydrą, nic ci nie da. Nie mamy zbytniego wpływu na walkę, więc jako taka "strategia walki" odpada. To miasto, co leży pod Vorsarem... ja go mogę zając. Później drogą dyplomacji ci go oddam, bo mi akurat jest mniej potrzebny, poza tym, jestem anarchistą.

Anarchistą... no właśnie:

Trzecia sprawa:

Popełniłem błąd. Otóż, po cholerę mi "ujemna' cecha, bo jeżeli będe miał na starcie 1 dobrą, to to mi da większe szanse. Ale dzięki temu bede mógł sobie późiej je wypracować! A teraz? Jestem i będe anarchistą. Bo wszystkie inne cechy sobie przecież wykupię. Ty tego błędu nie popełniłeś, więc możesz się cieszyć "wolnościa".

BTW: Fajny jest Władca. To najlepsza jednostka Demonów Cienia. Statystyki(mniej więcej takie): 15/15/15/15/30/28(wymieniałem po kolei).

Nie dawaj poleceń Produkci Towarów. Jeżeli "kolejka" jest czysta, miasto samo to robi(niezły pomsł). Nie widać tego, ale tak jest(możesz to sprawdzić. Zakolejkuj sobie coś, a potem odkolejkuj(w jednej turze). Zobaczysz róźnicę).

Dobra, będę pamiętał.

Nie przemieżajac, sam Czerwony Smok, nawet z Hydrą, nic ci nie da. Nie mamy zbytniego wpływu na walkę, więc jako taka "strategia walki" odpada. To miasto, co leży pod Vorsarem... ja go mogę zając. Później drogą dyplomacji ci go oddam, bo mi akurat jest mniej potrzebny, poza tym, jestem anarchistą.

Zdaję sobie sprawę, że nawet najpotężniejsza jednostka (i to dobrze wyszkolona) nie daje mi władzy absolutnej. Jestem mocny, ale nie aż tak. ;)

Co do miasta - zaraz, zaraz. Jeśli dobrze zrozumiałem, to to miasto smokowców zajmiesz, a potem przy opcjach dyplomacji mi je oddasz? Jeśli tak się da, to idę na to. :)

Popełniłem błąd. Otóż, po cholerę mi "ujemna' cecha, bo jeżeli będe miał na starcie 1 dobrą, to to mi da większe szanse. Ale dzięki temu bede mógł sobie późiej je wypracować! A teraz? Jestem i będe anarchistą. Bo wszystkie inne cechy sobie przecież wykupię. Ty tego błędu nie popełniłeś, więc możesz się cieszyć "wolnościa".

Coś tam myślałem, żeby dać tylko jedną cechę pozytywną kosztem braku cech negatywnych. I jakoś na tym wyszedłem. A że kolejne cechy już opracowuję, to ciężej mi będzie podskoczyć. :twisted:

Jesteś mocny? Wiesz, to sprawa umowna. Bo np. gdyby Vorsar zebrał całe wojsko, które sobie "wykombinował, to prawdopodobnie byś padł. Czy ja bym padł, to nie wiem. To nie jest przesądzone, ale bez "właściwej" kontroli wojsk myślę o walce raczej negatywnie. Komp ie rozumie, że czasem trzeba użyć całej mocy magicznej, żeby wygrać bez większych strat.

Miasto Smokowców: To, jak ci oddam, to sprawa umowna. Jeżeli jakimś cudem mi się nie uda, to to miasto rozwalę, a ty go odbudujesz(jest taka możliwość). Wątpie jednak, bym nie mógł ci go dać. Znajduje się na "naszych" terenach, więc powinien być dostępny.

Komp ie rozumie, że czasem trzeba użyć całej mocy magicznej, żeby wygrać bez większych strat.

Pytanie: to jest problem również komputerów na wyższych poziomach trudności? Bo widzisz, ustawiłem im wszystkim "Giermka"...

Miasto Smokowców: To, jak ci oddam, to sprawa umowna. Jeżeli jakimś cudem mi się nie uda, to to miasto rozwalę, a ty go odbudujesz(jest taka możliwość). Wątpie jednak, bym nie mógł ci go dać. Znajduje się na "naszych" terenach, więc powinien być dostępny.

Hm... Właśnie sobie przypomniałem o tym, że jeśli dany oddział jest atakowany, to udział biorą również pobliskie jednostki. Czyli swój główny oddział mógłbym skierować potem do miasta smokowców i jak będzie blisko, to nomadem wejdę i zaatakuję. Tyż piknie. :)

Ale jak chcesz, to możesz je przejąć i mi potem oddać. No cóż, na pewno bym przed twoim przybyciem nie zdążył dojść do tego miasta. Ale zobaczymy potem, jak to będzie.

Twój pomysł nie wypali. Nie będe mógł ci pomóc, bo czyje byłoby miasto? Bo przecież ja też wygrałbym. To jest niestety nierealne...

Heh... to sobie pograliśmy. Kiedy pisze ten post, to ty prawdopodobnie grasz z kompem. Niestety, ale nie zdąrzyłem dojść do serwera... Mam strasznie mały ping, więc nie tym razem... :(

Twój pomysł nie wypali. Nie będe mógł ci pomóc, bo czyje byłoby miasto? Bo przecież ja też wygrałbym. To jest niestety nierealne...

Nie, nie, nie. Chodziło mi o to, że miasto to zaatakuję TYLKO swoimi oddziałami. Wtedy mam większe szanse na wygraną.

Heh... to sobie pograliśmy. Kiedy pisze ten post, to ty prawdopodobnie grasz z kompem. Niestety, ale nie zdąrzyłem dojść do serwera... Mam strasznie mały ping, więc nie tym razem... :(

Zaraz potem, jak się okazało, że gram też tobą, wyłączyłem potyczkę. A że miałeś za duży ping... Spróbujemy kiedy indziej...

Czyli jaka pora na grę ci pasuje? I jak to jest: próbujemy wczytać tamtą zapisaną grę czy gramy od nowa?

Cóż, wolałbym od nowa, bo powątpiewam w umiejętności kompa jeśli idzie o walkę. :? Niestety, ale tutaj komputer potrafi "zonk'a" zrobić. Czasem stawia tak wysoko poprzeczkę, a czasem takie cięgi dostaje, że nie ma "przebacz"...

Cóż, wolałbym od nowa, bo powątpiewam w umiejętności kompa jeśli idzie o walkę. :? Niestety, ale tutaj komputer potrafi "zonk'a" zrobić. Czasem stawia tak wysoko poprzeczkę, a czasem takie cięgi dostaje, że nie ma "przebacz"...

Dobrze, ale tym razem wybiorę jakiś mniejszy scenariusz. Wtedy będziemy mogli jakoś go dokończyć. A z tym wczytaniem gry muszę zrozumieć, jak to zrobić...

A na jakim poziomie trudności wrogów zazwyczaj grasz? Zgodnie z twoim życzeniem wybrałem przedtem dla wszystkich "giermka". A że czasem dość ciężko mu idzie, to się zdarza przy braku odpowiedniej taktyki.

Dobrze, to jak? Sobota o 9:00 pasuje?

Ok, sobota o 9.

Gram na giermku, bo nie jestem na tyle butny, zeby grać na wyższym. Ale... możesz dać rycerza.

BTW: Czego piszesz tylko tutaj? Przecież możnaby pisać w Komentarzach, nie?

BTW: A może AoW1? Też fajne, tylko smokowców nie ma, a nieumarli mają coś, czego można im pozazdrościć.

No to tak: ze względu na to, że forum zostało w sobotę rano wyłączone, nasza gra sieciowa zakończyła się fiaskiem. Zresztą mówi się trudno. Jako porę następnej potyczki wyznaczam sobotę o 17:00. Co ty na to?

Jeśli chodzi o część AoW, to wolałbym Magię Cienia. To dlatego, że jest to najnowsza część i chyba najwięcej oferuje.

Jeszcze jedno... Proponuję, żebyśmy wzięli tury nie "klasyczne", a "jednoczesne". Czemu? Bo o ile dobrze się orientuję, to wtedy będziemy nasze kolejki wykonywać jednocześnie. A to zniweluje albo chociaż zmniejszy czas oczekiwania na kolejkę drugiego gracza. Bo nie zrozum mnie źle, ale kiedy oczekiwałem na twoją kolejkę, to już wolę nie wiedzieć, co mi się chciało zrobić. A tak? Jak dobrze myślę, to w mniejszym czasie rozegramy więcej tur.

Gram na giermku, bo nie jestem na tyle butny, zeby grać na wyższym. Ale... możesz dać rycerza.

Mogę jednemu komputerowi dać poziom "Rycerz". Po prostu bicie wroga, który nie umiałby sobie nawet sznurowadła zawiązać, to po pewnym czasie żadne wyzwanie (i nuda do tego), więc granie na zwykłym poziomie trudności powinno być normą. Ale jak raz zagrałem w scenariusz w Heroes III na najwyższym poziomie trudności, to wolę tego na dłuższą metę nie praktykować. :P

BTW: Czego piszesz tylko tutaj? Przecież możnaby pisać w Komentarzach, nie?

Fakt, można by było. Tyle że tamten dział nazywa się "Komentarze", a ten "Gramy w sieci". Tam się gada o grach, tutaj się umawia na online'owe potyczki. Stąd piszę właśnie tutaj.

Poza tym - nawet gdybym MUSIAŁ (tzn. CHCIAŁ KONIECZNIE :)) tam coś napisać, to o czym ciekawym bym tam wspomniał? O tym, że przeszedłem kampanię niziołków? Swoją drogą, chyba wkrótce tam coś napiszę...

Wiesz, to jest osiągnięcie, przejść tą kampanę... ja ją nawet kijem nie tknę, bo mam niziołkowstręt.

Ech, sorry Knight, ale wygląda na to, że dopiero teraz mogę mówić o "stałym necie". Mam nadzieję, że następna gra będzie "normalna".

Odnośnie godziny: Ryzyk fizyk, może być.

Odnośnie tru: Grałeś kiedyś na nich? Bo jeżeli nie, to żałuj, że myślałeś o nich. Bo widzisz, komp ci wtedy "zonk'a" zrobi...

BTW: Ja też na ciebie czekałem, a uwierz mi, wolę sieci nie przegrzewać.

Ok, a teraz tak:

Musimy ustalić jaka mapa, rasy, magowie, kolory. Robimy to teraz po to, żeby jak tylko mnie zobaczsz, żebyś wszystko ustawił. Dzięki temy nie będziemy musieli czekać, aż sobie "pogadamy"... A walka oczywiście taktyczna.

Wiesz, to jest osiągnięcie, przejść tą kampanę... ja ją nawet kijem nie tknę, bo mam niziołkowstręt.

To była kampania treningowa, więc cóż miałem zrobić? A niziołków i tak chyba już więcej nie ruszam. ;)

Ech, sorry Knight, ale wygląda na to, że dopiero teraz mogę mówić o "stałym necie". Mam nadzieję, że następna gra będzie "normalna".

Też mam nadzieję. Ale co masz na myśli, mówiąc "stały Net"?

Odnośnie tru: Grałeś kiedyś na nich? Bo jeżeli nie, to żałuj, że myślałeś o nich. Bo widzisz, komp ci wtedy "zonk'a" zrobi...

Ja tam jestem przygotowany na wszystko. Poza tym możemy grać też tylko na giermkach. Zresztą gram już nieco lepiej niż przedtem.

BTW: Ja też na ciebie czekałem, a uwierz mi, wolę sieci nie przegrzewać.

Widzisz, forum zostało wtedy wyłączone i nijak nie mogłem się z tobą skontaktować. Ale już znam twój adres e-mail, więc na następny taki przypadek jestem przygotowany.

Musimy ustalić jaka mapa, rasy, magowie, kolory. Robimy to teraz po to, żeby jak tylko mnie zobaczsz, żebyś wszystko ustawił. Dzięki temy nie będziemy musieli czekać, aż sobie "pogadamy"... A walka oczywiście taktyczna.

Tak, walka taktyczna. A tury ustawię na jednoczesne. To z powodów podanych w powyższym poście.

Jeśli chodzi o scenariusz, to jeszcze pomyślę. Okazuje się, że mapy będę mógł spokojnie sprawdzić dopiero w piątek, gdyż mam kupę roboty. Ale wiem jedno: biorę kolor czerwony i smokowców, a parametry maga (portret, zdolności etc.) już ustaliłem.

Stały net- nie powinien mi się nagle wyłączyć.

Co do tur: Błagam cię, nie! To zbytnio obciąży moją sieć...

Co do maga i rasy:

Archoni(a jak...)

kolor Biały(jeżeli można prosić)

Portret: ten co ostatnio... ^_^

Sfera: Życie(tylko i wyłącznie)

Co do tur: Błagam cię, nie! To zbytnio obciąży moją sieć...

Chciałem wybrać tury jednoczesne, gdyż wtedy zostałby ograniczony czas oczekiwania na kolejkę drugiego gracza. Ale skoro piszesz, że to zbytnio obciąży twoją sieć, no to niech już będą klasyczne...

Co do maga i rasy:

Archoni(a jak...)

kolor Biały(jeżeli można prosić)

Portret: ten co ostatnio... ^_^

Sfera: Życie(tylko i wyłącznie)

Kolor możesz sobie wybrać, kiedy robisz swojego maga do gry. Kolory do wyboru są pod imieniem maga, więc nie muszę ci koniecznie dawać białego. Sam sobie możesz dać.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...