Skocz do zawartości
RoZy

Gears of War (seria)

Polecane posty

A imo barserkerzy nie są tacy trudni, ten w szklarni zajmuje z półtorej minuty. Przchodzę właśnie grę ponownie, tym razem na 'niemożliwym' i w paru miejscach sporo cierpliwości trzeba mieć w sumie głównie na najmniejsze ale najbardziej upierdliwe Ścierwojady i ich wybuchowe wersje. Ci drudzy to już prawdziwe fatum, jeden wybuchający tuż koło Marcusa i czapa, 2 ciosy od zwykłych i czapa. Walka z wybuchowymi w kopalni, w ciasnych korytarzach to była mordęga... Na razie zaliczyłem 4 akty, został ostatni. Nawet nie chcę sobie wybrażać jak będzie wyglądała walka z Raamem na 'insane' :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja RAAM-a załatwiłem poprzez bug w grze. Otóż RAAM stał w miejscu i nie mógł się ruszyć, więc ja przebiegłem za niego, do działka gatling i pakowałem w niego ile wlezie, potem heady ze snajperki zza ściany i zarypiasty końcowy filmik. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, GoW 2 na PieCyka? Przebiłbym chyba sufit łbem z radości... Po przejściu jedyneczki szkoda mi że nie mogę poznać ciągu dalszego jeśli x-klocka nie kupią. Miałem nadzieję że to chociażtylko czasowy exclusive będzie, tak samo jak mam nadzieję na PCtowe dodatki do GTA 4.

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kumpel do mnie wpadł na parę dni z notebookiem oraz swoja kopią (swoim pełnoprawnym, oryginalnym egzemplarzem, żeby nie było) GoW. Gra kosztuje teraz 30 zł, stwierdziliśmy: "czemu by nie wypróbować tej osławionej kooperacji?". Muszę przyznać, od dawna nie miałem tak wyśmienitej i dość trudnej zabawy. Obaj śmialiśmy się do rozpuku kiedy któryś nas obrywał w najgłupszy możliwy sposób a ten drugi musi go podnieść. Na grze spędziliśmy z 2 dni i z 2 noce. Pierwszego dnia zaczęliśmy grać coś po 17.00-18.00 a skończyliśmy... o 5 nad ranem ;D.

Przeszliśmy całą grę od intra do filmiku końcowego.

Kooperacja to naprawdę złota rzecz w grach i twórcy powinni jak najczęściej starać się dostosować rozgrywkę do niej. Podnosi ona grywalności na kompletnie nowe poziomy, wiedzieli juz coś o tym panowie z Croteamu tworząc SS:Fe i SS:Se. Do dziś można znaleźć sporo serwerów z młócącymi graczami na nich. Na nowa dawkę Coopa liczę wraz z pojawieniem się Borderlandsów.

W każdym razie nadal chciałbym wiedzieć co skłoniło osobę która zmieniła nazwę tematu na GoW 1 i 2. Jest jakas informacja na ten temat (GoW 2 PC)? Jak dla mnie powinna pojawić się ona na stronie głównej, dziwna jest ta zmiana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na początku jest bardzo fajna. Później niestety trochę zbyt schematyczna. Dawkuję ja sobie po 2-3 checkpointy. Za to w kooperacji jest elegancko. Tylko trzeba grać zkimś znajomym, bo z anonimowymi ludźmi szkoda czasu. Probelmy z rozłączającym się hostem psują zabawę. W multi jest tak sobie. Headshot przez ścianę rozbroił mnie na tyle, że dałem sobie spokój+ friendly fire.... Albo pecha albo trafiałem na wymiataczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tam ich "nigdy" średnio wierzę. Zobaczymy. Graliśmy na najniższym. Ja juz miałem doświadczenie z grą ale kumpel dopiero co kupił i nasza rozgrywka w koopie była jego pierwszą stycznością z grą. Zabawnie było pograć z Strażnikami Theronu. Co jakiś czas którys z nas wpadał pod ich piły...

Zagraliśmy też w duelka potem. Nie ma to jak brać żywego przeciwnika na piłę ;D

Edytowano przez Sciass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie części są rewelacyjne - a dwójka po prostu miażdży, jest to najlepsza gra akcji w jaką kiedykolwiek grałem i to zdanie pozostanie niezmienione przez najbliższe 3 tygodnie - potem kurier przyśle mi Uncharted 2 i będę musiał zmienić zdanie zapewne :) Gears of war 2 ma rewelacyjnych przeciwników, masę atrakcji (etap z Brumakiem po prostu wgniata w fotel!) szkoda tylko, że bossowie nieco rozczarowują - tylko jeden z nich jest naprawdę fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janos

Walka z Brumakiem jest nawet fajna, ale polega na tym, że chowasz się za osłoną i walisz w niego. :D Tylko tyle. :wink: Już fajniesza misja będzie z Krylami. :smile:

@Kistel24

Fajna jest walka z tym gościem z włócznią. Zapomniałem jak się nazywa. Nie ma co, ale dla mnie to najlepszy boss z GoW-ów. Ostatni boss w dwójce jest żenadny. Chyba nie mieli kogo wsadzić.

Edytowano przez Suteq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolegom za zdradzenie sposobu na tego Brumaka.Nie chciałem go poznać no ale tak wyszło. Teraz został tylko ostatni boss(nie pamiętam jak się nazywa)I koniec gry. Mogę już powiedzieć,że było super,nawet do tego krycia się za osłonami można się przyzwyczaić.

Co do Brumaka,fajna ta walka no i kończąca ją scena.Tego się nie spodziewałem.Gra warta tych 30zł jak jeszcze multi będzie fajne to w końcu coś mnie odciągnie od PQ i Saints row2.

Edytowano przez Syskol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pady które sa widziane jako ten z X-a będą działać, mi jako takowy wykrywało Logitecha Chillstream co nie zmienia fakty że na PieCyku w taką strzelanką na padzie gorzej grać i celowo pozbawiać się lepszej kontroli nad postacią którą imo klawisze i gryzoń dają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj kupiłem sobie Xboxa. I odrazu GoW, a jak. :) Pierwsze wrażenia? Na początku ciężko mi się przerzucić z klawiatury i myszki na pada, ale gra wymiata. Niestety nie podoba mi się jedna rzecz - coop na jednym sprzęcie. Dlaczego? Bo wtedy prawie nie widać ekranu... Jest podzielony na pół i ciężko się rozglądać, mało widać, szkoda, bo chciałem sobie pograć razem z bratem, a wychodzi na to, że będziemy grali oddzielnie. :( Ale jakoś przeboleję...

@Spilner

Według mnie właśnie Gears of War różni się od innych shoterów, jest oryginalny, troche ciemny i nieprzyjazny, tego też nie lubię, ale ogólnie i tak warto zakupić. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...