Skocz do zawartości
yojc

Telefony komórkowe - dyskusje ogólne

Polecane posty

Sprawa wygląda tak ...

Za ok.1500 zł możesz mieć nowego htc one x. Trochę taniej z samsungów to poprzednia generacja nexusa, galaxy note i galaxy s2 - świetne smartphone'y, ale wydajnością nie biją one x oczywiście.

Na windowsie 8 możesz szukać Lumii 820 lub WP8S by htc czy jakoś tam.

iPhone'a 5 wybij sobie z głowy; kosztuje dwa razy tyle ile chciałbyś dać. iPhone'a 4S możesz mieć w tej cenie używanego bodajże i to również potężna maszyna.

Potem jest duży skok i nowy iPhone 4 na którym możesz cieszyć się muzyką, wspaniałym ekranem, ładnymi zdjeciami, wygodnym pisaniem i możliwością obsługi jedną ręką ( to zaleta każdego iPhone'a ), dobrodziejstwami iOSa. Niestety z doświadczenia wiem, że telefon jeśli chodzi o wydajność już odstaje, choć można sobie spokojnie na nim pograć :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oczywiście mogę wykroczyć poza cenę, po prostu wziąłbym telefon na abonament. Reasumując, szczególnie radziłbyś HTC, iPhone'a (nie wykluczam piątki, mogę wydać więcej i płacić abonament), czy Samsunga? S3 również rozważam, bo jednak sporo go różni od poprzednika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mozesz dac wiecej to oczywiście iPhone 5. Plusy takie jak w poprzednich generacjach ( no i oczywiście wszystko " wiecej, bardziej etc. ), do tego 3 lata pewnego wsparcia, szybsze od konkurencji bebechy, lepszy aparat ...

Jesli dalej jestes za androidem to z obecnie dostępnych smartphoneow wzialbym mimo wszystko samsunga galaxy s3/note 2 bo polityka HTC nie jest az tak przekonywujaca.

Windows dalej to samo choc masz jeszcze HTC 8x i lumie 920.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galaxy s2 - świetne smartphone'y, ale wydajnością nie biją one x oczywiście.

Wspomniałbym jeszcze, że HTC ma gorszą jakość dźwięku.W przypoadku S2/ Note jest ona przeciętna (patrząc na smartphone'y), a w One X niemalże tragiczna.

iPhone 4 i 4S mają dużo lepszą jakość dźwięku, no i wszystkie ich pozostałe zalety.

A iPhone 5 ma trochę lepsza jakość dźwięku niż 4 i 4S, a do tego jest sporo wydajniejszy od poprzednich (One X i S3 słabiutko przy nim wyglądają, jeśli chodzi o wydajność). I do tego, piątka ma proporcje ekranu 16:9 więc jest fajna do oglądania filmów itd.

Natomiast jeśli zamierzasz dużo korzystać z map, to nie poleciłbym iPhone'a 5, bo te "rewolucyjne" mapy są niewypałem.

Tzn. widok "3D" i satelitarny, jeśli chodzi o nawigacje na drogach itd. to jest bardzo dobrze (dostarczone przez TomToma są mapy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Widać, że troche nie na czasie jesteś smile_prosty.gif

Miesiąc temu pojawiło się info, że mapy google maps są właśnie dokańczane i rychło trafią z powrotem na platformy z iOS, a apple za ten czas dopracuje swoje " dzieło ".

Nie cytuj poprzedniego posta w całości/w 95% - Hakken

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galaxy s2 - świetne smartphone'y, ale wydajnością nie biją one x oczywiście.

Wspomniałbym jeszcze, że HTC ma gorszą jakość dźwięku.W przypoadku S2/ Note jest ona przeciętna (patrząc na smartphone'y), a w One X niemalże tragiczna.

Czekaj... opierając się o to co czytałem, raczej jest na odwrót, One X jest lepszy od nie udanego pod względem dźwięku S2. Dodatkowo wg. wielu osób Beats Audio to nie do końca taka ściema, słyszałem że to wcale nie tylko sztuczny poprawiacz dźwięku, a niektórzy twierdzą że steruje układem wzmacniającym dźwięk, po włączeniu "Beats Audio" słuchawki są lepiej napędzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj... opierając się o to co czytałem, raczej jest na odwrót, One X jest lepszy od nie udanego pod względem dźwięku S2. Dodatkowo wg. wielu osób Beats Audio to nie do końca taka ściema, słyszałem że to wcale nie tylko sztuczny poprawiacz dźwięku, a niektórzy twierdzą że steruje układem wzmacniającym dźwięk, po włączeniu "Beats Audio" słuchawki są lepiej napędzone.

Wybacz, ale kiedy z muzyki robi się jedna "sieczka" której słuchanie raczej nie sprawia przyjemności to już wolę kiepskie źródło, z którego jednak da się coś usłyszeć...

Na słuchawkach Beats dołaczanych do niektórych telefonów (na których ponoć efekt miał być najlepszy) było tragicznie.Z jasnymi słuchawkami już się dało tego słuchać, ale nadal było to brzmienie, które odpowie komuś z pogranicza bass-heada, a osoby lubującej się w mocnym bass'ie.

A więc - uniwersalnośc też leży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś posiada Samsunga Galaxy S 3 mini i mógłby się podzielić wrażeniami? Jak myślicie lepiej sprzedać aktualnie przeze mnie posiadaną komórkę i kupić coś porządnego czy zostawić starą komórkę i kupić iPod-a touch albo jakiś tablet?

Edytowano przez Precelmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...