Skocz do zawartości
yojc

Telefony komórkowe - dyskusje ogólne

Polecane posty

Witam, ja też mam pytanie - przymierzam się do zakupu jakiegoś niezbyt drogiego smartfona. Poczytałem trochę w sieci, wygląda na to, że HTC Wildfire S i Xperia Neo V to podobna kategoria jakościowa - który z tych dwóch jest lepszy? Podobno HTC gorzej radzi sobie z Androidem (zwiechy, lagi).

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też mam pytanie - przymierzam się do zakupu jakiegoś niezbyt drogiego smartfona. Poczytałem trochę w sieci, wygląda na to, że HTC Wildfire S i Xperia Neo V to podobna kategoria jakościowa - który z tych dwóch jest lepszy? Podobno HTC gorzej radzi sobie z Androidem (zwiechy, lagi).

Z góry dzięki za pomoc.

Wiec tak. Jesli chcesz telefon do grania i ogladanie filmow to lepsze napewno bedzie neo v ale jak chcesz tylko dzwonic pisac sms to zdecydowanie lepszym wyborem bedzie htc. Htc ma lepiej rozwinieta opcje szybkiego pisania sms:) ale ma mniejszy ekran od neo v. Po za tym boa telefony sa na Andku wiec aplikacje bede mogly miec podobo. Duzo role robi tez android w jakiej wersji jest w konkretnym modelu:) popatrz za tym:) Bo tym nowsz system tym lepsza zabawa:) I odrazu zainwestj w duza karte pamieci, poniewaz trzymanie zdjec muzyki na pamieci telefonu go spowalnia:) I nie przejmuj sie opiniami i nie sluchaj osob ktore mowie ze htc ma lagi:) Mialem stycznosci z oba telefonami i zaden nie ial lagow ( dziala wolniej przy duzym obczazeniu procesora) :)

Mam pytanko co sądzicie o tych telefonach

SONY ERICSSON XPERIA ARC S

SONY ERICSSON NEO V

SAMSUNG S5830 GALAXY ACE

HTC DESIRE Z

bo chce je sobie wziąć na abonament prosze o opinie użutkowników które je mają, dziekuje

Kolego powiedz po co ci telefon :) Bo wypisania kilku modeli praktycznie o tych samych parametrach rozniacych sie tylko ekranem itp. Jesli chcesz telefon do grania i ogladanie filmow to lepszy duzy ekran. A jak do dzwonienia i sms to maly ci wystarczy. Wiec okresl cel telefonu :) Postaram sie pomoc:) ( i mialem stycznosci z kadzym modelem wymienionym wyzej:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi Firefox OS, system operacyjny od mozilla, przeznaczony dla urządzeń przenośnych. Można już wypróbować pierwsze wersje tego systemu. Całość jest zbudowana na bazie przeglądarki, wszystkie aplikacje pisane są z użyciem HTML5. Funkcje wymagające dostępu do np. kamerki są pisane jako WebAPI i W3C je standaryzuje.

Więcej informacji: http://dknite.wordpress.com/2012/07/18/desktop-builds-now-available-for-firefox-os/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, otóż zamierzam wybierać pomiędzy dwoma telefonami, chodzi o HTC Desire C oraz Samsung Galaxy Ace VE. Który wybrać? Zależy mi przede wszystkim na słuchaniu muzyki, oglądaniu filmów, grach oraz przeglądania internetu.

Edytowano przez Elev8tor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.

Otóż jestem szczęsliwym posiadaczem Samsunga Wave III, wcześniej miałem Wave I i dla mnie te telefony są genialne i oferują w ogóle najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku.

Teraz mam jednak możliwość przesiąść się z Wave III na HTC One X i byłbym wdzięczny za poradę, czy w ogóle warto...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nie warto, choćby z powodu na totalnie skopany dźwięk One X.

Nie wiem, jak się z dźwiękiem sprawa ma w Wave III (w jedynce w zasadzie nie miał dużo konkurencji, poza najlepszym iPhone'em), podejrzewam że niezbyt dobrze, ale na pewno nie robi z muzyki takiej sieczki jak One X.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 60 dni kończy mi się umowa, więc powoli zaczynam się rozglądać za nowym telefonem/smartfonem. Zainteresowały mnie Nokia Lumia 610/710 i Samsung Galaxy mini 2/Pocket. Po przeglądnięciu tematu dołączyła Neo V.

Poza dzwonieniem i wysyłaniem sms'ów/mms'ów zależy mi na dostępie do YT, FB i wygodnej klawiaturze (do przeglądania i pisania na forach).

Który z tych telefonów byłby najlepszy. Jestem też otwarty na propozycje innych modeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad dwoma telefonami: Huawei Ascend G300 oraz ZTE Kis. Huawei w PLAY w ofercie Stan Darmowy 49zł jest za 139zł, a ZTE a All Inclusive Max 45zł za 99zł. Na co dzień piszę dużo smsów (teraz posiadam Corby PRO), korzystam z neta i słucham od groma muzyki, w szkole chciałbym korzystać z neta, tak więc wyświetlacz też powinien być w miarę duży. Chyba, że macie inne propozycję, to chętnie je poczytam. Jeżeli dałoby radę chciałbym, aby Wasz zaproponowany telefon bym w ofercie PLAY w abonamencie do 50zł, a cena telefonu nie przekraczała 150-200zł, najlepiej z Androidem :))

Edytowano przez kwiatkoskyyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Twoje kryteria wykluczają cenę/dostępność w Play'u.

Jeśli chcesz słuchać muzyki w przyzwoitej jakości, to są tylko 3 takie telefony:

- Samsung Galaxy S

- Samsung Wave

- iPhone

Dwóch pierwszych nie ma w ofercie play'a, trzeci jest z iOS'em, za 300zł, w biznesowych ofertach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie pytanie.

Niedługo dostane nowy telefon, którym jest Samsung Galaxy SIII.

Posiadam również program AutoMapa na karcie pamięci. Zastanawiam się czy ta automapa będzie działać na tym smartfonie tak jak na urządzeniu GPS, czy muszę zakupić wersję AutoMapy na androida. Proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej oczywiste, że musisz zakupić wersje na Androida.

Prawie wszystkie GPS-y działają pod różnymi windowsami (przenośnymi), ale nie na Androidzie.

Mógłbyś napisać maila do producenta, czy jako użytkownik AutoMapy na GPS-a, dostaniesz jakąś zniżkę przy zakupie wersji na Androida (możliwe, że np. dadzą Ci na jakiś czas za darmo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie posiadam Samsung Galaxy 551. Już mnie powoli denerwuje. Ale do czego zmierzam. Szykuje sobie kupno jakiegoś używanego telefonu i wybrałem 3:

- Samsung Galaxy S

- Samsung Galaxy S2

- HTC Sensation

Który wg. Was będzie najlepszy do muzyki, SMS, dzwonienia, WiFi, czasami gry oraz filmy.

I jak będzie z widocznością na słońcu. Dobrze widać ekran ustawiony na 10% mocy? Bo w Galaxy 551 to porażka.

Podawajcie też swoje propozycje być może zamienników w podobnych cenach.

A oczywiście chcę kupić telefon używany a nie z salonu.

Z HTC Sensation miałem styczność ponieważ jest jeden u mnie w domu. I powiem że jest fajny, fajnie się gra, jest dość głośny. Tylko ma słabą baterię.

I jeszcze jedno, czym się różni bateria LI-Ion od Li-Po. Która będzie dłużej wytrzymywała?

I już chyba ostatnie pytanie. Ile mogę dostać w komisie za Galaxy 551 w stanie chyba idealnym. Kupiłem go używanego za 400zł. Jest tylko jedna mała ryska na ekranie której nie widać, troszkę "wymyty" napis Samsung na tylnej obudowie. Telefon ogólnie noszony w woreczku bawełnianym i szanowany. Kupiłem go w bodajże lutym. Da radę w komisie odzyskać te 400zł za niego?

Edytowano przez sean17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie Sensation miał dużo lepsza niż z G551 biggrin_prosty.gif A który będzie lepszy np do gier, filmów. Czy da się Galaxy S zaktualizować do Androida 4.0 i czy będzie bardzo mulił system? I co z widocznością na słońcu?

Edytowano przez sean17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie!

Poszukuję jakiejś alternatywy dla HTC Wildfire, którego mam teraz i który ciągle powoduje u mnie napady szału.

Potrzebuję czegoś co działa płynnie, jest intuicyjne, ma niezłą przeglądarkę internetową. Budżet: Do 1000zł.

Zastanawiałem się nad Lumią 710. Podobno działa bardzo płynnie. (Bawiłem się 800 i mi się podobała)

PS.

Nie chciałbym kupować w internecie. Mieszkam w Warszawie.

Edytowano przez Dani14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...