Jump to content

Regulamin działu "Dyskusje"

Sevard

Dział Dyskusje NIE służy do zadawania pytań typu "co kupić". Pytania tego typu proszę kierować do odpowiedniego działu w kategorii Porady dla kupujących - dobór sprzętu.

W dziale Dyskusje obowiązują następujące reguły:

 1. Przestrzegamy regulaminu Forum Actionum i Netykiety.
 2. Wszystkie opinie muszą być uzasadniane - wypowiedzi "Procesory xxx są lepsze" nie są mile widziane i będą kasowane.
 3. Nie wolno wklejać linków do wszelkiego rodzaju testów, jeśli nie chce się ich skomentować. Skoro znalazłeś czas, by znaleźć jakieś testy i je przeczytać, to znajdziesz również chwilkę, by napisać kilka zdań komentarza.
 4. Zabronione jest rozmawianie o pirackich wersjach programów (system operacyjny to też program), pytania o cracki, keygeny, sposoby nielegalnego zdobycia programów itd. - będzie to karane ostrzeżeniem lub banem.
 5. Dział Sprzęt, programy, sieci, komórki - dyskusje służy do ogólnych rozmów o sprzęcie, programach oraz sieciach komputerowych - jeśli masz problem ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, internetem, siecią, programowaniem itp. to załóż temat w odpowiednim podforum działu Nie tylko gramy.
 6. W dziale Sprzęt, programy, sieci - dyskusje należy prowadzić dyskusje związane tylko i wyłącznie z komputerami (tak sprzęcie jak i oprogramowaniu na nie). Wszelkie dyskusje na inne tematy należy prowadzić w odpowiednich działach. W tym w szczególności o grach można podyskutować w dziale Dyskusje o grach, o konsolach można pogadać w dziale Konsole.
 7. Posty nie na temat będą kasowane.
 8. Jeśli masz propozycję utworzenia nowego tematu - napisz o tym w tym wątku.
 9. Staramy się pisać zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji.
 10. Uwagi do moderatorów można pisać w odpowiednim temacie albo bezpośrednio przez Prywatną Wiadomość.
 11. Nie ignorujemy uwag moderatorów.

 

Życzymy miłej dyskusji!

×
×
 • Create New...