Skocz do zawartości
yojc

Telefony komórkowe - dyskusje ogólne

Polecane posty

Mam pytanie do uzytkownikow sieci T-Mobile odnosnie tej oferty "podawajania doladowan".

1. Czy zadziala ona na zwyklym starterze za 5zl?

2. Czy podawajane sa zasilenia przez konto bankowe (ipko)

3. Jest jakis limit tych podwojonych doladowan?

Pytam,bo mam zamiar kupic zloto do WoT, a dzieki temu podwojonemu doladowaniu bede mial za polowe ceny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spytam, może to śmieszne pytanko, ale ostatnio widziałem jakiś filmik na portalu YouTube o Galaxy S IV. O co ,,kaman"? Wyszedł już, czy jakieś przecieki od Samsunga? A może już wyszedł na rynek, ale w Ameryce, a do Polski jeszcze nie doszło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WarHead

Jak dla mnie Nexus 5 od LG zapowiada się ciekawie, tak samo jak próba wejścia przez HTC w wejście do "strefy premium" wśród High-Endu - co IMO się im nie uda, bo iPhone'y zjedzą dźwiękiem na śniadanie cały ten badziew (Beats Audio).

I co ważne, widzą to często także potencjalni nabywcy iP5/SGS3/One X - że dźwięk w smartphone'ach HTC jest fatalny.

Chyba tylko wśród "gimbazy" ma to szansę do bycia konkurentem dla iP.

Mam też wrażenie, że osoby chcące większego, niż w iP5 ekranu, wybiorą po prostu SGS3/Nexus5, a nie smartphone'y od HTC.

Oczywiście mówię tu o większości osób, bo oczywiste jest, że znajdą się sympatycy marki itp. (która, weług mnie, robiła kiedyś bardzo fajne smartphone'y z Androidem - kiedyś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panda - jest jeszcze Sony, które robi obecnie ciekawe telefony ( high endy ) ... choć trochę na mój gust niszowe ( co innego z tanimi soniaczami ) - rzadko kiedy widać kogoś z Xperią Z czy T. Co jest tego powodem? Nie mam pojęcia szczerze, ale faktycznie ... gdyby ktoś mnie przekonał do powrotu na andka, to raczej sony nie wziąłbym pod uwagę, trochę to takie jak ze smartfonami od ( " czystego " ) LG chyba. Nie wiem, tak jak mówie ;)

HTC faktycznie zostaje z tyłu, podobnie w sumie jak apple, ale to drugie to inna kultura i inni wyznawcy ( do których, przyznam, zaliczam się ) ... ciekawe co apple, jeśli chodzi o telefony, teraz pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak, lekko się myliłem, co do tego HTC...

Do sieci trafiło jeszcze jedno oświadczenie - kupujący Samsunga Galaxy S IV będą musieli się pogodzić z brakiem oficjalnego wsparcia od teamu tworzącego popularne oprogramowanie CyanogenMod.

No to teraz moje fanbojstwo odniosło tryumf - SIV będzie całkowicie gorszy od iPhone'a :trollface:

A na poważnie - to dosyć nie rozważny krok z ich strony (o ile chodziło o blokady producenta, a nie jakiś protest developerów Cyanogen)... blokowanie root'a w telefonie z Androidem to nie tyle strzął w kolano, co strzał w głowę...

Jeśli Samsung się nie ocknie z ich snu "Jesteśmy jak Apple", to S IV może nieciekawie skończyć.

Bo zabiją w ten sposób największą zaletę Androida.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...