Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Bobol

Warhammer: Dawn Of War/Dark Crusade/Soulstorm

Polecane posty

Jestem po pierwszej poważnej grze Orkami przeciwko Space Marines, którymi grał VooV. Rozgrywka była dość udana, a przegrałem honorowo i przez własne gapiostwo. Ruszyłem armię z bazy dopiero jak zostało półtorej minuty do końca zwycięstwa przez utrzymanie. W bitwie wszystko szybko się zagmatwało i ciężko powiedzieć kto by tryumfował. Mimo, że wolę Chaos to postaram się jeszcze trochę podszkolić zielonoskórymi. Nie będę dokładnie opisywać rozgrywki, bo Holy pewnie to przeczyta, a ja chcę wykorzystać element zaskoczenia i wreszcie z nim wygrać :D . Jeśli ktoś chce sparować to zagram z każdym. Wystarczy, że zagada do mnie na podany w profilu numer GG, kiedy tylko będę obecny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam mecze ligowe? Grał już ktoś? Bo Jasona gdzieś wywiało, niedługo tydzień jak go nie ma. Na stronce aktualizacją danych zajmuje się Bobol a na forum Jasona ja zrobię porządek, jak uda mi się tam wejść... Piszę tego posta żebyście nie zapomnieli rozegrać swoich walk... A jak Jason się nie pojawi to Adisko dostaje gratis 3 punkty:)(bo chyba on z Jasonem ma grać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież niedawno zapisałem kolejkę!

Gojira ty grasz z Holy'm, Raaistlin gra z Jasonem, a ja z VooVem. Adisko pauzuje, jak ty się w tym mogłeś pogubić - nie wiem :D .

Wczoraj pograłem trochę z VooVem i idzie mi jużcoraz lepiej(nawet potrafię już mu nieźle namieszać, a co tam! :D ). Orkami gram coraz lepiej, więc nie wiem czy się na nich całkowicie nie przerzucę. Chociaż Chaosem też potrafię zagrać, ale chyba nie przeciw Holy'emu :( . Do siódmej kolejki zdążę jeszcze się podszkolić. Tanio skóry nie sprzedam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Face błąd na błędzie...

W tamtym tygodniu ja grałem z Jasonem, Holy z Adisko a ty z Bobolem...

Adisko pauzował w pierwszej kolejce więc nie może pauzować drugi raz...

Oto aktualna koljeka na ten tydzień(pamiętajcie, że już czwartek)

Holy-Bobol

VooV-Face

Jason-Adisko

Raaistlin pauzuje...

Taka jest kolejka i tego proszę się trzymać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Face:Bobol 3:0

Raaistlin:Jason 2:1

Holy:Adisko 3:0

VooV nie grał

Oj Jason zobacz co narobiłeś tym swoim zniknięciem...

Racja, narobił, oj narobił...

Ta cała tabela jest niezrozumiała...

Użyję wzoru Face'a.

EDIT

Zrobione!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem (nowym) szczęśliwym posiadaczem Daw of war - Dark Crusade , posiadam tez podstawke ze złotej edycji i tu pojawia się pytanie : Żeby grać zielonymi w sieci potrzeba dodatek DoW:WA ??

Nie. W konfiguracji którą opisujesz, nie będziesz mógł grać tylko Gwardią Imperialną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem Ci to na gg...:P

VooV- kiedy gramy potyczki ligowe?? Bo zdaje się, że teraz moja kolej na niemiłosierne baty...

Ach skoro kolejka się skończyła to piszemy wyniki:

Holy-Gojira 3:0

VooV-Face 2:0(dzisiaj rano dokończą trzecią potyczkę, bo się nie wyrobili)

Adisko-Jason 0:0 (Jason się nie pojawił, choć Adisko też nie daje znaków życia. Poczekamy do środy, a później się pomyśli co z nimi zrobić...)

A tutaj obowiązująca kolejka na najbliższy tydzień:

Face Dancer vs. Jason Bourne

VooV vs. Raaistlin

Adisko vs. Gojira

Holy Death nie walczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VooV:FaceDancer 3:0

Cóż, Face dzielnie walczył (zwłaszcza w drugiej grze) ale to nie wystarczyło by pokonać żołnierzy Nieśmiertelnego Imperatora. Może komuś innemu się uda? Będę czekał...

I komu wysłać powtórki jak Jasona niema? I jaki w ogóle on ma mail?

raaistlin :arrow: Ja mogę grać choćby i jutro. Pod koniec tygodnia może mnie nie być, więc dobrze jakbyśmy rozegrali do piątku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś uprzejmy, kto da mi GG Adisko?

Podałem ci numer do Leftjacka, bo zmienił i pod tamtym z nim rozmawiałem. Sprawdź jeszcze ten spod jego postów - jeśli się różnią, to podany przeze mnie jest tym właściwym. Jak się nie stawi - oddajemy mecz walkowerem graczowi, który mimo wszystko czekał na adwersarza (czyli darmowe trzy punkty).

I komu wysłać powtórki jak Jasona niema?

Wyślij Jasonowi, nawet jak go nie ma. I zachowaj je w odwodzie, żeby ewentualnie mieć pod ręką "dowody", ale w naszym gronie nie sądzę, aby było to konieczne - wszyscy jesteśmy uczciwi i nikt chyba nie będzie się sprzeczał o wynik jakiejś walki. Będziemy je podawać na forum, żeby wszyscy widzieli i tyle.

I jaki w ogóle on ma mail?

stillwel@op.pl.

(Jason się nie pojawił, choć Adisko też nie daje znaków życia. Poczekamy do środy, a później się pomyśli co z nimi zrobić...)

Ja bym proponował czekać nawet do końca ligi (mówię tu o dwóch nieaktywnych wojownikach), a potem - przy podliczaniu punktów - zacząć przyznawać je w taki sposób, że oddawanie punktów walkowerem jednemu z graczy może coś zmienić w ogólnej punktacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował czekać nawet do końca ligi (mówię tu o dwóch nieaktywnych wojownikach), a potem - przy podliczaniu punktów - zacząć przyznawać je w taki sposób, że oddawanie punktów walkowerem jednemu z graczy może coś zmienić w ogólnej punktacji.

U mnie to zmienia zasadniczo sytuację, bo z trzech meczy, które pozostały mi do rozegrania, to dwa gram właśnie z Adisko i Jasonem. Powiem tak - jeśli się nie pojawią do środy, po każdej rozegranej kolejce, to niestety przepada. Na razie mecz Adisko - Jason zostanie odłożony, bo obydwu panów nie ma i nie wiadomo czy któryś z nich stawiłsię na mecz, czy może obu nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako nowy gracz chętnie się przyłączę do rozgrywek (jako zapewne chłopiec do bicia;) ) podajcie mi proszę link do postów z konfiguratorem hamachi (o ile się zorientowałem, za pomocą tego wynalazku się spotykacie on-line)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak konfigurator hamachi... Jeśli chcesz się dostać na sieć to odezwij się do Jasona. A że jego teraz nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie to lipa, bo sieć jest pełna a tylko on może usuwać nieaktywnych graczy. Jest jeszcze możliwość dołączenia się za pomocą konta premium. Jak to zrobić- napisałem w temacie o hamachi http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...7&start=100

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak konfigurator hamachi... Jeśli chcesz się dostać na sieć to odezwij się do Jasona. A że jego teraz nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie to lipa, bo sieć jest pełna a tylko on może usuwać nieaktywnych graczy.

Już widac skutki nieobecności: pełno nieaktywnych graczy i bot.

Nawet swojej Gwardii wprowadzic nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako nowy gracz chętnie się przyłączę do rozgrywek (jako zapewne chłopiec do bicia;)

Chłopców do bicia ci u nas dostatek, ale i ciebie przyjmiemy jako oznakę zwycięstwa :D . Jak ktoś chce, żeby posparować, popytać o taktykach, to łapcie mnie na GG. Przez większość czasu powinienem być dostępny. W końcu każdy był kiedyś noobem i musiał się wszystkiego nauczyć.

PS Co z tym Jasonem? Jeśli nie stawi się w ciągu najbliżeszego tygodnia na walkę to można chyba wpisywać walkower. Jestem ciekaw czy Adisko dawał jakieś oznaki życia. Mecz Adisko - Jason zostanie chyba rozegrany na samym końcu, bo np. ja nie mogę stwierdzić, czy któryś z nich był wtedy obecny(bo może obydwu nie było). Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Co z tym Jasonem? Jeśli nie stawi się w ciągu najbliżeszego tygodnia na walkę to można chyba wpisywać walkower. Jestem ciekaw czy Adisko dawał jakieś oznaki życia. Mecz Adisko - Jason zostanie chyba rozegrany na samym końcu, bo np. ja nie mogę stwierdzić, czy któryś z nich był wtedy obecny(bo może obydwu nie było). Co o tym myślicie?

Racja, racja... Dajmy im trochę czasu... Adisko wciąż niema. Będe miał darmowe 3 punkty. Szkoda... Bez walki nie bedą dla mnie takie denne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...