Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Bobol

Warhammer: Dawn Of War/Dark Crusade/Soulstorm

Polecane posty

trochę przesadzacie... Każdemu może się zdarzyć coś takiego... Może ktoś ma taki styl bycia i tyle (ja tam Face nawet lubię). Osądzacie go a sami nie wykazujecie sie wyrozumiałością...

Patrz, że mi się jakoś nigdy nie zdarzyło... a pewnych "stylów bycia" nie akceptuję. I ja Face'a nie osądzam ani nie potępiam, ostatnio nawet kulturalnie rozmawialiśmy po grze więc chyba wszystko idzie ku lepszemu (inna rzecz, że to on wygrał :) )

a poza tym SM to imba

Grrr... Dobra, wszyscy wiemy, że balans w DC jest nienajlepszy (nie tragiczny, ale i tak mam wrażenie, że nas olali) mimo to wygłaszanie teorii w tym stylu nikomu nie służy, bo prowadzi tylko do kłótni i wzajemnego obrzucania się obelgami i określeniem imba właśnie. Jak dla mnie obowiązuje prosta zasada: uważasz, że jedna rasa jest mocniejsza od innych? Graj nią. A jak nie to nie marudź. Sam rozegrałem tą kolejkę gwardią która jest najsłabszą rasą w DC 1.2 i ani razu nie użyłem zwrotu imba, nawet grając z Necronami (Inna rzecz, że wygrałem :twisted: ). Po prostu nie psujmy przyjemności z grania przeciwnikowi i sobie, ok?

Nie zrozumcie mnie źle, ja nie uważam, że słaby balans jest w porządku, tylko potępiam postawę: przegrałem :arrow: nacja/strategia przeciwnika jest imba. Nawet jeśli rzeczywiście jest , to (dopóki nie jest to cheatowanie) czepianie się tego, że ktoś wykorzystuje to co oferuje gra jest nie w porządku. Ja na przykład w DC w necie do wyjścia 1.2 nie grałem. Żeby się denerwować na balans? Nie. Nie podoba mi się to nie gram.

Druga sprawa: coś niedobrego dzieje mi się z kompem (sam się restartuje) jeszcze nie wiem od czego to, ale dopóki nie będzie działało jak trzeba raczej nie będę grał w necie, z oczywistych przyczyn :?

Sprawa trzecia: http://forums.relicnews.com/showthread.php...6839&page=1

Wywiad z Buggo. Podsumować można następująco: patcha do DC nie będzie bo to stara gra i koszta są zbyt duże, Relic coś szykuje i ujawni to w ciągu miesięcy (niestety nie pada tam określenie "najbliższych")

I ostatnia rzecz: grałem w DowPro. Nie podoba mi się ten mod. Skupiono się na zupełnie dziwnych rzeczach (bo ile może być ulepszeń dla dowódców?), zrobiono parę naprawdę dziwnych rzeczy (stare ikony jednostek z DoW? Yuck! Pomieszanie głosów gwardzistów i Leman Russów? Yuck!). Mod jest jakiś niechlujny: zbyt wiele jest w domyśle (np. melta guny nie mają opisów) ogólnie: niech się autorzy uczą z DoWXP. Dwie rzeczy które mi się podobały to nowe mapy (bo dobrych map do ściągnięcia jak na lekarstwo) i bogatsza paleta głosów jednostek (np. komisarz ma kilka kwestii z kampanii WA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro napomknąłeś o modzie, to pozwolę sobie jednego polecić, a z którym obcuję od niedawna. Mod zwie się Inquisition Daemonhunt Mod.

Wszelkie informacje i linki do pobrania moda na oficjalnym forum twórców moda: http://compiler.free.fr/phpBB2/viewtopic.php?t=489

Świetnie dopracowane modele jednostek Szarych Rycerzy i Termiantorów Szarych rycerzy. Fakt można się przyczepić o parę szczegółów jak bazowanie na jednostkach gwardii czy trochę niedopracowany tech tree, ale moim zdaniem i tak rewelacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet grając z Necronami (Inna rzecz, że wygrałem :twisted: ).

Tak wygrałeś, przede wszystkim z powodu moich błędów. W pierwszej walce nie zniszczyłem Ci bazy, kiedy byłem bardzo bliski, drugą walkę oddałem praktycznie bez walki, a w trzeciej zmieniłej taktykę i się opłaciło:) Gdyby nie moje gapiostwo to kolejka należałaby do mnie, a tak ukradłem Ci tylko jeden punkcik...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro napomknąłeś o modzie, to pozwolę sobie jednego polecić, a z którym obcuję od niedawna. Mod zwie się Inquisition Daemonhunt Mod.

Grałem. Owszem fajny szkoda, że słabo zbalansowany, ale w następnej odsłonie będzie już połączony z DoWXP więc pewnie będzie lepiej.

Tak wygrałeś, przede wszystkim z powodu moich błędów. W pierwszej walce nie zniszczyłem Ci bazy, kiedy byłem bardzo bliski, drugą walkę oddałem praktycznie bez walki, a w trzeciej zmieniłej taktykę i się opłaciło

Niesposób się nie zgodzić. Pierwszą przegrałeś bo się zagapiłeś, drugą dlatego że zagrałeś jak w pierwszej a ja byłem na to przygotowany, ale już w trzeciej nie miałem za wiele do powiedzenia.

A w drugiej kolejce ligi nie będę już grał gwardią. Przerzucam się najprawdopodobniej na Eldarów albo Tau.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem powtórkę z naszej gry Holy - grz33s - Gojira, popełniliście parę błędów, które zaraz sprostuję. Po to przecież piszę tego posta.

Gojira:

* Bardzo, bardzo wolno dokonałeś ulepszenia Twierdzy na poziom drugi, gdy to powinno być twoim priorytetem.

* Dlaczego zamiast zostawić zwiadowców zajmujących krytyczny punkt czekałeś przy nim całą swoją armią, kiedy ja spokojnie zdążyłem zabić wszystkich twoich robotników oraz rozwalić Twierdzę? Nawet w momencie, jak niszczyłem pierwszą twą wieżę nie zdecydowałeś się opuścić i tak nieistotnego wtedy punktu kontrolnego.

* Zbrojownię również miałeś wolno.

grz33s:

* Podczas twojej pierwszej potyczki ze mną, widziałeś chyba że mam przewagę i mimo wszystko czekałeś aż wszyscy twoi wojownicy zginą. Pamiętaj, że nawet dokupienie jednemu ocalałemu Marine trzech braci to koszt z rzędu 150 rekwizycji, a odkupienie od nowa całego oddziału - 200. Zawsze to mniejsze koszta. Ponadto bezsensowna śmierć to nie ofiara - którą można w pewnych sytuacjach usprawiedliwić - a zwyczajne marnotrawstwo. Tutaj już nie wolno szukać usprawiedliwienia.

* Miałeś możliwość kupna Drednota, pełnego Drednota, nie Drednota Wsparcia i choćby ten pojazd wystarczyłby do odrzucenia Gojiry. Nie rozumiem także, dlaczego ulepszałeś pobór rekwizycji, kiedy ta energia potrzebna była do innych celów. Także za wolno zrobiłeś Szarych Rycerzy, choć Twierdzę ulepszyłeś szybciej od Gojiry.

Ogólnie nie było tak źle. Parę elementów dopracować i będzie z ciebie wojownik jak się patrzy, grz33s.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Bardzo, bardzo wolno dokonałeś ulepszenia Twierdzy na poziom drugi, gdy to powinno być twoim priorytetem.

Ale w drugiej, wieczornej walce teh2 miałem nadzwyczaj szybko, to chyba też zauważyłeś?

* Dlaczego zamiast zostawić zwiadowców zajmujących krytyczny punkt czekałeś przy nim całą swoją armią, kiedy ja spokojnie zdążyłem zabić wszystkich twoich robotników oraz rozwalić Twierdzę? Nawet w momencie, jak niszczyłem pierwszą twą wieżę nie zdecydowałeś się opuścić i tak nieistotnego wtedy punktu kontrolnego.

Tak, czy siak, wróciłem armią...

A czemu tak późno? Przez to, że w tym momencie czyściłem okulary ;)

* Zbrojownię również miałeś wolno.

Patrz na pierwszą odpowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że odstawiam Warhammera na jakiś czas. Mam średnio czas trenować grę, a żeby dobrze grać, to trzeba trochę trenować... Holy może potwierdzić moją kiepską formę... Oczywiście ligę dokończę, ale nie spodziewajcie się zbytnio mocnego oporu z mojej strony. Raz na jakiś czas z wami zagram, ale raczej bede służył jako kolejny do zabicia... Nie wiem czemu, ale straciłem ochotę na DoWa. Może jak odpocznę jakiś czas to nabiorę apetytu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że odstawiam Warhammera na jakiś czas. Mam średnio czas trenować grę, a żeby dobrze grać, to trzeba trochę trenować... Holy może potwierdzić moją kiepską formę... Oczywiście ligę dokończę, ale nie spodziewajcie się zbytnio mocnego oporu z mojej strony. Raz na jakiś czas z wami zagram, ale raczej bede służył jako kolejny do zabicia... Nie wiem czemu, ale straciłem ochotę na DoWa. Może jak odpocznę jakiś czas to nabiorę apetytu...

Ja mam dokładnie to samo odczucie...

Póki co muszę obstukac kilka partii w HoMM5, zając się serverem klanowym w JA... Ale grac mogę. Ligę dokończę. Powiedz, VooV, kiedy możesz mnie wykończyc ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne pytanie , lecz dla mnie jest ono bardzo istotne! Mianowicie , czy orckami da się grać na dłuższą metę ?? Czy gra zielonymi stworkami opiera się na zrobieniu meka + klika oddziałów rębaczy / szczelców ?? Gdzie znajdę opisy taktyk związanych z orcakmi ?? (chodzi mi o rozbudowę , tworzenie armii )

(Z jednego zrobiły się 3 pytania :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligę dokończę. Powiedz, VooV, kiedy możesz mnie wykończyc ;-)

No nie wiem :? Podejrzewam, że dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Teraz niby też mogę grać, ale mój komp działa bardzo niestabilnie i może się restartować w trakcie rozgrywek.

czy orckami da się grać na dłuższą metę ??

Nie jestem ekspertem od orków, ale uważam, że oni są nawet lepsi w późniejszej fazie niż na początku. Mało co może się równać z orkowym T3.

Czy gra zielonymi stworkami opiera się na zrobieniu meka + klika oddziałów rębaczy / szczelców ?

Na początku - tak.

Gdzie znajdę opisy taktyk związanych z orcakmi ??

Tutaj są dokładne opisy jednostek z podstawową taktyką ich użycia

http://wiki.reliccommunity.com/Slugga_Boy_Squad

To też może ci się przydać

http://forums.relicnews.com/showthread.php...3300&page=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?? I tak je straci... I moim zdaniem trochę nie fair jest zmienianie zasad pod koniec ligi tylko we własnym interesie... Ale w sumie się Jasonowi nie dziwię... Też bym tak postąpił...

Holy-zdaje się, że nasza kolejka teraz. Zagrajmy jak najszybciej bo chce mieć tą grę z głowy... Tak samo Gojira... Nie możemy rozegrać walk szybciej?? Bo chcę zakończyć tą grę na jakiś czas:P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo Gojira... Nie możemy rozegrać walk szybciej?? Bo chcę zakończyć tą grę na jakiś czas:P:P

Jeśli chcesz, OK. Z miłą chęcią. Mnie do DoW'a także nie ciągnie ostatnio i też bym chciał miec to z głowy. Szczerze mówiąc: nie wiem, czy brac udział w następnej lidze. Jeżeli też ma byc taka pogmatwana-to ja dziękuje bardzo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc rozegraliśmy szybciej swoją kolejkę z Gojirą-bez większych niespodzianek wygrałem 3:0, poprzednią kolejkę też 3:0 tym razem walkowerem z Adisko, który się nie stawił... Pozostała mi jeszcze tylko walka z Holym-przełożyliśmy na następny tydzień z powodu wyjazdu mojego przeciwnika...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Czuję że macie ochotę mnie zabić... Sorry ale komp poszedł w p@$%u i starzy skorzystali na tym... Miro thx za przesłanie wiadomości... A co do kasowania tej zasady... ??? Tego nie kazałem pisać, więc odpadłem :P Z własnej ligi :D Sorry wszystkim którym spierdzieliłem zabawę i dałem 3 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram w Warhammera 40k : Dark Crusade ^^ i moja ulubiona nacja to orkowie :D . Rok temu wygrałem podpisaną kopie gry przez twórców Warhammera 40k ^^ . Moj nick to panoramixpl ale z powodu css i wow'a troche się opuściłem w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum.

Jestem adminem na roxie i chciałbym przeprosic za nemeczaka, który nachalnie próbuje reklamować forum. Wstydź się! (a zarazem chwała Ci)

Wydaje mi się, że jestem dość dobrym playerem w Polsce. Moją ulubioną rasą jest eldar, choć gram chaosem.

Każdą rasą potrafię przekroczyć 1500 pkt na auto ^^

Dlatego jesli ktoś ma jakieś pytania. Walić śmiało.

Chciałem dać tylko komunikat, że codziennie o godz. 21.00 na Armaggeddon zjawiają sie Polscy gracze, z którymi można pograć fajne gierki, potrenować, nauczyć się czegoś nowego.

Serdecznie zapraszam. Pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kameT ---> Nie no, nie ma za co go przepraszać. Sam tak robiłem pół roku temu :) Fajnie że umisz kirać eldziami bo ja najmniej nich lubię z 9 grywalnych ras. Teraz nie gram w Warha bo kiram w CS:S-a a u kumpla kręce frapsem serial o Warhammerze :D Już wkrótce na speedshare, a i może na jutubie :D

Podajcie mi obecną tabelę, a poza tym: Leftjack odpadł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 8) ...Kamet...co to jest ten Armageddon?

Kurcze. Długo mnie nie było i nie nauczyłem sie grać w MP(brak neta). :(

Czy jest ktos kto chciałby mi kiedys nakopać w tyłek w DC sypiąc przy tym konstruktywną krytyką ( taki tutorial dla noobów ^^) ? 8)8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać tylko komunikat, że codziennie o godz. 21.00 na Armaggeddon zjawiają sie Polscy gracze, z którymi można pograć fajne gierki, potrenować, nauczyć się czegoś nowego.

Przeglądałem rox (bardzo dobra stronka) i słyszałem o zjaxdzie na Armaggedon. Na 100% tam przypęde. Miło będzie pograc z polakami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego posta miałem napisać już parę dni temu, ale jakoś tak schodziło. Do rzeczy: padł mi twardy dysk, i z oczywistych powodów nie mogłem się tu odzywać ani grać. Tego posta piszę nie od siebie, z bardzo starego kompa, można zapomnieć żeby poszło tu cokolwiek. Zresztą i tak nie mam zbytniej ochoty wracać do bazowego DC, przerzucam się na DoWXP i zamierzam też popróbować swoich sił w tworzeniu modów do DC. Jeśli koniecznie będę musiał rozegrać swoją ostatnią rozgrywkę ligową to i tak najszybciej w poniedziałek, po prostu modernizuję kompa, wymieniam części i na pewno nie wyrobię się wcześniej. Ale widzę, że nie specjalnie się ta liga trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...