Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Bobol

Warhammer: Dawn Of War/Dark Crusade/Soulstorm

Polecane posty

Według mnie lepiej jak w DoWPro DC - więcej luda w to gra i jest takie bardziej oficjalne. A co do braku znaków w tym to jest spolszczenie - a jeśli ktoś chcę piękna angielszczyznę to po prostu trze zmienić nazwę jedengo folderu z tekstami dowpro z english na polish.

Więc ja był bym bardziej skory do spara w DoW-PRO.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat zastygł i... nie mam nic do dodania. A DoW został wyeliminowany z dysku. Jeśli jednak powróci moda na DC to zawsze możecie na mnie liczyć. Dość kreatywny jestem :) .

Gojira ---> Coś fora i stronki wieją pustką, ale prawda, DoW:XP jest jeszcze na tej stronie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat zastygł i... nie mam nic do dodania. A DoW został wyeliminowany z dysku. Jeśli jednak powróci moda na DC to zawsze możecie na mnie liczyć. Dość kreatywny jestem :) .

Gojira ---> Coś fora i stronki wieją pustką, ale prawda, DoW:XP jest jeszcze na tej stronie :P

Ja czasem pogrywam w DoW XP (szarża FW żądzi!)

Póki co, czerpię radośc z SC... Zresztą... Szkoła ndchodzi,

więc gry idą w bok... Może w nasępne wakacje znów się rozkręci? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza, grobowa cisza w tym temacie... Nie sądzicie, że nadszedł znowu ten czas, kiedy staniemy zwarci i gotowi i rozniesiemy naszych wrogów na miazgę???

Jednym słowem, Necron player w postaci raaistlina powraca do gry. Może odświeżymy stare znajomości i popykamy w tą jakże cudowną grę??? Przyznam się szczerze, że DC przez cały ten czas odpoczynku leżał sobie na dysku... To o czymś świadczy... Fajnie by yło znowu pograć razem z wami, przypomnieć sobie trochę taktyk i chwytów, bo dużo rzeczy uleciało z mojej pamięci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza, grobowa cisza w tym temacie... Nie sądzicie, że nadszedł znowu ten czas, kiedy staniemy zwarci i gotowi i rozniesiemy naszych wrogów na miazgę???

Jednym słowem, Necron player w postaci raaistlina powraca do gry. Może odświeżymy stare znajomości i popykamy w tą jakże cudowną grę??? Przyznam się szczerze, że DC przez cały ten czas odpoczynku leżał sobie na dysku... To o czymś świadczy... Fajnie by yło znowu pograć razem z wami, przypomnieć sobie trochę taktyk i chwytów, bo dużo rzeczy uleciało z mojej pamięci...

Prawda prawda.... Może bym sobie popykał z wami w tej lidze a szkoda że tu taka stypa... Zawsze możemy się spotkać w grze w SS :) (aj Soul Storm już ja pół roku:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja już DoW-a nie mam, pożyczyłem w wakację kumplowi i za pół roku je dostanę spowrotem (swoją drogą: pisze się "spowrotem" czy "z powrotem"?). A piracić nie będe (nie w tym wypadku :D, ała! To był żart, slee!) więc na razie nie. Poza tym, cały czas poświęcam cs-owi i mojemu klanowi. Ale miło wiedzieć że żyjemy. A ciekawe co z Bobolem, dawno go tu nie było.

A to już świadczy faktycznie o braku zainteresowania DoWem na FA...

To jak każdy tak teraz robi to nawet nie ma sensu wskrzeszać ligi. Jedna kolejka, druga, i pfffff.... D**a.

Więc - może innym razem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason, niekażdy tak robi bo ja na przykład nie... Z tego co wiem, Holy jest zawalony nauką, ale ty mógłbyś się postarać o DC. Na allegraku można kupić pełniaka za 20 złotych. Nówka sztuka, wiem bo sam się w nią zaopatrzyłem... Bobol-może jednak powrócisz do gry? O lidze nawet nie myślę, ale pograć sobie możnaby było, jeszcze lepiej wejść na GS'a i we dwójke klepać jakiś innych gości... Jestem otwarty na wszelkie propozycje... Wczoraj na przykład podłączyłem się do fińskiego klanu i razem z nimi grałem... Więc jak nie wy to będą inni, jednak chciałbym ze starymi znajomkami popykać... Pomyślcie o tym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuuugiej przerwie. Od czego tu zacząć? Na granie nie bardzo mam czas (studia) a zresztą nawet gdybym miał to i tak nie mam dostępu do neta na swoim kompie i nie zanosi się żebym miał mieć :( Na forum tak sobie wpadałem, żeby zobaczyć co się dzieje, bo akurat udało mi się dopchać do kompa z netem w akademiku. Ale dość tych żalów. Myślę, że po wyjściu Soul Storma (Wiosna/Lato 2008 o ile mi wiadomo) może będę miał więcej czasu, i w wakacje uda nam się znów wystartować ligę? Trenujcie więc :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wiecie może co zrobić zeby w Dark Cruasade były pozostałe rasy dostępny gdy sie gra przez hamachi?? Bo gramy z kumplami i do wyboru sa tylko nekroni i tau. Wkurza nas juz to trochę bo chcieli byśmy innymi rasami sprobować.

Prosze odpiszcie jak najszybciej.

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby grac każdą rasą przez net musisz mieć zainstalowaną podstawkę i pierwszy dodatek. Jeśli masz zainstalowane:

Dark Crusade = masz tylko Necronów i Tau

Winter Assault + Dark Crusade = masz Necronów, Tau i Imperial Guard

Dawn of War + Winter Assault + Dark Crusade = masz wszystkie rasy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby grac każdą rasą przez net musisz mieć zainstalowaną podstawkę i pierwszy dodatek. Jeśli masz zainstalowane:

Dark Crusade = masz tylko Necronów i Tau

Winter Assault + Dark Crusade = masz Necronów, Tau i Imperial Guard

Dawn of War + Winter Assault + Dark Crusade = masz wszystkie rasy

masz rację ale warto wspomnieć że można zrobić małą sztuczkę dzięki której

ma się Dark Crusade ze wszystkimi 7 rasami BEZ konieczności instalwoania DoW + WA... Fakt że wymaga to oryginalnych plików exe gryi seriali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...