Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Bobol

Warhammer: Dawn Of War/Dark Crusade/Soulstorm

Polecane posty

może uda się znowu obudzić to forum.

Jakby co to jestem chętny na grę. Walczę Orkowymi Chłopakami. Nie mam dużego doświadczenia w grze sieciowej ( nie mam za bardzo z kim grać oraz brak czasu - studia ) ale przez te ferie trenowałem trochę grę z kompem.

Początkowo chciałem walczyć o Większe dobro jednak jakoś Tau mi nie leży, może dlatego, że nie opracowałem żadnej konkretnej strategii nimi grając.

Fajnie by było z kimś pograć, sprawdzić swoje umiejętności oraz posłuchać opinii o błędach.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno. uzupełniłem już profil.

Pasujący dla mnie termin to ten weekend ( z jutrem włącznie ). Jak już będę wiedział od której będę mógł być przy kompie to dam Ci znać ( adekwatnie wcześniej ) generalnie pasują mi godziny wieczorne po 18.

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy DoW już w sklepach, więc myślę, że temat moznaby odświerzyć... Nie zakładam nowego, wyszedłem z założenia, że wiekszość ludzi i tak juz się na SS przesiadło... Więc może jakiś moderator mógłby przemianować temat na ogólnie o DoW-wszystkie części. Ułatwiłoby nam to porozumiewanie się i wszystko byłoby w jednym miejscu.

Do rzeczy:

Zauważyłem na forum, że stara gwardia DC gra już w SS, więc ja składam tu ofertę. Walczmy na Hamachi, jak za starych czasów. Sieć już stoi:

sieć: soulstormgames

hasło: soul

Zapraszam do gry, trzeba dawne czasy sobie przypomnieć i pograć w nową odsłonę DoW. Od siebie dodam tylko, że mam już drugą rasę, którą szlifuję... Także teraz zapatruję się na grę Necronem oraz SoB(oczywiście bez wykorzystywania bugów). Więc jeśli ktoś chce zginać z rąk Sióstr bądź Puszek - podpisujcie sie pod tymi słowami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do gry, trzeba dawne czasy sobie przypomnieć i pograć w nową odsłonę DoW. Od siebie dodam tylko, że mam już drugą rasę, którą szlifuję... Także teraz zapatruję się na grę Necronem oraz SoB(oczywiście bez wykorzystywania bugów). Więc jeśli ktoś chce zginać z rąk Sióstr bądź Puszek - podpisujcie sie pod tymi słowami.

Cóż, ładuj bolter, przygotuj swój pancerz energetyczny, bo moi Tau z Fal'lus z chęcią zaleją eklezyjnych sługusów masą plazmy :> Mój skill w grze znacząco się podniósł (bynajmniej Ja tak uważam) więc mam jakieś szanse na rozegranie zwycięskiej bitwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat nie odżył po wyjściu SS tak jak się spodziewałem (wiecie, kolejne opisy walk, sporo próśb o pojedynek i wiele innych fajnych rzeczy...). Ja się wqrzyłem na SS... O ile SoB bardzo mi się spodobały, zarówno w singlu, jak i w multi, o tyle cały SS już mniej... Tak więc wracam do WarRock oraz Bitwy O Śródziemie 2 oraz oczekuję na DoW2 (choć równie bardzo czekam na C&C Red Alert 3 oraz SC 2). Kiedyś do DoWa wrócę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, Jason, SS nie jest taki zły... Wyplułem już całą żółc z siebie i zaczynam doceniac np. lepszy balans. To, że latadła są tandetne, dwie nowe rasy mają bugi (nie tylko one), grafika się pogorszyła, a wymagania gry poszły w górę mi już, o dziwo, nie przeszkadza. Pomyślec, że po premierze zarzekałem się, że nie tknę tej gry kijem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślec, że po premierze zarzekałem się, że nie tknę tej gry kijem.

Heh, pamiętam :D

latadła są tandetne, dwie nowe rasy mają bugi (nie tylko one), grafika się pogorszyła, a wymagania gry poszły w górę

Fakt, po samolotach (czy też latadłach, jak wolisz) spodziewałem się więcej. Czegoś w stylu, np. Red Alert 2 - lotnisko, samoloty do różnych celów, możliwość taktycznego ataku... A tak to stały się nienajmocniejszą jednostką wsparcia.

Na bugi nie zwracałem uwagi, to mi nie przeszkadza(ło). Grafika się pogorszyła (choć cienie wydają mi się lepsze), ale widywałem gorsze (tj. takie z gier, które na moim kompie chodziły).

Wymagania gry? W tym celu kupiłem sobie 512 mega RAM-u DDR2, i grało się (przy moim Radku 9200/9250...) dobrze.

Myślałem także że odżyje ruch na forum, Hamachi pójdzie w obroty, znowu pojawią się opisy i powtórki co lepszych walk...

Zawiodłem się na Burzy Spaczni.

Czekam teraz na C&C:RA3 (i oczywiście na DoW2 - w tym celu zberam na grafikę). Przez ten czas walczę po LAN-ach w Króla Nazguli. A myślałem że przez cały ten czas będę miażdżył was (srqa za nieskromność) w DoW-ie.

Goji, poza tym nawet nie zagraliśmy mimo terminu ;]. Zagrałem przez neta w SS tylko 3 razy (porównaj to z naszym ciągiem w DarkC), z czego 2 razy z niedoświadczonym kumplem, a raz na sieci (to była jedna z moich lepszych walk, replay jest tuaj.)

Może to serio lament ale SS mnie, jak i wielu innych, (choć troszkę) zawiódł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś, że będziemy grać, opisywać walki i dołączać powtórki, ale nie wzięłeś jednego pod uwagę, sam w tą grę nie grasz... Ja gram cały czas, praktycznie nie ma dnia, żebym partyjki nie rozegrał...

Z Gojirą to taka sprawa jest, że chyba ze 4 razy umawiałem się na pojedynek, a nigdy się go nie doczekałem... Nie wiem w czym problem... Jason, możemy coś pyknąć... Wszak w SS jeszcze nie graliśmy.

Zawiedziony? A czym można być zawiedzionym, skoro to to samo co DC tylko w trochę lepszym sosie balansowym i rasowym... Mamy dwie rasy więcej, lepszy balans, nowe mapki... Więc czegoś nie rozumiem... W DC się zagrywałeś, a SS odstawiasz tak po prostu... Mimo, że jest dużo lepsze niż DC, nie ukrywajmy tego... Zapraszam do boju... Hamachi podałem, co prawda żadko na nim bywam, ale na gg zawsze można zagadać...

Zresztą Jason ja cię ścignę i pogonię Neckami:P (pomimo, że są wolne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raaist, po co mnie ścigasz, jak i tak byłeś zawsze lepszy w Necronach ode mnie :P

Eee tam, nie że nie grałem w SS, ale znudził mi się ponieważ za mało nowości w nim. Wiem, tego się powinienem spodziewać po dodatku, ale... No cóż, nie pasi mi SS.

to to samo co DC tylko w trochę lepszym sosie balansowym i rasowym

Tak, ale są minusy, których w DC nie było, poza tym po patchach DC był zbalansowany ;)

"Nowe mapki" ...które dalej są za małe jak na mnie.

"Jest dużo lepsze niż DC" ... nie jest! :P

"Jason, możemy coś pyknąć"

Heh, możemy. Ale nie licz, że to ten sam Jasonek co kilka miechów temu. Tzn. nie mam tej wprawy. Ale mogę zainstalować DoWa, zagramy mecze, i zobaczymy czy mnie przekonasz do SS. A przekonasz mnie tylko dobrymi meczami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, w którym miejscu w DC był balans? Fast tech do T3 Chaosu, nie do przejscia w wiekszosci przypadkow Cron, fast GK u SMów a może coś jeszcze? Zależności między rasowe były masakryczne, nie twierdze, że teraz ich nie ma, ale nie jest to już na tak wielką skalę jak przedtem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde raaist, właśnie o tym gadaliśmy na GG, a ty mi to teraz tu piszesz... ;]

Raaistlin : ;p ale ty herezje na fa glosisz

Raaistlin : DC zbalansowane?

Raaistlin : matko jedyna:P

Ja : wiesz

Ja : też się dziwię że to pisałem

Serio się dziwię! :P

(...)

Ja : ale pamiętasz

Ja : jak to po patchu mówiliśmy

Ja : że "jakie to DC teraz zbalansowane!"

Raaistlin : tia... :D

Sprawa wyjaśniona oki? Nie komentować tamtego postu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gamespy'u kogoś tam jeszcze znajdziesz... Ale wiekszość ludzi przerzuciła się już na Soulstorm, więc nie oczekuj nie wiadomo jakiej listy użytkowników...

Dzieki, jak sie spodoba to moze zakupie Soulstorm. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pffff, Raaist, w "Komentarzach" mi mówiłeś, że IMBA nie istnieje, liczą się tylko umiejętnośc graczy itp. ;-)

Gram sobie w tego nieszczęsnego SS'a i stwierdzam, że moglibyśmy się zmówic na małe 1v1v1 na Fortecy. Mogło by byc ciekawie. Aha, Jason, uważaj, Cron i Tau są podobno IMBA, zło, szatan i antychryst!

Ciekawi mnie, dlaczego z Raaistem się zmówic nie mogliśmy... może dołączenie Jasona pomoże :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już, to raczej w SoulStorma. Od siebie polecam ściągnąć najnowszy mod DoWPro DC, który jest o wiele bardziej dopracowany od samej gry. I to jest największa hańba dla polityki, którą prowadzi się związku z serią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, wiedziałem, że i na to forum w końcu musi zalecieć lekki odór DCPro...

Gojira, młody byłem i głupi, uważałem że imby nie istnieją... W DC było ich co nie miara.

Jason, uważaj, Cron i Tau są podobno IMBA, zło, szatan i antychryst!

W DC tak, w SS już raczej niet...

BTW, z Jasonem już nawet graliśmy, tylko z tobą mam problemy na umowienie sie... Może to przez to, że musisz wiedzieć na tydzień wcześniej, bo inaczej nigdy czasu nie znajdujesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...