Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Bobol

Warhammer: Dawn Of War/Dark Crusade/Soulstorm

Polecane posty

Nie te czasy, nie te czasy... Liga ruszała w wakacje jakoś, a więc praktycznie masz rację... Od tego czasu wiele wody w Wiśle upłynęło, a niektórzy nadal grają w DoWa... Tyle, że przenieśliśmy się na głębszą wodę i zaczęliśmy się w klany bawić... Bez tego jednak nie ma za bardzo z kim z naszego kraju grać... Trzebabyło w pewnym momencie wyruszyć na polską scenę, która dość prężnie się rozwija, organizowane są turnieje etc etc. Ja nadal gram, a w lidze forumowej z chęcią bym udział wziął.. tylko zapewne teraz już chętnych nie będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu o żaden klan nie trudzę, bo już w nim jestem... A mowa była o lidze... Czytaj dobrze... Poza tym jakby ktoś zauważył, to od dawna tu o Soulstormie rozmawiamy, po prostu żaden modek nie zmienił nazwy tematu, po kiego tworzyć nowy, skoro jeden skupiający graczy DoWa już jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaah a więc są tu rozsądni ludzie którzy docenili wartośc wsapniałego warhammera ??!! Allejluja !! Właśnie się zarejetrowałem na forum :-D w DoW gram już ze 3 lata :-D Ale nie mam Soulstorma :-/

moj nick: doctor_Imp

ulubiona rasa: Chaos oraz Gwardia Imperialna

ulubiona jednostka: opętani ( szkoda ze ich zlimitowali ) oraz czołgi basilski i karskini

ktos ma ochote na małą bitwę ?? preferuje walki drużynowe, 3 vs 3 :-) Wolę grac na standardowych zasadach zwycięstwa ( zdobądż i utrzymaj ) ale w necie to rzadkosć ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie bym pograł na multi ... prawdopodobnie każdy średnio rozwinięty intelektualnie szympans położy mnie na dechy ale co tam, ważne żeby rozrywka była.

Ulubione rasy :

1) Space Marines

2) Eldar

3) Dark Eldar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason, spóźniona odpowiedź - patch naprawia karygodne błędy, np. nielimitowane surowce u SoBków, możliwosć wykorzystywania umiejętności DE przez obsów, czy nieskończoną ilość monoli u Necków... No, poza tym pewnie bedzie próbował balansować rozgrywkę itp. Tylko, że Relic sobie tnie, patch miał być na początku lipca, do tej pory go nie ma... ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie :) Chętnie pogram przez hamachi :) Soulstorm v 1.0 może najlepszy nie jestem... no ale ;)

Zainteresowanych zapraszam na Gadu - Gadualbo maila, albo odrazu dołączać do sieci hamachi:

Sieć: We would like to play wh40k

Hasło: wh40k

Pozdrawiam! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w innej części forum wyrażona została chęć wznowienia naszej dawnej forumowej ligi, piszę o tym w tym temacie. Ile byłoby chętnych? Zakładam, że stara paczka nas nie zawiedzie i będzie... Myslę, że przy liczbie nawet 6 osob można zrobić ligę. Co prawda byłaby to mini-liga, ale lepszy rydz niż nic. Proszę tylko, żeby wpisywali się tu ludzie kompetentni, którzy na gry się stawią, a nie tylko wyrażą na to chęć. Pozostaje jeszcze kwestia organizacji, ja pomóc mogę, mogę wypisać główne zasady obowiązujące w takiej lidze(standard, gra się tak w polskich ligach jak i na ESL), ale samym prowadzeniem tabeli wyników nie byłbym w stanie się zająć z powodu małej ilości czasu. I na to miejsce widzę najlepiej Holy'ego. Jeśli ten znalazłby czas, nie musiałbym się martwić zbytnio o porządek podczas całego turnieju. A więc, wpisywać się i przedstawiać swoje poglądy na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...