Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Bobol

Warhammer: Dawn Of War/Dark Crusade/Soulstorm

Polecane posty

Witam

Szukam kogos do gry kooperacyjnej (ewentualnie 2v2 i wiecej) w dark crusade (v. 1.11). Gram przez ip lub hamachi.

Pozdro

A jest możliwe Co-op? Chcesz grać w kampanie Co-op czy ot tak deathmaczyk? Ja zagram chętnie, ale uzbrój się w najnowszy patch!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w ekstra klasyce :D ale nie mogę jej zainstalować HELP:

zgubiłem książeczkę z cd-keye'm dla nie więżących mogę zrobić foto i wrzucić ale mniejsza o to :D

co moge zrobić żeby dostać nowego key'a ???? kupić grę czy da się jakoś to załatwić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli jeszcze ktoś tu zagląda to prawie codziennie w godzinach wieczornych (ok 20-24) rozgrywamy partie w DoW (przez hamachi) w tej chwili ekipa grająca składa się z 4-5 osób (jesteśmy noobami,gramy dla funu itd itp). W tej chwili gramy wyłącznie Soulstorma na patchu 1.2 (żadnych modów). Więcej info--> Xfire profil KozikTheOne.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli KTOKOLWIEK ma ochotę pograć w Soulstorma - zapraszam. Dodatkowo aby umilić grę polecam znakomity mod Ultimate Apocalypse. Ogólnie jest pomysł zrobienia polskiej społeczności -----> http://wh40kcommunity.forumpolish.com

Niedawno powstała, chciałbym aby Polacy, którzy pogrywają w DoWy i inne Warhammery mieli jedno wspólne miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... trochę odkopuje temat, ale szukam z kumplem kogoś chętnego do pogrania najlepiej w DC. Zaznaczam, że niestety jesteśmy noobami i gramy raczej dla frajdy, sposób łączenia dowolny. Jak coś kontakt do mnie: 46436687 bądź w grze : Biały_Kruk_PL. Forum wyżej chyba nie zabardzo żyje, więc zostawiam tu ogłoszenie. Co do godzin gry napewno się dogadamy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...