Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Bobol

Warhammer: Dawn Of War/Dark Crusade/Soulstorm

Polecane posty

Zostałem odesłany tutaj. Więc zacznę jeszcze raz;)

Jestem początkującym graczem, a chciałbym rozpocząć gre w multi. Czekam na przeciwników :)

I takie pytanko, jak do jasnej anielki zainstalować obydwa dodatki, tak aby w DC w multi było mozna wybrać wszystkie rasy. Mam złotą edycję, ale po instalacji wszystkiego po kolei, po uruchomieniu DC poprosiło mnie o klucz do podstawki. Podałem go, a gra zaczeła krzyczeć, że źle mam zainstalowaną gre. I teraz nie wiem co zrobić, bo reinstalka nie pomaga. W potyczkach mam wszystki rasy, a w multi nie mogę wybrać rasy tylko z DC. Problem dziwny, ja go pewnie opisując bardziej skomplikowałem , ale prosze o pomoc. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkującym graczem, a chciałbym rozpocząć gre w multi. Czekam na przeciwników

Powodzenia. Będzie ci potrzebne, bo mnie skutecznie zniechęciłeś swoimi tekstami na GG. Z drugiej strony - chętnie cię zabiję, więc w sumie możemy zagrać, ale polecałbym najpierw walkę z innymi graczami. Ja nie mam litości na polu bitwy.

I takie pytanko, jak do jasnej anielki zainstalować obydwa dodatki, tak aby w DC w multi było mozna wybrać wszystkie rasy.

Po kolei - najpierw ładujesz Dawn of War, potem zabierasz się za Winter Assault, a na koniec idzie Dark Crusade. Jeśli zacząłeś od Mrocznej Krucjaty to wyjaśnia wszystko. W ostatnim produkcie Relic można wybrać każdą rasę w potyczce, ale w rozgrywkach wieloosobowych wybrać można tylko Necronów oraz Tau.

W skrócie:

Dawn of War -> Winter Assault -> Dark Crusade.

Mam za miękkie serce, bo pomagam ludziom w potrzebie. Nawet jeśli sobie na to nie zasłużyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tez po kolei, bo widzę, że zaszło jakieś nieporozumienie.

Po pierwsze - nie rozmawiałem z Tobą na gadu, więc o żadnych tekstach mowy być nie może;) Albo ktoś sie podemnie podszywa, albo to zwykłe nieporozumienie. Tak czy inaczej - co złego to nie ja :wink: Możesz podac numer z jakiego się do Ciebie odzywałem (a raczej mós sobowtór chyba)??

Po drugie - zrobiłem tak jak mówiłeś. Czyli mam wszystko w porządku. Ale czy to oznacza, że jak będe chciał grać rasą inną niż te dwie co wymieniłeś muszę uruchomić odpowiednią gre tak?? czyli np: WA aby grać Gwardią??

No zabij mnie, ale nie rozumiem :wink: :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie rozmawiałem z Tobą na gadu, więc o żadnych tekstach mowy być nie może Albo ktoś sie podemnie podszywa, albo to zwykłe nieporozumienie.

Ostatecznie okazało się, że Leftjack miał po prostu inny numer, ale zapomniał zmienić ten w podpisie na forum. Teraz rozumiem - męczyłem jakąś niewinną istotę. I pewnie w dodatku kobietę, bo tamten numer miał w podpisie coś o całuskach dla Łukaszka.

*Holy sprawdza w systemie Gadu-Gadu*

No tak, jakaś "Asia". Nie sprawdziłem wcześniej - mój błąd.

No zabij mnie, ale nie rozumiem

Wszystkich, którzy mają podobny problem zapraszam tutaj. Dziś (koło 1:20) omawiałem z Leftjackiem jego problem. Opis tej tajemniczej sprawy nie przypominał mi niczego, z czym się wcześniej spotkałem. Chwyciłem za instrukcję. Wyszperałem odnośnik do pomocy technicznej, wpełzłem na ich forum, wpisałem w wyszukiwarkę odpowiednią grę i w kilka sekund znalazłem opis problemu. Jeśli ktoś z was będzie miał podobny problem, a ma Złotą Kolekcję Warhammera 40,000 - to znak, że pora skorzystać z tej porady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę się zgłosić do ligi jeszcze??

Więc jak tak to chciałbym się zgłosić - Chaos - Dark Legion.

Nick to Adisko, bo raczej to mój brat chce multi, ja uważam, że musze się podszkolić jeszcze :P

Jesli zgłoszenie zostanie przyjęte, to w razie niejasności proszę pisać na mój NOWY (w profilu już też go zmieniłem :wink: ) numer gg - 8002713.

Ja będę pośrednikiem między forum a moim bratem. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raas ---> Mam lepszy pomysł. Odłóżcie moje spotkanie z Holym na ostatnią kolejkę to może do tego czasu zdążymy załóżyć sieć lokalną i rozegrać ten pojedynek. Jedyne czego nam brakuje to kabel sieciowy, który łączyłby oba kompy, ale jestem po studiach i są wakacje więc będę mógł się tym teraz zająć.

PS Znając moje szczęście to w pierwszej kolejce trafie na VooVa, który mnie rozniesie :). Trochę jednak skorzystałem z jego rad i nie zamierzam tanio skóry sprzedawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leftjack-zgłoś się do mnie na gg na sparing, chcę zobaczyć jak grasz i co sobą reprezentujesz...

Face- szczerze mówiąc też myślałem nad takim rozwiązaniem a skoro zostało wam tylko kupno kabla to żaden problem-kabel tak ok 25 metrów kosztuje 30 zł(wiem bo sam mam dwa kable w szafce schowane z pamiętnych czasów lanu w moim domu), a jeśli chodzi o przełożenie waszej kolejki jako ostatniej to do Jasona z tym proszę, on się zajmuje sprawami ligi(ja tylko zabijam)

No i na koniec zostało mi jeszcze pogratulować Holy'emu za pięknie rozłożenie mnie na łopatki...Nie szła mi wczoraj gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy, Face :arrow: No, jeśli tak się sprawy mają, to dobrze!

Pytanka:

Jak wolelibyście grać? Po rozegraniu wszystkich meczów (każdy ma ich 7) kończymy czy zaczynamy kolejną rundę?

Może zamiast screenów z wynikami przysyłalibyście mi replaye? Mam dwa maile, to to żaden problem.

Chciałbym żeby 8 uczestnik znalazł się przed niedzielą, jest ot najbliższy dobry termin na start ligi.

Lojalnie uprzedzam moich przyszłych rywali że czas na grę mam między 1 a 4 popołudniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że 8 gracza nie ma jak dotąd, 2 lipca możecie rozpocząć

walki. Jeśli takowy się znajdzie, będzie tak jak przewiduje punkt na samym dole posta.

Jeszcze raz informuję:

- terminy pojedynków ustalacie między sobą.

- sustem wygląda tak: liga>kolejka=mecz>bitwa albo pojedynek (jak zwał tak zwał)

- bitwy są 3

- jeszcze raz przeczytajcie regulamin :)

TERMINARZ CAŁOLIGOWY:

1. kolejka:

Gojira vs. Jason Bourne

Face Dancer vs. Raaistlin

VooV vs. Holy Death

LeftJack nie walczy*

2. kolejka:

Raaistlin vs. Jason Bourne

Face Dancer vs. Gojira

Holy Death vs. LeftJack

VooV nie walczy*

3. kolejka

VooV vs. Face Dancer

Holy Death vs. Gojira

Jason Bourne vs. LeftJack

Raaistlin nie walczy*

4. kolejka

Face Dancer vs. Jason Bourne

VooV vs. Raaistlin

LeftJack vs. Gojira

Holy Death nie walczy*

5. kolejka

VooV vs. Gojira

Holy Death vs. Jason Bourne

LeftJack vs. Raaistlin

Face Dancer nie walczy*

6. kolejka

VooV vs. Jason Bourne

Holy Death vs. Raaistlin

Face Dancer vs. LeftJack

Gojira nie walczy*

7. kolejka

Raaistlin vs. Bobol

Holy Death vs. Face Dancer

VooV vs. LeftJack

Jason Bourne nie walczy*

*-Jeśli do godziny 21 dnia 1 lipca nie zgłosi się ósmy zawodnik, gracze

przy których widnieje gwiazdka nie mają meczy na tą kolejkę.

Jeśli jednak ktoś się załapie, walczy z tą osobą.

Holy :arrow: Ty pierwszy walczysz z LeftJackiem, zatem ty mu podasz passy na hamachi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kolejka:

Gojira vs. Jason Bourne

Face Dancer vs. Raaistlin

VooV vs. Holy Death

Adisko nie walczy*

Wiedziałem. Po prostu czułem, że zewrze się dwóch tytanów już na początku. Potem powinno być o wiele łatwiej.

*Holy zaczyna się przygotowywać do niezwykle ciężkiego starcia*

Holy Ty pierwszy walczysz z Adisko, zatem ty mu podasz passy na hamachi.

Zrobiłem to już dawno temu - tak samo, jak podałem mu linka do zainstalowania hamachi.

Jeszcze tytułem zakończenia, dam wam linka do kilkunastu bardzo ciekawych sygnatur. Dla każdego autor przygotował coś miłego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raaistlin :arrow: jak chcesz dziś zagrać to będę po 17. Coś mi się ostatnio dziwnego dzieje z gg (chyba będę je musiał od nowa założyć), więc po prostu podłącze się do hamachi. A z gg coś zrobię do rozpoczęcia ligi.

Sorry VooV ale najpierw byłem nad jeziorkiem a później nie mogłem się na hamachi zalogować-miałem jakieś problemy z netem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry VooV ale najpierw byłem nad jeziorkiem a później nie mogłem się na hamachi zalogować-miałem jakieś problemy z netem...

Spoko, sam byłem tylko jakieś 10 min bo zobaczyłem, że cię niema a zrobiła się taka burza, że wolałem wyłączyć kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był w stanie, VooV, to podaj mi dni i godziny, w których mógłbyś być - mamy walkę do rozegrania, a ciebie nigdy nie ma widocznego na Gadu-Gadu, czego bardzo nie lubię. Czas mamy do niedzieli, ale wolałbym nie musieć rozgrywać wszystkiego w ostatnim dniu, na kilka godzin przed zakończeniem kolejki.

Ja jestem przy komputerze, to możesz mnie łatwo złapać przez komunikator, który jest włączony prawie zawsze, gdy ja jestem obok monitora. Po prostu daj mi sygnał, że chcesz grać, a ja już wszystko tak ustawię żebyśmy zagrali te trzy mecze. Mam krew do przelania, a czas ucieka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był w stanie, VooV, to podaj mi dni i godziny, w których mógłbyś być - mamy walkę do rozegrania, a ciebie nigdy nie ma widocznego na Gadu-Gadu, czego bardzo nie lubię. Czas mamy do niedzieli, ale wolałbym nie musieć rozgrywać wszystkiego w ostatnim dniu, na kilka godzin przed zakończeniem kolejki.

Ja jestem przy komputerze, to możesz mnie łatwo złapać przez komunikator, który jest włączony prawie zawsze, gdy ja jestem obok monitora. Po prostu daj mi sygnał, że chcesz grać, a ja już wszystko tak ustawię żebyśmy zagrali te trzy mecze. Mam krew do przelania, a czas ucieka.

Wiem, wiem. Na GG rzadko bywałem do tej pory, a teraz coś mi się z nim dzieje dziwnego ale do jutra na 99% naprawię i już będę częściej. Dziś zagrać nie mogłem, bo mnie od rana nie było, a teraz jestem na to zbyt zmęczony. Jeśli jesteś zazwyczaj na GG (a na ten moment nie wiem czy nikogo niema czy mi GG akurat nie działa) to jutro się odezwę i będziemy mogli zagrać.

Mam krew do przelania, a czas ucieka

A właśnie. Tak pomyślałem, że może jeden z nas zagra Gwardią w barwach Tau albo Chaosu zamiast ustalonego schematu (jakby co to mam takie schematy u siebie). Tak żeby walka miała jakieś podłoże, zamiast bezsensownej rzezi. Jeśli nikt oczywiście nie będzie miał nic przeciwko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku. Kat powrócił do gry, pokonał mnie trzy razy i pewnie będzie teraz szedł po koronę Króla Ligi Warhammera 40,000 na Forum Actionum. Naprawdę nie sądzę, żeby ktokolwiek powstrzymał VooVa przed zdobyciem całej puli punktów, a co za tym idzie - pierwszego miejsca.

Jasonowi wysłałem powtórki z naszych gier, a krótka rozmowa z VooVem utwierdziła mnie w przekonaniu, że powinienem zmienić rasę. Na drugą kolejkę - regulamin ligi mi na to pozwala - biorę Kosmicznych Marines z kolorami Sardaukarów Imperatora Corrino IV z herbem złotego lwa.

Mówcie co chcecie, ale VooV to prawdziwa maszyna do zabijania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to powinniście zagrać w TwT na dow.rox.pl lub w oficjalnej Polskiej lidze 1 vs 1, 2 vs 2 i Clanowej..... http://war40k.civland.com/index.php

Po pierwsze: to KOLEżEńSKA liga, w której gramy z KOLEGAMI...

Po drugie: Przestań wszędzie reklamowac to swoje forum, OK?

Po trzecie: Sorry, Jason, że nie zagraliśmy dzisiaj, ale coś się z DoW'em pokopało... Jutro jestem wolny, możesz walnąc od razu ze mną 2 partię, skończmy tą kolejkę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.... To nie jest moje forum...

Mało mnie to akurat obchodzi. Przychodzisz do nas i "polecasz" nam jakieś forum. Jakbyśmy nie mieli tego. Pomyśl trochę. Za linka dzięki, nie skorzystam - jeśli będę potrzebował informacji, to zawsze mogę popytać na tym forum, albo na forum Relic.

A po drugie szkoda żeby dobrzy gracze grali tylko 4fun - moglibyście się zapisać do clanu itp....

A po co innego gra się w gry, jeśli nie dla zabawy? Po co nam jakieś klany, skoro już mamy grupę ludzi, którzy chcą i lubią się nawzajem zabijać? Pomyślałeś o tym? Zastanów się, co piszesz.

Witam. Ogniem bolterowym. I zarazem żegnam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...