Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Dajcie spokój CrOnXowi, widać, że gość jest niereformowalny :? (ciekawskim polecam temat o Warcraft 3, pewnie poprzednie ostrzeżenie zarobił za tamte posty), takich, zgodnie z pewnym przysłowiem, najlepiej zostawić samym sobie (lub moderatorom :)).

Wybaczcie, że się powtórzę, ja zabuliłem za RoC + TFT przeszło trzy razy tyle i żałuję tylko jednej rzeczy - że nie zainwestowałem w wersję angielską. Bo PLka to raczej "jakoś" niż "jakość" :((zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę szum, jaki zrobiono wokół polonizacji WIII). Ale obecna cena jest jak najbardziej w porządku, nie ma co liczyć na jakąkolwiek obniżkę czy "spadek" do XKn (Blizzard się nie zgodzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, cena już niżej nie spadnie... No może o jakieś 10 złotych ale to już chyba różnicy nie robi... Nie należy także liczyć, że kiedyś Warca zobaczymy w CDA... Nikłe na to szanse... 60 zł to tak na prawdę jedna dobra impreza... Wystarczy sobie ją odpuścić i możesz przez całe swoje życie pogrywać w Warca... Cena chyba nie wygórowana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spoko kampanii to się nie zgodzę. Single był po prostu słaby i nudny (wyłączyłem go po 2 misjach),

Popieram Karczmarza. Sam "siedzę" w Warcraftach od I części. Każda z nich to dla mnie wielki hit. Tak samo jakby miał wybierać pomiędzy Linage II, a WoW to nie patrzyłbym na grafikę tylko na to co mnie łączy z WarCraftami. Dla fanów serii i znawców historii Wara to jest czymś wielkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spoko kampanii to się nie zgodzę. Single był po prostu słaby i nudny (wyłączyłem go po 2 misjach), ale za to multi jest świetny (grałem chyba z rok i ciągle wracam).

Heh, nawet gdyby nie podobał mi się single player w Warcrafcie III, to spróbuj się nie zachwycić, gdy zobaczysz komnatę Terenasa (widoczną w przerywniku Warcrafta III) wchodząc do Undercity w WoWie. Aż się chce odpalić ponownie kampanię.

A historia w Warcrafcie III jest swietnie przedstawiona (Taureni ftw ;P ) i nawet jestem skłonny stwierdzić, że warto przejść samouczek (który z reguły w grach pomijam) - od razu wracają wspomnienia z poprzednich częsci (kiedy spotykasz Medivha)

Gdyby nie single w Warcrafcie III, nie grałbym teraz w WoWa. I juz nie mogę się doczekać dodatku Wrath of the Lich King, w którym odwiedzimy Northrend (i niech znów uda się poczuć ten Warcraftowy klimat, tylko że z perspektywy jednostki, nie z lotu ptaka).

A teraz spadam załatwić Jeźdźca bez Głowy (even Hallowenowy) - wpadajcie mnei odwiedzic w Stormwind na Sporeggarze ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jestem skłonny stwierdzić, że warto przejść samouczek (który z reguły w grach pomijam) - od razu wracają wspomnienia z poprzednich częsci (kiedy spotykasz Medivha)

Rzeczywiście, historia Azeroth i fabuła Warcrafta są genialne. Prosiłbym Cię o przypomnienie mi części Warcrafta w której się spotykamy z Medivhem i w którym to było miejscu,bo mi kurde z głowy wyleciało już :oops: (chodzi mi oczywiście o część 1 i 2, bo dziadka Medivha z części 3 pamiętam :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 2 jest grą, która nie zasługuje na szacunek jedynie ze względu na to iż w dobie swojego powstania była świetna...nalezy o niej pamiętac dlatego ,że ta produkcja po wielu, wielu latach od premiery, ciągle (!) pod względem graficznym wygląda ciekawie, a pod aspektem grywalnosci wymiata ! Muzyka , chociaz to tylko format MID , ciągle ma swój urok :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja nie rozumiem, o co Ci chodzi :D. Pisząc jakość nie miałem na myśli strony, że tak powiem, artystycznej muzyki w WII, bo ta moim zdaniem bije na głowę tą z "trójeczki". Myślałem raczej o stronie technicznej (w końcu pisałeś o MIDach), CD-audio czy Wave'y brzmią dużo lepiej, niż MIDI odtwarzane na SB Pro bez Wave Table :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WarCraft 2.......PeCetowe Game of my life,po prostu.Swego czasu przy W2 spędziłem bite dwa miesiące przechodząc kampanie (51 misji,ech gdzie te czasy.....) i tworząc mapy oraz walcząc przez net.Mimu upływu lat grafika wciąż mnie nie razi,a muzyka nadal ryje beret.W sferze grywalności, nadal pozostaje dla mnie ideałem,zresztą ukończyłem ją z dobrych 5 razy.Może denerwować tylko szablonowo zachowujące się AI.

PS. Chciałbym kiedyś ujrzeć remake "jedynki"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię zaskoczę, ale była co najmniej jedna próba odtworzenia O&H. Wprawdzie jedynie w postaci moda do Warcraft III, ale zawsze coś :). Jeśli masz WIII i poczułeś się zainteresowany, to poszukaj Dawn of Chaos, powinieneś bez problemu znaleźć demko. Niestety, projekt chyba padł, więc zostało po nim tylko to demo :(.

BTW, istniał również podobny projekt odnośnie WII, niestety, nie pamiętam nazwy, za to pamiętam, że podzielił los DoC, z tym, że nie pozostał po nim żaden ślad (wszystko przepadło wraz z którymś padnięciem forum wc3search).

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jea! Dzisiaj kupiłem se W3 z dodatkiem :D no, skończyłem samouczka i już się w tej grze zakochałem!
Ta, gra jest swietna. Po skonczeniu kampani w WarCrafcie 3 i TFT plecam sprobowac sil na Battle.Necie. Zabawa jest przednia. Dodatkowo masz cos takiego jak DOTY w grze sieciowej, ktore sa wrecz "bajka". Do dzisiaj w nie gram :) A, nie zapomnij odwiedzic kanalu frozen throne pol-1 <----- ;) Edytowano przez Karczmarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się w grę dobrze ale w multi ... mmmm
Ta slodziasto sie gra w multi. WarCraft 3 pod tym wzgledem ma bardzo duzo d zaoferowania, a i sama kampania ma czadowa fabule :)

Taaa, nazywany przez złośliwych lol-1 . A tak serio, jak trafisz tam na jakichś prostaków, to się tym nie przejmuj - pamiętaj, że mózg ma każdy, ale rozum już nie xD
Haha, glupota ludzka nie zna granic na Frozen Throne pol-1 xD Ja czytajc niektore wypowiedzi lalem ze smiechu. Pamietaj, wchodzac na lola-1 musisz miec IQ ponizej 50. Wierz mi, ze to jes mozliwe ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta slodziasto sie gra w multi.

Gra sama w sobie się nie zestarzała, choć kultura graczy często stoi poniżej poziomu morza. Najlepsze jest, jak noobem (czyli osobą nie potrafiącą grać) nazywa cię przeciwnik, którego... właśnie pokonujesz.

Pamietaj, wchodzac na lola-1 musisz miec IQ ponizej 50. Wierz mi, ze to jes mozliwe

Mnie parę razy udało się rozkręcić kilka dosyć poważnych i interesujących rozmów, więc to nie zawsze jest tak. Choć muszę przyznać, że zdecydowaną przewagę (jeśli nie wyłączność) na kanale stanowią obrzucające się inwektywami małe dzieci, których nie stać na inteligentną rozmowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...