Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Można kupi.ć Warcrafta 3 w sklepie internetowym CDProjektu lub CENEGI?

Koleś, czy tak trudno wejść na www.cenega.pl i www.gram.pl i sprawdzić, kto w naszym kraju dystrybuuje Warcrafta 3 :?: . Widać, to jest dla ciebie za trudne, więc Ci odpowiem bo być może jeszcze nie wiesz, gdzie wpisuje się adres strony w przeglądarce...Jakże trudna odpowiedź brzmi: CDP

http://www.gram.pl/gra.asp?id=164

:roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja WarCraft III i Frozen Throne moge opisc tak :

Kupiłem, zapomniałem, odinstalowałem,....,odgrzebałem,zagrałem,.... i tu nie skończe bo się nie da. Nigdy nie myślałem że powrót do RTS po kilku latach i zmianie zainteresowań (wcześniej same RTS, a dzisiaj gram tylo w TPP,FPS i MMO), ale chyba coś wróciło. Kiedyś w W3 grałem tylko dla kampanii, dzisiaj siedzie prawie 24/7 w Battlenecie i poszukuje serverów X Hero Siege, 7 BM oraz TD. Co ciekawe w zwykłe mapy gram baaaaardzo rzadko, przy W3 powinni byli napisac to co przy Tribes (Wrażenia z gry mogą ulec zmianie w trybie gry sieciowej), bo to naprawde działa. Ostatnio nie gram bo mój "szanowny" dostawca neta coraz bardziej mi psuje krew (nie, nie neostrada).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o "morskie klimaty"...cóż,posucha.Nasze zmagania na morzu w W3 to nawet nie jest ćwierć z tego, co widzieliśmy w Warcrafcie 2.(a te mi się diablo podobały) :wink:

Tak... Zabawy na morzu w Warcrafcie 2 były bardzo miłe. Niszczenie ludzkiej floty było przyjemne, choć i tak wolałem walki na lądzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja WarCraft III i Frozen Throne moge opisc tak :

Kupiłem, zapomniałem, odinstalowałem,....,odgrzebałem,zagrałem,.... i tu nie skończe bo się nie da. Nigdy nie myślałem że powrót do RTS po kilku latach i zmianie zainteresowań (wcześniej same RTS, a dzisiaj gram tylo w TPP,FPS i MMO), ale chyba coś wróciło. Kiedyś w W3 grałem tylko dla kampanii, dzisiaj siedzie prawie 24/7 w Battlenecie i poszukuje serverów X Hero Siege, 7 BM oraz TD. Co ciekawe w zwykłe mapy gram baaaaardzo rzadko, przy W3 powinni byli napisac to co przy Tribes (Wrażenia z gry mogą ulec zmianie w trybie gry sieciowej), bo to naprawde działa.

Tak, rzeczywiście. Znam ludzi, którzy kupili Warcrafta tylko po to by grać w te mody :) Sam co prawda wole standardową rozgrywkę, ale nie pogardzę też Angel Arena czy Footami.
Ostatnio nie gram bo mój "szanowny" dostawca neta coraz bardziej mi psuje krew (nie, nie neostrada).
U mnie też ostatnio cały czas lagi. Nie wiem czy to od B.neta czy od Neostrady, ale wkurzający się to robi :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyszedł patch 1.21 i to jak się domyslacie przez niego większość z nas ma ogromne problemy z lagami. Patch poprawia stabilność gry na linuksie (czy maku nie pamiętam) ale jak widać pod windą i z netem pokroju neostrada całągra się destabilizuje. Przykre - nie zagrasz teraz tak łątwo 2v2 czy 3v3 bo masz "oczekiwanie na użytkownika" a jak masz "oczekiwanie na gospodarza" i podświetlone "rozłącz" no to módl się, byś nie wyleciał choc połączenie masz, choćby by bylo "znakomite". Blizz tak ma że wszystkie super gryu spartoli z ostatnim paczem (przykład Diablo 2 i niby stabilizacja niektórych postaci...hah hah hah...po tym zabiegu stawały się słabe i trudne do gry). Cóż - oby Blizzard wypuścilszybko patch 1.22 bo nawet replayów teraz ogladać nie można :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pytaniem...

Przymierzam się do kupna warcrafta 3 + dodatek tylko ciekawi mnie czy dalej można bezproblemowo znaleźć przeciwnika na battlenecie, zarówno takiego low jak i high. Czy może jest już mniejsze zainteresowanie i zostali tylko sami pro gamerzy...

update

Dzięki za szybką odpowiedź. Co do samej gry, to jak wyszła grywałem w kafejce na battlenecie, no i teraz po latach naszła mnie chęć ponownego zagrania :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pytaniem...

Przymierzam się do kupna warcrafta 3 + dodatek tylko ciekawi mnie czy dalej można bezproblemowo znaleźć przeciwnika na battlenecie, zarówno takiego low jak i high. Czy może jest już mniejsze zainteresowanie i zostali tylko sami pro gamerzy...

Graczy jest i to dosyć sporo. W dzień można znaleźć grę w 30 sekund, solo to nawet w 15. Na b.necie jest coś takiego jak dobieranie graczy wg poziomu. Powoduje to, że na początku będziesz grał z tymi mniejszymi levelami, a potem z lepszymi. Sprawdza się to dosyć średnio, ale chyba początkującym pomaga...

Jeśli grałeś tylko w single player to Ci łatwo nie będzie na początku, ale jak już nabierzesz wprawy to nie będziesz się mógł od gry oderwać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... Bnet wciąga, ale jak na razie na niego nie wchodzę. :P W Warcrafta 3 FT multiplayer gram od niedawna, więc najpierw muszę się podszkolić. :] Oczywiście na hamachi.

Niedawno co zacząłem grać w single. Jednak chcę trzeci raz przejść całą kampanię. Od wczoraj jestem dopiero w kampanii ludzi, ale dzisiaj ją przejdę. Gra po prostu wciąga. Moim zdaniem Warcraft 3+FT jest boski. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się to dosyć średnio, ale chyba początkującym pomaga...

Pomaga, ale tylko w małym stopniu, aby można było zdobyć ogranie. A i tak kolesie na 25lvl i prawie cały czas jesteśmy najsłabsi (teoretycznie) podczas meczów. Jeśli się przyjdzie prosto z singla to tragedia. My na szczęście graliśmy nieco na lanie co nam niewątpliwie pomogło. Ale, jeśli ktoś się denerwuje, gdy przegrywa, a nie jest pewny, czy jest wystarczająco dobry to odradzam wypłynięcia od razu na głęboką wodę. Dobrze pograć trochę na lanie, dzięki czemu będzie łatwiej na BN :wink:

Tiaaa... Bnet wciąga, ale jak na razie na niego nie wchodzę.

1. Wciąga jeśli się na nim zagra choć raz.

2. Ty już dawno grałbyś na Bnecie, gdybyś nie miał lagów :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również u mnie W2 wciąż pozostaje jedym z moich 'lieblingspielen'.Przeszedłem kampanie chyba po 3 razy każdą,ale jeżeli teraz bym uruchomił W2,to pewnie przeszedłbym jeszcze raz.Ta gra po prostu wciąga, i ma to coś,co nie pozwala się odejść od monitora("jeszcze tylko skończę tę misję!").Klasyk. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Warcraftcie moge powiedzieć tylko jedno: bajeczny RTS, wciągnoł mnie ponad na rok, grałem przeważnie na kampanii. Ten dreszcz emocji kiedy Archimond niszczył mi ostatnie budynki a do końca zostało 10 sekund. Albo rozczarowanie kiedy Tyrande ginie na moście walcząc z niumarłymi. Później grałem z kumplem tylko w internecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. tak się załamałeś,że nie skończyłeś kampanii? Bo Tyrande na tym moście nie zginęła :wink: Dla mnie w Warcrafcie najlepsze sa mody (footy rządzą) niby ciągle ta sama rozgrywka ale dzięki różnym graczom zawsze troche inna.Może poza lagami i leaverami :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z dodatkiem to jeszcze lepsza

Ba! Z dodatkiem to zupełnie inna gra! Aż się przestraszyć można...

Zwłaszcza, że większość misji pierwszej kampanii rozgrywa sie na nowym obszarze.

Pierwsza myśl: "Gdzie się podziały creepy, które znałem?"

Druga myśl: "Co się stało z Balistą!!!"

A co wy sądzicie o zmianie modeli jednostek oblężniczych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

A co wy sądzicie o zmianie modeli jednostek oblężniczych?

Ta wyrzutnia glewii jeszcze obleci, ale to, co zrobiono orkom to skandal. Od pierwszej części używali katapult a tu nagle jakaś "zjeżdżalnia" :?. Za to u nieumarłych zaszły fajne zmiany - ekshumacja zwłok pozwala na nakarmienie "trupojadów" w każdej chwili. A tak ogólnie najbardziej w TFT zaskoczyło mnie chyba nowe oblicze żyrokopterów (i jeszcze wywrócenie całego systemu pancerzy do góry nogami) - ze starej jednostki pozostał tylko model :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że dodatek całkowicie zmienił taktykę i pozwolil na trudniejsząale dającą więcej możliwosci grę. Bo taka nerubiańska wieża - mało zadaje ale jej specjalne wlaściwości (zwłaszcza na jednostki magiczne) są nie do zdarcia. I to dzieki specjalnym możliwościom czolgi parowe stały si.ę rpzydatne nie tylko jako dobijacz w oblężeniach zaś orkowe katapuly są lepsze. Nieumarli mają jak zwykle najlepiej - te osydiaonowe posągi na przykłąd - wystarczy wziąć je ze sobą i niemal nieskończony dopływ many zapewniony. Jakby co można ich zamienić w dodatkową siłę. Human ma oczywiście najwięcej taktyk - jak nie nowe żyrosy to jeszcze grifki i jest zabawa xD Orkowie majądobrych pasterzy nietoperzy. Nie wiem jedynie co doszło elfom bo duzo nimi nie grałem xD I tak sięgra - anti unity. Oczywiście najlepsze antiairy to pajączki z siecią i to sięnie zmieniło ani na chwilkę. Dzięki tym wielu możliwościom gra stał się lepsza, ciekawsza i dłuższa. No chyba, że mówimy o raszerach etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że dodatek całkowicie zmienił taktykę i pozwolil na trudniejsząale dającą więcej możliwosci grę. Bo taka nerubiańska wieża - mało zadaje ale jej specjalne wlaściwości (zwłaszcza na jednostki magiczne) są nie do zdarcia. I to dzieki specjalnym możliwościom czolgi parowe stały si.ę rpzydatne nie tylko jako dobijacz w oblężeniach zaś orkowe katapuly są lepsze. Nieumarli mają jak zwykle najlepiej - te osydiaonowe posągi na przykłąd - wystarczy wziąć je ze sobą i niemal nieskończony dopływ many zapewniony. Jakby co można ich zamienić w dodatkową siłę. Human ma oczywiście najwięcej taktyk - jak nie nowe żyrosy to jeszcze grifki i jest zabawa xD Orkowie majądobrych pasterzy nietoperzy. Nie wiem jedynie co doszło elfom bo duzo nimi nie grałem xD I tak sięgra - anti unity. Oczywiście najlepsze antiairy to pajączki z siecią i to sięnie zmieniło ani na chwilkę. Dzięki tym wielu możliwościom gra stał się lepsza, ciekawsza i dłuższa. No chyba, że mówimy o raszerach etc.

Ja uważam, że jednak górskie giganty są nieocenioną ZJWZ NE. Bez nich nawet nie ruszam się na bazę wroga. Oczywiście chyba najlepszym bohaterem dodanym w FT jest władca podziemi. Grając ludźmi mogę liczyć na wsparcie krwawych magów i jednostki, która dała ludziom szanse walczyć w powietrzu-jeźdźca smoczego jastrzębia. Orkowie dzięki ulepszeniom teraz mogą siać dużo większe obrażenia(płonąca oliwa i zmiana na trolla bereskera) to chyba największy atut, pomijając pasterza duchów, który wskrzesza taurenów. Dla mnie FT wprowadził wiele przydatnych modyfikacji, które zmieniły WarCrafta III conajmniej o 90 stopni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...